Darjos šiokiadieniai

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
mėlynoji meškutė
Posts: 73
Joined: Sat 04 08, 2006, 13:37
Location: Kaunas

mėlynoji meskutė

Post by mėlynoji meškutė »

:lol: Labai puiku čia pas jus . Net nežinojau , kad Darija ir aš turime bendrų pomėgių . Gal kada paraganausime . :wink:
J

Post by J »

Prisiraganausit viena grazia diena... Net velniams juoko bus... Tik ar pacios juoksites?... :roll: :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:x nu jau, Jone, nerustink manes - sitoj temoj leidziama viskas - raganavimas, juokavimas, blevyzgojimas, tik grieztai draudziama visokie gasdinimai ir kitos neigiamos nuotaikos (cia jums ne Valdovu laiskai :wink: ), nenorek, kad viena diena pritrukciau kantrybes ir palinkeciau ko nors nuo dusios - atmink, mano palinkejimai dabar laaaaaaaaaaaaaaaabai stiprus... Tad jei neturi pasakyti ko nors linksmo, smagaus, kad ir poshlo, tai geriau sioj temoj ir nerasyk, susitariam?.. :wink:
mėlynoji meškutė
Posts: 73
Joined: Sat 04 08, 2006, 13:37
Location: Kaunas

Post by mėlynoji meškutė »

Aš , Darijuk , siūlau užburti Jonę , kad ji būtų linksmesnė , kad šypsotusi kitiems , kad geraširdžius juokelius suprastu ... manau , gal Jonė nesupyks dėl tokių burtų . Ar prisijungi , sielos bičiule ? Bent vieną dūšelę pralinksminsim . :P
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, as jau anksciau jai nuo dusios linkejau atgauti humoro jausma, kuri ji turejo ir kazkur pamete, kaip tas vargsiukas Timas Taleris, pardaves juoka :( , bet, matyt, ji pati nenori jo susigrazinti - o gaila, juk labai liudna be sypsenos gyventi, as karta buvau sugalvojusi toki kaip ir posaki (kai viskas labai nesiseke :wink: ):

Kai nebelieka kaip kitaip žiūreti į gyvenimą, belieka į jį žiūreti su šypsena... :wink: :P :)
mėlynoji meškutė
Posts: 73
Joined: Sat 04 08, 2006, 13:37
Location: Kaunas

Post by mėlynoji meškutė »

Darijuk , turiu vieną planą numeris vienas , nusiųsti į Jonės sapnus mažą padykusį angelėlį , kuris jai pakutentų padukus , planas numeris du būtų rytę, kol ji dar neatsikėlusi padėti ant stalo pusryčiams tortuką su rožės žiedeliu ir garuojančios kavos , numeris trečias nusiųsti pas ją mano šypsenų fėjas . Na , o kraštutiniu atveju turbūt teks kreiptis pagalbos į savo koleges Paiper , Fibi arba Peidž , kad patartų ką nors . Kaip tau mano planas ? Tik viena bėda , kad kolegės su šluotomis atskrenda rytoj po dvylikos . Bet turbūt suveiks , kuris nors iš trijų žingsnių ?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu gal ir man reiktu koki Karlsona, gyvenanti ant stogo, jai oro pastu nusiusti, kad biski nuotaika pakeltu, kaip manai... :wink: :P
J

Post by J »

Uf!... Kaip cia nesusireiksminti?! Sitaip zmones manimi rupinasi!...
Galiu (ir moku... :roll: ) pablevyzgoti, galiu pajuokauti (nepameciau ir nepardaviau savo juoko...), bet negi negaliu draugiskai patarti (na, gal perspeti)?...
Kodel jus visur tik pykti matote? Juk as visai nepiktai ir is dusios...
O pikti linkejimai mane aplenkia... :roll: :lol: :lol: Juk mane saugo visa "futbolo komanda"... :lol: :lol:

Angelelio nereikia (dekoju!...), torto gabalelio noreciau (dar kart - dekui), fejos neidomu (neisizeiskit, jei ka... ), bet va Karlsono mielai laukciau (kartu su tuo tortu ir karsta kava...)...
Kazi, ilgai man jo teks laukti? Gal Darja zino?... :roll: (+)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nieko pikto tau, Jone, nelinkim - priesingai, linkiu gero draugisko zemisko ir linksmo budo Karlsono... :wink: :h:
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

Jau , Jone , turėjo burtai suveikti :lol: . Ar išsipildė linkėjimai ? Bent man pačiai tie linksmieji burtai stipriai suveikė .
undiniukė Indrajukė
J

Post by J »

O kokius linkejimus turi galvoj, Indraja?...
Jei tuos, kad pralinksmeciau, tai juk ir nuliudus nebuvau. Ir juoko nepardavusi, ir laime is namu neisejusi...
Jei tuos apie Karlsona, tai jis kely link manes... su tortu... kava isvirsiu as...
Ech!... Jei ne Karlsonas, tai torto gabaleliui pakviesciau ir jus. Bet sikart pasedesim dviese su juo... Nepyksit?...
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

Nepykstu , Jonyte , tikrai ne . Jei valgote tortą su Karlsonu , tai aš net labai džiaugiuosi , o svarbiausia , kad nepraradote žavingos savo šypsenos . O kai pasibendrausit su Karlsonu , tai gal užsuksit ir pas mane į gintarinę pilį , maloniai kviečiu ir paruošiu skanių vaišių .
undiniukė Indrajukė
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

O galima man su savo firminiu pyragu prisijungti? ;)
Gintarinėje pilyje atsiras vietos... maištininkei :lol: ?
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

Uriele , mano pilyje ir širdyje yra vietos visiems šauniems anastazijiečiams , o taip pat ir mielai maištininkei , tai yra tau . Dar begurkšnodamos ką nors gaivaus ir kokį visai neblogą perversmą suplanuosim . O pyragus labai dievinu ir taip pat šiltą atvirą šypseną , tokia kokia įdėjai į žinutę .
undiniukė Indrajukė
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Okis!
Trys - tai jau ... minia ;) Kompanija formuojasi :lol:
Gal kas nors dar sumanys prisijungti?

Gintarinė pilis - čia gerai... :lol: )))
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu mano firminis pyragas irgi skanus - kas valge, sake, kad tiesiog dieviskas - niekas tokio neiskepa, nors recepto niekam negailiu :wink: , tik... bijau jau ji kepti, nes jo uzvalge mano gyvenimo Karlsonai ima ir nuskrenda ieskoti aukstu stogu... :lol: (cia as rimtai, nejuokauju... :? :P :wink: )
mėlynoji meškutė
Posts: 73
Joined: Sat 04 08, 2006, 13:37
Location: Kaunas

Post by mėlynoji meškutė »

Bet vistiek , Darijuke , norėčiau paragauti tavo pyrago . Ar pavaišinsi .
:?:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu moteris tai galiu pavaisint (na, ir vyriskius, kurie pretenduoja tik i draugus :wink: :D ), kai turesiu daugiau jegu (ir jei gyva dar busiu, tfu tfu tfu per kairi peti :wink: ), butinai iskepsiu ir pavaisinsiu - kai buna mano gimtadienis, visi is visu kabu subega ne torto, o butent to pyrago... :wink: :P :)
mėlynoji meškutė
Posts: 73
Joined: Sat 04 08, 2006, 13:37
Location: Kaunas

Post by mėlynoji meškutė »

Ačiū , Darijuke , lauksiu tavo gimtadienio varvindama seiles ir mintyse jau kramsnodama tavąjį pyragiuką .
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

darja, anksčiau kokį mytuką padarytum su pyragėliu. :wink:
Post Reply