Walscho frakcija "Pokalbiai su Dievu"

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

dieve, kokie jūs čia visi geruoliai-humanistai (+) :h: :love:
skaitau ir galvoju, kad visi tokie supratingi ir išmintingi, kad pagrindo ginčams iš esmės nėra , tik kiekvienas nori parodyti savo individualumą ir būti išgirstas, suskambėti :!: :lol:
o aš noriu prisipažinti, kad laikau Megre knygas vos ne po pagalve. dažnai vakarais užeina noras pavartyti tai vieną tai kitą Megre knygą, įsiskaityti. ir laikau tas knygas arti galvos, nes kai apima miegas tingiu keltis ir pasidedu jas šalia. man jos atrodo tokios išmintingos ir ten tiek daug informacijos, paskatinimo apmąstymams.. štai ir vakar antroje knygoje radau tokią citatą (išversiu iš rusų k. pažodžiui). Čia Megre ir Anastasijos senelio pokalbis apie Anastasiją:
<-Tai, ką, ji (Anastasija) nusimano apie Rytų lamų, Budos, Kristaus išmintį, išmano jogą?

- Išmano ir žino daugiau nei pasakyta iki mūsų dienų išlikusiose traktatuose. Bet laiko juos nepakankamais, dėl to, kad nėra harmonijos visiems šiandien gyvenantiems Žemėje ir toliau judama link katastrofos.

Todėl ir kuria ji savo sunkiai suvokiamas (seneliui ir kitiems) kombinacijas. Sako: "Užtenka mokyti žmones pamokymais, užtenka gundyti juos Adomo ir Ievos obuoliais. Reikia leisti jiems pajausti, būtent pajausti tai, ką jautė anksčiau, Žmogus, ką Jis galėjo ir kas Jis".>

tai ir aš labai užsinorėjau savų obuoliukų paragauti :wink: :lol:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Mes kaip skirtingos stygos visatos gitaroje :lol: . Tai ir sujunkime tai ką žinome, tai ir derinkim stygas. Aš galvojau anksčiau, kaip ir dauguma kitų, kad tai ką aš žinau, tai ką aš veikiu yra svarbiausia, o kiti tai ne tą , tai ne taip. Vienas kitas užvesdavo. Na taip grubiai kalbant . . Bet dabar supratu, kad MAN tai yra svarbiausia ir reikalingiausia, kitiems- kiti dalykai. Juk iš esmės visi judame į priekį, gal tik skirtingais būdais. Ir ateina tas laikas dalintis, tuo ką turi geriausio, pasakyti, nukreipti, patarti, jei kitas, ko nors nežino. Taip pat ir man reikalinga. Juk aš kažko kito nežinau. Tik reikia susiklausymo, nuoseklumo ir . . . harmonijos.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

:lol: :lol: :lol: :D :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? ...zinot ka, tas jusu Megre su visais tais seneliais ir "anastasijom" pats nori musu mylima zemele atvesti prie katastrofos - juk jis pats kalba apie minciu, o juo labiau istartu zodziu jega - tai taip nuolat kalbedami tikrai nori, kad taip ir butu, bet as zinau KAD TAIP NEBUS, NES AS IR DAR DAUG ZMONIU ZEMEJE TO NENORI IR NELEIS, KAD TAIP BUTU.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

maladiec, darja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(žiūriu, atkutai vakarop :wink: )
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:P as visad atkuntu - kaip tas tas Miunhauzenas pati save uz pakarpos istraukiu, tfu tfu tfu per kairi peti... :wink:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

darja wrote::? ...zinot ka, tas jusu Megre su visais tais seneliais ir "anastasijom" pats nori musu mylima zemele atvesti prie katastrofos - juk jis pats kalba apie minciu, o juo labiau istartu zodziu jega - tai taip nuolat kalbedami tikrai nori, kad taip ir butu, bet as zinau KAD TAIP NEBUS, NES AS IR DAR DAUG ZMONIU ZEMEJE TO NENORI IR NELEIS, KAD TAIP BUTU.
Nelabai supratau ką nori pasakyti darja. :) Nori pasakyti, kad visi žodžiai pildosi, o jei Megre pasako "pasaulis eina į prarają" ir jei daug žmonių perskaito tuos žodžius, tai ir jie išsipildo..Tą nori pasakyti? :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

vot immenno..., bet as zinau, kad taip nebus, nes Dievas per daug meiles sudejo kurdamas Zeme ir zmogu, kad leistu dabar viska sugriaut - jau seniai buvo ispranasauta pasaulio pabaiga, bet zmones ismelde, tad zinau, kad mes ja issaugosim, nesvarbu, ka visi tie megres ir diedukai kalba - as tikiu sviesiuju jegu pergale.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Darja, tu šiandien vyno per daug išgėrei :lol:
Darius
Posts: 10
Joined: Sun 01 26, 2003, 11:36

