Kaip (iš)gyvensime savo sodybose?

Laimė viename hektare, gyvenviečių kūrimas

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
sparnuotis
Posts: 6
Joined: Tue 11 15, 2005, 15:45

Post by sparnuotis »

na o kaip yra su ntoli klaipedos kuriama gyvenviete. kazkaip neteko paskutiniu metu nieko girdeti apie ja
Žibutė
Posts: 20
Joined: Mon 12 05, 2005, 0:11
Location: Vilnius

Post by Žibutė »

....................
Last edited by Žibutė on Wed 02 15, 2006, 0:22, edited 1 time in total.
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Sveika, Žibute,
jeigu atidžiau paskaitytum Morozo knygas, pastebėtum, kad jis pats pasisako prieš NLP. Stabiliam žmogui niekas nepakenks, reikia sugebėti iš kiekvieno mokymo pasiimti tai, ko tau reikia, kam esi subrendęs.
P. S. ech, aš jau seniai ne mergina :wink:
Egidijus
Posts: 116
Joined: Mon 11 08, 2004, 19:40
Location: Kaunas
Contact:

Post by Egidijus »

upone Parašyta: Kv. 02 16, 2006, 1:14 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
"Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi", sako lietuvių liaudies patarlė

Geriau sakykit, ar yra kur realus "1 ha sodybos" ekonominis pagrindimas?
Labai norėčiau pasižiūrėti, kaip galima išlaikyti šeimą gyvenant vieno hektaro sklype, kur ir kūdra yra, ir upelis, ir miškas...
Išsklaidykite abejones, taip sakant


Padauža Parašyta: Kv. 02 16, 2006, 10:45 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Šeimynos išlaikyti..... neįmanoma
Kūdra būtų mažytė. upelis.... geriausiu atveju sklypo riboje, o ne pačiame sklype.
Bet kaip tu įsivaizduoji tą "išlaikyti"?
a)Viską augintis maistui?
b)Dar parduoti?
c)Iš taip gauti pajamų šeimos išlaikymui?

Galima filosofuoti, vaidinti optimistus ir utopistus, bet iš ha išsilaikyti neįmanoma. Nepamiršk, darbas žmogų puošia. Tad teks..... dirbti realiame darbe. Gal distanciniu metodu? pvz. kurti programas ompui ar pan....


Gabriukas Parašyta: Kv. 02 16, 2006, 13:12 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
žinau, kad žmonės sugeba išsimaitinti ir iš kelių arų, tokio ploto kaip sodas.
kas ten parašė "miškinę sodininkystę"?.. va, radau nuorodą http://meileserdve.anastasija.lt/4/ čia trumpas straipsnelis lietuviškai apie tokį auginimo būdą, internete manau galima rasti daugiau medžiagos. šiaip pasaulyje yra prigalvota daugybė būdų, kaip užsiauginti maisto turint labai mažai žemės. o hektaras tai jau nėra tiek mažai, aišku, pomidorų plantacijos pardavimui nepadarysi.

žodžiu, tikrai įmanoma labai mažame plote užsiauginti sau pakankamai maisto, kaip suprantu, ir šeimai.

Kitas dalykas, kad medžiai, krūmai ne taip greitai užauga. Taip pat žmonės yra su skirtingais poreikiais. turi pačių įvairiausių poreikių , ne tik pavalgyti. manau, kad pradžioje daug kam tikrai reikėtų pagalvot apie alternatyvų savęs ir šeimos išsilaikymo šaltinį. taip pat kuo detaliau savo gyvenimą sodyboje įsivaizduoti.

manau, kad pats žmogus turėtų ieškoti variantų, jei jau nori gyventi sodyboje

o jei Tu rasi tą ekonominį pagrindimą, tai būtinai paskui čia įdėk. įdomu bus pažiūrėt.


upone Parašyta: Kv. 02 16, 2006, 13:54 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Padauža, tai aš ir noriu išsiaiškinti, ar būsimi "persikėlėliai" žada išlaikyti šeimyną naudodamiesi tuo, ką duoda 1ha žemės, ar jie nori tik ten gyventi, o "babkes" uždirbinėti kitur?

Visiškai sutinku, kad išlaikyti šeimą iš vieno hektaro yra neįmanoma. Iš karto aišku, kad toks projektas pasmerktas nesekmei. Normalus šiuolaikinis ūkis gali būti kuriamas turint bent 100 ha žemės. Kitaip jis nebus konkurentabilus. O keltis gyventi ir ūkininkauti į 1 ha sklypą, reiškia pasmerkti save ir savo šeimą amžinai ubagystei.

