Vilnius

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Inessa wrote:Aciu,Laimi:)
Gal ir verta ateiti pas jus..Tik kad nezinau,kokiom temom kalbates dazniausiai?o siaip butu faina is pradziu virtualiai pabendraut su lankanciais ta kluba.
Kalbamės....nu temų nebūna. Susirenka apie 50 žmonių, tai nelabai pakalbėsi su tokia mase žmonių. Kalbamės grupelėmis, kas apie ką nori..apie žemę, mergaites, reikalus, meilę, plaukų spalvą...apie viską... :)

O kad visi bendrai kažką kalbėtų tai sunku padaryti. Nors kartais bandoma tai daryti, bet labai retai... :) Ir sunkiai gaunasi. Nes juk tikrai su tokia mase žmonių sunku šnekėt...čia jau reikia kitokių bendravimo priemonių - dainavimo, paskaitos, informacinės valandėlės... :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, padauza, ir as megstu "Teve musu" - man tai pati geriausia meditacija, kad ir del kitu meldziuos, bet ir pati nurimstu, prasvieseju, tik as megstu rusiska varianta "Otce nash", nes sako,bet ir pati jauciu, kad jis stipresnis uz lietuviskaji, bet... nezinau, kaip su tais maldu pakeitimais, juk ir rusiskajam variante yra "i nevedi nas vo iskushenije..." - kadaise klausiau tokios aiskiareges, tai ji man atsake, kad danguje tuos zodzius supranta taip, kaip reikia, jei meldies nuosirdziai, o keisti senu maldu neiseina, nes jos kaip mantros, net vienas zodis gali sugriaut vibracijas, todel senosiose rusiskose maldose tiek daug dabar jau nesuprantamu zodziu, bet ju neikas nekeicia, bet kaip meldiesi ilgiau, tai tu zodziu prasmes pats kazaip imi suvokti - intuityviai...

...na, lietuviskos maldos nera tokios senos - gal jas ir galima pakeisti, girdejau, kad ir "Sveika Marija" dabar kazkaip naujai kalbama - gale maldos neminima mirtis, nors man tai kazkaip iprastas senasis, dar vaikysteje ismoktas variantas, beje, ir as megstu autobuse melstis - atsisedu kur i gala ir bumbu sau - negi leisi laika veltui... :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu aciu, padauza, bandysiu taip melstis - paziuresiu, koks poveikis, siaip tai aisku, kad banycia daug ka is Kristaus mokymo iskraipe, prisitaike, kaip joms galvoms tinkamiau buvo, juk ir reinkarnacija pirmieji krikscionys tikejo, o baznyciai tai veliau pasirode nepriimtina, nes kai zmogus igasdintas, kad gyvena tik viena gyvenima ir po mirties eist tik arba i roju, arba i pragara (na, dar yra skaistykla... :wink: ), tai jis ir bijo, ir klauso aklai baznycios - taip jau buvo - ja juk zmones valde, daznai nuo Kristaus mokymo gana toli nutole... :?
Inessa
Posts: 6
Joined: Thu 12 08, 2005, 18:59
Location: Vilnius

Post by Inessa »

Tai man kas nors parasys kur yra tie "Gyvieji namai?" :?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Inessa wrote:Tai man kas nors parasys kur yra tie "Gyvieji namai?" :?
Jei nepastebėjai, tai antrame šios temos puslapyje iš karto po tavo žinute yra atsakymas. Jei nemoki į antrą puslapį nueiti, tai pakartoju žinutę:

--------------------------------------------
Parašyta: Vakar 17:00

Inessa Rašo:
P.s.O kur galima rast ta kluba Vilniuj,t.y.turiu omeny kurioj vietoj?
Gal žinai santuokų rūmus? Tai ta pačia gatve leidiesi žemyn nuo kalno. Pirma sankryža. Ten Kalinausko 9
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? manau, kad norejo pasakyti, kad svarbiausias tos metodikos tikslas - materialine gerove, o ne dvasinis tobulejimas ir jausmai - ar taip supratau... :wink:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Ei, vilniečiai, kviečiame visus susirinkti šitą penktadienį, prie grąžaus kūčių stalo klube, susinešti savo kūčių patiekalus ir paskutinį kartą šiais metais pasėdėti kartu... padainuoti, paplepėti... ramus bus vakaras.. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 17:55, edited 1 time in total.
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

.

