MEILĖS partija

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Dievo karys wrote:>Pats narys priima save į partiją


sita butinai reikia irasyti!!!!!!!!
laimi, 10 balu!!!
Tai nesupratau, čia mes balais skaičiuojame viską ar pritūpimais???

Šiandieninės partijos viską skaičiuoja balais. O mes juk norim būti kitokiais. Todėl turėtume nedaryti to, ką daro šiandieninės partijos. Taigi, siūlau ne 10 balų, o 10 pritūpimų. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

As manau, kad problema yra tame, jog dabar zmones jauciasi nesaugus... Jie bijo, nepasitiki, todel -- kaupia... Jiems reikia vis daugiau ir daugiau. Baime - meiles prisybe... Nesauguma vercia imti kysius... jei as visko turiu... jei man nieko netruksta, tai siulyk man ka nori, as tik juoksiuos :)
beto, zmones dabar menkai suvokia kai kuriuos dalykus.. tie patys seimo nariai... visi yra itakojami, reguliuojami is dar auksciau... ir ne visda tai yra gerai. Tiesiog truksta ziniu apie tai, kiap kazkoks sprendimas paveiks zmones... jei manai, kad tie paiimti pinigai ir papirktas sprendimas nepadarys didesnes zalos, nei bus tavo seimai naudos, tai tau lengviau apsisprest. Is esmes, manu viskas priklauso nuo samoningumo lygio ir meiles... jei myli savo sali, niekada nesutiksi jai pakenkti...
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

glesum wrote:tie patys seimo nariai... visi yra itakojami, reguliuojami is dar auksciau... ir ne visda tai yra gerai.
Klausimėlis ne į temą: "O kas yra aukščiau už seimo narius?"
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

[quote="Dievo karys"]

ir vadinti ne meiles o Gimtaja partija, nes zyniai jau pasistenge kad zodis mele jau butu iskraipytas.


Stai pasiulymas partijos pavadinima keisti.Po kuriuo pavadinimu atstatinejam meiles ivaizdi?
O gal "gimtoji meiles partija" :mrgreen:
O jei rimtai tai del pavadinimo reik pasvarstyt visiems
J

Post by J »

Skirmantas rašo:
Jione,gaila,kad musu asmeniski dalykai kenkia visai Lietuvai,bet Tu ir visi kiti, turim teise elgtis kaip tinkami
Niekaip nesuvokiu vieno dalyko, Skirmantai, - kodėl tu taip sureagavai?
Kokie asmeniški dalykai?
Ar savo nuomonės išsakymas yra asmeniškas dalykas?
Aš tik nuomonę išsakiau ir neturėjau jokių užslėptų kėslų.
Bet tu teisus - kiekvienas turim teisę elgtis kaip tinkamas.
Last edited by J on Tue 11 15, 2005, 23:38, edited 2 times in total.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

O apskritai kas kam kenkia, gal trūksta kūrybiškumo? :roll:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Vaikai, jei norit bartis ir santykius aiškintis, tai siūlau nueiti į forumą TINKLAPIS IR FORUMAS. Vat ten tai audros, bangos, nesusipratimai, šmeižtas ir melas.... Vat ten ir ginčykitės. :)

O čia kuriam Meilės partiją. Taip, kad staigiai po 10 pritūpimų ir šypsomės. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
J

Post by J »

Laimuti, jau padariau 10 pritūpimų. :lol: :lol: :lol:
Daugiau nesginčysim...
Myliu, visus labai myliu... :lol: :lol: :lol:
Sėkmės jums kuriant Meilės partiją.
Jei programa labai patiks, tai gal ir aš persigalvosiu... :lol: :lol: :lol:
Last edited by J on Tue 11 15, 2005, 23:37, edited 1 time in total.
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

neringa -nuostabu :D gera :D

as siulau priimti visus gerus zmones, o kadangi zmones visi geri.. :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Kokiais budais zina apie musu partija pasieks visa tauta?
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

pradziai tegul bent foruma musu pasiekia,
o tada galvosim apie tauta :)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Skirmantas wrote:Kokiais budais zina apie musu partija pasieks visa tauta?
Taigi Megre knygose viskas parašyta. Kas nori tas randa. O paskui aišku per mus, per mūsų gyvenimo būdą. Kuo daugiau mūsų daugėja, tuo daugiau žmonių mato mus, sužino apie mus. Pvz. visi aplinkiniai Sukinių kaimai žino apie mus. Ir visi Vaškonių kaimai žino apie mus. :) Informacija pati laksto.