Aš įsivaizduouju, kad tokį eksperimentą gali sau leisti žmogus neturinti šeimos, arba solidaus amžiaus pilietis, kurio vaikai jau gyvena savarankiškai ir jiems nereikia jokios pagalbos. Ir kai jis turi šiokį tokį kapitalą, kuris sėkmingai investuotas ir duoda nors minimalias pajamas (arba gauti pensiją), kad jis galėtų kapstytis tame ūkelyje savo malonumui ir nesukti sau galvos, už ką rytoj reikės nusipirkti cukraus, aliejaus ir degtukų

Beje, įsikūrimui irgi reikalingas solidus kapitalas. Manyčiau, reikia turėti bent 100k litų, kad galima būtų pradėti žaisti. Kad nusipirkti žemę, pasistatyti mažą namelį, sutvarkyti privažiavimą, atsivesti el. liniją, išsikasti šulinį. Malkų nusipirkti žiemai. Čia gi ne Sibiro taiga, kur "amžina vasara", voverės nešioja išlukštentus riešutus, o meškos šildo žeminėje


Gabriukas Parašyta: Kv. 02 16, 2006, 14:02 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
jeigu skaitėt V.Megre knygas, tai ten hektare nesiūloma ūkininkauti. Siūloma gyventi.
sėkmės ieškant atsakymų


Padauža Parašyta: Kv. 02 16, 2006, 14:05 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Panašiai ir aš galvoju.
Sakote, išgyvena iš kelių arų?
Pažįstu vieną tokią šeimą, kuri bando išgyventi iš keių arų.... 5 žmonės: tėvas, mama, du bebaigią mokyklą vaikai ir močiutė.
Bet... kai pernai jiems jų 15 a sklype gerai įsigyvenus ir prisiauginant visokių daržovių, prisikonservavus žiemai, dar padovanojo 11 maišų bulvių, jie kažkaip sukosi, o šiemet tokios "injekcijos" negavo, ir badmiriauja.
Dar turi papildomai apie 2500 lt papildomai pajamų, kartais ir daugiau.
Ir žinai, neišgyvena... Ir kaimynai neišgyvena.
Taip kad svajoti galima, bet papildomai dirbti teks, tada ir tas ha bus pakankamai rentabilus ir maisto suteikiantis.

Beje, kas liečia medžius: ne Rusija čia, o Lietuva, mūsuose kiti įstatymai. Norint nuosavą užsiaugintą medį nusikirsti malkoms, reikia gauti keliolika leidimų!!! O jei neduos, nusprendę, kad būtent tie medžiai grožio duoda ir yra "Lietuvos plaučiai"? Kuo tada kūrensite, jei tik tokias mintis pagal kny


Žinot, prašau moderatoriaus iškelti šitus nusikalbėjimus nuo temos į temą "Kaip išgyvensime savo sodyboje?" ar kaip ji vadinas.

Beje, papasakokit, kad išgyventi neįmanoma tiems, kurie išgyvendavo. Protėviams.
Nenorėsit mąstyt - dirbsit.
Ku-kū, Dievas darbo nesukūrė.


Pierre Parašyta: Pen. 02 17, 2006, 0:00 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Aš su tėvais ir dar dviem broliais keleta metų gyvenome 0,5ha žemės lopinėlije ir iš bado nenumirėm.po to kai turėjom 1ha buvo kur kas lengviau.as su broliu taip ir mokslus baigėm.Žiemos pajamos:mama megzdavo kas nors parduodavom plius džiovinti obuoliai, vaistažolės,arbatos.Vaiku ir tėčio gamybos mediniai namų apyvokos daiktai ar dekoratyviniai niekučiai.vasara uogaudavom, grybaudavom, dirbdavom sode (kaupdavom atsargas žiemai). Beja keturi kaimynai susitarę savo ribų kampuose iškasėm prūdelį (gana nemažą).

Tad nesakykit kad negalima išgyventi 1ha NUOSAVOS žemės sklypelije.

Aisku neuždirbsi tūkstančių, bet čia priklauso nuo poreikių.


Dina Parašyta: Pen. 02 17, 2006, 0:36 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Basta, is kur toji fraze "dievas darbo nesukure"?? Na, nebent darba matyti kaip koki bauba,nuo kurio reikia pabegti.Problema, manau, kita-zmones pasirenka uzsiemimus, kuriu nemegsta, o paskui dejuoja.
Ar cia tokia bendra anastasijietiska tendencija-noras VISISKAI isvengti bet kokio dalyko, kuris kelia bent kiek taip vadinamu, nemaloniu emociju.



Padauža Parašyta: Št. 02 18, 2006, 17:40 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Basta Rašo:
Nenorėsit mąstyt - dirbsit.
Ku-kū, Dievas darbo nesukūrė.


