Nenoras pasveikti- liga pasirinkimas gyvenimo?

Moderators: Mdsts, Neringa, Rapolas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Tikita
Posts: 27
Joined: Fri 02 03, 2006, 21:50
Location: Panevėžys - Vilnius

Nenoras pasveikti- liga pasirinkimas gyvenimo?

Post by Tikita »

Sveiki,
Ši situacija įstūmė mane į neviltį, nerandu atsakymų,
jaunas, stiprus žmogus gyveno, siekė mokslų, bet netiketa liga sustabde gyvenimą,atrodo, įveikiama, yra tam galimybės ir sąlygos, bet nėra motyvacijos, noro kapstytis iš ligos, užsisklendęs savy nepriima pagalbos, nepaaiškinamą pyktį išlieja.Kodėl? kodėl ši siela pasirinko tokį būvį?
Ši situacija įstūmė mane į neviltį, nerandu atsakymų, prašau, patarkit, pagelbėkit...
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Parašyk man į privatų...
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Re: Nenoras pasveikti- liga pasirinkimas gyvenimo?

Post by loreta »

tikita wrote:Sveiki,
Ši situacija įstūmė mane į neviltį, nerandu atsakymų,
jaunas, stiprus žmogus gyveno, siekė mokslų, bet netiketa liga sustabde gyvenimą,atrodo, įveikiama, yra tam galimybės ir sąlygos, bet nėra motyvacijos, noro kapstytis iš ligos, užsisklendęs savy nepriima pagalbos, nepaaiškinamą pyktį išlieja.Kodėl? kodėl ši siela pasirinko tokį būvį?
Ši situacija įstūmė mane į neviltį, nerandu atsakymų, prašau, patarkit, pagelbėkit...
One day at a time
Kiek zmoniu butu isgelbeta, jeigu butu sveiki inkstai. Tikrintis INKSTUS!
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

kodėl,jūs visi manote.........kad mums reikia BŪTINAI pasveikti?
Viską daryk 100%
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Liga -tai pokalbis su Dievu. Vediniais laikais zmones tuojau pat "puldavo" ir atstatydavo negaluojanti. Zmogaus paskirtis buti laimingu, todel uzsitesusi liga, kaip ir nenaturali busena.
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

manau-zmogus TIK PATS turėtų pasveikti........o ne su kitų pagalba.........Ir kartais ,ta liga uzsitęsia.......nes zmogus neatranda to ryšio,tos priezasties su Dievu..........Manau,nereikia sąmoningai skubėti.......Juk daug "prašviesėjusių" buvo ligoti.........
Viską daryk 100%
Tikita
Posts: 27
Joined: Fri 02 03, 2006, 21:50
Location: Panevėžys - Vilnius

Post by Tikita »

