Biblijos interpretavimas neturi prasmės!?

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Dobė wrote:labai daug knygų (turbūt ir apaštalų darbai), kuriose buvo vertinga infromacija, sudegė per gaisra Aleksandrijos bibliotekoje, tačiau, sako, kad kai kurias, pačias vertingiausias pavyko išgelbėti ir paslėpti kažkur kalnų urvuose.. :roll: :)
:D :D :D
...arba Vatikano pozemiuose...
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

galir turi prasme, gal ir ne.. bet faktas- kad ji perrasyta ir kazkas neitraukta.
buvau kur nagrineja ja- adventistai ten. idomus kategoriski zmones.
bet kas buvo keisciausia, kai diskutavom apie meile ir seksualuma, kaip jis biblijoj aprasomas(giesmiu giesmej)- tai paklausus- ar yra kasnors kurnors sventajam raste parasyta apie vaiku pradejima- sulaukiau neigiamo ats.

liudna- apie viska raso- bet esme nuslepta...
:(
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Tam naujajam testamente,lb dažnai yra sukama aplink,ir kažkaip kitaip(įtrtinai).
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

na tas sukimas aplink- tai gal galimybe paciam pamastyt, nes nereikia noret kad uz mus viska pasakytu..

bet...
esme yra myleti Dieva.
tik paskui viskas apsunkinama visokiais pamastymais, ir patarimais kaip tai daryti... tai supainioja labai...
:roll:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Na bet kartais kažkaip kitaip suka,lyg tyčia,kad tu visai esmės nepagautum...
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Daina
Posts: 113
Joined: Tue 11 09, 2004, 13:47
Location: Kaunas

Post by Daina »

girdejau, kad jau seniai nebera originalaus Biblijos varianto, kad originalus tik atskiri gabalai. todel suprantama, kad KAZKO truksta, kad nutruksta logine gija ir tt... be to kunigija interpretuodama Biblija irgi nutyli kai kurias vietas ir kitaip pasuka kalba. ir apskritai si religija nera tokia, kokia ja norejo matyti Jezus, o as kartais pagalvoju, kad jis is vis nenorejo is savo mokymo padaryti religijos (kaip kad ir Anastasija nenori), taciau ji buvo sukurta, kad butu galima valdyti zmones. Anastasija irgi apie tai daug raso.

taciau, as manau, svarbu, kad mes (aisku, jei norime) atsirinktume tai, kas tesinga, kas mums priimtina ir suprantama. beje, paskaicius Anastasija man labai norejosi eiti i baznycia, o kai nueidavau, as visiskai naujai, tarsi blaivia galva priimdavau Biblijos skaitymus ir kunigo pamokslus, atsirado visiskai kitas supratimas ir, beje, man patikdavo, as is tikruju daug ATRASDAVAU!

hm... reiks gal vel nueiti... :roll:
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

... :D :D :D
Tavo zinute, susidedanti is dvieju daliu, atrodo, lyg parasyta dvieju skirtingu zmoniu :D
Last edited by loreta on Wed 03 01, 2006, 16:30, edited 2 times in total.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Ar baznycioje randi Dieva? :wink:
Daina
Posts: 113
Joined: Tue 11 09, 2004, 13:47
Location: Kaunas

Post by Daina »

galbut as ne to einu i baznycia ;) einu LABAI retai :oops: vat kai sakiau, kad kazka ten atrandu, tai tokios isminties, ramybes.... nezinau... na, cia ir nuo kunigo priklauso daug :?

o Dieva randu visur, labiausiai gamtoje :D :D :D
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

loreta wrote:Ar baznycioje randi Dieva? :wink:
Aš ne Daina, bet irgi atsakysiu: randu ir bažnyčioje Dievą, o šv.Mišių metu tikrai ir Jis dalyvauja. :wink:
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Nebukime zombi. Ismokime kritiskai mastyti. Pvz.: paimkime krikscionybe. Tai - religija, kurios pagrindas - tikejimas. Vedizmas remiasi realiomis ziniomis, kurias galima patikrinti. Realios zinios nesiremia tikejimu. Jus galite zinoti, arba nezinoti. Tikejimas yra aklas, jis atjungia samone. Zinios nereikalauja tikejimo. Todel tikejimas, tai baisus zmoniu bukinimo ginklas.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

loreta wrote: Todel tikejimas, tai baisus zmoniu bukinimo ginklas.
Oho. O maldos tai išvis turbūt bukinimo įrankis nr1. :lol: :lol: :lol:

Ok, dingstu ir vėl, bo man fanatizmas jokioj srity nepatinka. 8)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Loreta... as tau nepritariu... ne todel, kad nesuprantu, ka nori pasakyti, bet todel, kad... pradedat filosofuoti apie terminus... kai kas, tai, ka tu vadini tikejimu, vadina zinojimu :)

linki -- tikejimo, meiles ir vilties.. :) ne siaip sau :)

tikejimas yra geras dalykas, kai tiki tuo, ka zinai... o zinai, tai, ka jauti :)
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Tikėjimas yra pats geriausias dalykas kurį galį suteikti dievui ir sau,be meilės...
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

glesum wrote:
tikejimas yra geras dalykas, kai tiki tuo, ka zinai... o zinai, tai, ka jauti :)
:D :D :D
Zinojimui nereikia tikejimo... :D
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Aciu, Glesumele, kad aktyviau reiskiesi, o tai, maniau, kad ziemuze tave pakerejo.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Geriau zinoti, kad nieko nezinai, negu tiketi
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Jeigu žinai,tai dar nereiškia garantijos.Tik tikėjimas ir jausmai užtikrins tai ko tau reikia,o ne tai ko tu nori...
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Aš baznyčioje-aplamai nerandu dievo........... :( nu ,nebent kartais ,kai būna geras,įdomiai šnekantis kunigas! :wink: arba,kai ateini viena......į tuščią baznyčią.........
O,tai per mišias ta masė zmonių.........klupt,stot-net gerai nezinodama kam....... :lol: atrodo,kaip avių banda..........kuri kazką daro,vien dėlto,kad kazkas,kadaise-sukūre tokias apeigas..........kurios dabar,jau manau yra beveik ir nereikalingos........jau norima atsisakyti-išpazinčių..........ir tt........
o,vat išėjus į gamtą-dievą iškart jaučiu........... :!: ir gali būti masė aplink zmonių................bet gamta yra gamta..........ji alsuoja gėriu....  :yy:
Viską daryk 100%
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

glesum wrote:Loreta... as tau nepritariu... ne todel, kad nesuprantu, ka nori pasakyti, bet todel, kad... pradedat filosofuoti apie terminus... kai kas, tai, ka tu vadini tikejimu, vadina zinojimu :)

linki -- tikejimo, meiles ir vilties.. :) ne siaip sau :)

tikejimas yra geras dalykas, kai tiki tuo, ka zinai... o zinai, tai, ka jauti :)
:D :D :D
Glesumele, jeigu turi laiko, zvilgtelk i savo 12.05 2003 metu pasisakyma skyrelyje "Apie musu mazuosius", temoje "Susirges vaikelis stebuklingai isgijo". Truputi pacituosiu tavo zodzius: "...Gera tema. Ir pats geriausias gydymosi budas. Anksciau tuo tikejau...dabar imu teikti vis didesne reiksme. Nuostabus jausmas suprasti, kad pats esi savo kuno savininkas ir gali ji gydyti...Kitas nuostabus vaistas yra pozityvios emocijos"...
Jau tada zinojai skirtuma tarp TIKEJIMO ir SUPRATIMO!
Post Reply