Mano jausmai ir įsivaizdavimas apie Ekosodybą (gyvenvietę)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Mano jausmai ir įsivaizdavimas apie Ekosodybą (gyvenvietę)

Post by Mindaugas »

Sveiki va susimasčiau apie vaikus apie gyvenima
ir apie sistemą sukurtą žynių.
Visa išeitis iš situacijos kuri dabar išėjo tai tik sodybos pagal Anastasijos principus sukūrimas.
O ir knygose viskas parašyta Megre knygose. Taip išeitų , kad į forumą rašyti ir aiškintis beveik nereikia. Juk tik kurk ir daryk. Kas gi dar neaisku? :) Forumas kaip pasidalinimas su kitais artimaisiais sielai žmonėmis, galima pasijusti kad Tu ne vienas to trokšti, kad visi kartu mes padarysim arba pradėsim daryti , kurti rojų nuostabų savo vaikams ir anūkams ir sau.
Tik per sodybas susivokus jų reikšmingumą.
Džiaugiuosi aš kad Anastasija Taip pasvajojo, džiaugiuosi aš kad mes pajautėme tą gražią svajonę, džiagiuosi kad ir mes svajojam.
Ir žemė jau tampa žydinčiu sodu :love:

O JŪS?
:)
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Labas!
As irgi manau, kad Anastasijos sugalvota iseitis kol kas vienintele teisingiausia...
Taip pat jauciu, kad esame tame taske, kur Zemes ir Zmonijos likimas gali apsisukti link Sviesos...
Mes nugalesim ir istrauksim Zeme i aukstesni lygi!
Jaucia kaip Visata akimirkai sustingo, kad pamatyt koks stebuklas vyksta!
Man Dziaugsmas net kvapa uzgniauzia kai pagalvoju kas vyksta dabar ir ka mes darom!!!!!!!!
:P
:D Tegu svajonės pildosi! :D
bute
Posts: 72
Joined: Tue 02 04, 2003, 14:46
Location: Taurage
Contact:

Post by bute »

As irgi taip manau kaip ir Mindaugas.

gerai zinoti, kad yra tokiu kaip jus...
O savo meiles erdve kiekvienas pats kursim (ir kuriam).
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

ar bent isivaizduojat, kokia itaka man padare Anastazija ir sis forumas... maintys manyje jau buvo suformuotos, bet jauciausi vienisa ateive... tai trukde mano svajones realizacijai.... radus jus pradejau nauja gyvenimo etapa...
Aciu Mindaugai...
aciu, kad esate..
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

As tai taip noriu savo kampo. Dabar tai ant zemes ramiai atsigulti negaliu, bet kai pamastau apie savo hektara...mmmM..ten galesiu guleti ramiai ir saugiai. Kazkaip jauciu namus, nors ir be pastoges...
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Kiekvienas milimetras meiles pripildytas.. Vaikuciu basos kojos.. Laimingos ju akys.. Kiekviena zolele, medelis, paukstelis dainuos meile.. Ar isivaizduojate kokia galinga jega sklis nuo musu sodybu.. Kiekvienas artyn priejes palaima jaus.. Ir i Kosmosa, i Saule meile sklis, ir atgal sugris palaiminimas Zemei..
Post Reply