melyna meskute

V.Megre knygų skaitytojų kūryba.
Svajonės, eilėraščiai, mintys...

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
mėlynoji meškutė
Posts: 73
Joined: Sat 04 08, 2006, 13:37
Location: Kaunas

Angeliukei

Post by mėlynoji meškutė »

Ačiū tau , Angeliuke , už šiltą , gerą ir mylinčią širdutę . Aš irgi stipriai tave glaudžiu prie savo širdutės . Su :love: tavęs sužavėta meškutė .
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Post by Angeliuke »

Aciu!Tai labai miela!!!! :H
Gal tu turi sukurusi daugiau nuostabiu eilerastuku,kuriuos galetum ideti i foruma?
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Post by Angeliuke »

Nes man jie laaaabai patinka :wink:
Tokie mieli ir artimi!!!
mėlynoji meškutė
Posts: 73
Joined: Sat 04 08, 2006, 13:37
Location: Kaunas

Angeliukei

Post by mėlynoji meškutė »

Aciu Tau uz silta palaikyma . Jei tik Anastasija ka man pasnibzdes i mano gauruota ausyte butinai parasysiu . Ir zinok , kad su begaliniu dziaugsmu laukiu Tavo apsilankymu mano meiles erdveleje . Ji dar nedidele , bet su sirdutes pagalba turetu labai issiplesti . Skraidyk , mano mylima drauge , laisva , laiminga . ir tokia linksma .
mėlynoji meškutė
Posts: 73
Joined: Sat 04 08, 2006, 13:37
Location: Kaunas

eiliukas mano mielai Angeliukei

Post by mėlynoji meškutė »

Noreciau Tau atnesti kupina draugystes sirdi ,
Nors ji maza , bet telpa joje begalo daug !
Noreciau Tau padovanoti giedria ir zvaigzdeta nakti , atnesti virs juros klykiancia zuvedra , bangu osima ...
Gyvenima paskirti Tau !!!
... Taciau , juk as tik drauge tau esu ir draugiska sirdim Tave :love:
mėlynoji meškutė
Posts: 73
Joined: Sat 04 08, 2006, 13:37
Location: Kaunas

melyna meskute

Post by mėlynoji meškutė »

Jautrioji Ašvini

Ašvini - tai žvaigždės pavadinimas , panašios į žirgo kaktą . Ašva išvertus iš sanskrito kalbos reiškia žirgą . Štai iš kur toks žvaigždės pavadinimas .
Mėnulis turi dvidešimt septynias žmonas , o viena iš jų - Ašvini . Ji spinduliuoja danguje visai šalia mėnulio , ir tai ta žvaigždė , kuri sužibo pati pirmoji nakties skraistėje arčiausiai sapnų karaliaus . Kai kurios žvaigždės Ašvini siaubingai pavydėjo . Joms nedavė ramybės tai , jog ji labai graži ir mėnulio labiausiai mylima .
Sykį menulis kreipesi į visas savo žmonas :
- Aš rodau palankumą Ašvini dėl dviejų priežasčių . Pirmiausia , ji atėjo į mano gyvenimą daug anksčiau už jus . Antra , Ašvini grožis mane jaudina už viską labiau . Jūs visos gražios pačios iš savęs , bet Ašvini grožis teikia man daugiausiai džiaugsmo . Štai dėl ko ji man artimesnė už viską .
- Mano Viešpatie , - kreipesi Ašvini į mėnulį . - Už tai , kad aš graži pati iš savęs ir tau artima , nėra mano nuopelnas . Ir atėjau aš pas tave pirmutinė ne todėl , kad nusipelniau šito . Tavo užuojauta paskatino mane prisiartinti prie tavęs . Tai tu lieji į mane savo grožį , o visi galvoja , kad aš graži pati iš savęs . Bet jeigu tu iš manęs atimsi savąjį grožį , nerasi šlykstesnės žvaigždės . Tavo užuojauta niekam neprilygsta . Ir taip bus visada .
Mėnulis atsakė :
- Tu teisi , mano užuojautai niekas neprilygsta , ir todėl , ji be jokios priežasties . Kaip gi as norėčiau , kad ir likusios mano žmonos būtų lygiai tokios pat jautrios kaip tu . Tada aš bučiau labai laimingas . Kitu atveju kokia nauda iš mano nepaprastos ir besalygiškos meilės - grožiui . Kiti , panašūs į tave , taip pat turi ją gauti . Jautrumas turi svarbiausią reikšmę . Be jautrumo jūs negalite pajudėti iš vietos .
1979 m. vasario 5 . Sri Chinmoy . ( vertimas mano pacios ) .
Last edited by mėlynoji meškutė on Sun 04 23, 2006, 19:55, edited 1 time in total.
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Post by Angeliuke »

