MEILĖS partija

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Jonė.S wrote:Glesum. aš ir vėl tavęs nesuprantu...
Nejau diskusija temoje reiškia jos sudirbimą? :roll:
Kodėl tu taip jautriai reaguoji į visa tai? Ar todėl, kad kažkieno svajonei iškilo kliūtys?
Nemanau, kad partija yra tavo svajonė. Nes...
Tikiu, jog tau valdžios nereikia.

Ar verta duskutuoti apie opoziciją ir jos norus?
Diskusija tik tada turi prasmę, jei abi pusės girdi viena kitą... Tačiau, jei vėl prasidės kaltinimai, kad kažkas tik kabinėjasi... Ar verta tada eikvoti laiką ir energiją?...
:))) atsiprasau... :)))))
As visai nejautriai reaguoju :) man tiesiog idomu... na paprasciausiai smalsu... kas yra negerai.. noriu isiaiskinti konfliktu priezastis... bet kaip matau, niekas nelinke ju ivardinti... Noriu kazko pozityvaus... kad is sito ginco iseitu kazkokios naudos...
vieni pasakytu, kas negerai, kiti galbut pabandytu likviduoti trukumus.. bet...

Tu teisi.. partijos man nereikia... Apskritai, as tik... norejau, kad pasakytumet, kas negerai.. zmones daznai patys nemato savo poblemu, kol kas nors ju nepasako... pavyzdziui as nieko blogo ju veikloje nematau..galbut per mazai esu informuota... nezinau... as neprisidedu, bet ir stengiuosi nekenkti..
bet... tikrai darosi beviltiska... susikalbeti... ak...
Myliu vistiek,
G.
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Ka anastasiukai daro blogai??? Jie svajoja , nenusileisdami ant zemes,skraidzioja padebesiais,uzsideje rozinius akinius.Svajones turi atitikti realybe.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

:) kodėl aš manau, kad niekas nieko ne turi... neturi daryti... neturi atitikti... Juk jei užgniaužtume svajones, tai pasaulis sustingtų... kas būtų žmogus be svajonių????
na nežinau...
Kiekvienas turi teisę svajoti...

jei tik dėl svajoniu...

kas kokių kitokių minčių turi?

O kalbant apie realybę... tai ... neseniai supratau, kad tokio dalyko, kaip realybė nėra...
Kiekvienas mus supantį pasaulį suvokiame individualiai... kas gali pasakyti, kurio požiūris yra teisingas, o kurio ne?
tai fizikoje įrodyta... kad patys nulemiame savo eksperimento rezultatą :)
J

Post by J »

Svajonių nereikia atsisakyti...
Bet net ir svajojant reikia neatitrūkti nuo žemės, t. y. jei aš, sulaukusi brandaus amžiaus svajosiu tapti balerina, tai ir bus (kaip sakė Žvaigždėtas dangus) svajonės neatitikimas realybei.

Kitos mintys?
Manau, Glesum, kad esi pakankamai tolerantiškas ir šiltas žmogutis. Ar norėtum skaityti mintis, kurios su tavim neturi nieko bendra?
O ir anastasiukų "nuodėmės' jau buvo ne kartą narstomos...
Bet jei to nori?...

Kad ir apsiribojimas viena "ideologija", "netoleravimas" kitaminčių...

Nepatinka man šis užsiėmimas. Nenoriu to tęsti. Tik pasakysiu, jog kiekvieną savo parašytą žodį galiu pagrįsti...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Jone, o kokius konkrečiai žmones vadini "anastasiukais"? :roll:

O svajoja kas kaip nori. Visa laimė, kad minčių ir svajonių kitas negali valdyti. :lol:
J

Post by J »

Žodį "anastasiukai" sugalvojau ne aš. Kokius konkrečiai žmones taip vadina? Logiškai mąstant, tai būtų žmonės, kuriems priimtinos Anastasijos mintys ir idėjos.

Su tomis svajonėmis, Ryte, gaunasi įdomus dalykas.
Kad valdyti jų kitas negali, tai labai gerai, bet svajoti reikia tik sau ir tik už save. Net už savo vaikus svajoti nereikėtų. Jie turės savo svajones ir gyvens savą gyvenimą.
Jei svajoji sukurti giminės sodybą ir meilės erdvę joje, tai kurk ją sau, nes nėra garantijos, jog tos meilės erdvės reiks tavo vaikams.
Reikia atsisakyti noro spresti už kitus tai, kas jiems yra gerai... ir kas gerai pasauliui...

