Piramidės namuose

Įvairūs forumiečių patarimai. Pasidalinkime patirtimi. Čia klausiama patarimo

Moderators: Gluosnė, Visi tvarkytojai

Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Piramidės namuose

Post by Aureja »

Tubut jau visi zino,kad piramides yra pirmaprades kosmines galios saltinis.Taciau norintiesiems pasinaudoti atgamtinemis piramidziu jegomis visai nebutina vaziuoti i Egipta."Pasidaryk savo piramide!"--ragina piramidotologijos vadoveliai ir tiesiog bomborduoja stulbinamomis ziniomis apie tokiu asmeniniu statiniu nauda.Tam,kas nori pasiekti is tiesu geru rezultatu,prireiks ne vienos,o keliu ,gal net keliolikos,piramidziu.Jos gali buti bet kokio dydzio,netgi visai miniatiurines ,pagamintos is lengviausiai savininkui prieinamos medziagos pavyzdziui popieriaus,nors geriausios yra varines.Svarbiausiai yra islaikyti magiskas pries 5 tukstancius metu egiptieciu atrastas proporcijas.1-oji piramide reikalinga virtuveje,mat joje esantis maistas sviezias isliks 2-3 kartus ilgiau nei saldytuve,duonineje ar plastikiniuose maiseliuose.Negana to ,produktu skonis ne subjurs,kaip paprastai nutinka norint zutbut pratesti ju galiojimo laika,bet pageres.Visi klastingi emulgatoriai,stabilizatoriai ir kitokia chemine,kancerogenine velniava neteks savo galios ,uztat isryskes tikrosios valgio savybes.Tai ne siaip sau metafizinis kliedesy.Bet kuris piramitologas jums patvirtins ,esa spektrogramine analize negincijamai irodo ,kad piramideje pasikeicia net molekuline maisto sudetis.Piramideje taip pat galima laikyti vandeni ar krema nuo rauksliu,mat cia jie magiskai "pasikraus" be jokiu ekstrasensu pagalbos.2-osios piramides prireiks miegamajame,ji kaipmat iveiks net isisenejusia nemiga,isvaikys kosmarus ,suteiks saldziausia poilsi ir apdovanos aiskiaregiskais sapnais.Tokia galia tures net mazyte piramidziuke ,pastatyta galvugalyje,bet jei susiresite didziule lova,nelyg baldakimas apgaubiancia piramide,tikrai nepasigailesite.Tuomet joje galesite dar ir medituoti ir be jokiu pastangu tuctuojau patirsite lengvumo,nesvarumo,harmonijos pojuti ,gal net pasieksite nirvana.Jei esate uzkietejes skeptikas ,gautus rezultatus ir vel galesite patikrinti moksliniu budu:Kirliano aparatu padaryta fotografija istikinamai parodys,kad jau po 15 piramideje praleistu minuciu jusu aura tampa skaistesne,sviesesne ir sventesne.3-iaja piramide statykite savo darbo vietoje.Ji pades susikaupti,nuolat aprupins naujausiomis idejomis ir neleis pervargti.Jei esate irzlus ir nervingas -apramins ,jei tingus ir apsnudes--atgaivins geriau nei 10 puodeliu kavos,jei depresuojate-pralinksmins,o jei visus aplink kankinate kvailais juokeliais ir igrisusiais anekdotais-suteiks derama rimti.Mokslininkai tai aiskina alfa ir teta bangu smegenyse suaktyvejimo fenomenu ,kuris imanomas tik piramides viduje.Dar keliu piramidziu prireiks jusu naminiams gyvunams ir kambariniams augalams.Sunys ar kates ,nei prasomi ,nei varomi,taip ir taikysis isbrukti i jiems skirta magiskaji statini.Ten pabuvojus jukailis ims blizgeti,o nagai ir dantys niekada neatsips.Jei piramide padesite ant narvelio su kanarelem,ji tuctuojau pragys angelo balsu,o jei pastatysite prie akvariumo,negalesite atsistebeti tyru zuvu dziaugsmu.Kas nutiks su piramideje auganciais alijosiais,amariliais ir kinrozemis-patys pamatysite.Tereikia pridurti ,kad augalu kenkejams piramide nebus palanki,jie praras apetita,nebesidaugins ,o galiausiai ir visai isnyks.Piramidese galimagalasti skustuvus ir peilius arba naudoti jas norams isipildyti.Jei geidziate taikos ,troskima uzrasykite ant melyno lapelio ,jei turto-ant geltono ir idekite tuos lapelius i savo piramides vidu.Nepamirskite sio statinio"duris"pasukti siaures kryptimi.Jau po savaites svajone issipildys.Kanados mokslinku teigimu ,sie mistiski statiniai puikiai gydo pjautines zaizdas,nudegimus,malsina skausmus,ir jeigu sirgdami tunosite piramideje,pagysite kur kas greiciau uz ta,kuris tyso lovoje.Piramitologas Billas Kerelas tvirtina,kad krevetes ,kuriu zemiskoji kelione trunka vos 6-7 savaites,piramideje isgyvena daugiau nei metus ir buna 2-3 kartus didesnes uz vargstancias iprastoje aplinkoje.Jei tokios stebuklingos permainos istinka krevete,tai ka kalbeti apie zmogu ,kuriam piramide turetu buti tikrieji ir vieninteliai namai./Jurga Ivanauskaite "Kelioniu alchemija"/ :D :roll: :oops:
E
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 21:32, edited 1 time in total.
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

