Anastasijietiškas fanatizmas

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Taigi...Labai jau isitempes tu siandien....
As sutinku su tavim,jei jau lendi prie tokiu, tai buk pasiruoses ju klausytis...Bet jei tu ju vengi???O eina toks fanatikas salia ir burbuliuoja, kad neteisingai renkiesi, neteisingai darai....
Juk niekas tau nesako, kad nebuk fanatikas...Jei tau taip norisi, tai buk...Daryk kas tau atrodo teisinga...Juk niekas nieko nesako...Atrodo kalba prasidejo nuo to, kad kazkoks zmogelis ikyriai persa savo mintis visiems ka tik sutinka pakely.Ir vien tuo atbaido zmones...(paskaityk temos pradzia).Jei man nuo pat pradziu butu apie Anastasija taip pradeje kas nors pasakot net nebuciau pradejus skaityti...
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

(+)
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

ech, aiwita, tų burbuliuojančių fanatikų pilna kiekvienam žingsny, o man toli ir eit nereikia - nuvažiuoju pas mamą ir pradeda burbuliuoti, tik ne apie Anastasiją, o apie kitus dalykus, bet manęs ji vis tiek nesiklauso. juk aišku, kad išmintingas žmogus tikrai niekam neburbuliuoja, burbuliuoja tas, kuriam arba (atleiskit) yra sklerotinių pakitimų smegenyse arba kuris yra davatka (siauraprotis). šios savybės nėra niekaip susijusios su Anastasijos idėjomis ir gali paūmėti bet kokiu pagrindu, a ne teip mergytės :wink: :D
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

teip teip
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Ach, jeigu dabar butu gyva mano mamyte, buciau laimingiausia girdedama kad ir koki burbuliavima
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

loreta wrote:Ach, jeigu dabar butu gyva mano mamyte, buciau laimingiausia girdedama kad ir koki burbuliavima
ai-ai, tegul ir mano mamytė burbuliuoja sau į sveikatą, kaip nors ištversiu :)
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

Dobė wrote:ai-ai, tegul ir mano mamytė burbuliuoja sau į sveikatą, kaip nors ištversiu :)
O kai nebeturėsi savo mamytės tikrai pasiilgsi jos burbuliavimo.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

:roll: :roll: :roll:
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

nukrypot nuo temos :)
Bet pasakysiu taip:nebutina gedeti. As su savo mama kalbuosi nuo pat mazens. Nors tiesa sakant jos net neatsimenu. Bet tai man netrukdo su ja bedrauti
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

ir aš stengiuosi ramiai (blaiviai) žiūrėti į netektis - žinau, kad išėjus žmogui (ypač artimam) atsiranda tarsi tuštuma materialiam plane, tačiau galima ją užpildyti bendraujant mintimis - ir aš kalbuosi su savo tėčiu, tiesa, aš jį labai gerai prisimenu ir mudu buvome artimos sielos  :yy:
o mama pati mane gąsdina sakydama, "va numirsiu, tai prisiminsi mane, bet jau manęs nebebus" - žinoma, prisiminsiu, tik nereikėtų taip vaikams sakyti :P
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Vaje..! :o
(Cia bendrai apie tema)
Post Reply