Artėja šventės..

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Laukinė gulbė
Posts: 30
Joined: Tue 08 16, 2005, 12:19
Location: Ten, kur niekas neliūdi..

Artėja šventės..

Post by Laukinė gulbė »

Na, ar nepritrūko Jums tokios Laukinės gulbelės? Jei pritrūko, tai žinokitės, kad ji trumpam ir vėl Jus aplankė.. Gaila, bet tik trumpam :( Norėjau Jus tik pasveikinti su šventėmis ir vėl Jus palikti, stebėti iš tolo. Taigi, jei kas nors šiuo metu liūdi, patariu, neliūdėkite, pagalvokite apie šventes imkite joms ruoštis ir tikrai nebus kada liūdėti :wink: Sugrįšiu dar ir palinkėsiu Jums ko nors, nes dabar niekas į galvą nešauna :)
Laisvė - mano pašaukimas..
Laukinė gulbė
Posts: 30
Joined: Tue 08 16, 2005, 12:19
Location: Ten, kur niekas neliūdi..

Post by Laukinė gulbė »

Jau sugalvojau, ką Jums čia palinkėti. Linkiu per šventes nebūti vieniems, nes aš manau, kad tai yra blogiausia. Geriausia pabūti su artimais žmonėmis, giminėmis.. Taigi, linksmai praleiskite artėjančias šventes. :D
Laisvė - mano pašaukimas..
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

ačiū :D  :yy:
Laukinė gulbė
Posts: 30
Joined: Tue 08 16, 2005, 12:19
Location: Ten, kur niekas neliūdi..

Post by Laukinė gulbė »

Visada prašom :wink:
Laisvė - mano pašaukimas..
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

O mano vienas draugas per Kucias bus vienas... Nors imk ir pasikviek. Bet ka zmones pasakys. Tuoj ims isvedineti, visokie pletkai pasklis....
Ir ka jam patarti?
Gal ne taip ir blogai vienam... gal tures progos pamastyt apie viska?
nzn... Ka manot?
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Per Kūčias vienam būt nelabai.. Nebent žmogus pats taip pasirenka, gal jam kartais to reikia. aš ir galėčiau pas save pasikviest, bet.. nepažįstu.. pas mus šiemet per Kūčias daugiau žmonių bus, tai vienu daugiau nepamaišytų.. :) Bet žinau.. neitų pas svetimus švęst.. kūčias reik švęst su vienokia ar kitokia prasme savais.
apskritai, kūčios tokia šventė, kad visais turi būti pasirūpinta, visi turi turėt bent kokią sielą, kuri jiems gero linki, su kuria galima kartu pasėdėt.. ir nebūtinai juk tai turi būti šeimos narys..
:)


Bet per Kalėdas tai tegu atvaro pas mus :!: :D mums kaip tik žmonių reikia :) ramios Kalėdos, beveik gamtos prieglobsty.. sekmadienį, nuo 3 valandos (asmeniškai Tau pasakysiu kur, gal susigundys? :D )
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Aš nežinau,
Kaip man padovanoti
Savo meilę?..
Į kokį popierėlį suvynioti?..
Nes rodos,
Kad tai visa ką turiu –
Bet ir daugiausia,
Ką galėčiau duoti...

Dėkoju Viešpačiui
Už tai,
Kad mes kartu,
Kad suteikė man laimę
Jus pažinti
Ir, kad drauge keliaujam tuo keliu,
Kurio nebenorėčiau
Sugražinti...

