Kodėl sklypas turi būti apie 1ha dydžio

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Kodėl sklypas turi būti apie 1ha dydžio

Post by Dievo karys »

>Meilės erdvę galima sukurti bet kur žemėje - net 6 arų sode

ir net 1 aro sklype galima, svarbu tureti armija vergu kuri tave ismaitintu :)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Kaip sakė Anastasija: "Meilės erdvė prasideda nuo motinos įsčių." Tu gimei ir iš karto turi savo meilės erdvę, t.y. save ir gal porą milimetrų šalia savęs. :) O gal tik save, savo kūną. O paskui po gimimo tu iš karto pradedi plėsti savo Meilės erdvę. Kokia ji bus, tai priklauso nuo tavęs, didelė ar maža. Todėl Meilės erdvę galima visur sukurti, net 6 aruose...Tai erdvė kurioje tave visi myli...

Bet esmė, tokios meilės erdvės žmogui neužtenka, kad būti laimingu. Kad būti laimingu, dar turi būt ir laisvu. O laisvę garantuoja tik 1ha. :) Nes ten gali būt nepriklausomas. Pats niekam gali nedirbti ir tau niekas nedirbs.

Jei mažiau nei hektaras, tai turėsi pirkti iš kitur..ir jau nelaisvas..
Jei perdaug, tai nesugebėsi apdirbti, reikės technikos, daugiau žmonių ir vėl tampi nelaisvas...

Galit kiek norit svaigti apie sielos laisvę. Bet žmogus susideda ne tik iš sielos. Žmogus, tai sielos ir kūno darinys. Todėl jam reikia ne tik sielos laisvės, bet ir kūno laisvės, materialios laisvės. O tokia laisvė pasiekiama tik 1ha.

:) :) :)

O patarimas Glesumėlei...reikia tik labai norėti... :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

:)))))
Liux Basta :)))
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Meilės erdvė prasideda nuo motinos įsčių ir gali būti kambario dydžio, gali būti 6 arai, gali būti hektaras, gali būti 400hektarų, gali būti visa žemė, gali būti visa visata. :)

bet žmogaus kūnas yra apie 2 metrus aukščio. todėl jam reikia apie 1ha, dydžio ploto, kad būtų laisvas.
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Laimi, čia tu - apie energetinio lauko komforto zoną? ;)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Nea, padaužėle, aš paprastas žmogus, jokių aurų nematau, jokio lauko energetinio nematau. Aš paprastas žmogelis.

Aš bandau mąstyti logiškai:

žmogui reikia:
maisto
pastogės
drabužių
poilsio

kad žmogaus kūną pamaitinti užtenka ir 6 arų žemės ar mažiau.
kad pastogę pastatyti, reikia dar poros arų, beje ir dar miško reikia pasisodinti medienai
medžiagą drabužiams galima užsiauginti dar poroj arų
o taip pat reikia poilsiui, t.y. prūdui, miškiukui, laukiukui ir t.t.

Vat susidaro hektaras.

Vat yra žmonių, kurie sako: oi, išgyvenu aš iš 6 arų, man daugiau nereikia. O vat poilsiauti jie važiuoja prie jūros. O taip atsitinka, kad 6 aruose nepailsėsi. Jei turi hektarą, tai jame gali susikurti sau palankias sąlygas ir nebereikia važiuot kur nors prie ežero ar jūros ar į miškus... Nu bent jau man nesinori. Visko yra mano hektare ir man jis neatsibosta. :P
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Žinutės iš temos "Ką daryti norintiems nusipirkti žemės?"
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

as nesenei skaiciau apie skaiciaus 1 reiksme (o gal per laida girdejau..nepamenu :mrgreen: ) kad viskas prasideda nuo 1,tik po jo eina kiti skaiciai...jei nebutu 1,nebutu kitu skaiciu ir pan.Dievas yra 1,zmogus yra 1,ir jam reikia vienetinio ploto sklypo.Tai gali butu 1aras,bet "gali buti sudetinga ten sukurti meiles erdve" todel imamas 1ha.o kai mes istobulesim, tai mums nebus apribojimu,ir Menulio neuzteks :wink:
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

Knygje Anastasija aiskiai pasake kad reikia maziausiai vieno ha.

1.Tik viename ha augalija savaime gali atsinaujinti (jai jos specialiai nenaikiname).

2.Kaip pradendanciam ir viena ha bus sudetinga gerai sutvarkyti ir priziureti, kad nebutu prie ko prikibti (o paskui galima ir daugiau zemeles ieskoti).