Aišku galima šiek tiek ir dirbtinai padaryt informacijos sklaidą. T.y. sukurti kokį nors rimtą informacinį centrą, kuris teiks informaciją apie mūsų judėjimą ir apie partiją.

Dabar tą vaidmenį atlieka šitas tinklapis ir klubai. Bet skurdokai veikia. Galima daryti stipresnį informacinį centrą, kur informacija bus talpinama tinklapyje ir už tinklapio ribų.

Plačiau šia problematika mano minčių ieškokit čia:
http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... highlight=

.
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? klausykit, ar nenusigrybavot jau biski i lankas su savo ta partija - dar patys dorai nezinot, ka kuriat, kokiu cia tikslu siekiat, bile tik sukurt partija kitokia nei kitu, pasigarsint - o jau paskui galvosim, ka veiksim... :?
Kazkaip is salies stebint, tai atrodote - nepykit - bet biski suvaikeje...
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>tai atrodote - nepykit - bet biski suvaikeje...

kodel tik biski? :))
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

darja wrote::? klausykit, ar nenusigrybavot jau biski i lankas su savo ta partija - dar patys dorai nezinot, ka kuriat, kokiu cia tikslu siekiat, bile tik sukurt partija kitokia nei kitu, pasigarsint - o jau paskui galvosim, ka veiksim... :?
Kazkaip is salies stebint, tai atrodote - nepykit - bet biski suvaikeje...
Teisingai sakai, Darja, mes nežinom ką kuriam. Juk ši tema tam ir reikalinga, kad išsiaiškinti ką kuriame. :) Taip ir turi būti. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Laimis wrote:
darja wrote::? klausykit, ar nenusigrybavot jau biski i lankas su savo ta partija - dar patys dorai nezinot, ka kuriat, kokiu cia tikslu siekiat, bile tik sukurt partija kitokia nei kitu, pasigarsint - o jau paskui galvosim, ka veiksim... :?
Kazkaip is salies stebint, tai atrodote - nepykit - bet biski suvaikeje...
Teisingai sakai, Darja, mes nežinom ką kuriam. Juk ši tema tam ir reikalinga, kad išsiaiškinti ką kuriame. :) Taip ir turi būti. :)
Štai iš šitų, Laimiuk, žodžių man dar labiau pasirodė, kad "aklai" laikomasi to kas rašoma Megre knygose. Pasakė Anastasijos senelis, kad reikia partiją kurti, o Megre tai suprato pagal savo suvokimą, nes jis kol kas gal nelabai įsivaizuoja kokia galėtų būti partija negu kad ligi šiol Rusijoj buvusios partijos, tai davai visi ir kuriam kaip suprato Megre, nors dar nevisai suvokiam ką ane? :)

Man labiau norėtųsi savitumo ir iš to einančio sąmoningumo...taip begalo gražios yra idėjos Megre knygose, bet jis supranta taip kaip jam atrodo (ir tai irgi gerai, nes jis fainas pagal save), o mes visi juk esam unikalūs. Ir savo kūryboje su Dievuliu esam unikalūs, tokie skirtingi kaip atskiras jūros lašelis ir tokia visuma, kuri iš tų lašelių visą jūrą sudaro...
Labai norisi laisvės savo sielai, norisi suvokimų, kurių reikia būtent mano sielai, o ne tokių, kurie tik tam, kad pagrįstų tai kas pasakyta Megre ar Anastasijos.
Last edited by Žvaigždukas on Wed 11 16, 2005, 14:47, edited 1 time in total.
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Neringa wrote:Kaip aš supratau senelio mintį, tai geriausia partija yra tokia kurios nėra.
Yra žmonės, kurie nieko neregistruoja, nieko nevaldo. Yra tiesiog masė bendraminčių, kurie turi gerų idėjų, visų jų bendras tikslas sukurti sąlygas laimingoms šeimoms, ir pačias šeimas (ne tik sąlygas). Kam suskamba koks bendras projektas - jame dalyvauja, jį finansuoja ir juo džiaugiasi. Bet svarbiausia kiekvieno "partijos nario" pareiga, apsišluoti kiemą aplink save, sukurti meilės erdvę ir šeimą, ir pakeliui padėti kitiems tai padaryti.
O pritūpimai, tai pati geriausia priemonė pasiekti minėtų tikslų, nes sustiprina sveikatą, pagreitina mintį - kaip tik toki gerai pasisportavę žmonės ir gali kurti šeimas :D
Labai pritariu, Neringutei :)

