Laiškas Prezidentui

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Lina`
Posts: 7
Joined: Tue 10 04, 2005, 12:24
Location: Siauliai

Post by Lina` »

:roll:
ka tik baigiau 8-ja knyga. Ir dar labiau "uzsidegiau" tureti savo gimines sodyba.. galvoju, paieskosiu forume ka nors apie musu kreipimasi i prezidenta... :|
Radau, bet ne tai ko tikejausi. :(
V.z. nevartau cia akiu, ir klausiu tiesiai - tai mes darom ka nors, ar tik zadam ir kalbam kaip cia padarius??? Pasitarkim, mieli zmones, kaip cia geriau butu, kad i musu kreipimasi tikrai butu atsakyta, na nors perskaityta ir pamastyta. Geriau butu pastu, ar elektroniniu :?: Geriau atskirai, savitai, ar vieningai :?:
Nepalikim sito klausimo!!!

Beja, gal jau yra nusiuntusiu laiska prezidentui?
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Rašom rašom! Aš su malonumu, tačiau turbūt kaip ir visi, turių rūpesčių... svarbesnių? Už šviesią Lietuvėlę??? Kas gali būt svarbiau! Tad susiimkim ir parašykim! Visi po pastraipą, po sakinį, kas kokią idėją turit. Parašysim bendrą, dar parašysim atskirai, kaip kas tik norės.
Pradžiai padarykim planą, ką rašysime laiške.

Planas:

1. Įžanga.
Kreipimąsis, kokiu tikslu laiškas rašomas, apie ką kalbėsime...

2. Dabartinė padėtis Lietuvoje
Kokia situacija Lietuvoje, pasaulyje, artėjantys globalinio atšilimo padariniai, žmonių moralinė, dvasinė krizė, "protų nutekėjimas", didėjantis sergamumas, nenuostabi demografinė padėtis, nykstantis tautiškumas ir t.t.
"Žmonių beprasmis "buvimas": darbas nuo ryto iki vakaro aukojasnt sveikatą, nervinę sistemą stresais alinant, nebūnant su mylimais žmonėmis vien dėl to, kad gauti pinigų, kad įsigyti maisto, kuris parduotuvėse yra netinkamas vartojimui, kad juos išleisti svaigalams ir rūkalams, kuo tik alina organizmą, tikslų neturėjimas. Žmogaus gyvenimas patapęs beprasmiu, jis kruta, kad išgyventų... kuo trumpiau? (pagal dabartinį "eilinį" gyvenimo būdą...)" ...

3. Galimi padariniai.
...

4. Ką galima pakeisti.
Viską :D :lol:

5. Kaip tai padaryti.
Visiems suinteresuotiems asmenims ar šeimoms skirti po vieno hektaro dydžio žemės sklypą su palikimo teise, bei neapmokestinti ten auginamos produkcijos.
T.t...

6. Kokia bus nauda mums, Prezidentui ir vyriausybei ir Lietuvos gyventojams.
Gyventojai galės patys užsiauginti ekologiškai švaraus, aukščiausios kokybės maisto produktų.
Pagerės sveikata.
Sumažės oro ir vandens tarša, kuri yra tiesiogiai susijusi su gyvenimo trukme, sveikatos būkle...
Žymiai pakils pragyvenimo lygis.
Pakils moralė, pagerės dvasinė būklė.
...

Valstybė:
Sumažės išlaidos sveikatos apsaugai
Sumažės išlaidos aplinkos apsaugai
Sumažės importas, padidės eksportas
Sumažės "protų nutekėjimas"
...

7. Kvietimas imtis veiksmų, atsižvelgti į mūsų patarimus, skatinimas aktyviai ir drąsiai imtis dvasinės reformos. (?)
"Jei sutinkate su mūsų išsakytomis mintimis, prašome imtis konkrečių veiksmų ir mūsų visų Gimtinę paversti ekonomiškai ir dvasiškai klęstinčia valstybe"
...

Pasirašo:
Gimtinės Lietuvos ateitimi susirūpinę gyventojai/liaudis (?) :D

taigi, pridėkit kiekvienas savo minčių. Parašykim ir siūskim kuo greičiau! Kuo greičiau parašysim, tuo greičiau prezidentas apmąstys viską ir tuo greičiau imsis veiklos. Tuo greičiau pasijus rezultatai. Tuo greičiau turėsime savo namus...