Bet apie tai jau daug kalbėta...
Keičiam temą... OK?
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

o tai kas yra atsakomybe?
jei motina turi 5 vaikus,tai ji gali apie juos negalvoti-visi tolerantiskai pritars "kiekvienas uz save"?
gal pasakysit,kad as ne apie ta pati,bet man tai panasu...
Jei tevsi butu daugiau svajoje uz mane-gal dabar tureciau geresni gyvenima... :?: :P
Jei kas uz mane pasvajos,busiu dekinga :D ;)
svarbu kad svajones butu geros...
Kuo kai kuriems nepatinka svajones?
Tebunie ir pro rozinius akinius...
bet nuo to niekas nenukencia,o tai svarbiausia...
Visatos rakta dovanoja Meile...
J

Post by J »

Nuo to gal nieks ir nenukenčia, bet ir geriau vargu ar būna...
Ir tavo tėvai čia niekuo dėti. Jie davė tau tai, ką galėjo duoti. O ir tu rinkaisi juos pati. Vadinasi žinojai kokį gyvenimą renkiesi ir ką turėsi.
Svajonės ir atsakomybė yra du skirtingi dalykai. Juk aš nesakiau, kad motina tik turi stebėti, kaip jos vaikai kabinasi į gyvenimą. Tačiau ji neturi teisės svajoti už juos. Pagalvok - tau patiktų tavo mamos "svajonė" sutuokti tave su vyriškiu, kurio tu nemyli, ar jos "svajonė", kad tau geriau gyventi Amerikoje?... Lygiai tas pats yra ir su giminės sodybomis.
Suprask - nieks už tave NIEKO padaryt negali - nei pavalgyt, nei į tualetą nueit, nei tavo gyvenimo nugyvent, nei pasvajot... Ką turėsi - bus tik tavo nuopelnas. TIK TAVO... Tai liečia ne tik materialius dalykus...
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Niekas jiems netrukdo ziureti pro rozinius akinius ir kurti ne tik savo , bet ir vaiku svajones, juk ir Anastasija zino ko jiems reikia.Linkiu sekmes.
O tau, Jone, linkiu, kad po kiek laiko netektu trinti zinuciu, juk vis tiek....
( Man tai atrodo labai keistai)
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Kuri motina norėtų, kad jos vaikams būtų blogiau. Norim mes to ar ne, bet laikas nuo laiko pasvajojam apie savo vaikų ateitį. Kad užaugtų sveiki, laimingi, sėkmingai susirastų savo antras puseles...Tai toli gražu nereiškia, kad grubiai kišamės ir nurodinėjam (aš, asmeniškai, kartais ir nepedagogiškai pasielgiu, bet čia ne pavyzdys :? :( ).
Mamos, mamytės, juk mes visos tokios - mylinčios, besidžiaugiančios savo vaikų sėkme, kitaip nebūtume motinos.
Gaila, kad dauguma kritikuojančių neskaitė knygų. Ten labiausiai akcentuojama vaiko laisva valia.
O tai, kad mūsų svajonės atrodo jums keistos, ką gi, gal mums jūsų svajonės irgi atrodytų keistos. Bet ar tai turėtų būti pagrindas mūsų nesusikalbėjimui :( ?
J

Post by J »

Traukiuosi iš diskusijos, kad kaip sakė Žvaigžėtas dangus, netektų trinti žinučių...
Juolab, kad knygų esu neskaičiusi...
Ką gi tokia tundra gali protingo pasakyti.?
Sėkmės........................
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

"Ka pasesi,ta ir pjausi"-atseit ka uzsidirbsi ta ir turesi-daznam kaimieciui pakista koja-jie negalvoja,kad ka pasesi-turesi daugiau,kad jiems padeda Dievas-uztat taip ir vargsta...
Jei tevai gali neteisingai pasvajot-tai ir vaikai...
Jeigu jus tikit,kad svajones materializuojasi,tai galima pasakyt,kad tevai ir nusprest uz vaika negali,ir padaryt-vaikas tik pats...
kartais tik svajones ir gali palaikyti gyvasti kune-kai atrodo kad viskas prarasta,imi ir pagalvoji apie savo vaiku grazia ateiti,kuriai sukurti dar gali butu naudingas...
Visatos rakta dovanoja Meile...
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Sakyciau, niekada nebuna viskas prarasta. Visada yra tai, del ko verta gyventi.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Viena Vladimiro Megre mintis apie politiką, kuri man pasirodė gana priimtina :)