tai pirmam aukšte nekenks ir daugiabuty nekenks
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Padauža wrote:Statykime piramides, bet tik savo nuosavuose namuose, kur niekam nekenksime. Tai bus geriausia, sąžiningiausia Visatos atžvilgiu (o kaimynai - Visatos dalis)... O daugiabučiuose, kelių aukštų namuose, susilaikykime....
Žinai, Padauža, kai gavau piramidukę dovanų, kažkaip savaime nesinorėjo jos bute laikyti. Nors mes ir pirmame aukšte gyvename, bet kažkaip nejauku pasidarydavo vien pagalvojus, kad tas smaigalys kažkur į viršurtinius aukštus nukreiptas... :roll:
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Labai dekoju ,Padauza,kad perspejai del piramidziu,reikesisvezti i sodo nameli.
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

[quote="LorytėŽinai, Padauža, kai gavau piramidukę dovanų, kažkaip savaime nesinorėjo jos bute laikyti. Nors mes ir pirmame aukšte gyvename, bet kažkaip nejauku pasidarydavo vien pagalvojus, kad tas smaigalys kažkur į viršurtinius aukštus nukreiptas... :roll:[/quote]

Tai kad daug kas smaigaliu į lubas atsukta ir žvakės, ir rašikliai pieštikinėje ir peiliai pas mane statomi aukštyn smaigaliu. tai ką rašot susišaukia su feng šu.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Užvis geriau yra pasodinti medį, t.y. natūralų, Dievo sukurtą organizamą, gyvą organizmą, o ne piramidę. Piramidžių gamtoj nėra. Jas išrado žmonės. Tai jau technika. Natūralus pasaulis yra daug daug geriau...

Bet kadangi gyvenam šitame pasaulyje, tai daug kas važiuojam į Poviliuko piramidę, Egipto piramides, statom piramides namuose... Ir jos pradeda. Aišku, kad padeda. Padeda netgi magiški amuletai, padeda netgi užrašas ant maikės :!: Reiki energija ir ta padeda, meditacijos padeda, maldos padeda, viskas viskas padeda žmogui gyventi...

Bet labiausiai visgi padeda gamta. Ji galingesnė už bet kokią piramidę...

Bet piramidės aišku irgi yra gerai. Labai geras dalykas tos piramidės. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Laimi ,tu sakai ,kad piramidziu gamtoje nera...labai klysti....matyt nematei mano siulyto filmuko ..kuriame aiskiai matyti kaip is tekancios saules ,ziurint per degancia ugni ..isryskeja piramides konturai ,o joje trikampis -Dieviskas simbolis arba Dievo akis. http://www.sirius-ru.net spausti filma apie Altaju. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Nu perskaičius tą viršutinį straipsnį Jurgos Ivanauskaitės, tai atrodo, kad pasaulis jau isšgelbėtas. Viskas ko mums reikia, tai piramidės. Vienos šuniui, kitos katei, trečios papūgai, po dvi piramides vaikams, dvi piramidės kremui ir šampūnui, aišku maistui reikia bent 3 piramidžių... nu ir viskas... nereikės nei meditacijos, nei kelionių po šventas veitas, nei sveiko maisto. Kam sveikai maitintis, jei piramidėje padėtas maistas pasidaro tiesiog auksinis? :) Apskritai nereikės nieko daryti, nes piramidės išgelbės pasaulį...

