Walscho frakcija "Pokalbiai su Dievu"

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
J

Post by J »

.............
Last edited by J on Tue 02 14, 2006, 23:35, edited 2 times in total.
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Bastute,parasei trumpai tiksliai ir ismintingai.Patiko ir Jones nuosirdus atsiprasymas.Siunciu sviesios energijos spinduliuka.Sekmes. :H :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Trečiojoje knygoje "Pokalbiai su Dievu" Walscho Dievas jau pradeda pateikinėti konkrečius pasiūlymus, ką galėtų daryti žmogus norėdamas gyventi laimingai.

1. Walschas sako, jog norint tapti laimingais reikia duoti žemės sklypą kiekvienam, kas tinkamai ją prižiūri su teise ją perleisti savo vaikams.

2. Walschas siūlo gyventi mažose bendruomenėse, o ne miestuose. Miestuose laimingas gyvenimas neįmanomas. ;) (Ką tu į tai Jone?)
Šviesūs ir šilti eilėraščiai:
http://blogas.lt/glesumele
J

Post by J »

..................
Last edited by J on Tue 02 14, 2006, 23:36, edited 2 times in total.
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

:shock: :D :H :love:
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Dar vienas sąlytis Walscho su Megre, kad abu iškelia senelių vaidmenį vaiko auklėjimo procese. Ko kitose knygose nerasdavau, tai šiose pastebėjau labai ryškiai. :)

Walschas sako, kad mūsų vaikus labiau turėtų auklėti mūsų seneliai, nes jie jau daug patirties turi. O žmogus iki 50 metų dar pats yra vaikas, t.y. iki 50 metų formuojasi charakterio bruožai, žmogus yra ieškojimų kelyje... o nuo 50 maždaug jau gali turėti susiformvusį charakterį ir auklėt anūkėlius.

Megre irgi sakė, kad vedų laikais seneliai turėjo didelę įtaką vaikų auklėjimui. Kai augo Anastasija, tai seneliai ateidavo ir užduodavo klausimus jai.

Nors aišku nėra taip, kad tik seneliai auklėja vaikus. Vaikus daug kas auklėja, gyvenimo būdas, gyvūnai, medeliai... bet čia kažkaip ypatingai buvo iškeltas senelių vaidmuo..galbūt reikėtų sakyti "senolių". :)
Šviesūs ir šilti eilėraščiai:
http://blogas.lt/glesumele
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? na, zinot, savo mamai savo vaiku tai tikrai nenoreciau duot aukleti, nes nenoriu, kad jie patirtu tokias pat psichologines traumas, kokios teko man (galbut del to dar ir neturiu vaiku... :? ), o vat jei butu gyvas tevelis, tai ramiai jam patikeciau (na, tik gal per daug islepintu :wink: ), bet tevelis buvo tokio amžiaus, kad tiko man i senelius ir tikrai pritariu Walsho mintims - jis man tiek dave, kiek joks kitas zmogus zemeje...
fata morgana
Posts: 21
Joined: Tue 07 13, 2004, 14:33

Post by fata morgana »

Gerbk savo tėvą ir motiną....
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...as ir gerbiu, kiek pajegiu, bet savo vaiku nepatikeciau (beje, ji ju visai ir nenori... :? ), net zmones, kuriuos susitinku vedziodama Lese, sako, kad su mama Lese buna visai kitokia, eina tokia nelinksma, pabrukus uodega, o su manim laksto pasisokinedama, uzrietus uodega, nors Lesę mama dar myli... As jos nekaltinu - ji yra tokia, kokia yra, ir zinau, kad man butent tokia reikalinga - kad mane uzgrudintu, ir as ja net savotiskai myliu (kaip ir ji mane - savotiskai... :wink: )
O zodis "gerbk" reiskia - pasirupink, o rupintis as ja tai tikrai rupinuos ir rupinsiuos iki galo.
J

Post by J »

Vėl pasikeičiau... rašo:
[quote]Trečiojoje knygoje "Pokalbiai su Dievu" Walscho Dievas jau pradeda pateikinėti konkrečius pasiūlymus, ką galėtų daryti žmogus norėdamas gyventi laimingai.

1. Walschas sako, jog norint tapti laimingais reikia duoti žemės sklypą kiekvienam, kas tinkamai ją prižiūri su teise ją perleisti savo vaikams.

