tiems kam iki 18

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

ru...
Posts: 50
Joined: Wed 08 31, 2005, 11:10
Location: Klaipeda

Post by ru... »

Na taip, bet ne is cia zinojau. ;)
Jei ismoksim pamokas duotas gyvenimo, surasim LAIME. Svarbiausia mokytis BE pykcio! Tik su MEILE ir DZIAUGSMU!
Negalvokim KAS ta MEILE!? Tiesiog tiksliai zinokim, kad kai ismoksim pamokas, mes PRISIMINSIM... ir atpazinsim... :*
Hekate
Posts: 23
Joined: Fri 01 20, 2006, 1:33
Location: Klaipeda

Post by Hekate »

sveiki!
kaip ir naujokė esu čia....
pastebėjau,čia kelis mėnesius niekas nieko nerašė,ar bus kažkas organizuojama?
Harmonija
Posts: 7
Joined: Tue 12 13, 2005, 15:55
Location: kaunas

sveikuciai,

Post by Harmonija »

sveikuciai :h: ,
na,ir apsileidot jus cia :wink: .matau senokai neraset.gal kas vel noretu cia atnest givybes ... :wink:
Last edited by Harmonija on Thu 04 13, 2006, 14:00, edited 1 time in total.
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

Sveiki.
Kadangi esu is vilniaus,tai ta mintis-sukurti kluba man visai patinka...tik nezinau,ar kada isdrisciau ten pasirodyt :mrgreen: tikrai.o kas butu,jei ten besilankantys zmones uzaugtu,ir butu jau virs 18?jie jau negaletu eit ? :) na,bet man dar nevelu,ir su mielu noriu aplankyciau ta kluba 8)
Harmonija
Posts: 7
Joined: Tue 12 13, 2005, 15:55
Location: kaunas

Post by Harmonija »

manau ,kad kaip jie uzaugs prades lankytis suugusiuju klubuose,o ju vietas pakeis kiti :wink:
Harmonija
Posts: 7
Joined: Tue 12 13, 2005, 15:55
Location: kaunas

Post by Harmonija »

be to noreciu kad toks klubas butu ir kaune :roll:
Last edited by Harmonija on Thu 04 13, 2006, 15:21, edited 1 time in total.
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

As irgi noreciau,kad butu ir Kaune,tik uzmirsau tai pamineti :mrgreen: o siaip tai fainai butu,jei bent didesnieji (bet gali but ir visi visi) miestai turetu po toki kluba,tada butu rengiamos bendros sventes-visu tu klubu susitikimai... :) tik neisivaizduoju,kas gali juos rengti...reikia mazdaug vadovo,kuris to imtusi,ir mazdaug suburtu visus,ar ka :D
Harmonija
Posts: 7
Joined: Tue 12 13, 2005, 15:55
Location: kaunas

Post by Harmonija »

pritariu
nastia
Posts: 3
Joined: Sun 01 08, 2006, 17:52

Post by nastia »

sveikos panos :) na tai as cia irgi kaip naujoke :) taip klubo tikrai reikia, nes tokie zmogeliai kaip mes keistai ima jaustis ir tarp anastazijieciu.Keistas tas musu amzius kai neesi 18 :) nei vaikas, nei suauges, o be to dar tokiu knygu prisiskaitai :roll:
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

:D
tik kad tie,kurie cia pradejo tema,jau peraugo :)
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Sveiki kaistuoliai-saunuoliai :)
( as prie tu kur >18 ir net >40 bet ...)

Matyt taip jau yra , kad nesusirenka cia toks branduoliukas
kad jau galima butu susitikimus jums susiorganizuoti. Tai bent jau susitikit po 2 po tris is savojo miesto ir cia parasykit kaip smagu buvo.
( arba kad nebuvo :) ) . Siaip kiek Zinau i Vilnieciu kluba tai ateina
bureliukas tkiu <18


Dar labai noreciau jus pakvieti uzsukti ir pabendrauti su panasiai
i jus , kitame forume. Jame yra tema
"Cia bendrauja INDIGO vaikai" gal keistokas pavadinimas , bet ten turetumet susirasti saviskiu :
http://www.ateitiesmokykla.lt/forumas/v ... .php?t=178

Ir kvieciu paskaitineti o dar geriau parasyti ka nors
forumuose
Indigo vaikai :
http://www.ateitiesmokykla.lt/forumas/viewforum.php?f=1
Moksleiviu forumas
http://www.ateitiesmokykla.lt/forumas/v ... m.php?f=12