8)

Reiktu idemiau knygas skaityti :wink:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

:D ir taip pat tose knygose rašoma, kad žmogus nereikia "užsiplėšti" tos žemės per daug, nes nesugebės visos apimti. Manau, tai susiję su galimybe su augalais asmeniškai bendrauti, jeigu bus itin dideli plotai, tai nepajėgsi visko apeiti, vis tiek būsi dažniausiai kažkur ir su kitkuo mažiau bendrausi. aš tai tą erdvę suprantu, kaip savotišką meilės santykių su aplinka užmezgimą ir kūrimą. jausmai, mintys aišku super svarbu, bet svarbu ir fizinis kontaktas, pažinimas.. na, manau visiems ir taip aišku.

Taigi čia turbūt nuo žmogaus priklauso kokio jam ploto reikia, su kiek jis gali asmeniškai bendrauti, būti.. Todėl hektarą suprantu (tik) kaip orientyrą. žodžiu, geriau nemažiau, bet ir labai daug taip pat nereikia
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

Kas per daug tas nesveika! :wink:
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Post by kamala »

Na is hektaro tikrai nepragyvensi net labai vargdamas
O kaip malkos
Zinai kiek per ziema sudega, tiek hektare neataugs
Teks kaska pirkti ir parduoti
Bent as nezinau ar kas praktiskai gyvena is hektaro
Gal yra butu idomu pasidalinti patirtimi
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

kazkur as rasiau kad su tevais ir broliais gyvenome 0.5ha.Sunkiai bet isgyvenom (as dar gyvas).Turtu nesusikrausi, bet isgyvensi(jaigu negulesi nuo ryto iki ryto :D )

Kas del malku tai jai pasistatysi protinga busta tai malku nereiks, o jai reiks tai uzteks ir is to 1ha :wink:

Sekmes mastant ir kuriant.
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

kam jums tų malkų?Jei gyvenate pagal anastasiją,tai jai juk malkos nereikalingos? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
uzsigrūdinsite ir nereiks kūrenti :lol: :lol: :lol: :lol:
Viską daryk 100%
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Trėja wrote:kam jums tų malkų?Jei gyvenate pagal anastasiją,tai jai juk malkos nereikalingos? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
uzsigrūdinsite ir nereiks kūrenti :lol: :lol: :lol: :lol:
O kam ta nepagarba tiems, kurie nori hektare gyventi?
Ir kas tas "pagal Anastasiją"? :roll: Jei skaitei knygas, keista, kad taip rašai...
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Post by kamala »

Taip iseitu, kad hektare galetu pragyventi tik Anastasija
Jai ir malku nereikia ir maisto minimumas
O kaip tie kurie netokie kaip ji
Ar nesusals tame hektare
Del viso pikto as tai apie keturis hektarus planuoju
Vienas is ju misko
Kaskaip realiau atrodo
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

O kodėl viskas siejama su išgyvenimu tik iš to, ką hektaras duoda? Ar Anastasija siūlė mesti darbus? :roll:
Man kol kas tas hektaras siejasi tik su gyvenama vieta, užsiauginamom daržovėm, uogom, aplinka, o visa kita sėkmingai kaip ir iki šiol galima nusipirkti. 8)
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

Teisingai Ryre Sakai.As tau pritariu.Tik as manau nenusipirkti, o parduoti.Ir tikrai neketinu dirbti, kazkam uz kazkiek.geriau dirbsiu savo hektare prie misko (o padidejus seimai gal ir keliuose ha) negu busiu nuo ko nors priklausomas.

Beja jai planuociau kur nors dirbti neliktu pakankamai jegu noro ir geros nuotaikos dirbti savo zemele. Manau reiktu apsispresti ar gyventi savo zemeje ir ja rupintis ar mieste dirbti ir tureti soda 6aru.
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

Aisku kiekvienam savaip,bet as padarysiu viska,kad man nereiketu buti priklausomai nuo miesto.Aisku tai nereiskia,kad visai jame nesilankysiu...Bet Anastasijos idejos man dar ir tuo patinka,kad tampi laisvu,issimaitini pats,nereikia atiduot dali savo gyvenimo,kad paskui galetum gyvent,o tiesiog gyveni duodamas ir gaudamas is zemes ir zmoniu (ir meiles)...Ir su tom malkom kaip nors susitvarkysiu :D :wink: ...Man kazkaip norisi "arba visko,arba nieko",nezinau kodel...Man nesinori savo sodyboj nei "skalbiankiu" naudoti(nors tai neblogas isradimas :wink: )nei su masina vazineti...Arba viskas,arba nieko :D
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

>Manau reiktu apsispresti ar gyventi savo zemeje ir ja rupintis ar mieste dirbti ir tureti soda 6aru.

Gal galite argumentuoti kodėl taip mąstote?
Post Reply