Kaip nuostabu!!!Kaip prasminga!!!!
O as bandziau pastaruoju metu vis labiau ir labiau uzgniauzti savo jautria sirdute,maniau,kad per didelis jautrumas tik trugdo man,o svarbiausia aplinkiniem gyventi.......Yra nuostabu kai tu jautrus geriui!!!!!!!!Bet kai tu jautriau reaguoji i technokratini purva ,tai pasidaro ganetinai sudetinga gyventi.Reik kazkaip ismoti but jautriai tik tai geriui!!!!!!!
Tavo eilerasciai spinduliuoja neapsakoma sviesa!!!!Kiekviena karta juos perskaicius nejuciomis veidas pasipuose placia sypsena.......Aciu uz sia sviesa!!!!!man labai malonu ,kad sutikau tave!!!!!!!
mėlynoji meškutė
Posts: 73
Joined: Sat 04 08, 2006, 13:37
Location: Kaunas

Post by mėlynoji meškutė »

Ačiū Tau , nuostabioji ir šaunioji Angeliuke , už Tavo nuoširdžią ir gražią draugystę . Kai laukia taip šalta ir drėgna Tu man padovanoji saulutę mano širdelei ir sielai . O jei manai , kad indų filosofo ir rašytojo Sri Chinmoy kūrinėliai yra vertingi išversiu jų daugiau . Mat , mano skaisčioji saulyte , jis man begalo brangus žmogus . Anastasija mane supažindino su juo labai netikėtai tam , kad tapčiau tuo kuo dabar esu . Ir jaučiu jo nematoma vedimą . Ir dar noriu Tau pašnybždėti , kad esu Anastasijai dėkinga už draugystę su Tavimi .
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Post by Angeliuke »

:love: :love: :love:
(+) labai noreciau,kad isverstum daugiau,jei tau nesunku :D O lietuvoj galima isigyti jo knygu?Kokia kalba jos parasytos?
mėlynoji meškutė
Posts: 73
Joined: Sat 04 08, 2006, 13:37
Location: Kaunas

Post by mėlynoji meškutė »

Angeliuke , tada būtinai užsiimsiu tuo darbeliu . Kaune egzoterinės literatūros knygynuose yra jo filosofinių darbų . Visai neseniai išleista knyga - Mirtis ir Reinkarnacija . Labai vertinga dvasinė knyga kaip padėti išeiti mirštančiajam . Tik joje yra induistinis požiūris . Bet daug kas naudinga ir krikščioniui . O Velykoms tada užsiimsiu vertimais . Šiaip , mielas mano džiaugsme , šio žmogaus knygų daug leidžiama rusų kalba , iš kurios ir verčiu . Lietuvių kalba tai tik mano minėtoji dvasinė knyga ir nebent rasi dar kokias knyginiuose užsilikusias knygutes kitomis temomis , rusiškų visai nėra .
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Post by Angeliuke »

Kaip gaila :!: Bet bus malonu jei is taves isgirsiu :!:
mėlynoji meškutė
Posts: 73
Joined: Sat 04 08, 2006, 13:37
Location: Kaunas

Post by mėlynoji meškutė »

Labas rytas , Angeliuke , pžadinusi mane naujam gyvenimui . Tegul Tau šis rytas iš tiesų būna labai labas .
mėlynoji meškutė
Posts: 73
Joined: Sat 04 08, 2006, 13:37
Location: Kaunas

melyna meskute

Post by mėlynoji meškutė »

Mėtinis dangus
Šiandien virš mano galvos
Toks mėtinis gražus dangus .
Tiek daug jame melsvos spalvos
Ir toks atrodo man brangus .

