Kuriame gyvenvietę prie Ukmergės (Sukiniai)

Laimė viename hektare, gyvenviečių kūrimas

Moderator: Visi tvarkytojai

Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Sveiki sulauke pavasario!
Ar yra siuo metu kokiu nors bendru reikalu, kuriuos as praleidau??? :lol:
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Dar klausimelis.
Kai jau esate Ukmerges rajone, kuriuo keliu vaziuojate iki savo zemes Sukiniuose?

Situo:
1. http://www.maps.lt/redirect.asp?eid=54585

Situo:
2. http://www.maps.lt/redirect.asp?eid=4155

Ar esate ekstremalai :gigi: ir vaziuojate situo keliu:
3. http://www.maps.lt/redirect.asp?eid=71234

As dazniausiai pasirenku pirma varianta. Trecia varianta tik trezdali atstumo buvau nuvaziaves su masina, likusia dali ejau pescias. :lol:
Aida
Posts: 18
Joined: Mon 07 12, 2004, 22:22
Location: Kaunas

Post by Aida »

del vaziavimo...
Kiekviena karta vaziuodama pametu kelia. Tada atsiduodu likimo valiai ir vaziuoju kur sirdis veda. Ir kiekviena karta kazkaip labai beproblematiskai atsiduriu Sukiniuose... :)
Ko gero man ten ir vieta...
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Sveiki,
Labai buciau laiminga, galedama prisijungti prie jusu bendro meiles erdves kurimo dziaugsmo. Nepriklausau klubui oficialiai, bet visa sirdimi esu su jumis. Kiekviena pavasari noras prisiglaust prie zemes vis stipreja. Galiausiai, atrodo, jis peraugo i atsakinga sprendima pirkti sau ir savo seimynai sklypeli. Ji galima isigyti bet kurioje vietoje, taciau kaip gera , jei ir tavo kaimynai yra bendraminciai, mylintys, besidziaugiantys ir tausojantys zemele. Nors as jus pazistu tik is forumo, i kuri ilendu kone kiekviena diena, paskaitineju, pasidziaugiu. Ir taip jau tur but bus jau 2 metai, o parasyt pasiryzau tik dabar. Ar priimtumete mane savo draugijon, nebusiu labai triuksminga kaimyne.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Vileine wrote:Sveiki,
LAr priimtumete mane savo draugijon,
Savo nera... yra tik musu :D Jei mastai, jei jauti panasiai...jei alsuoji tom paciom svajonem, kaip ir mes, tu jau esi tarp musu... ir su mumis :D
Nezinau, kodel, bet i visus bendramincius zvelgiu, kaip i artimiausius draugus, net beveik nepazystamus :)

Ar jus jauciat taip pat?
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Aciu uz gerus zodzius.O del zmoniu, tai tikra tai tiesa. Kartais uztenka pamatyti, kazkaip uzuosti, pajausti zmogu ar isgirsti atsitiktiniame pokalbyje fraze, kuri tai atsiliepia sirdyje aidu, ir tas zmogus tau tampa artimas, artimesnis uz kitus, su kuriais bendrauji nuo neatmenamu laiku. Todel ir traukia uzeit i kluba, tik gaila, kad susitikimai buna ketvirtadieniais. Niekaip negaliu as ketvirtadieniais. Girdejau, kad sukinieciai renkasi kitomis dienomis.
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Sukiniečiai rinkdavosi kitomis dienomis gal kokius metus laiko. O daba visi važiuoja pas save į sklypus ir susitinka Sukiniuose. :)

Aš vedu ekskursijas naujokams, tiems, kurie galbūt norėtų prisijungti prie Sukinių. Aprodau laukus, Moką, Žuvintės šaltinį, piliakalnį, santaką, salą... ir pan. :) [email protected]. Bet reikia suspėt iki vasaros, bo vasarą sėdėsiu savo hektrare ir kojos iš ten nekelsiu.. :P

Be to, sukiniečiai malonūs žmonės. Skambinkit, rašykit, visada parodys žemes ir aplinką... Labai juk norisi sulaukti daugiau gerų kaimynų ;)
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Norisi atnaujinti temą apie Sukinius.
Taigi noriu pasidžiaugti, kad Sukiniuose jau į žemę šaknis leidžia medeliai, krūmeliai, gėlytės, pavasarį viskas sužaliuos ir sužydės, pabus aviliuose bitės, parskris gandrai, gervės, tikriausiai apsigyvens kažkieno tvenkinyje, pasigirs slėniuose dainos, lumzdelių, kanklelių melodijos. Jau dabar stovi pora namelių, iš jų žiemą labai gražiai rūksta dūmeliai, languose spingsi žvakės, o danguje žvaigždelės. Šuliniuose teliūskuoja gyvybės vanduo. Žvėreliai paslapčiomis vaikštinėja palikdami sniege pėdsakus. Ant piliakalnio auga rožė, dairosi po Šventosios slėnį, po Sukinių platybes, spinduliuoja sujungdama žemę su visata. Ir pernai ir šiemet didžiausi Sukinių entuaziastai naujuosius metus sutiko Sukiniuose. Smagu, kad gyvenimas pamažu pamažu vyksta.
O Saulužė - ji visada ir pro storiausią debesų apklotą prasiveržia pasisveikinti, kai būsimi Sukinių gyventojai veikia ką nors gražaus prasmingo. O kai kuriuos gyventojus, kurie mėgsta ilgai pamiegoti, išvilioja iš lovos į lauką.
Pamažučiais prie Sukinių prisideda vis naujų žmonių. Kieno širdis suskamba ir prisimena kaip čia gyveno prieš dešimtis tūkstančių metų - sugrįžta čia - NAMO. Gal ir tu esi vienas iš jų?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