Sakai, Dievas darbo nesukūrė? Obana! Va tai tau!!!

Kas yra darbas, bet koks darbas, kad ir indų ar grindų plovimas? Tai kūrybinis procesas, o per kūrybą žmogus tobulėja pagal Dievo užmačią. Jis padeda Dievui.
Tik priklauso, ar mes tą darbą gerbiame, ar darome jį su neapykanta. Va kur "mažutis", bet esminis skirtumas...


Liūtaširdė Parašyta: Št. 02 18, 2006, 17:57 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Padauža Rašo:
Basta Rašo:
Nenorėsit mąstyt - dirbsit.
Ku-kū, Dievas darbo nesukūrė.


Sakai, Dievas darbo nesukūrė? Obana! Va tai tau!!!

Kas yra darbas, bet koks darbas, kad ir indų ar grindų plovimas? Tai kūrybinis procesas, o per kūrybą žmogus tobulėja pagal Dievo užmačią. Jis padeda Dievui.
Tik priklauso, ar mes tą darbą gerbiame, ar darome jį su neapykanta. Va kur "mažutis", bet esminis skirtumas...

Dievas nei grindų nei lubų nei kitų dalyko nesukūrė.Tik gamtą žemę gyvūnus ir žmones.O tą kūdybinį grindų plovimą mes tikrai išradom.
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Upone, manau, apie tai reiktu kalbeti su zmonemis, kurie reliai gyvena hektare :)
Kad kai kuriuose pasisakymuose daug utopiju-akivaizdu.Cia zmones skirtingi.Vieni gyvens be jokiu civilizaciniu patogumu ir jausis laimingi.Kiti, pradeje realiai (ne tik forume) gyvent, pakoreguos greit savo isitikinimus.Konkreciai as zadu ir toliau dirbt savo darba gyvendama savo zemeje :)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

bet ir automobilių neatsisakome, neatsisakome.. :D :lol: :wink:
kitaip
Posts: 32
Joined: Sat 03 04, 2006, 16:11
Location: Vilnius

Post by kitaip »

As suprantu zavejimasi ideja, bet akla kopijavima kazkieno gyvenimo, tiesmuka supratima netiesmuku dalyku-ne.
Suprantu suaugusiuju zmoniu zaidimus, bet nesuprantu suaugusiuju zaidimo savo vaiku likimais.
Koncentracija i obuolio nuskynima nuo sakos virsta graudziai juokinga. Meile, santykis, sviesa, erdve, atviras poziuris, visos graziosios vertybes -visiskai nepriklausomas nuo erdves, kurioje esam.
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

kitaip wrote:As suprantu zavejimasi ideja, bet akla kopijavima kazkieno gyvenimo, tiesmuka supratima netiesmuku dalyku-ne.
100 proc. sutinku.
Tomas.
Posts: 18
Joined: Thu 12 15, 2005, 22:14
Location: Kaunas
Contact:

Post by Tomas. »

upone wrote:
Gal jūs visi iš mėnulio nukritę esate?
Kaip įsivaizduojate šiuolaikinį verslą be interneto? Be telefono, automobilio?
Tada tik švilpukus iš žilvičio daryti, ar švilpynes iš molio lipdyti. Ant pečių ir į turgų :)
...
Matyt teks surasti laiko ir parašyti apie saulės energijos panaudojimą.
...
Dar būna pagamintų gamyklose. Bet apie tokių įrenginių kainą bijau net prasižioti :(
Matai, viskas priklauso nuo konkretaus žmogaus, nuo jo susivokimo lygio ir tikėjimo. Kiekvienas yra laisvas savo pasirinkime, savo kuryboje.
Kas vienam atrodo utopija, pasmerkimas ar nesamone, kitam yra visiškai normalus ir priimtinas dalykas. Kaip žmonės skirtingi, taip skiriasi jų poreikiai.
Ne iš Mėnulio mes :) žinom ir apie vėjo ir saulės energetika, galimybes ir kainas. Šia tema mintis galima išdėstyti tam skiratame skyriuje... Aš manau, kad tai žmogui nėra būtini dalykai. Žmogus gali gyventi be to. Jei tik suvoktų, kad jis yra gamtos dalis, palaipsniui galetų minimizuoti daugeli savo šiandieninių poreikių ir tapti NEPRIKLAUSOMU.
Įmanoma ar neimanoma... :) Atsakymas vienintelis: "Kaip tikėsi taip ir bus" :)
Tomas.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Na, čia gal tiks šiai temai :) Tokia žinutė:

Sveiki!