Bet kokiu atveju yra skirtingi žmonių keliai gyvenime einant link to paties tikslo - meilės :) ir tai nuostabu. Galbūt kaip kam tikrai reikia būtent meilės partijos, o kitiems gal tokios partijos nereikia.
Kaip aš suprantu ir, man atrodo, kad gerai išsakyt savo nuomonę, tad jei kam ji netinka, prašau nepriimkit asmeniškai :)

Kaip aš suprantu, tai meilė yra virpesys stebuklingas, kuriai nereikia jokių titulų ar prilipintų papildomų pavadinimų, nes JI tiesiog yra, ji yra ta nuostabioji meilė :) Galbūt ištiesų reikia pagaliau pradėti nuosavęs, pamilti save, o tada! :) O tada daug lengviau plauks ir toji meilė kitiems. O mes visi taip trokštame padėti kitiems...manau, kad čia ta paslaptis-nepaslaptis, kad pagaliau padėjus sau ir kai savoje širdy ramybė, galima žengti toliau ir pasiekti didelius tolius bei nuveikti didelius darbus. Kaip kad ir Neringa sako, apsišluoti savo kieme ir kuomet švieš šviesa iš savo kiemo, ji pasieks ir tolimesnius kiemus :)

Iš visos širdies ir su Meile
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: na, zinot, nepadauginkit tu pritupimu, bo jie labai storina slaunis - va, as paauglysteje darydavau ir daug pritupimu, ir atsispaudimu, ir net prisitraukimu ant skersinio (isivaizdinat, per desimt padarydavau, bet ir sveriau tik kokius 35 kg :? ), na, vat uztat ir turiu dabar neplonas slaunis, bet myliu save su visom slaunim... :wink: :P :)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Aušrinė wrote:[Man labiau norėtųsi savitumo ir iš to einančio sąmoningumo...taip begalo gražios yra idėjos Megre knygose, bet jis supranta taip kaip jam atrodo (ir tai irgi gerai, nes jis fainas pagal save), o mes visi juk esam unikalūs. Ir savo kūryboje su Dievuliu esam unikalūs, tokie skirtingi kaip atskiras jūros lašelis ir tokia visuma, kuri iš tų lašelių visą jūrą sudaro...
Labai norisi laisvės savo sielai, norisi suvokimų, kurių reikia būtent mano sielai, o ne tokių, kurie tik tam, kad pagrįstų tai kas pasakyta Megre ar Anastasijos.
Visiškai tau pritariu :love: . Vos tik sulaukė knygos, paskaitė ir puola kurti . . Gal kas ir subrendęs tam, aš tai ne. Ką gali duoti kitam, ko pats neturi. Kol kas man iš vidaus man niekas neplaukia šia tema. Bet prisijungti norisi. Juk vis dėl to jausmas jausmu, bet kažkaip visuomenei ir valdžiai reikia suformuluotai pateikti . . Čia mano tik pamąstymai. . .
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Man labai patiko Neringos aprašymas.. :) ir manau, kad tai iš jos širdies plaukė, o ne iš to, kad ji aklai seka knygų idėjomis. Nieko nenoriu tuo užkabint :)

Ai, galiu pasiūlyt dėl sprendimų priėmimo, jei vis dėlto būtų bendrų klausimų - sprendimai priimami jei niekas nepasisako prieš. Tai yra, jei negali prisidėt, galima susilaikyti. Jei kažkas sprendimui prieštarauja, sprendimas nepriimamas. čia tas pats variantas, kaip sakėt, kad kas nori, tas prisideda. Bet jei netyčia reiktų kažkaip oficialiai užvardint, tai lyg skambėtų taip. :)
Post Reply