Post by Darius »

Gal padiskutuokim, kokia padrindine mintis Walscho knygose? Kaip kas supranta?
J

Post by J »

..........
Last edited by J on Tue 02 14, 2006, 23:39, edited 1 time in total.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Man atrodo, kad pagrindinė mintis Walscho knygoje yra laisvė. Taip pat pagrindinė mintis yra laisvė ir Megre knygose. Todėl jos abi man ir patinka. O kad kalba kiek kitokiais žodžiais, tai man nemaišo. Vistiek ten pat traukia, prie laisvo žmogaus, prie mąstančio žmogaus, prie atsirenkančio žmogaus, prie protaujančio žmogaus...prie laisvo žmogaus einančio gyvenimu savomis kojomis... :)

vat kaip poetiškai viskas... :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Darja kazkuo jaucia kad kazkas Megre knygose ne taip :)
taciau ir dabatinis gyvenimas ne taip
Ir nezino darja ka cia padarius, ir isskyrus dideliu raudonu raidziu nieko daugiau nepasiule mums.

O tu darja pati pasidaryk kaip toji Anastasija, dar stipresne uz ja pasidaryk, tada visatos tiesos tau atsivers ir galesi pasiulyti zmonijai kita iseiti.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

:lol: :lol: :lol:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Pritariu Jonei ir Laimiui. Man ten taip platu, kad kol kas sunku įvardinti, tuo labiau, kad nespėjau visko perskaityti.

O darja jau netoli to . . . :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: darja jau perejo tai ir isaugo is to, mieloji sraige, nors sutinku, minciu ten tikrai graziu buta, bet jei vis kalbama, kad Zeme istiks katastrofa, tai jau tikrai neaisku, kokiom jegom tarnauja tos knygos... :?

:wink: o kas tau sake, Dievo kary, kad as silpnesne uz ta jusu vadanamaja A, o ka as asmeniskai darau, tai jau mano reikalas - visu paslapciu cia jums neisduosiu... Beje, paskaitinek atidziau tos Rutos temoj "Sukurkime savo Lietuva" nurodyta laiska Prezidentui - va ten tai tikrai zmogus turi ka konkretaus pasiulyti del Lietuvos ir pasaulio ateities - iir butent savo galva ismastyta, o ne knygelese perskaityta - tikrai verti demesio, originalus pasiulymai...
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

atleisk man, miela darja, už stačiokiškumą, bet kažkodėl iš tų originalių pasiūlymų dažniausiai š...as gaunasi :roll:
(jau spėju, ką atsakysi, klausyk, mes čia visi savo galva mąstom , o ne knygelėmis -įsidėmėk tai :wink: o tu kieno galva šitaip origaliai pati mąstai :wink: :?: )
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

darja wrote::wink: darja jau perejo tai ir isaugo is to, mieloji sraige, nors sutinku, minciu ten tikrai graziu buta, bet jei vis kalbama, kad Zeme istiks katastrofa, tai jau tikrai neaisku, kokiom jegom tarnauja tos knygos... :?
Darija, mieloji, paskaityk dar karta ka pati parasei... :P
Na tiesiog del saves... Nes jau ima atrodyti, kad tu pati esi fanatike. Nepyk, zinau, kad tu geras zmogus, bet kai ima kazkas ir is siaudo vezima priskaldo, kai ima remtis niekuo neargumentuodamas... Pasiziurek i savo samone ir pasamone? Paieskok atsakymo savyje i sita klausima -- kodel tu taip nemegsti Anastasijos? ir visdelto esi cia. Nes as cia jau imu iziureti problema.
Zinau, tu esi laisva, pati gali rinktis, ar isiklausyti i mano zodzius ar ne... Bet tiesiog... draugiskai patariu :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? esu cia, mieloji glesum, tikrai ne del vadinamosios Anastasijos, o del tu kitu, man artimu, mastanciu zmoniu, kurie laukia mano zinuciu, nes sako, kad skaityti vien tik anastasijieciu postringavimus ne tik kad neidomu, bet ir gana nuobodu (patikek, tokiu tikrai yra ne vienas :? ), bet jauciu, kad atejo laikas nutilti (nors vis neistveriu ir vel uzsivedu), bet jei su savo mastymu kazkam esu kaip rakstis siknoj, tai verta nutilti, del jusu sventos ramybes. Atia :h:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Kiek man teko susidurti, tai forume daugiausia apie tą katastrofą kalba būtent darja. :) Paradoksas. :)

O Anastasija sako, kad jokios katastrofos nebus. Nebus. Kokios dar katastrofos? Juk ateity žemė virs dideliu dideliu žydinčiu sodu.... Apie ką kalbam? :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Post Reply