Visiems skaičiusiems Vladimiro Megre knygas rekomenduoju aplankyti architektes Vilijos interneto svetaine. Vilija ryztingai ir drasiai atsisveikino su miestu, Sirvintu rajone besikuriacioje gyvenvieteje kartu su dviem vaikais. Salia kuriasi kiti kaimynai. Reikalingas pajamas Vilija gauna is nuosavo nekilnojamojo turto nuomos Vilniuje. Bet ne tai svarbiausia, svarbiausia, kad Vilija gyvena ten, kur ir noretu gyventi, ir daro tai, ka ir noretu daryti. Aplankykite svetaine, susipazinkite su Vilijos pasauliu, ja rasite adresu http://mesjaugyvename.lt
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Egidijus
Posts: 116
Joined: Mon 11 08, 2004, 19:40
Location: Kaunas
Contact:

Post by Egidijus »

Man tai skiriasi ką Megre nuo Anastasijos kalba ir ką pats nuo saves prideda (kaip jis supranta). Pvz, del namo ir sodybos medziu - juk bent jau kaip aš pamenu tai ne Anastasijos mintis, čia daugiau toks ūkininkiškas požiūris - pasisėjai, užaugos, nusiėmiai derlių ir vėl sodini. Aš bent jau turėdamas sodybą su subrandusiais protėvių sodintais medžiais tikrai nenorėčiau visus medžius iškirs tam kad persistatyti namą ir gyventi plynam lauke lyg nuo nulio.

Kitas momentas man rodos yra dėl hektaro (gal aš klystu, ar ne taip suprantu) tačiau iš knygų susidarė įspūdis, kad čia niekas ir nekviečia imti hektarą žemės, mesti visus darbus ir gyventi tik iš to hektaro, greičiau kviečiama pakeisti (čia vaizdžiai šnekant) butą į sodybą (meilės erdve) kur galėtu žmogus sveikiau, darniau su gamta gyventi, vėl artėti prie Dievo. Čia kiekvienam žmogui atskirai. Tik Megre baisiai rūpėjo - kaip ten 1 ha galima išgyventi. Beto yra ir Megre aprašytos gyvenvietės - kuriose net procentais, vietų skaičium aprašyta kiek kur kas galėtų gyventi - tame tarpe ir deputatai ir verslininkai ir ... žodžiu tikrai ne vien tie kurie gyvens 1 ha ir iš hektaro :)

Tačiau aišku, kad norint galima ir iš vieno ha išgyventi nors daugeliui tai atrodo kaip per didelis savęs suvaržymas. Tačiau yra, kad žmonėr dar ir ne taip gyveną.
JsT
Posts: 14
Joined: Mon 08 21, 2006, 22:37
Location: Chicago

Re: Kaip (iš)gyvensime savo sodybose?

Post by JsT »

Aurimas wrote:Mane vis neramina klausimas, kaip aš išgyvensiu iš savo sodybos? Juk to, kad užsiauginsime sau maisto nepapaks, reikia ir elektros ir šilto vandens ir interneto ir drabužių... :?:

hahahahaha nu tu ir zhiaurus, prajuokinai, oi baik tokius bairius. Galvojau kad tu cia vienas is rimtesniu tokiu, o pasirodo kad ne. Pritariu kad gal ir reiketu elektros ir silto vandens ir sildimo bet kaip pamaciau kad dar prirasei interneta tai ir prajuokinai.

visu pirma jeigu giventum taip kaip knygose raso tau nebebutu reikalinga elektra o tuo labiause internetas, paprasciausei priprastum giventi be ju. Siltas vanduo tai gal ir praverstu ir sildimas, ir dar praverstu dusai, ir toletai. kam tau butu reikalingas kompas sodyboi? juk kompas ir visa tehnologija yra primitivus isradimai, pakeitalai tam kad su savo smegenim nebesugebam tai atlikti. man rodos jeigu tu turetum elektra ir kompa su internetu tai daugiau laiko praleistum prie ju negu kanors dirbdamas sodyboi.

elektra ir man paciam butu reikalinga, bet dar nesu pilnai apsisprendes ar reiketu man jos, butu gal gerai kad nakti butu name sviesu, ir noreciau tureti kompiuteri tik del nuotrauku, ir muzikos. labai megstu klausyti elektronine muzika, ir tikrai noreciau savo sodyboi tureti geras kolonkes kad galeciau klausytis.