Aš suvyniosiu savo meilę
Į žodžius...
Tikiu,
Kad jų vingria skraistes suplėšę
Pajusite,
Kaip stipriai jus myliu
Kaip stipriai, nors švelniai
Širdelė šviečia 

2005 12 23
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>O mano vienas draugas per Kucias bus vienas... Nors imk ir pasikviek. Bet ka zmones pasakys.

aciu Gintariuke kad taip manimi rupiniesi
nieko tame blogo nera, ziuriu uz sirdies griebiancius, pilnus jausmu filmus apie meile (na man tokie patinka), isgyvenu tai ka isgyvena herojai

kaip vienoje dainoje dainuojama
"as gyveniu cionai, bet as esu ne cia..."
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

glesum wrote:O mano vienas draugas per Kucias bus vienas... Nors imk ir pasikviek. Bet ka zmones pasakys. Tuoj ims isvedineti, visokie pletkai pasklis....
Ka manot?
O tu pasikviesk, ir nekreipk dėmesio į tai, ką kiti pasakys. Svarbiausia - TU nori pasikviesti, reiškia, tavo puiki širdis tau kužda patį geriausią sprendimą.
Nesigavo per Kūčias, pakviesk kitą Kalėdų dieną. Juk taip puiku, šiemet Kalėdos - su sniegu. Gniūžtė įdėta į saują, jei tai padaryta su jumoru ir linksmai, gali keliems mėnesiams nuotaiką praskaidrinti :)
Sėkmės tau! Ir tam, kas vienas :)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Oj... per velai perskaiciau... buciau ir tave pasikvietus, Zalniereli.
kazkaip nesmagu man, kai zmones buna vieni... nesmagu... Senoveje kaimynai vienisus zmones priglausdavo per kucias, bet siais laikasi kaimynai -- nykstanti rusis...
Beje, pasikeite mano tel nr. parasykit kas norit ji gauti ir savo duoti asmeniskai :)
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Per kucias buvau ne viena, su savais.Bent pagal ideja jie man savi-seima.. Bet tik pagal ideja, nes jauciuosi tokia nesava tarp ju...Ir tokia vienisa jauciausi....norejau eiti viena tusciomis miesto gatvemis...Arba buti su kazkuo, kas man butu artimas mintimis, sirdimi....
O del to ka zmones pasakys...juk ne del ju gyveni,Glesum...Kiek mes daug kartu isduodam save vien todel, kad bijom kitu zmoniu nuomones...
Laukinė gulbė
Posts: 30
Joined: Tue 08 16, 2005, 12:19
Location: Ten, kur niekas neliūdi..

Post by Laukinė gulbė »

Dėkui, Basta :wink: O tu pati per ateinančius metus bent jau pabandyk pasiekti, nuveikti daug, praleisk juos naudingai :D
Laisvė - mano pašaukimas..
Laukinė gulbė
Posts: 30
Joined: Tue 08 16, 2005, 12:19
Location: Ten, kur niekas neliūdi..

Post by Laukinė gulbė »

Na, tai kaip praleidote šventes? Ar gerai pasilinksminote, pailsėjote? :D
Laisvė - mano pašaukimas..
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Gerai gulbele praleidau sventes.Gerai pailsejau.
Kaip tu?
Laukinė gulbė
Posts: 30
Joined: Tue 08 16, 2005, 12:19
Location: Ten, kur niekas neliūdi..

Post by Laukinė gulbė »

Aš tai daugiau ilsėjausi, o ne linksminausi. Gal ne tokia nuotaika buvo? Bet svarbiausia, kad gerai pasiilsėjau :D
Laisvė - mano pašaukimas..
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

gal ir truputuka veliau, bet... VISUS SU SVENTEM!!!!
linkiu, kad visu mintys ir balsai grazias dainas dainuotu, kurios Zemele zadintu, sirdeles sildytu, Dievuli dziugintu :)
laimes Jums visiems :H
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Laukinė gulbė
Posts: 30
Joined: Tue 08 16, 2005, 12:19
Location: Ten, kur niekas neliūdi..

Post by Laukinė gulbė »

Iš tikrųjų, labai gražiai palinkėjai, vaiduze :D Ir tau to pačio ir dar daugiau :H
Laisvė - mano pašaukimas..
Post Reply