Basta wrote:Jo, aš manau, kai žmogus suvoks, kodėl serga ir pakeis ar padarys, ką jam reikia padaryti, jis pasveiks.
todėl manau, kad dirbtinis įsikišimas nėra geras...
Kita vertus, Dievas padovanojo begales būdų išsigydyti...
Kokia tai liga aš nežinau.
Tik žinau, kad pagydyti galima visas, nors kartais tai reikalauja l.daug pastangų...
Šiam jaunam žmogui apie kurį kalbėjau yra kairės kūno pusės parezė, vaikšto, sutrikusi kairės rankos funkcija, neapsitarnauja visiškai, trūksta savarankiškumo.Ši liga labai dažna, tarp vyresnio amžiaus žmonių, kurie tai priima kaip senatvę, o čia jaunas ir jam reikia kapstytis. Bet be pagalbos sunku būtų ir tai nėra isikišimas, tik va tą pagalbą sunkiai priima.
O ar kūnui pasveikus išgis siela?
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Šiam jaunam žmogui apie kurį kalbėjau yra kairės kūno pusės parezė, vaikšto, sutrikusi kairės rankos funkcija, neapsitarnauja visiškai, trūksta savarankiškumo.Ši liga labai dažna, tarp vyresnio amžiaus žmonių, kurie tai priima kaip senatvę, o čia jaunas ir jam reikia kapstytis. Bet be pagalbos sunku būtų ir tai nėra isikišimas, tik va tą pagalbą sunkiai priima.
O ar kūnui pasveikus išgis siela?[/quote]
:D :D :D
Zaviuosi tavo troskimu padeti siam zmogui.
Gamtos vaistineje yra aibes nuostabiu zoliu ivairiems negalavimams gydyti. Tikiu, kad tavo aprasytasis atvejis nera nepagydomas, todel noreciau pasidalinti ziniomis apie nuostabia Svedu daktaro Samst formule. Pats daktaras sulauke 104 metu, zudamas nelaimingo atsitikimo metu. Jo tevai ir seneliai taip pat sulauke gilios senatves. Kalba eina apie taip vadinama Svedisku karciuju lasu formule: "SWEDISH BITTERS". Ja apraso savo puikioje knygoje "HEALTH THROUGH GOD'S PHARMACY", MARIA TREBEN (Publisher Wilhelm Ennsthaler, Steyr (Austrija)). Jeigu imanoma jums ta knyga gauti, ten rasite aukso vertu patarimu visokiems atvejams. Tarp ju jau penkiolika metu atgal as ir atradau ta formule nuo 46 ligu ir +. Mano nustebimui, visos sveikatos parduotuves musu rajone ja parduoda (uz Atlanto). Kadangi knyga atkeliavus is Europos, manau, kad pas jus galima gauti ir siu vaistu. Jeigu jais susidomejote ir negalite gauti, parasykite man i dezute savo adresa ir as atsiusiu.
Is savo pacios patirties: formule isgelbejo nuo nesustojamo kraujavimo, itartinas apgamas, kuris sparciai didejo: nukrito ir liko tik blanki demele; per kelias valandas nueme auksciausia temperatura gripo metu tiek man tiek mano vienam is vaiku, sustabde neaiskios kilmes skausmo priepuolius ir pan. Knygoje aprasomi simtai atveju tiek veziniu susirgimu, tiek paralyziu, diabeto atveju ar depresijos. Vaikams nuo anemijos, nevalgymo ir t.t.ir pan. Turbut nera ligos, kurios negydytu. Paralyziaus, galuniu nevaldymo atveju reikia ne tik gerti tris kart per diena po valgoma sauksta su vandeniu padalinant ta doze pries valgi ir po valgio, bet ir deti kompresus. Taip pat patariama vienu ar kitu atveju daryti sedimas vonias is kraujazoles ( sitos voneles taip pat per menesi isgydo moterims cistas ir visokius lytiniu organu negalavimus), kad apsemtu inkstus ir gerti dilgeliu ir asiukliu arbatas. Zodziu, daug puikiu gyvenimui prikelianciu patarimu.
Knygoje rasoma, kad kas naudos sia formule iki gyvenimo galo, visos ligos pasitrauks ir zmogus sulauks ilgo amziaus. Formule ten parasyta ir galima patiems pasidaryti tik ieina ivairios zoles, kurias reikia tiksliai atitaikyti. Todel as ieskojau jau gatavos formules.
Prasau, duokite zinoti!. Dievas niekada neapleidzia savo vaiku!..
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Taip pat stenkites pasalinti visus nereikalingus dirgiklius, kaip cellphones, mikrobangines krosneles ir viska, kas skleidzia radiacija. Tikiuosi, kad sio jauno zmogaus negyde prednizolonu ar jis nevartojo kokiu kitu cheminiu vaistu ar narkotiku su chemikalais.
ehe
Posts: 12
Joined: Thu 01 26, 2006, 23:54
Location: Šiauliai
Contact:

Post by ehe »

žmogus tik tada sugeba atsigręžti atgal , ar pažiūrėti į viršų ir pamatyti debesis, kai jam yra blogai. Pakilioje būsenoje retas kuris pakalbės su JUO. Pakili nuotaika ir bendravimas...tam jau reikalinga tam tikra aplinka (aišku jeigu Jus ne jogai)...tyla, čiurlenimas, ošimas vieni iš veiksnių, reikalingų kontaktui.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Neveltui sakoma, kad liga - tai pokalbis su Dievu. Bet neatmesciau ir pakilios busenos, nes dziaugdamasis tvarinija, zmogus igauna ypatingos jegos.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Taip ir nebeparaso Tikita, kaip jauciasi ligonelis? Ar geriau?
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