stai atsakimai i tavo klausimus bet tai kad turetum visa tai reiketu pinigu, turetum buti turtingas. eletktra gauti galetum is genertoriu pvz varomu ant saules energijos, per visa namo stoga turetum saules energijos plokstes ir is to gautum elektra, bet tai manau kad tai kainuotu brangei, ir dar esu kaska girdejas kad yra generatorei varomi ant tos pacios elektros kur patis gamina. elektra turedami galetum tureti silta vandeni. vandeni galetu tureti kiekvienas savo name pumpuojant is sulinio, tai reiketu pinigu vamzdiu pravedinam, pompom ir tt. sildima irgi is elektros galetum isgauti bet ir galetum is malku kurenimo. ir tau pati svarbiause interneta gautum is satelitu, yra satelitinei internetai bet tai brangei kainuotu, arba galetum is miestu kad atitemptu laida, elektros, interneto, belenko, bet tam pinigu tikrai neturesim.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

su elektra yra viskas paprasta

stai mes su Jonu gyvenam gyvenvieteje gimines sodybose
ir tarkim man reikia elektros
vadinasi as turiu priversti Jona eiti lauk is jo meiles erdves ir gaminti man elektra
kadangi jis savo noru nesutinka palikti meiles erdve ir eiti man gaminti elektros, vadinasi ji reiks grubia fizine jega priversti tai daryti

viskas paprasta ir aisku, tik kad as nenoriu Jono musti ir versti ji man vergauti-gaminti elektra, vadinasi teks man apseiti be elektros
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

Dievo kary- lenkiu prieš TAvo mintį galvą - tiksliai į dešimtuką :)

man ir išpradžių atrodė kaip čia be elektros, be interneto (bet ką tik skambino reklamuodami kažkokį objektą kompiuteriui, kad geriau mokėti juom naudotis - bet lengva širdim atsisakiau - nes žinau, kad greitai ateis laikas, kai visiskai pasikeis mano poreikia ir kompiuteris liks nuošaly) - bet dabar man tai savaime suprantama. tik reikėjo suprasti kad tai prisirišimas prie visiško patogumo ir nieko nedarymo. NORIU DARYTI, NORIU MĄSTYTI :D

o sodyboje, jei viską išmintingai susodinti - tai užteks ir pačiam ir šeimynai ir kitiems ;)
va šiemet mes neprotingai susodinom viską - tai derlius ne didelis iš kelių lysvelių. o kitais metais jau turim patirties, kaip daryt nereikia- beliko sužinot, kaip reikia daryt, kad būtų geriausia ;)
sėkmės mąstant ;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Bogdanas
Posts: 9
Joined: Sun 10 29, 2006, 22:12
Location: Vilnius

Post by Bogdanas »