Nu aš tikiu, kad piramidės šiek tiek veikia ir gali šį bei tą pagelbėti mūsų pasauliui, bet jų veikimas toks nežymus, kad, manau, neverta kreipti į jas dėmesio visai...

Aš reiškinius vertinu pagal tai kiek jie sugeba pakeisti žmogaus gyvenimo būdą. Jei žmogus įgijo stabilumo, ramybės, įgavo tikslą, daugiau šypsosi, ėmė daryt pakeitimus savo gyvenime, pradėjo sportuoti, pradėjo maitintis sveikai, kūnas sustiprėjo... vat jei žmogui padarė gerą ne vienos dienos, o ilgalaikį poveikį, tai tada aš tuo reiškiniu tikiu ir pasitikiu.

Vat mačiau žmonių turinčių piramides. Ir ką? Ir nieko. Jie turi piramidę, bet jų gyvenimas niekaip nesikeičia. Turi piramidę, maistas nepūna ilgiau, kremas ilgiau nesugenda... ir viskas... O gyvenimo būdas išliko tas pats...

Vat Reiki energija užsiima žmonės. Aišku išmoksta, pasigydo, kitus pagydo... Ir viskas. O kur gyvenimo būdo pasikeitimas? Nematau. Kaip gyveno taip gyvena. Pasigydo, ligos paskui sugrįžta, nes gyvenimo būdas juk toks pats...

Vat kuo tikiu, tai sveikuoliai. Ten prisijungęs prie jų, pakeiti savo gyvenimo būdą. Pradedi sveikai maitintis... Va sveikuoliais tikiu...

Va, Megre knygos matau kokią didelę ir gerą įtaką padarė žmonėms. Žmonės pradėjo labai aktyviai keisti savo gyvenimo būdą. Palikti daugiabutį ir persikelti į sodybą, pakeisti savo santykius su augalais, gyvūnais, sveikas maistas, grūdinimasis... Va, čia tai labai dideli pasikeitimai gyvenime. Ir nemažai Megre knygas skaičiusių labai stipriai pakeičia savo gyvenimo būdą...

Viską galima taip įvertinti. Pažiūri kiek reiškinys pakeitė gyvenimo būdą žmogaus ir viskas. Jei piramidžių turėtojai nuo to savo gyvenimo būdo nekeičia... nu ir viskas... reiškinys nevertas dėmesio... jei meditacija žmogų paskatino daryti pakeitimus savo gyvenime, gyvenimo būdas pasikeitė, tai tada šis reiškinys vertas dėmesio... joga..pakeitė gyvenimo būdą? ok, geras daiktas.. gyvenimo menas? reiki? green peace? sai baba?

Nu, kad ir koks genijus yra sai baba. Jei ten važiuoji tik pasmalsauti, pažiūrėti kaip jis atrodo, jei tik pamatai, o savo gyvenimo būdo nepakeiti, tai vieni niekai ;) bet jei pakeiti, tai jau vertas dėmesio reiškinys...

Piraminės gerai, jos veikia. Bet juk kiekvienas daiktas veikia. Nuneškit tiems ekstrasensams piramidę, akmens gabalą, medžio šaką, augaliuką kokį, smėlio iš pajūrio, atsuktuvą mechaniko... viskas veikia, viskas turi savo energijas... ir atsuktuvas turi savo energetiką ir kartais atsuktuvas veikia labiau, nei piramidė. Tai ką daba atsuktuvus pradėsim aukštinti, apie juos knygas rašyti...

Manau visi šie dalykai tik nukreipia žmonių dėmesį nuo esmės. Esmė yra žmogus, jo jausmai, gamta, Dievas, esmė mąstyti apie žmogaus paskirtį, apie gyvenimo prasmę, apie džiaugsmą... vat čia esmė... visa tai labai keičia gyvenimo būdą...

