www.anastasija.lt - nuomonės apie tinklapį

Klausimai, pastabos, pasiūlymai, susiję su tinklapiu

Moderator: Mindaugas

Locked
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

Ai nezinau, Laimi, buvau pakeitus virsu, bet vel grazinau, visai man negrazu ten buvo... Nezinau, manes medziai visai neslegia. Kaip kitiem, nezinau, galetu daugiau kas pasisakyti. Siuo metu neturiu i ka pakeisti virsaus, bet ieskosiu, jei taves slegia. Pakentek tada... nes skubiai tikrai nezinau ka padaryt.
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Vilte wrote:Ai nezinau, Laimi, buvau pakeitus virsu, bet vel grazinau, visai man negrazu ten buvo... Nezinau, manes medziai visai neslegia.
Pasiulymas
Nuorodos pirmame puslapyje geriau ziuretusi
jei jos butu ne ant medziu o siauroje tamsiai zalioje juosteleje
po medziais. Ta juostele derintusi ir medziu nuotrauka
o urasai aiskiai matytusi .

Emblemele irgi galetu buti analogiskai patalipinta
ne ant nuotraukos o tamsiai zaliame staciakampiuke kaireje
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

Ok, vis delto suradau kazka sviesesnio ir erdvesnio, kad Laimio mintis galetu skraidyti :) Bet kartu ir su zeme, kad per toli nenuskristu :)
Rapolai, aciu uz pastabas, gal galetum dabar paziureti, nes tu medziu, kur buvo, kaip ir nera. Kaip dabar?
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

manau, kad Laimis laimingesnis su ta erdve ir svies. o as irgi - del to, kad atsirado zmoniu, kuriem patiko tai, ka padariau..
O uz foruma ne as atsakau. bet nematau, kad jis byretu ;)

kol yra bent vienas zmogus, kuris gales pasakyti, Vilte, gerai ar graziai padarei, tol stengimasis nebus be reikalo ;)

nors kai ka, Beveidi, pasakei, kas man tiko asmeniskai... kitoje sferoje...

beje, galbut viska sakei pokstaudamas ir panasiai, ale kad man pastaruoju laiku blogai su pokstais ir juokais... ai, tyliu, nes jau nusisnekineju ir dar prisnekesiu, ko nereikia sneketi..
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

Turiu klausima - kadangi idiegiam ir angliska puslapio versija, ir rusiska ideigsim, tai virsuje idejau veliaveles, reprezentuojancias kalba. Taigi klausimas - ar palikti veliaveles, ar uzrasyti trumpinius - LT ENG RUS?
Beje, girdejau, kad per exploreri ir per opera skirtingai rodo puslapi, na virsutine jo dali - pasisakykit, kaip kam, ar gerai rodo, ar negerai, kas negerai?
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Vilte, as tai dėciau ENG RUS LIET ( cia tik nuomuone )

mano megiamiausias browseris tai yra Opera

Rezoliucija 1024x768

Del matomumo virsutines dalies tai su Opera:
Image

Netscape navigator
Image
Last edited by Mindaugas on Sun 06 01, 2003, 18:52, edited 1 time in total.
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

Per exploreri rodo gerai, per opera ir navigator - ne. gal tarp jusu yra specu, kurie zino, kaip padaryti, kad per visur ir visomis rezoliucijomis rodytu viska vienodai?
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

idejau lenteles virsuj, ar dabar jau visiem normaliai rodo? ir linkus, ir veliaveles?
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Su duvall ir Viltes pagalba pabaigem ta virsu.