Ši tema labai subangavo ir pradėta kalbėti plačiau, ne tik apie išgyvenimą sodybose, bet ir apie sodybų kūrimo būtinumą, ūkininkystę, individualius pomėgius ir pan. Aš irgi norėčiau išsakyti savo nuomonę šiuo klausimu ir paaiškinti kaip aš pats suprantu Anastasijos žodžius.
Anastasija kalba apie mūsų minties klaidingą kryptį ir jos itin mažą greitį. Mes sukūrėme visokios technikos, pastatėme didelius miestus ir visa tai atsigręžia prieš mus pačius. O kodėl? Mes juk kūrėjai, tai mūsų kuriniai. O taip yra, kadangi einame lengvesniu keliu. Kadangi eikvojame gamtos išteklius ir nemąstome apie balanso atstatymą, esame susirūpinę tuščiais materialiais daiktais ir pamirštame apie svarbiausius, žmoniškuosius, šone paliktus, sugebėjimus ir mums priskirtas pradines pareigas tęsti Dievo pradėtą darbą. Mes nesame laisvi, mes esame pinigų vergai. Pagrindinis mūsų galvos skausmas kaip uždirbti kuo daugiau pinigų. Mumis valdo oligarchai, pelno trokštantys žmonės. Mūsų institutai – pasaulinio masto mokslininkai daro atradimus ne ten, kur iš tikrųjų reikėtų. Jie gauną užduotį ir turi ją vykdyti, nes už tai mokami geri pinigai. O tiek, kurie moka tuos pinigus, jie irgi mąsto apie dar didesnį pelną. Jie ir kovoja su visom šviesiom mintim. Jie nepasiduoda ir toliau griauna pasaulį, visiškai nemąstant apie rytojų. Jiems nerūpi kaip gyvens jų vaikai, svarbiausia, kad būtų jiems gerai. Kodėl iki šiol mes naudojame benziną ir dyzeliną? Kodėl gamindami elektros ir šilumos energiją stipriai teršiame aplinką? Tokių klausimų gali būti milijonai, bet atsakymas vienas. Šviesiųjų minčių kuriami projektai yra stabdomi, nes naftininkams, dujininkams ir kitiems stambiems magnatams nenaudinga, kad pasaulis nustotų naudoti jų žemėse esamus gamtos išteklius. Jie finansuoja mokslo įstaigas ir diktuoja mokslo krypties taisykles. Jie savo pinigais sustabdo ekologiškus projektus, užmarina pavykusius eksperimentus su ekologišku kuru ir pan. Jeigu girdėjote, kanapės yra uždraustas augalas, nes atseit iš jo gaminami narkotikai. Bet iš tikrųjų tai tik iliuzija, tai tik akių dūmimas. Kanapės yra labai naudingas augalas. Iš jo galima būtu gaminti audinius, tekstilę, kuri būtų net geresnė už medvilnę. Bet yra tokių, kurie visą tai stabdo, nes dėl to gali nukentėti jų verslas. Taigi mes visi sėkmingam šokam pagal turtuolių dūdelę ir kaip pilka masė proto aptemdinti judam ir viską griaunam. Todėl Anastasija ir sako, kad visų pirmą turime pakeisti savo mąstyseną, pakeisti save iš vidaus ir pasipriešinti griaunančiai bangai, atsispirti tamsiosioms jėgoms. Už tad ir eina kalba apie sodybas – meilės erdves, kur žmonės harmonijoje su gamta sugebėtų pasikeisti ir kurti naujas kartas, kurios turės tą pamirštą pirmapradžią informacija. Mes privalome kurti sodybas ne tiek dėl mūsų pačių šiame gyvenime, o dėl mūsų vaikų ir mūsų sielos amžino gyvenimo rojuje, kadangi mūsų dabartinis žmogiškas gyvenimas baigsis ir ateis kitas. Juk Dievas pažadėjo žmogui amžiną gyvenimą.. Mes turime susikurti savo meilės erdvę, kurioje apsigyventų mūsų tyros mintys, mūsų svajonės, meilė... Kitame gyvenime mes vėl ateisime į šią žemę, gal būt net į tą pačią, mūsų sukurtą meilės erdvę, mūsų vaikų ir jų vaikų pavidale. Mes tik pakeisime mūsų „drabužius“, t.y. kūną. Todėl turime rūpintis, kad žemė klestėtų, kad tarnautų mums, o mes jai.
Mieste žmogus negali pasikeisti, kadangi čia per daug triukšmo, tuštumos, smurto, sistemos diktuojamų baisių taisyklių ir suveržimų. Tik savo žemėje galima atgimti iš naujo, kardinaliai pasikeisti, pradėti kurti šviesią ateiti.
Visi mes turime smegenis ir širdį. Jie padės mums suktis ir mes tikrai neprapulsime žemėje be pinigų. Yra baisu dabar, bet po to, kai Jus pajusite tą ritmą, pasikeis Jūsų mintys, padidės jų dažnis ir pradėsite mąstyti visai kitaip. Nebeliks tokio klausimo, nuo kurio prasidėjo ši tema: „Kaip mes išgyvensime mūsų sodybose?“. Jus tik labai nuoširdžiai norėkite ir pamatysite, kad pasaulyje pasidarys perversmas. Nustumkite į šalį sveikąjį protą ir vadovaukitės širdimi. Protas dabar yra mūsų priešas, nes yra užvaldytas tamsiųjų jėgų. Mes turime prasilaužti, turime pradėti kurti tas sodybas, pasiimti iš sistemos viską, kas bus mums reikalinga ir palaipsniui, besikurdami ir gyvendami kitaip, jus pajausite, kaip palaipsniui atsiplėšite nuo sistemos. Ir pinigų turėsite susimokėti žemės mokestį ir kitiems būtiniems dalykams. Dabar sunku suvokti, nes dar daug ko nežinome, mums trūksta informacijos ir pan. Dėl to ir yra baimė, bet ji išsisklaidys.
Aš manau, kad viską reikia daryti palaipsniui, neskubant. Gyvendami sistemoje ramiai kurkime savo sodybas, sodinkime augalus, medžius ir pan. Reikia iš sistemos paimti viską, kas reikalingiausia padaryti startą. O po to pamatysite, kad viskas spręsis savaime. Žemė mus išmaitins ir atmerks mums akis.
Šioje temoje buvo dar kalbėta apie tai, kad ne visi nori gyventi sodybose, ne visiems patinka žemė. Tiesa pasakius aš asmeniškai neįsivaizduoju kaip galima pasikeisti mūsų technokratinėje aplinkoje. Manau, tai yra įmanoma, bet itin sudėtinga.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>Nustumkite į šalį sveikąjį protą ir vadovaukitės širdimi. Protas dabar yra mūsų priešas, nes yra užvaldytas tamsiųjų jėgų.

jei uzvaldytas tai vedinasi nesveikas
protas Dievo duotas tam kad Dieva pazintum ne tik sirdimi, pojuciais ir pan, bet ir sveiku protu
Butent sveikas protas ir sako kad "parodykit alternatyva Anastasijos idejoms ir as pagalvosiu ka pasirinkti" Deja ne vienas kritikuotojas nesugeba pateikti jokios alternatyvos ir manes vengti pradeda :)