Власть меняется часто. Всего за сто последних лет люди жили и при царе, и при коммунистах, и при нескольких правителях-демократах. Власть меняется, но жизнь не улучшается. Почему? К власти приходят всё время плохие люди? Сомнительно. Скорее всего, сложившаяся система любых политиков, пришедших во власть, делает недееспособными чиновниками в решении вопросов реального улучшения жизни общества.
(В.Мегре)
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Na ir visiems žinoma Anastasijos citata:
- Коль нет по силе партии такой,
чтоб родину для каждого могла законом узаконить,
тогда создать такую партию необходимо.
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

Apie svajones.... Na svajones niekada negali buti savanaudiskos, tad jei mamyte pasvajoja apie savo vaikus kaip jie ateity dziaugsis meile ir savo sukurta laime, nieko bloga. O va jei jau svajoja savanaudiskai, negaleciau pavadinti to svajone...
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

O dabar truputi gryztam prie temos.
Papasakosiu viena istorija:
"Mokslininkas, tyrineje bezdziones Indonezijos saloje, ismoke viena bezdzione pries edant batata (cia toks vaisius) nusiplauti upeje. Apvalytas nuo smelio ir nesvarumu, maistas pasidare skanesnis.
Mokslininkas stengesi tik todel, kad rase darba apie bezdzioneiu sugebejima mokytis, - jis net neisivaizdzvo, kuo viskas baigsis. Todel nustebo mtydamas, kad ir kitos bezdziones , gyvenancios saloje, pradejo megdzioti jo ismokytaja.
Galiausiai, kai tam tikras skaicius bezdzioniu ismoko plautis batatus, ir visu kitu Indonezijos salu bezdziones eme daryti ta pati. Taciau uzvis nuostabiausia tai, kad tos kitos bezdziones ismoko taip elgtis neturedamos jokio kontakto su sala, krioje buvo daromi bandymai..."

Ir visgi tas pat su zmonemis, evoliucionuoja zmoniu grupe, ir pradeda evoliucionuoti visa zmoniu rase. Apie tai, tik kitais zodziais rase ir Anastasija.

Tad stai ka noriu pasakyti, gimusi mintis apie sajunga taip pat pradeda evoliucionuoti, ir jei pagalvojo musu grupele cia, vadinasi pagalvos, arba net jau pagalvojo grupele kitur. Tarp pusavyje keiciames idejomis. Tad diskutuoti, kurti reik kuo daugiau ir po truputi atsiras pamatai, poto ir sienos prades augti...
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

O nuo saves: reik siame kurime gilintis i sirdies ir vidines intuicijos balsus, nes ir sajunga, jos tikslai tures remtis butent i vidines enerija.
O siaip mastant, tokia sajunga daug patvaresne uz pavadinkim "fiziniu galiu suburtas sajungas ar partijas". Jauciu, kad padejom pirmaji pamatu akmeni vien priimdami ideja...
Sekmes kuryboje! Stengsiuosi dar prisijungti ir svomis idejomis. ;)
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Obana!!! Va čia tai pritrenkei!!! :shock:

Ko ko, bet kad ožytei valdžios reikia, tikrai nemaniau!!! :shock:

Kaip kartais gera apsimetinėti idėjiniais, kai tokiu būdu maskuojamas valdžios godulys.

Beje, vienas nedalyvaujantis saite aršus anastasietis man atviru tekstu pasakė, KODĖL JAM reikalinga ta partija - ogi patapus deputatu, prilįsti rie sotaus valdžios lovio :lol: )))))

Ir jūs ten pat? :lol: ))))) Rožyte, ir tau to paties????? Nepatikėsiu!

Tik nemeluokit patys sau ir neapsimetinėkit... Neapgausit ;) Aš juk psichologė ;)
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

Uriele, atleisk bet nesupratau ka norejai pasakyt??????? Valdzios???? ta pati psichologe ir as esu, tad nezinau ka tu cia iskaitei apie kazkokia valdziia, jei kalbame apie sajunga, juk nesnekam kad ji bus vienas is valstybes valdymo organu, o gal kazkas turi tokiu minciu????? truputi tada su logika netgi prasilenkiam.
paskaityk mano zodzius dar syki, tik ne is materialistes puses, o pazvelk kiek giliau, nes kirtai man i pasirdzius. isvis net neketinu buti sios sajungos nare, tad.... o idejas pareiksti reikia visiem, tik veikiant minciu ir ideju srautui susikuria bendri tikslai, pasiekimai.

tad linkiu daugiau dvasinio kurybingumo ;)
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
Post Reply