Parasykit kaip jums patiko ? :)
Naudinga tėvams ir pedagogams http://www.ateitiesmokykla.lt
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

kai pasiskaiciau apie indigo...(vel)...ima liudesys,kad as tokia nesu (nors aisku isgyvenimai irgi ziauriai sunkus buvo),nes jokiu isskirtiniu gebejimu neturiu-nei gydyt nemoku,nei gyvunai manes nebijo...net jei ir kazkada buvau ypatinga-(mama sakydavo kad mano "gera sirduke"),tai greiciausiai tai isnyko arba buvo uzgosta tu visu nevaikisku problemu ugriuvusiu mano pecius...
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

... tai juk ne tame esme , kad ten vieni turi neiprastu gebejimu o kiti ne.
Svarbu kad butu pojutis jok to ko pakanka daugumai jums to per mazai.

Tai vat ir bendraukit kartu vieni su kitais , ir pajauskit kad neesat vienisi savo jieskojimuose.

Tas forumas kuri uzrodziau ne tam kad nustatyti sua "diagnoze"
Fraze "Indigo vaikai" saligine. Ten tiesiog yra proga pabendrauti "kitokiems"
Naudinga tėvams ir pedagogams http://www.ateitiesmokykla.lt
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

>nes jokiu isskirtiniu gebejimu neturiu

Man atrodo, kad reikia savęs paklausti, ką tu veiktum, jei turėtum išskirtinius gebėjimus. Pasakysiu gal taip.. hmm :), bet kažkaip man atrodo, kad visi turi tuos gebėjimus ir jei atsiras tikslas, kuriam gali prireikt kažkokių gebėjimų, jie ir atsivers. O dabar - turėtum išskirtinius gebėjimus ir ?..
Kokiam tikslui Tau reikia išskirtinių sugebėjimų?

Va, pagalvojau, kad ir Anastasijos knygose kažkur apie tai buvo užsiminta. Gal kur kalbama apie jos sūnų. Kad jis daug ko nežino, jam reikia vis pasiklaust senelio arba Anastasijos, bet lyg jis sakė, kad jei ką reikės jam sužinot, jis ir sužinos.. Nepamenu tiksliai. Bet žodžiu nieko nėra uždaryta ir jei tik prireiks...

Kiekvienas turi tuos gebėjimus (bent taip girdėjau žmones sakant ;)). O nuo savęs pridedu, kad jei Tau jų prireiks gyvenime, jie tau gali ir atsivert. Manau taip. :)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

dar - vienas protingas žmogus sakė :) - o tu gyvenk lyg būtum indigo. Ar ne smagu būtų gyvenimo pabaigoj pasakyt - "o jis gyveno lyg būtų indigo, nors.. nebuvo"

:)
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

jei buciau indigo-buciau labiau ivertinta.mano zodis taptu reiksmingesnis,i mane labiau atkreiptu demesi,labiau patiketu netikintys...
ir mano nuomone apie save labiau pakiltu,labiau pasitikeciau savimi ir pan.
nes daznai bunu per daug savikritiska.
kazkokias galias kadanors vistiek ivaldysiu :D , tiesiog jei jas jau tureciau,tada zinociau,kad esu indigo...
nastia
Posts: 3
Joined: Sun 01 08, 2006, 17:52

Post by nastia »

o jus manot buti indigo labai paprasta? Deje taip nera, isskirtinumas reiskia vienisuma..kodel jusu nuomone Anastasija norejo buti laikoma tik paprasta moterimi?..
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

apskritai-Buti nera paprasta...
Bet indigo vaikai irgi nezino,ka reiskia butu paprastu :D
man tai norisi ne del tu galiu ar ko,bet kad apie juos taip teigiamai atsiliepia,ir jei as buciau tarp ju... :D :D :D
o ta svetaine ta faina,aciu uz nuoroda ;)
nastia
Posts: 3
Joined: Sun 01 08, 2006, 17:52

Post by nastia »

zinai o man cia panasu i per menka saves vertinima :) kiekvienas is musu esam visu pirma zmogus ir turime tuo dziaugtis :) nejau taves taip ni8ekas nevertina ? :)
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

nezinau...manyje tarsi kova-tarp "tu nieko neverta,patylek" ir "esi geriausia,niekas tau neprilygsta"...
Taigi kartais darau save menkesne uz tai,Kas Esu.arba didesne...bet as nezinau Kas Esu,taigi nezinau,ar per zemai,ar per aukstai save ivertinau...
Visatos rakta dovanoja Meile...
Post Reply