>Šioje temoje buvo dar kalbėta apie tai, kad ne visi nori gyventi sodybose, ne visiems patinka žemė.

nenori - nereikia. Dievas dave laisva valia kiekvienam. nori zudyti - zudyk, norsi sodinti - sodink. ka nori ta seji, o ka paseji ta ir pjauni


>Tiesa pasakius aš asmeniškai neįsivaizduoju kaip galima pasikeisti mūsų technokratinėje aplinkoje. Manau, tai yra įmanoma, bet itin sudėtinga.

imanoma, reikia kiekviena sekunde kontroliuoti save ir informacijos strauta sklindanti i tave
sodyba atfiltruoja visokias nesamones, erdve saugo zmogu. kai jos nera turi filtruotis pats. kiekviena sekunde, be jokio poilsio, kiekviena sekunde. jei atsipalaiduosi - po to teks valytis is save ka ten priterse tarsalines vibracijos skleidejai.
na o sodyboje galima atsipalaiduoti
kadangi as ne toks darbstus ir energingas kad kiekviena sekunde kontroliuoti savo emocijas mintis ir kuna tai as renkuosi sodybas.

lenkiu galva pries tuos didvyrius kurie liks mieste, liks ir neismirs kai sistema visasi imanomais budais stengiasi ismarinti
vladimiro sunus irgi sake kad eis i miesta TEN KUR ZMONEMS SUNKU

o siaip tegul ismirsta musu tauta jei neverta ji gyventi, tegu ateina vietoje senu sukumpusiu viskuo besiskundzianciu lietuviu jauni grazus gyventi norintys arabai - ateitis skirta tiems kurie rupinasi dabartimi
Bogdanas
Posts: 9
Joined: Sun 10 29, 2006, 22:12
Location: Vilnius

Post by Bogdanas »

Dievo karys wrote:>Nustumkite į šalį sveikąjį protą ir vadovaukitės širdimi. Protas dabar yra mūsų priešas, nes yra užvaldytas tamsiųjų jėgų.

jei uzvaldytas tai vedinasi nesveikas
protas Dievo duotas tam kad Dieva pazintum ne tik sirdimi, pojuciais ir pan, bet ir sveiku protu
Butent sveikas protas ir sako kad "parodykit alternatyva Anastasijos idejoms ir as pagalvosiu ka pasirinkti" Deja ne vienas kritikuotojas nesugeba pateikti jokios alternatyvos ir manes vengti pradeda :)
Jus turbut daug labai kalbate ir nenusileidžiate prieš nieką, todėl žmonės pradėda ir vengti. Filosofijai ribų nėra. Kiekvienas pasako savo nuomonę, o Jus su ja nesutinkate p. Dievo karį. Šiuo atveju kalbant apie sveiką protą aš rašiau apie tai, kad yra neįprastai sudėtinga mesti viską ir eiti kitu keliu. Kuo daugiau žmogus turi, tuo sudėtingiau jam visko atsisakyti. Materialūs daiktai jį laiko labai stipriai. Jo protas pradėda kovoti su širdimi, su svajonėmis. Jis sako, kad tai neįmanoma, kad bus daug problemų, atsiranda baimė ir pan. Sudėtinga neapšvestam ir kąsdieniniam žmogui nugalėti baimę ir jeigu jo širdies šauksmas yra per silpnas, jeigu jis jo negirdi, mąstymas viską sustabdys. Jus kalbate apie idealų žmogų, kuris turi nesuterštą protą ir gali rinktis, o aš kalbu apie mūsų laikų žmogų, kuris gyvena baimėje. Aš pats esu techninių mokslų atstovas ir visą savo gyvenimą dėl profesinių tikslų buvau priverstas vadovautis tik protu,loginiu mąstumu ir negirdėdavau ką sako širdis, ką sako jausmai. Dabar viskas pasikeitė. Aš išmokau girdėti ką sako mano vidus ir dabar jau sugebu kontroliuoti proto, kuris gyvena sistemoje, konfliktus.

Dėl pasikeitimo mieste, tai aš ir užziminiau, kad įmanoma, bet sudėtinga, Jus tuo tarpu užprotestavote ir pats pradėjote rašyti tą patį, tik kitais žodžiais. Jus pats parodėte labai sudėtingą keitimosi kelią gyvenant mieste. Būtent todėl Jūsų ir vengia kiti pašnekovai, kaip Jus pats aukščiau tai ir parašėt.