2. Walschas siūlo gyventi mažose bendruomenėse, o ne miestuose. Miestuose laimingas gyvenimas neįmanomas. ;) (Ką tu į tai Jone?)[/quote

..............
Last edited by J on Tue 02 14, 2006, 23:37, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: klausyk, Jone, prasau, pakartok tos tolteku knygos pavadinima ir autoriu - noreciau paskaityti... :wink:

...beje, sestadieni buvo labai fainas vakaras - visa diena tvarkiausi namie, skalbiau, o vakare, jau sutemus, isejom i miska - medziai tamsus, palypejau i kalniuka, uzsidegiau cigarete, Lese atsitupe salia... ir tik girdziu muzika - tarsi fleitu kokiu garsai, ir melodija tokia grazi, galvoju, is kur cia... paskui prisiminiau, kad prie "Akropolio" daznai koncertuoja indenai, su kuriais mes dar vasara susipazinom... :wink: Tikrai buvo puiku tarp tyliu tamsiu medziu klausytis tos ju, laisves vaiku, muzikos - tarsi mintimis su jais susisiekti...
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

dieve, kokie jūs čia visi geruoliai-humanistai (+) :h: :love:
skaitau ir galvoju, kad visi tokie supratingi ir išmintingi, kad pagrindo ginčams iš esmės nėra , tik kiekvienas nori parodyti savo individualumą ir būti išgirstas, suskambėti :!: :lol:
o aš noriu prisipažinti, kad laikau Megre knygas vos ne po pagalve. dažnai vakarais užeina noras pavartyti tai vieną tai kitą Megre knygą, įsiskaityti. ir laikau tas knygas arti galvos, nes kai apima miegas tingiu keltis ir pasidedu jas šalia. man jos atrodo tokios išmintingos ir ten tiek daug informacijos, paskatinimo apmąstymams.. štai ir vakar antroje knygoje radau tokią citatą (išversiu iš rusų k. pažodžiui). Čia Megre ir Anastasijos senelio pokalbis apie Anastasiją:
<-Tai, ką, ji (Anastasija) nusimano apie Rytų lamų, Budos, Kristaus išmintį, išmano jogą?

- Išmano ir žino daugiau nei pasakyta iki mūsų dienų išlikusiose traktatuose. Bet laiko juos nepakankamais, dėl to, kad nėra harmonijos visiems šiandien gyvenantiems Žemėje ir toliau judama link katastrofos.

Todėl ir kuria ji savo sunkiai suvokiamas (seneliui ir kitiems) kombinacijas. Sako: "Užtenka mokyti žmones pamokymais, užtenka gundyti juos Adomo ir Ievos obuoliais. Reikia leisti jiems pajausti, būtent pajausti tai, ką jautė anksčiau, Žmogus, ką Jis galėjo ir kas Jis".>

tai ir aš labai užsinorėjau savų obuoliukų paragauti :wink: :lol:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Mes kaip skirtingos stygos visatos gitaroje :lol: . Tai ir sujunkime tai ką žinome, tai ir derinkim stygas. Aš galvojau anksčiau, kaip ir dauguma kitų, kad tai ką aš žinau, tai ką aš veikiu yra svarbiausia, o kiti tai ne tą , tai ne taip. Vienas kitas užvesdavo. Na taip grubiai kalbant . . Bet dabar supratu, kad MAN tai yra svarbiausia ir reikalingiausia, kitiems- kiti dalykai. Juk iš esmės visi judame į priekį, gal tik skirtingais būdais. Ir ateina tas laikas dalintis, tuo ką turi geriausio, pasakyti, nukreipti, patarti, jei kitas, ko nors nežino. Taip pat ir man reikalinga. Juk aš kažko kito nežinau. Tik reikia susiklausymo, nuoseklumo ir . . . harmonijos.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

:lol: :lol: :lol: :D :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? ...zinot ka, tas jusu Megre su visais tais seneliais ir "anastasijom" pats nori musu mylima zemele atvesti prie katastrofos - juk jis pats kalba apie minciu, o juo labiau istartu zodziu jega - tai taip nuolat kalbedami tikrai nori, kad taip ir butu, bet as zinau KAD TAIP NEBUS, NES AS IR DAR DAUG ZMONIU ZEMEJE TO NENORI IR NELEIS, KAD TAIP BUTU.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

maladiec, darja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(žiūriu, atkutai vakarop :wink: )
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:P as visad atkuntu - kaip tas tas Miunhauzenas pati save uz pakarpos istraukiu, tfu tfu tfu per kairi peti... :wink:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

darja wrote::? ...zinot ka, tas jusu Megre su visais tais seneliais ir "anastasijom" pats nori musu mylima zemele atvesti prie katastrofos - juk jis pats kalba apie minciu, o juo labiau istartu zodziu jega - tai taip nuolat kalbedami tikrai nori, kad taip ir butu, bet as zinau KAD TAIP NEBUS, NES AS IR DAR DAUG ZMONIU ZEMEJE TO NENORI IR NELEIS, KAD TAIP BUTU.
Nelabai supratau ką nori pasakyti darja. :) Nori pasakyti, kad visi žodžiai pildosi, o jei Megre pasako "pasaulis eina į prarają" ir jei daug žmonių perskaito tuos žodžius, tai ir jie išsipildo..Tą nori pasakyti? :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

vot immenno..., bet as zinau, kad taip nebus, nes Dievas per daug meiles sudejo kurdamas Zeme ir zmogu, kad leistu dabar viska sugriaut - jau seniai buvo ispranasauta pasaulio pabaiga, bet zmones ismelde, tad zinau, kad mes ja issaugosim, nesvarbu, ka visi tie megres ir diedukai kalba - as tikiu sviesiuju jegu pergale.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Darja, tu šiandien vyno per daug išgėrei :lol:
Post Reply