Neaiškumas (apie seksą)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

myleti tai kas Dievo

kiekvienas zmogus yra dievo vaikas.
jei tave uzpuole nusikaltelis, nusauni ji ir sakai "atleisk man, mano broli, nemokejau kitaip apsiginti, ir atleisk man uz tai kad savo netobulumu priverciau tave taip pasielgti, myliu tave"

as taip suprantu
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Zinai, Mindaugai, viena karta draugas manes kaluse, kaip elgtis uzpultam.... Na, as neatsakiau tiesiogei, bet isaiskinau, kad jie zmogu myli, jis taves nepuls... Uz kokio pusvalandzio mus uzpuole... Juokais... O jis paeme ir isreze labai panasia faze i tavo pasakyta... tai uzpuolikas baisiausiai pasimete... o as... raiciausi is juoko... ir dabar juokiuos prisiminus... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: v :lol: Veikia :!:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

pasakysiu jums is asmenines patirties (nors ir zadejau tyleti, bet neiskenciu, bo isgeriau raudono vyno, tai atsileidau, beje, sian iki penkiu pagal menulio kalendoriu l. gerai gert r, vyna - del sveikatos... :wink: ), tai va, kai mane uzpuole ir bande isdurt aki (tik tik neisdure :roll: ). tai prisiminiau istorija, kaip toki zmogu zupuole bandintai,tai tas eme kviestis Sai Babos, bet apskui pats eme mustis, tai ji sumuse, vos gyvas liko, tada nuvaziaves pas Sai Baba paklause, kodel tas negelbejo, o jis atsake, kad atskubejo, bet nenorejo kistis, bo anas pats pradejo mustis... (aukstesnes jegos niekad nesikis, kai zmogus pats veikia...) Va, tai kai mane uzpuole, partrenke ant zemes ir nyksciu dure i aki, as tik susiguziau ir mintyse emiau sauktis Sai Babos ir angelo sargo - tai tas muzikas atitrauke ranka, paeme rankine ir nuejo... Laimingo jam ir jo drauguziui kelio (kad daugiau nesusikirstu musu keliai, tfu tfu tfu per kairi peti... :wink: :P )
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

o del ko nemanai- ru...?
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

atrodo kad tas zodis susideda is dvieju zodz- mylety save, nes priesaga sis, reiskai sau :?
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? o kaip snekejimasis, buciavimasis, dziaugimasis, apsikabinimas - argi tik su savim?.. :wink:

beje, priesaga ne -sis, o -si, ir ji gali buti ir po priesdelio ir zodzio gale (vat ir pradejau as cia jus gramatikos mokyt - nu bet profesine liga... :wink: :P )
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

O beje, -si, visai ne priesaga, o dalelyte... :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ai nu joooo, dalelyte... - matai, gramatines terminus tai as jau pamirsau, nes kai taisai klaidas, tai tiesiog zinai, kad taip, o ne kitaip, o gramatiniai terminai pasimirsta (bent jau man :wink: )
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

dziaugiasi- visi, dziaugimasis- pats dziaugiesi.. na bent jau man taip skamba :roll:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

va tokia tat, neissemiama sexo tema :lol:
uoj, atsiprasau, tema apie mylejimasi :wink:
beje, dar liko nenagrinetos lesbietes, jei ka :lol: :lol: :lol:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

:) jau buvo tokių bandymų, gal dar ir yra ta tema.
Pažiūrėjau - neištrynė, vadinasi "subtili tema!". čia jei domina :wink:
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

aciu bastut, dabar man to reikejo... :roll:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Basta wrote:Iš žurnalo straipsnio pamąstymui:

...Kiekviena - ir gera, ir bloga - mintis aktyvuoja smegenų veiklą. Tai sukelia nervinių impulsų bangą, kuri keičia audinių struktūrą, veikia jų funkcijas. Stipri aistra, neapykanta, pavydo kartėlis, sielą draskantis nerimas ir pykčio priepuoliai ardo kūno ląsteles ir gali sukelti širdies, kepenų, inkstų, blužnies, skrandžio ligas.
...
O kas čia į temą? :roll:
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Aistra yra aistra, kas yra stipri aistra? Kai aistra aptemdo protą ir tą, kas eina iš vidaus, ar tada vadinama stipri aistra?
J

Post by J »

Nemaišykit į vieną kokteilį aistros (nesvarbu, kad ir stiprios) su pykčiu, pavydu ir visu kitu negatyvu.
Tai visiškai nepanašu.
Ir veikia skirtingai.
Juolab, kad citatoje nėra įvardinta aistros rūšis. Ji nebūtinai turi būti seksualinė...
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Būtų l. įdomu užvest temą apie aistrą. Nejaugi aistra yra blogai? Apskritai kas yra aista, kaip ją apibūdinti? Sako,akyse žiba aistra gyventi, aistra gyvenimui . . . nejaugi tai blogai. Juk tai gyvenimo variklis, meilė be aistros, kas ji . . ir kodėl aistra tapatinama tik su seksualine energija. Įdomu būtų padiskutouti, atskirti grūdus nuo pelų. Juk ir Aurėjos perrašytuose laiškuose, ten kur apie nuolankumą, kalbama, kad mes turime žodžiams suteikti naujas prasmes, atskirti kas yra nuo dievo, o kas žmonių sąmonės pasekmė.
Akims blizgėjimą suteikia aistra.
J

Post by J »

Basta, jei tęsiant tame pačiame stiliuje, tai vardink toliau - didelis džiaugsmas, meilė, pasigėrėjimas...
Ar tai ne kraštutinės akimirkos?????
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

:)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Sorry, o kas straipsnio autorius? :oops:
Į galą "įšokau" :))))
J

Post by J »

Che! Che! Cho! Cho!... :lol: :lol:
Išsisukai nuo atsakymo, Basta... :lol:

Šiaip, tai duokit man tą autorių. Padiskutuočiau su malonumu...
Ir turėčiau ką pasakyti... :lol: :lol:
Post Reply