Išvada: Jus esate teisus, aš esu teisus, Marytė ir Jonas irgi yra teisūs. Visi teisūs, kas mąsto. Kiekvieno pasirinktas kelias yra individualus žingsnis.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>kad yra neįprastai sudėtinga mesti viską ir eiti kitu keliu. Kuo daugiau žmogus turi, tuo sudėtingiau jam visko atsisakyti. Materialūs daiktai jį laiko labai stipriai

jei zmogus turi sveika prota tai kaip tik nelaiko jokie daiktai
nes zmogus pamasto...
pavyzdziui
imkime 1939 metus, kauno miestas. materialus daiktai... labai risa, sunku atisakyti? nieko tokio! jums pades UAB "Stalinas & Hitleris"!
1940 - i sibira, 1941-1945 karas, 1945-1952 sibiras
uzteko tik 12 metu ir jus esate stebuklingai isgydytas nuo priklausomybes!

dabar 2006 metai
kai kas mano kad UAB "Hitleris ir Stalinas" bankrutavo
tikrai ne, tiesiog pakeite pavadinima, iskaba ir laukia nauju klientu
o klientai tie kurie prisirisineja prie tu daiktu

kur irodymai?
pasukime rodykle tukstantmeciu atgal
karas - atsirisimas -taika - prisirisimas - karas -atsirisimas - taika
karas - atsirisimas -taika - prisirisimas - karas -atsirisimas - taika
karas - atsirisimas -taika - prisirisimas - karas -atsirisimas - taika
karas - atsirisimas -taika - prisirisimas - karas -atsirisimas - taika
karas - atsirisimas -taika - prisirisimas - karas -atsirisimas - taika

kai kas mano kad jiems tai negeresia
CHA CHA CHA
vedai is viso mane kad jiems bus tik gerai, o cia tik pypt ir sh. liko is visos vedu kulturos

as suprantu jus civiliai, jums karai patinka
o as karys - as nekenciu karu
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Aš tik noriu papildyti, kad kuo toliau tuo labiau JAUČIU, kad sodybos SUTEIKS GALIMYBĘ generuoti pakankamas pajamas kiekvienai šeimai. Kiekviena sodyba - tai erdvė asmeninei saviraiškai, kuri vienaip ar kitaip turėtų generuoti pajamas, nes asmeninių pajamų generavimas asmeninė šeimininkų atsakomybė :) Žodžiu kelias į finansinę laisvę eina per asmeninę atsakomybę ir verslą. Bet išsivadamimas iš vergiško gyvenimo būdo manau užtruks ne vienerius metus. Bus daug bandymų verstis įvairia veikla ir ne visi jie bus sėkmingi, bet juk laimi tie, kas bando atkakliai. Ateis laikas kai viskas puikiai įsisuks. Pereinamąjį laikotarpį labai palengvins šiuolaikinės technologijos. Pvz. dabartinį savo darbą kuris iš esmės yra darbas su kompiuteriu, galėčiau 100% atlikti namuose, t.y. savo sodyboje. O susiskambinti su savo vedėja ir nemokamai bendrauti galėčiau per Skype jau dabar. Tokie pamąstymai šiai dienai.
Last edited by Uosis on Fri 11 10, 2006, 10:05, edited 1 time in total.
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

,Aš manau, kad viską reikia daryti palaipsniui, neskubant. Gyvendami sistemoje ramiai kurkime savo sodybas, sodinkime augalus, medžius ir pan. Reikia iš sistemos paimti viską, kas reikalingiausia padaryti startą. O po to pamatysite, kad viskas spręsis savaime. Žemė mus išmaitins ir atmerks mums akis.
Šioje temoje buvo dar kalbėta apie tai, kad ne visi nori gyventi sodybose, ne visiems patinka žemė. Tiesa pasakius aš asmeniškai neįsivaizduoju kaip galima pasikeisti mūsų technokratinėje aplinkoje. Manau, tai yra įmanoma, bet itin sudėtinga.>

smagu, Bogdanai, kad įsijungėte į šį forumą - manau, perskaitę senesnius pasisakymus rastumėte labai panašių į jūsiškes minčių :D man taip pat artimos jūsų mintys. o dėl Dievo kario - matau, kad nelabai susišnekate, bet nesijaudinkit - aš jį šiek tiek pažįstu - jis mano sodybos kaimynas, normalus žemaitis-anastasietis (sektantas :wink: ). nors mintis dėsto savotiškai, prisipažinsiu ne visada pagaunu jo logiką :wink: kartais nesuprantu, ar jis pritaria ar ginčijasi, bet gal tai nėra jau taip svarbu :D iš tikrųjų, internetu ne taip lengva pažinti žmogų - geriau jau gyvai pamatyti, pašnekėti..
Post Reply