O aš išjungiau mobiliaką, palikau jį namuose ir taip pat Naujuosius sutikau Sukiniuose. :) Tik kitoj pusėj upės. :)

Žinojau, kad kažkas už upės yra ir man buvo dar geriau. :) Bet labiausiai tai man patiko ne per pačius naujuosius. Ten miestai taip šaudo, kad ramybės neduoda ir mūsų kaimui... :) Labiausiai patiko iki šaudymo ir po šaudymo. Tada gali susilieti su gamta ir niekas netrukdo. :) Pavaikščiojau basas per sniegą ir taip įėjau į naujuosius...

Laukiu nesulaukiu, kada čia apsigyvensiu. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Aga, as naujuosisu svet vaziavau pro sukiniu sona, tai maciau, kad saulytes niekur nera, tik virs sukiniu sukiojasi :))))
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

:D
Tikra tiesa. Sukiniuose savas "mikroklimatas". Ir Dievulis visada orus taip patvarko, kad ir sodinti medžius būtų tinkama, ir palaisto juos paskui, augina, duoda gerą orą kitiems darbams lauke, pasirūpina kad reikiamu laiku privažiavimas būtų geras. Ačiū Jam. Ir saulytė visada gyvai bendrauja, visada pasirodo ir pradžiugina. O kartą vaivorykštė nuostabi apjuosė Sukinių aukštumėlę ir vyturiukas pakilo į vaivorykštės kupolą ir taip širdingai giedojo savo giesmelę, o paskui pakilo virš vaivorykštės ir išgiedojo kulminacines natas :D
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Laimis wrote:Pavaikščiojau basas per sniegą ir taip įėjau į naujuosius...
Tai tegul bus tyri kaip sniegas metai, tegul sugrįžta mūsų pirmoji tyra svajonė apie savo meilės erdvę, taip kaip mes ją iš pradžių pamatėme.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Sukinieciams. Jei kas turit laiko, paskaitykit :)
http://www.turistas.lt/index.php?option ... d=66&lang=
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Šiandien benaršydamas po seną paštą atradau laišką su nuoroda į nuotraukas iš Sukinių gyvenvietės apylinkių :) Tiesa nuotraukos darytos prieš trejus metus, 2003-iaisiais :)

Jas galite rasti adresu - http://kedras.w3.lt/sukiniai/


Image



Image


Didysis Moko akmuo

Image


ant akmens

Image


prie šaltinio

Image


šaltinis

Image



Image



Image



Image



Image
Last edited by Uosis on Fri 04 28, 2006, 10:59, edited 1 time in total.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Šventosios slėnis

Image


Image


Image


Prie šaltinio

Image


Žuvintės žiotys - upelė įteka į Šventąją

Image

Sala Šventosios upėj

Image

Žuvintės upelė

Image


Image

Prie buvusios sodybos

Image

Ant piliakalnio

Image
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

:))) Tris metus masciau., kur dingo tos nuotraukos :))))
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

:mrgreen: :P :wink:
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
zenzenas
Posts: 26
Joined: Wed 07 12, 2006, 11:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by zenzenas »

Idomu, o dar yra kokie du ha sukinieuose ar jau per velu???
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Žemės Sukiniuose yra pakankamai... :D

Tik va siūlyčiau, pirmiausia susipažinti su ten jau besikuriančiais. O tai padaryti geriausia ateinant į klubo susitikimą ir paprastai kas nors jau būną iš besikuriančių. Nebent dabar vasarą ne visada gal būt. Daugiau informacijos pirmoje žinutėje, netikslumus pakoregavau.

Dar Laimis pravęsdavo ekskursijas po Sukinių apylinkes, tik nežinau kaip jį sutikti, nes telefono neturi, o gyvena tikriausiai šiuo metu savo sodyboje. :)

Tik viena galiu pasakyti, per keletą metų pastebėta, kad Sukinių žemė žmones renkasi pati, o ne atvirkščiai. Būvo tokių atvejų, kad kol būdavo, gal būt tai žemei nepageidaujamas žmogus norinčiujų ten kurtis sąrąše, tol niekas nevykdavo. Bet kai tik tam žmogui atsibosdavo laukti iš karto netgi sekančią dieną pasiūlymas apie parduodamą žemę ar pan. :)
Gyventi pagal sąžinę
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Sveiki,
Ka is sukinieciu noretu sutvarkyti ir padaryti savo teritorijoje kelia? Paskambinkit man +37065947803
Geriausiai butu iki 2006-12-17.
Post Reply