Nepritariančių Anastasijos idėjoms frakcija

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Galetum ir papasakot :) nes man... na, gal ne visi (o juk tu ir nesi visi) zmones yra mieli, bet visi yra tam tikra prasme, broliai ir seserys, tai kodel negalima j7 myl4t. manau, galima.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Padauzele,
aciu, kad priimi linkejimus. Mano malonybiniai kreipiniai tiesiog kyla naturaliai, is pagarbos zmogui, ir, zinoma, itakoje svetimos salies, uz juriu mariu, kurioje ir nepazistami vienas kita palabina...
Joel
Posts: 1
Joined: Wed 12 21, 2005, 8:30

Post by Joel »

Siaip jau tiems kas apie kaima, sodybas ir gyvenima jose ziuri neigiamai, pabandysiu sustiprinti sias pozicijas ne kai kuriu autoretetingu zmoniu pamastymais. As tiesiog tingejau ilgai ieskoti, nes ju yra daug daugiau, kad ir tarkim tokie lietuviu grandai kaip Salkauskis, Maceina, taip pat mielas Lucijus Seneka, - visi sneka vienu balsu. Bet pradziai manau pakaks...;) Taigi, malonaus skaitymo:

Aleksandras Menis:“Kaip mes gyvename? Be galo triuksmingai ir tusciai. Nudienos zmogaus butis lydima ivairiausiu garsu. Zmogus, ypac gyvenantis mieste, nuolat girdi triuksma: riaumoja automobiliai, pro sali eina minios... Gydytojai sako, kad tai ardo sveikata.“
„Dievo buvimas daznai pajuntamas ir gerintis gamta. Dirbtinis miesto civilizacijos pasaulis gali prislopinti dvasini zmogaus jautruma, apsunkindamas kelia prie to, kas Antgamtiska.“

Dalai Lama: „Vienuolynuose gal ir yra laisvo laiko, bet kitur, ypac miestuose, gyvenimas lekia, skuba it laikrodis, nesustodamas nei vienai akimirkai! Pries keleta dienu as sakiau savo draugui, kad mieste zmogaus gyvenimas, regis, taip tiksliai apibreztas, kad primena varzta, tiksliai atitinkanti verzle. Tam tikra prasme jus nekontroliuojate savo gyvenimo. Kad isgyventumete, turite priimti jums primesta gyvensena.“

Deng Ming – Dao: „Kaip galima gyventi, girdint nuolatini eismo triuksma? Kvepuojant atmatu dvoku? Matant namu sienas, o ne kalnus? Gatviu judejima, o ne upiu tekme? Jauciant kieta grindini, o ne zeme?“
„Kai kurie didmiesciai garseja savo didybe, imantrybemis, istorija bei reiksme civilizacijoje. Taciau jie negali buti dvasingumo centrais. Uztenka tik pazvelgti i juos atviromis akimis ir sirdimi. Kaip galetu kas nors sventa cia isisaknyti?
Eismas diena nakti kelia triuksma. Tas nepaliaujamas uzimas bei drebejimas griauna viska, kas subtilu. Oras nesvarus – pilnas dulkiu ir suodziu. O kai karsta, is pozemiu kyla puvanciu atmatu tvaikas. Zeme prislegta betono, asfalto, plieno ir siuksliu, ji negali alsuoti.
Kai kurie zmones, gyvenantys tokiomis salygomis, ima ilgetis dvasingumo. Jie nori zinoti, ar imanoma pasiekti dvasiniu aukstumu milziniskame mieste? Ne, nes tam reikalinga ypatinga psichofizine busena. Jai issiugdyti butinas ramus tobulinimasis ir subtiliu reiskiniu pazinimas. Kai miesto gausmas uzgozia viska, kas tik yra, kaip gali buti isgirsta dieviskoji giesme?“
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

ačiū už gražias citatas, kai kam matyt reikia autoritetų :wink: :D
dar daug gražaus apie gyenimą kaime yra pasakęs Levas Tolstojus, kuris, kaip žinia, sulaukęs brandaus amžiaus pasitraukė į kaimą :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? niekas ir nesako, kad gyvenimas kaime ir gamtoje zmogui blogai, bet tam suprasti visai nereikia jokiu gudriu knygu - tai mes atsinesam gimdami ir tai visai nera susije su jokiom ideologijom... :?
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius.... Aš dabar taip darau :D