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

.
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 17:55, edited 2 times in total.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Klausimas Padauziukui:

kokios pasekmes manipuliatoriui naudojanciam savo manipuliacijoms Dievo varda?
J

Post by J »

Neatsakinėsiu už kitą, juolab, kad atsakymą galiu tik nuspėti, bet vieną žinau tikrai -
pasėkmės LIŪDNOS...
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

na as ne to klausiau bet jau tiek to, jei atsakymas neatejo vadinasi dar ne laikas jam
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 17:56, edited 1 time in total.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Padauža wrote: Kad ir jūsų tas teleportavimasis. Pasakiau ką žinau, ir ne viską galiu gi sakyti. O kas gavosi? Laimis užsipuolė kaip kenkėją...
Jeckau.. užsipuoliau.. :) O man atrodė visai atvirkščiai. Kalbėjom mes ten ramiai apie vieną pratimuką, kuris yra labai paprastas ir jokio ryšio su ezoterika neturi. Labai ten paprasta viskas. O štai atėjo Padaužėlė ir mus užsipuolė, kad mes neva tai lendam kur mums nepriklauso, kad ten reikia mokytojo ir kad mes prisidirbsim.

Nu ir vaikštant po mišką galima prisidirbti. Užlipti ant nykstančio retojo augalo. Tai ką mums dabar daryti? Vaikščioti tik su biologu, kuris mums pasakys kur koją statyti?

Tame pratime jokios ten ezoterikos nėra. Niekas į jokias ezoterikas čia nelenda. Mūsų klubuose niekas nemedituoja. Jokių "grupovuchų" pas mus nėra. :!:

O kas labiausiai šneka apie tas grupovuchas? Tie kas buvo klube vieną ar du kartus ir savo akim vistiek nematė jokios meditacijos ;) (Vėl taisyklė - kas nematė, tas garsiausiai rėkia ;) ) Padauža, ar matei mūsų klube bandymą medituoti?

Žinoma buvo bandymų pas mus medituoti. Ateidavo koks nors prašalaitis pvz. tas Valerijus iš Silva metodikos ir sako: "pamedituokim". Arba dar kas nors ateina ir pasiūlo. Bet tai tik vienetiniai bandymai įnešti į mūsų klubus kažką panašaus ir klubiečiams tai nepatiko ir nieko panašaus daugiau nedaroma.

O tokių prašalaičių pas mus į klubus ateina todėl, kad pas mus klubai labai tolerantiški. Išklausomi visokie prašalaičiai. Vieni siūlo meditacijas, kiti atėję siūlo mums Krikščionybę ir vienintelį Dievą JĖZŲ (vat tie, kaip pastebėjau daug baisesni už meditatorius ;) ), treti siūlo MLM tinklinę struktūrą... visko yra... visko būna... visokių ateina. Bet jie ateina, pažiūri, kad mūsų klubiečių niekaip negali įtakoti, negali mūsų priversti medituoti, nes mes priešinamės, vat, daugiau ir nebeateina. ;)

Kai kažkas bandė pradėt medituot Vilniaus klube. Tai iš karto kilo aršios diskusijos prieš meditavimą. Martynas, Aurimas pasisakė prieš... iš karto prieš visokias ezoterikas. Vat jie iškėlė temas apie priešinimąsi meditacijoms, o Padauža nemačius tų meditacijų pasidarė sau išvadą, kad pas mus medituojama. ;)

Dar kartą sakau: pas mus nemedituojama, nesigilinama į ezoterikas, nėra "grupovuchų".