O piramidės, reiki, talismanai, šventas vanduo, šventintos žvakės... nu viso to žmogui iš esmės nereikia. Jie tik trukdo.. Aišku kažkiek padeda, bet atitraukia dėmesį nuo svarbesnių dalykų... Pvz. Paulo Coelo knygos. Labai geros... bet žmogus gaišta laiką, vietoj to, kad skaitytų iš tiesų stiprias knygas, kaip Biblija, Megre knygos, Porfirijaus Ivanovo informacija ir kitos knygos, kurios skatina keisti savo gyvenimo būdą.

Žmogus apskritai pats stipriausias visatoje. Viskas yra jo viduje. Piramidės išvis ne esmė.

Aš tikiu reiki energija ir kai mano draugas pasakė, kad reiki yra niekai, kad tik pinigus ima iš iniciacijų, kad žmogaus gyvenimo būdo vistiek tai nepakeičia... nu nepakeičia.... tai įsižeidžiau... Kaip jis negražiai šneka apie Reiki energiją :!: Bet dabar pamąsčiau... juk tikrai... kad ir koks tai geras dalykas, kad ir išgydo žmogų... bet gyvenimo būdo tai nepakeičia... ir ligos sugrįžta...

Todėl ir rašau apie piramides... Nevertos jos dėmesio, nevertos.. Nors ir veikia, stipriai veikia. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Laimis wrote:Aš reiškinius vertinu pagal tai kiek jie sugeba pakeisti žmogaus gyvenimo būdą. Jei žmogus įgijo stabilumo, ramybės, įgavo tikslą, daugiau šypsosi, ėmė daryt pakeitimus savo gyvenime, pradėjo sportuoti, pradėjo maitintis sveikai, kūnas sustiprėjo... vat jei žmogui padarė gerą ne vienos dienos, o ilgalaikį poveikį, tai tada aš tuo reiškiniu tikiu ir pasitikiu.

O piramidės, reiki, talismanai, šventas vanduo, šventintos žvakės... nu viso to žmogui iš esmės nereikia. Jie tik trukdo.. Aišku kažkiek padeda, bet atitraukia dėmesį nuo svarbesnių dalykų... Pvz. Paulo Coelo knygos. Labai geros... bet žmogus gaišta laiką, vietoj to, kad skaitytų iš tiesų stiprias knygas, kaip Biblija, Megre knygos, Porfirijaus Ivanovo informacija ir kitos knygos, kurios skatina keisti savo gyvenimo būdą.
:lol: :lol: :lol:
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Laimis wrote:Vat kuo tikiu, tai sveikuoliai. Ten prisijungęs prie jų, pakeiti savo gyvenimo būdą. Pradedi sveikai maitintis... Va sveikuoliais tikiu...
Sveikuoliai- jėga, jie ne tik sveikai maitinasi, mankštinasi irt.t., bet ir jų mąstymas sveikas-super. man patinka :lol: :lol:
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Laimis wrote:Žmogus apskritai pats stipriausias visatoje. Viskas yra jo viduje.)
Gryna tiesa :lol: :H
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Pvz. Paulo Coelo knygos. Labai geros... bet žmogus gaišta laiką, vietoj to, kad skaitytų iš tiesų stiprias knygas


žinai, Laimi, čia kaip kam. Nuo žmogaus priklauso, kokių jam knygų reikia, mane, pvz., 2 Coelho knygos paskatino pagalvoti apie gyvenimo prasmę, truputį pakrutinti smegenis. :) viena jo knyga padėjo suprasti, kokią konkrečiai klaidą aš darau, taip pat radau tam tikrą jausmų būdą.. nenuvertink grožinės literatūros :) (nors Coelhas ir ne visai grožinis), kai kurių žmonių, pvz. mano :) didžioji dalis pasaulio suvokimo ateina iš vaikiškų knygelių ir pasakų, jos pvz. yra mano dalis... :)

gal ne visiems reikia tą gyvenimo būdą keist.. (tiesiog gal kai kam tam dar neatėjo laikas :)), o kai kurių neveikia tos rimtos knygos, o elgesio vaizdinį galima rasti bet kur. tam tikro elgesio vaizdinio pvz. mano šeimoj nebuvo, tai aš jį radau pasakose.. :) ir gal man to užteko tam gyvenimo etapui. :)