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 16:30, edited 1 time in total.
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius.... Aš dabar taip darau :D

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 16:30, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink:
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>O valytis galima ir mieste, kartais didesnės kliūtys duoda geresnius rezultatus

dar pora citatu:
is kazkur? "lengva myleti Dieva kai nera jokiu isbandymu"
Lazarevas "lengva buti sventu dykumoje, o pabandyk tapti sventu mieste"
Vladimiras (is Megre knygu) "as eisiu ten kur zmonems sunku, i miesta"


na o apie geresnius rezultatus verta patyleti nes
pastovi itampa nieko gero neduoda. pailseti reikia viskam - ir kunui ir dvasiai ir sielai.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: tam ir yra sventes... :wink: :P
Geru, sviesiu, jaukiu visiems svenciu... :) :) :wink:
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius.... Aš dabar taip darau :D

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 16:31, edited 2 times in total.
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Kazi kas lemia apsizodziavimus,kokia nauda ir kam to reikia?
Last edited by Alyta on Sat 12 24, 2005, 11:11, edited 1 time in total.
J

Post by J »

Žinai, Padauža, įspūdinga!!!!!!
Ir tai anastasiukas?!?!?? :shock:
Nastia tikriausiai didžiuotūsi tokiu savo kariu...
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius.... Aš dabar taip darau :D

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 16:32, edited 2 times in total.
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

..
Last edited by Alyta on Wed 03 22, 2006, 10:46, edited 1 time in total.
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Padauža, perskaičiau antrą kartą tą Alytos laiško citatą ir "daėjo", kad jis nieko ten tokio iš tikrųjų žiauraus grasinančio gasdinančio neparašė. Pirmą kartą kai skaičiau, atrodė, kad iš kur pas žmogų tokios mintys, bet paskui.. ir visiems siūlau perskaityt bent po du kartus :roll:

Žinot, man nesuprantama, kaip jūs, atrodo pasakėt, kad užsiiminėjat ezoteriniais (su potekste - dvasiniais) dalykais, o tokios bangos sklinda. stipru, bet kas iš to.. Plykstelėjo, bet kam to reikia. Kam tos kovos? su kuo kovojam? tipo, kas stipresnis.. kas gero iš tų jūsų kovų? kas kam ant galvos užlips.. stiprūs žmonės, o niekais užsiiminėja (ne man jus mokyt, bet kad juokinga)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....

Aš dabar taip darau :D

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 16:33, edited 2 times in total.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Ogo, kaip viskas apleista, reikia gelbeti musu Alyta, kol tasai koju neuzverte, matote - zyla akyse.
Siulau Alytai stoti i Dievo kariu gretas, jei Vilniui esi galesiu priglausti po savo sparneliu kolei sustipresi pats...
(tai va tikrai dabar anas nepasiteisins jog niekas nesiule jam...)


padauziukas raso:
>Ir svarbiausia, ko aš nesuvokiu - kam apskritai reikalinga kova???

pabandysiu siuo klausimu pasikonsultuoti su kataliku dvasininkija, bo pats neisitikines kad galeciau teisingai suformuluoti atsakyma i si keblu klausima.
dvasininkai ivardina tai kaip "kasdienine kova del zmoniu sielu"
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....

Aš dabar taip darau :D

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 16:33, edited 1 time in total.
J

Post by J »

Gabriukas rašo:
Padauža, perskaičiau antrą kartą tą Alytos laiško citatą ir "daėjo", kad jis nieko ten tokio iš tikrųjų žiauraus grasinančio gasdinančio neparašė. Pirmą kartą kai skaičiau, atrodė, kad iš kur pas žmogų tokios mintys, bet paskui.. ir visiems siūlau perskaityt bent po du kartus :roll:
Gabriele, kai paskaitai trečią kartą, viskas kitaip atrodo, o po ketvirto karto dar kitaip...

Šiandien Kūčios...
Linkiu šviesos jūsų Sieloms, išminties, tolerancijos, laimės, meilės na ir šiek tiek pinigų... :lol: :
Last edited by J on Wed 02 15, 2006, 23:28, edited 1 time in total.
Post Reply