Buvo pavieniai bandymai, kuriems daugelis klubiečių nepritarė. ;)

Taip, kad nedarykit problemos ten, kur jos nėra. :) Pirma Padaužėle pagauk mus medituojančius, o paskui galėsi sakyt ką nors.. ;)[/b]
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Romas
Posts: 87
Joined: Thu 11 21, 2002, 15:38
Location: Vilnius

Post by Romas »

Matosi, kad Padauža kažką žino, kažką moka, kažkuo užsiima. Bet komentarai yra gana padriki, mažai argumentacijos, su pagąsdinimais, paslaptingais nutylėjimais. Išminties juose nedaug. Turbūt neverta labai kreipti dėmesį.
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Vv
Last edited by ss on Mon 06 05, 2006, 20:20, edited 1 time in total.
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Is karto atsiprasau uz savo nuomone, bet mano akimis ziurint padauza jautiesi pacia protingiausia, pacia tobuliausia ir atejusia isvesti mus is tamsos :lol: Aisku, musu intelektas ryskiai per zemas, bet ka dabar padarysi...
Padauza, mieloji, daraisi paranojiska :( Juk pasaulyje ne vien blogi ir tamsus zmones...
aciu, aisku, uz tavo pastangas mus apsviesti, bet kodel manai, kad tik tavo pasaulio supratimas yra teisingiausias :?: :?: :?:
As dar karta laaaaabai atsiprasau, kad pasakiau savo nuomone, nes kaip pastebejau tau laaaaabai nepatinka, kai kazkas ja (kitokia negu tavo) pareiskia garsiai...
Ir trecia karta atsiprasau, kad tikdama tau i proanukes isdrisau buti tokia akiplesa ir pasakyt ka galvoju.
esu pasiruosusi priimti lavina kaltinimu :!:
:wink: :wink:
:lol: :lol: :lol:
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

nu ir kas jei ir jauciaji padauza pati protingiausia?
tegul jauciasi, negi mums gaila?

juolab kad su manim ji nesigincina, protinga, zino kad be sansu :)
J

Post by J »

Padauža vienoj temoj jau bandė aiškinti, kodėl ji kalba tik tiek.
Supraskim pagaliau, kad ne visada galima nieko nenutylėti.
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

tačiau kai kuriais atvejais galima pasakyti aiškiai.


Pateikiu pavyzdį. Iš temos apie astralines keliones, kur Padauža sako, kad su astralinėm kelionėm reikia atsargiai ir kad žino žmogų Lietuvoj, kuris prisižaidė su astralinėm kelionėm ir net mirė.

Natūraliai žmogaus reakcija yra tokia - o kas man, aš juk to žmogaus nežinau, o gal jis visai ne nuo to mirė ir pan.

Tai va. vietoj užuominos, jeigu siekiama, kad kitas kažko pasimokytų :) , galima juk sakyti, kad buvo toks atvejis, žmogus užsiėmė tuo ir tuo, ką tiksliai padarė ne taip, į ką neatkreipė dėmesio ir pan.. (tik maždaug sakau.. bet juk aišku į kurią pusę kreipiu)

Tai būtų patirties perdavimas.
Man atrodo, kad jei norima kažko PAMOKYTI kitą žmogų, kad jis nedarytų tam tikrų klaidų, reikia kalbėti pavyzdžiais. tik taip svetima patirtis gali tapti sava.
Dabar tokie laikai (o kada jie buvo kitokie :)) - neužtenka tik pasakyti, kad negalima (net kreipiantis į vaikus taip kalbėti neefektyvu :) ), reikia padėti žmogui pačiam suvokti, kodėl negalima.

čia viskas tas tinka galvojant, kad buvo siekiama perduoti tam tikrą savo patirtį, apsaugoti nuo galimų klaidų.. :)


aišku, galima daryti prielaidą, kad dalis žmonių buvo laikyti pakankamai sąmoningais ir turinčiais bendrą patirtį, tada šiuo atveju su jais buvo kalbėta ir nesiekta nieko mokyti, o tie visi, į kuriuos buvo kreiptąsi, buvo tik priemonė parodyti, kad "aš tą patirtį turiu" :) (skaityti nepiktai) (tada tos visos gražbylystės aukščiau netinka :) :D)


Neturiu jokių piktų kėslų, tik jau seniai kirba galvoj mintis, kad kalbėjimas būtų aiškesnis, jeigu būtų pateikiami konkretesni pavyzdžiai. Asmeniniai žmogaus duomenys bent manęs tai visiškai nedomina, bet jei būtų kalbama konkrečiau, tą patirtį kažkas galėtų panaudoti


atsiprašau už neaiškų kalbėjimą
Post Reply