Alytus

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Alytus

Post by Mindaugas »

"Ar yra kas iš Alytaus (+37068955453)?"
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

:love:
Last edited by ss on Mon 06 05, 2006, 20:18, edited 2 times in total.
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Ir nuo manes VALIO !
Labai dziugiuosi kad susitinkat ir pabunat kartu !
Butinai karts nuo karto parasykit kaip jums sekasi !
Labai bus smalsu isgirsti.
Nesikuklinkit ..parasykit. Tikrai daug kas pasidziugs jusu naujienomis :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? zinot ka, o man kazkaip juokingai atrodo (nebuciau as darja, kad neipilciau deguto :wink: ): susirenka sesi zmones ir jau puolam saukt VALIO!, plot katuciu, cia man jau primena kai kuriuos Sai Babos pasekejus: susirenka chebra plaut i ligonine senuku, atsinesa mandriausia fotoaparata, nuplauna viena senuka ir pripyskina desimt nuotrauku: paskui sukabins i stenda ir patys savimi geresis - atseit, ir kokie gi mes geri, kokie saunuoliai... (aisku, yra zmoniu, kurie tyliai ramiai daro gerus darbus - tokiu tikrai yra ir jie verti didziausios pagarbos, bet tie ir neateina su fotoaparatais...) Aisku, paskatint jaunus daigelius reikia, bet man kazkodel labai panasu i ligonines atveji... :?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

nu tik jau neisizeiskit, jei per riebiai pasakiau - tiesiog man kazkuo panasiai pasirode, o jus jau mano stiliu zinot, kaip ten dainuoja Grebenscikovas:

"jest' knigi dlia glaz i knigi v forme pistoleta... :shock: :wink: "

Tai va mano zinutes ir buna paprastai "v forme pistoleta", bet as nepiktybiskai - tiesiog jau tokia esu, tai jau nepykit, a... :wink: :P :)
giedreco
Posts: 2
Joined: Wed 11 03, 2004, 23:33
Location: Alytus
Contact:

Post by giedreco »

Sveikuciai!Mano vardas Giedre. Man 17 metu. Malonu girdeti, kad cia yra ir alytiskiu. As irgi is Alytaus. Vakar perskaiciau V.Megre "Meiles erdve"... Nuostabi knyga.Tai ne tik knyga, tai tiesiog neikainojama vertybe, tai stebuklas, kuris nusviecia mums tolimesni kelia... Tereikia pradeti nuo saves... Apie save sukurti meiles erdve, kurioje bus gera kaip toje Anastasijos pogrumeleje ne tik mums, bet ir ateinancioms kartoms. Juk Alytus toks grazus miestas... Dziaugiuosi jame gyvendama ir manau, kad musu, alytiskiai, pastangomis, pavyks sukurti jame meiles erdve,Meiles is Didziosios raides... Pradekime nuo medziu ir musu kiekvieno sypsenu... Nusisypsokime, pamilkime vieni kitus ir kiekviena Dievo kurini, kiekviena lietaus laseli, kiekviena Saules spinduleli... Juk ir juos Kurejas su tokiu ikvepimu sutvere... Netveriu savam kailyje is dziaugsmo, kad Alytuje buriasi 'anastasijieciai'... Gal galiu prisijungti prie jusu?
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Aš ne iš Alytaus, bet taip norisi pasveikinti Tave apsilankius mūsų svetainėje. Ir padėkoti už šiltus ir širdį liečiančius žodžius. Sveika atvykusi :) :H
giedreco
Posts: 2
Joined: Wed 11 03, 2004, 23:33
Location: Alytus
Contact:

Post by giedreco »

Aciu,Gluosne.... Kaip matau, Tu cia jau ne naujoke :) Aciu uz palaikyma. :H
mantautas
Posts: 19
Joined: Thu 02 17, 2005, 16:28
Location: Alytus

Post by mantautas »

Sveikuciai, labuciai. As irgi is Alytaus. Man 13 metu. Kaip gera zinoti, kad cia yra daugiau Alytiskiu negu maniau! :lol:
mantautas
Posts: 19
Joined: Thu 02 17, 2005, 16:28
Location: Alytus

Post by mantautas »

mano tetis ir kiti Alytui taip pat organizuoja Anastasijieciu kluba, bet zmoniu neperdaugiausiai :?
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

:D
Sveiki Alytiskiai,kaip jus laikotes.ar daug yra jusu,bendraminciu?
Gal jau kuriate gyvenviete?
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

:love:
Last edited by ss on Mon 06 05, 2006, 20:17, edited 1 time in total.
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Sveikinu alytiskius! Saunuoliai !Visada zavejausi Alytaus miestu.Man labai istrigo Skirmanto pasakojimas apie tai ,kaip jis sodino nakti medelius ir atejo policininkai..... :D Zaviuosi :P Teko laidose per TV tokiose ,kaip "Kitoks gyvenimas "Moteru laime" matyti idomiu zmoniu is Alytaus.Zavi bonsai medeliu parodos,pries keleta metu vyko Tibeto vienuoliu seminarai ir kt.Na o dabar dar viena gera naujiena ...Anastasijos klubas.Sekmes jums visiems! :P :D :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Diva
Posts: 9
Joined: Mon 01 16, 2006, 11:57

Post by Diva »

Sveiki visi. Mano vardas Daiva. As esu is Alytaus, norejau paklausi ar dar susirenka kas nors Alytuje is Anastasijos bendraminciu, labai noretume su vyru prisijungti? O gal kartais yra zmoniu, kurie domisi parapsichologija ir studijuoja Parapsichologijos akademija arba turi reiki?
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Sveika Diva :) Alytaus klubo susirinkimai, kiek zinau yra nutruke... Bet... Ten tikrai yra nemazai zmoniu skaiciusiu knygas, ir turbut norinciu toliau susitikineti, tik... tau paciai reikes imtis iniciatyvos :) sekmes ;)
Diva
Posts: 9
Joined: Mon 01 16, 2006, 11:57

Post by Diva »

O kodel nutruko klubo susitikimai???
J

Post by J »

Objektyvus atsakymas į šitą klausimą vargu ar yra, o kalbėti subjektyviai nesinori.
:lol: Mandriai pasakiau, bet... tai viskas ką galiu pasakyt...
Diva
Posts: 9
Joined: Mon 01 16, 2006, 11:57

Post by Diva »

dekoju uz atsakyma...
mangirde
Posts: 1
Joined: Fri 07 07, 2006, 23:09

Post by mangirde »

as irgi esu alytiske naujoke..noreciau isijungti i jusu gretas
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Bijau, kad pavelavai. O gal naujos gretos Alytuje kuriasi? :lol:
Post Reply