O kaip su Pagrindiniu puslapiu, ten surasyti kontaktai kur kas vyksta.
Tas pats yra Skyrelyje kontaktai.
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

man rodos tegu taip ir buna - pirmame lape visiem krinta i akis, o kontaktuose tiesiog kaip pastabele apie susitikima parasyta. Va man informacijos skyrelis nelabai patinka - kazkaip informacija asocijuojasi su faktais, kontaktais, o ne tuo, kas ten yra. man noretusi tuos failus perkelti i nuorodu skyreli. ka manot?
Beje, man toks jausmas, kad cia tik man su Mindaugu rupi arba esu ignoruojama, nes ko paklausiu - to niekas kitas, isskyrus Mindauga neatsako :lol:
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

Nusiramink, Vilte, niekas taves tikrai neignoruoja! :)
Tik, tarkim, tokie zmones kaip as, nelabai zino ka atsakyti... :oops: :)
O siaip tai tu esi tikra saunuole, na jus abu, saunuoliai! Puikiai tvarkotes! Ir Gluone irgi... :D Taip ir toliau!
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Jega, kas cia isverte viska i anglu kalba? Saunuoliai...Labai fainai atrodo. Jega. SUPER!
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

Na isverciau, dar i rusu kalba isvers ar isversim, o as klausiu jusu tik vizualines nuomones - kaip kas geriau atrodo, ar veliaveles, ar raides - cia jau gal ne tik vizualinis dalykas - va gal veliaveliu ideologija kam nepatinka ir t.t. - na ir aptartumem viska :) kazkaip noretusi darant zinoti, kad kazkam tai rupi... idomu ir t.t.
as pati nesu specas, tiesiog darau, kaip atrodo geriau ir tiek. bet ir pasitarti norisi.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Šaunuolė Vilte, labai labai gerai, kad išvertei. Labai labai. Man labai labai patiko. O kas liečia vizualumą, tai aš kategoriškai pasisakau už vėlevėles, o ne už raides. Vaizdais perduodama daugiau informacijos. Akis lengviau priima paveikslėlius. Raides akis kartais praleidžia. Ypač užsieniečių akys, kurios pvz nepratę prie lietuviško šrifto. Gal anglakalbiams lengviau, bet rusakalbiams juk sunkiau lotyniškai gaudyti informaciją. Todėl aš už vaizdus. Pati juk sakai - "kaip vizualumas?", vizualumas yra vėlevėlės. Užrašai būtų tekstualumas. ;)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

O dėl vėlevėlių išdėliojimo, tai lietuvius palikčiau pirmoje vietoje. Viską palikčiau taip, kaip dabar.
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

aisku :) aciu labai uz nuomone :) pakolkas viskas lieka taip kaip yra.
Beje, kaip ten reikalai su konkursu? jau darbai nepriimamai? man pakeisti lentele puslapyje?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Dabar reikėtų jau pataisyti. Ištrink darbai priimami ir parašyk ieškomi sponsoriai, nes darbų jau prisiūsta labai gražių ir įvairių. Ketvirtadienį atnešiu metro dydžio paveikslą! Tai, rašyk didelėm raidėm: darbai yra duokit prizus!
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

vėliavėlės yra geriausias pasirinkimo būdas

dėl menu punkto INFORMACIJA tai kas po juo slepiasi tikrai neatitinka tikrovės, geriau atitikttų terminas download - lietuviškai gal parsisiųsti (kažką ...), jei palikti atskirą menu punktą su kitu pavadinimu (download) tai jis tikrai neturėtų būti antroje vietoje. O čia galvoju vertėtų perkelti KONTAKTAI (tai kartu ir informacija).
Jei parsisiųsti nedėti į menu tai kur jį padėti kolkas nesugalvoju, kur geriau tiktų...
Gyventi pagal sąžinę
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

Labai aciu uz nuomones :)
Taigi, lieka veliaveles. Skyriu informacija lietuviskai pavadinau biblioteka, angliskai download ir virtual library - download. Kontaktai atsidure antroje vietoje, dar sis bei tas vietomis sukeista :)
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

Beje, mum reikia pagalbos verciant puslapi i rusu kalba. Rusu gerai moka ir Mindaugas, ir as, bet vis tik norisi, kad ta kalba butu tikrai taisyklinga, kad rasyba butu ideali - gal tarp jusu yra tokiu, kurie idealiai ismano rusu rasyba? :) Ir sutiktumet isverst kelis skyrius tinklapio? :) Paprasciausiai i worda surenkant teksta, po to mes sumaketuotumem. Tiesiog norisi tikrai grazios ir taisyklingos kalbos :) Kas noretu padeti, parasykit ma :)
Locked