O tam gražiam mėtiniam skliaute
Tik du balti debesiniai karoliai
Ir vien auksinės saulės žaidime
Nuskęsta mano žalio miško toliai .

Aš noriu ragauti dangaus ,
Išgerti lyg dugno jo taurę .
Jis skonio mėtinio , saldaus .
Lyg putos debesys plaukia .

Gerki jei nori ir tu .
Tave širdis mano kviečia .
Bus mums abiems saldu .
O virš galvų saulė šviečia .
mėlynoji meškutė
Posts: 73
Joined: Sat 04 08, 2006, 13:37
Location: Kaunas

melyna meskute

Post by mėlynoji meškutė »

Aš pasodinsiu jazmino krūmą po mylimosios langais ,
Kad ji kasrytą prisimintų mano širdies slapčiausias dainas .
Aš papuošiu jazmino šakeles debesų šerkšnu ,
Kad mano mylimoji priglaustų prie širdies švelnius šakelės žiedus .
Aš atnešiu smaragdiniams jazmino pumpurams mardasparnius drugelius ,
Kurie papuoš mano mylimosios šilkines kasas .
Aš pasodinsiu ant kvapniųjų jazmino šakų baltasparnį balandį ,
Kuris kasrytą pabels į mano mylimosios langą
Ir savo pilku snapeliu nuneš jai manosios širdies laišką
Sidabro sniegu nubertą jazmino šakelę .
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Gražūs eilėraščiai
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Post by Angeliuke »

Aciu tau Melyna meskute!!!!Tu padovanojai man nuostabu ryta ir aisku visa diena savo nuostabiais eilerasciais!!!!!!! :love: :H
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Post by Angeliuke »

Atsikeliau sendien ryte ir kazkaip wa sita sukuriau,gal ir nelabai poetiska,bet is sirdies :wink:


Dangus suciulbo: Jau Pavasaris!
Ir as juo vaikiskai tikiu...
Zinau Gyvenimas-tai Pasaka....
Ja prie sirdies svelniai glaudziu.

As ja per amzius branginu!
Brangindama - suvokiu,
Suvokdama einu...
Einu keliu gyvenimo
Kuri as taip Myliu!!!

* * * * * * *

Mano pedas pagloste zolyte...
Zvilgsni vel pagavo Dangus!
Rankos apglebe medzio kamiena....
Vejas atsiunte Meiles zodzius...
Saule apsviete Rojaus kelius...
Susukau:As laimingas zmogus!!!
mėlynoji meškutė
Posts: 73
Joined: Sat 04 08, 2006, 13:37
Location: Kaunas

Post by mėlynoji meškutė »

Ačiū Tau jazmin už trumpą , bet mielą įvertinimą . Užsuk į mano meilės erdvę dažniau . Lauksiu .
mėlynoji meškutė
Posts: 73
Joined: Sat 04 08, 2006, 13:37
Location: Kaunas

Post by mėlynoji meškutė »

Angeliuke , tu šauniai rašai eilėraštukes . Mielai jų lauksiu daugiau . Smagu , kad esi linksma ir tegul tavo švelnus džiūgesys užpildo visą mano širdies erdvę .
mėlynoji meškutė
Posts: 73
Joined: Sat 04 08, 2006, 13:37
Location: Kaunas

Angeliukei

Post by mėlynoji meškutė »

Labanakt tyliai tau tariu ,
Kad nepaklystum tarp sapnų ,
Kad nebijotum naktyje ,
Kai dangų apgaubia tamsa ,
Ir bučkį mažą tau siunčiu ,
Lai atneša saldžių sapnų .
Post Reply