Tai gal jau kas rašėt laišką? Gal kas esate bent sau pasirašę?.. Pasidalinkim patirtimi! :D
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Pagal Liet. konstituciją ir įstatymus Prezidentas nėra labai stipri institucija. Jo galios daugiausia remiasi autoritetu, bei, aišku, jis skiria įv. pareigybes. Tačiau Liet. vis dėlto yra pusiau prezidentinė valst. ir daugiau galių turi Seimas. Bet gal ir visai gerai nuo Prezidento pradėt.. Jeigu manot, kad tai reikalinga. Sėkmės :wink:
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Reikia daryti mini suvažiavimą :mrgreen: Nes internete labai jau sunku tokius dalykus padaryti, o susitikus galima žymiai greičiau ir kūrybiniau ir smagiau ir jausmingiau :mrgreen: Kadangi šiuo metu norintys yra iš visų Lietuvos kampų - darja ir aš iš Vilniaus, Laimis iš Kauno, Donatus iš Klaipėdos, o Lina iš Šiaulių, tai reikia suvažiavimą daryti per vidurį :mrgreen: Turbūt Kaune :) Jei Vilniuje, tai aš galbūt pasiūlyti galėčiau plotą :) Su nakvyne :)
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

tai ar dar sirdeles dega sia ideja????
:D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

rasom !!!! ei zmones!!! o gal jau issiuntet? :roll:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Aurimas wrote:Reikia daryti mini suvažiavimą :mrgreen: Nes internete labai jau sunku tokius dalykus padaryti, o susitikus galima žymiai greičiau ir kūrybiniau ir smagiau ir jausmingiau :mrgreen: Kadangi šiuo metu norintys yra iš visų Lietuvos kampų - darja ir aš iš Vilniaus, Laimis iš Kauno, Donatus iš Klaipėdos, o Lina iš Šiaulių, tai reikia suvažiavimą daryti per vidurį :mrgreen: Turbūt Kaune :) Jei Vilniuje, tai aš galbūt pasiūlyti galėčiau plotą :) Su nakvyne :)
:D ei, chebryte - pas Aurima plotas, galesim baliu kelt (beje, o kokia cia proga tas suvaziavimas - ar MEILES partijos kurimo, ar dar ko?.. :wink: )
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

:D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

....................
Last edited by Uriel on Wed 01 04, 2006, 0:30, edited 1 time in total.
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

................
Last edited by Uriel on Wed 01 04, 2006, 0:31, edited 1 time in total.
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

As palaikau.

O del partijos padauzele nesigavo kitaip...truputi liudna,bet daba jau bus taip.Gali pasitikslint pas "matanciuosius"

Del "matanciuju"...Kur ju realus darbai?"Matymas" daznai risasi su baime,va ir tave isgazdino su partiju egregorais.O juos juk pakinkyt galima
As irgi buvau "matantysis".Matyti ir vegetuoti,ir dar kitus sulaikyt nuo geru darbu?....hm.Ne man
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 18:31, edited 1 time in total.
J

Post by J »

Padauža rašo:
Ir jei matai, pasižiūrėk atidžiau. Pamatysi viską, bet - norėk pamatyti tiesą!
Aš dar pridurčiau - norėk pamatyti visą tiesą ir turėk išminties suprasti ir išsiaiškinti tai, ką pamatei...
auksas
Posts: 15
Joined: Tue 07 06, 2004, 2:42
Location: Kaunas
Contact:

Post by auksas »

dėl laiško prezidentui ir aš esu galvojęs / o jeigu?
paskutiniu metu pastebiu kad labai pergyvena jis
dėl tautos nudvasėjimo ir visko kas vyksta aplink
jis pats juk ekologiškų ir gana dvasinių pažiūrų =]. m?
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

:shock:

:lol: ))))))) :lol: ))))))

Reitingus renkasi....
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Padauža rašo:
Ekologiniai žemės sklypai, ekologija - ir žmonės, to siekiantys ištisomis gyvenvietėmis - mes tokia jėga, bet kad gaivalu dabar esame. Neorganizuotu gaivalu.
Po vieną vytelę visada galima sulaužyti. o šluotos koto neperlauši... Būkim ta "šluota", kuri kažką padaryti gali...
Tik dabartinėj situacijoj dar neižvelgiu, kaip būtų galima apjungti tą "šluotą".
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

Po viena mes palaužiami, kuo mūsų daugiau, tuo mes tvirtesni.
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Tema "Prezidento iniciatyva..."
http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=333

Gal reikėtų šias temas sujungt?
(Joje +- kalbama apie Estijos prezidento sprendimą (?) duoti šeimoms žemės ir svarstoma, gal reikėtų Lietuvos prezidentui laiškus siųst..
Šioje temoje irgi lyg vienas iš pagrindinių suformuluotų tikslų, kodėl reikėtų laiškus siųst - prašymas, reikalavimas neatlygintinai suteikti šeimoms žemės..)
Post Reply