>žmogus tik tada sugeba atsigręžti atgal , ar pažiūrėti į viršų ir pamatyti debesis, kai jam yra blogai. Pakilioje būsenoje retas kuris pakalbės su JUO.

oi ne, nesutinku. :D jeigu man blogai, tai aš nematau nei debesų, nei nieko nebematau. ir Dievo tada retai kviečiuosi. sugebu pamatyt aplinką ir visą jos grožį tik kai gera. o kai blogai, tai visai nesvarbu ar gėlės žydi, ar paukščiai skraido, ar medžiai pumpurus krauna. kai blogai, tai visas pasaulis susitraukia ir tada niekas nebesvarbu. nežinau, ar Dievas nori tokio pokalbio, kai sugebi tik kaltinti ir sakyti, kad neteisingą pasaulį jis sukūrė. Gal čia ko nesupratau, ką parašei. Bet ar tai susiję su tema?
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Re: Nenoras pasveikti- liga pasirinkimas gyvenimo?

Post by loreta »

Tikita wrote:Sveiki,
Ši situacija įstūmė mane į neviltį, nerandu atsakymų,
jaunas, stiprus žmogus gyveno, siekė mokslų, bet netiketa liga sustabde gyvenimą,atrodo, įveikiama, yra tam galimybės ir sąlygos, bet nėra motyvacijos, noro kapstytis iš ligos, užsisklendęs savy nepriima pagalbos, nepaaiškinamą pyktį išlieja.Kodėl? kodėl ši siela pasirinko tokį būvį?
Ši situacija įstūmė mane į neviltį, nerandu atsakymų, prašau, patarkit, pagelbėkit...
:D :D :D
Miela Tikita, jau nemazai laiko praejo. Prasau, duok zinoti, kaip laikosi tavo aprasytasis?
Tikita
Posts: 27
Joined: Fri 02 03, 2006, 21:50
Location: Panevėžys - Vilnius

Nenoras pasveikti- liga pasirinkimas gyvenimo?

Post by Tikita »

sveiki,
labai dekinga už rūpestį. Kaip sekasi mano buvusiai pacientei aš negaliu pasakyti, manau gerai, kaip ir artejantis pavasaris optomistiškai nuteikia, taip ir ji vis šviesesnė darėsi. Pati labai pergyvenau dėl jos, bet supratau, kad ne tokia pagalba jai reikalinga, kiek galėjau pdėjau, tiesiog negali kišti per prievartą. Taip žmogus renkasi savo kelią.
Tikiuosi jai viskas bus gerai, tikiuosi meilė padės. :)
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Vienas pažįstamas kažkada yra pasakęs kad vyras penkiasdešimties metų yra jau niekam tikęs, ir jam pačiam užtektų pagyventi savo gražiausius metus iki to amžiaus ir tvarkingai išeiti iš gyvenimo. Kad jis būtų vieną kart pasakęs - tai ne, kartodavo ir kartodavo pasitaikius progai. Ir štai, praėjo krūva metų. Sulaukė žmogus 45-erių, greičiausiai suvokė , kad toks amžius toli gražu ne senatvė, vaikai paauginti, galima būtų pagyventi ir sau, o va ėmė ir susirgo sunkia liga. Kaip žmogų paguosti, nežinia, tuo labiau, kad jo tikėjimas labai silpnas. O pats jis labai stipri asmenybė ir užuojautos nepriima, net užuominos į užuojautą. Aišku, čia užuojauta ne vietoje, ji gali kartais net įžeisti. Priežastis , kodėl taip atsitiko, aiški. Bet nuo to aiškumo nieko geriau. Suprantu, kad tik labai stiprus tikėjimas čia padėtų, bet kaip jį įpūsti žmogui, kuris geriausiu atveju, jei ir suvokia Dievą, tai tik kaip kažkokią baudžiančią esybę.
Šis gyvenimiškas atvejis man pats stipriausias įrodymas, kaip mes žodžiais galime susikurti sau ateitį. Ir ligą dažnai pasikviečiame pas save patys.
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Taip........kraupus pavyzdys..........Bet,mes ne tik ligas prisišaukiame VISKĄ! :shock: Ir,kaip daznai jaunimas kartoja: mums vaikų nereikia ir tt...Ir iš to-paskui verkia dėl nevaisingumo......ir tt..
Reikia būti atsargiems.... :!:
Viską daryk 100%
Post Reply