..nors suprantu ką Tu nori pasakyt
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Žvaigždėtas dangus wrote:
Sveikuoliai- jėga, jie ne tik sveikai maitinasi, mankštinasi irt.t., bet ir jų mąstymas sveikas-super. man patinka :lol: :lol:
Tik fanatiški jie nesveikai. :lol: :?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Lorytė pastarosiom dienom labai kandi ir priekabi... Bene kas nutiko tau? :) :?
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

Lorytė wrote:

Tik fanatiški jie nesveikai. :lol: :?
manau, visokių sveikuolių yra, o kad fanatiški, tai čia, manau daugiau visuomenė (?) jiems įvaizdį priklijavo, ai, atseit ir vėl tie sveikuoliai maudosi (suprask - FANATIKAI, pusiau bepročiai, į kuriuos neverta kreipti dėmesio) - na aš taip įsivaizduoju :wink: :D
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Priestarauju ,tau Laimi.!!! Taip sutinku ,kad zmoogus yra pati stipriausia butybe zemeje,bet pamirsai pamineti svarbiausia momenta...zmogus ,kuris sutirbde savaji EGO - tada jis tampa stipriausia ,sviesiausia ,arciausiai Dievo butybe.Kiek pastebejau ...pas tave yra tas ego dar gana didelis ,nes sitaip sumenkinai piramidziu galia.Gal pamirsai ,kodel ir kam state Egipto civilacija piramides,juk jos neskirtos kapavietems ,tikiuosi skaitei apie tai vertingose knygose.
Taip pat sumenkinai Sai Babos reiksme zmonijos labui/bent galejai is pagarbos parasyti Jo varda didziosiomis raidemis/ Nebijok ,zmones /kaip tu sakai vaziuoja is smalsumo/ gauna ten ..net labai daug.....vien pabuvus Jo asrame pleciasi ju samone ir t.t.. jiems grizus ,jau vien veidai dauk ka biloja apie tai...jie svyti ,tampa ramesni, atlaidesni ir pan.
Dar tau daug reikes padirbeti su savimi ,mielas Laimi,nezinau kokiom priemonem tirpinsi savaji Ego.Jei girdejai tibetieciu pagrindinis gyvenimo tikslas-- tai ego sumazinimas.Niekada nereikia nieko menkinti ...viskas yra svarbu zmogaus gyvenime. Jauciu po sito mano laisko atsisuks tavo moteriskiu gyneju bataliono spagos i mane.Tad linkiu ,tau sekmes. :lol: :h:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

[quote="LorytėTik fanatiški jie nesveikai. :lol: :?[/quote]
Hmmm . . . matyt man neteko su tokiais susidurt
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Laimis wrote:Lorytė pastarosiom dienom labai kandi ir priekabi... Bene kas nutiko tau? :) :?
Aga, nutiko: tavo žinutės mane ko tai erzint ėmė paskutiniu metu. :lol: :lol: :lol: Kai rasiu, kas many negerai, pasitaisysiu. :wink:

O dėl sveikuolių: nu man taip pasisekė gal sutikt, kad labai jau atvertinėjo į tikrą gyvenimą, nors ir šiaip nesu aš tokia labai nesveikuoliška: ir vegetarė n metų, ir vaikus svaikai auginu, iki trejų metų maitinau, ir badavusi ne kartą esu ir pan., bet pati niekam savo gyvenimo būdo neperšu ir nelabai myliu, kai man ima kažką perdėtai siūlyti. :? :wink:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Ai, prisiminiau: ir aš fanatikė. :lol: Vaikų auginimo, grūdinimo, maitinimo fanatikė. Negaliu ramiai žiūrėt, kai metų dviejų vaikui saldainiai kišami, sumuštinis su dešra, vaikas vos pajuda žiemą po kalbu rūbų ir pan, o vėliau mamkos verkia, kad vaikai sega, antibijotikus kemša vos ne kas mėnesį. :x
Bet čia jau aš praktikė: dukrai tuoj 11, sūnui 7 o vaistų rimtų (ne, gal homeopatinia dar nerimti?) negavę, su daktarais beveik nedraugavę abu. 8)
Post Reply