Ar yra problemų prisijungiant prie forumo? (pagalba)

Klausimai, pastabos, pasiūlymai, susiję su forumu (pagalba naujiems vartotojams)

Moderator: Mindaugas

Locked
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Ar yra problemų prisijungiant prie forumo? (pagalba)

Post by Mindaugas »

Dėmesio registruojantis forume reikia patvirtino gauto iš jūsų e-pašto. Tiesiog reikia nueiti ta nuorodą kuria forumas atsius į nurodytą jūsų e-paštą. Tada ir vartotojo vardas bus aktyvuotas. Klausimus galima rašyti čia ir neprisiregistravus, arba e-paštu : [email protected]
Last edited by Mindaugas on Sat 01 07, 2006, 13:49, edited 6 times in total.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Sveika, gerai, kad rašai. Pasitikrink savo e-maila holydrops@h.....


-------------------------------------------------------------------------
Ištrauka iš DAŽNAI UŽDUODAMŲ KLAUSIMŲ (DUK)

http://www.anastasija.lt/forum/faq.php#5

Kai kurie diskusijų forumai reikalauja, kad jūsų vartotojo vardas ir slaptažodis būtų aktyvuoti arba patvirtinti. Ar aktyvacija reikalinga jums turėjo parodyti ekrane kai užsiregistravote. Patikrinkite savo pašto dėžutę ir sekite nurodymais laiške. Jeigu laiško negavote, vadinasi greičiausiai neteisingai įvedėte savo elektroninio pašto adresą. Tokia aktyvacijos sistema naudojama norint apsaugoti diskusijų forumą nuo galimybės vienam fiziniam vartotojui turėti daug vartotojo vardų. Kitais atvejais kreipkitės į diskusijų administratorių.
---------------------------------------------------------------
O tiksliau dėl to ar teisingai įvedėte savo e-mailą

pagarbiai
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Anonymous wrote:Mindaugai, dekui...bet vis dar nieko negavau... Gal bandyti kazka is naujo? :|
Parašyk man iš savo e-mailo su savo prisijungimo vardu. Ir aš sutvarkysiu.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Jau gali jungtis
baltas ziedas
Posts: 1
Joined: Thu 04 08, 2004, 10:45

Post by baltas ziedas »

Aciu... :D
You are the horizon. All minds end by you...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

baltas ziedas wrote:Aciu... :D
Gražus avataras :roll: :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Nesuprantu kaip ne visiems žmonėms išeina užsiregistruoti naują vartotoją.
Pabandžiau, viskas aišku užsiregistravau įvesdamas e-mailą:

gavau laišką:

Code: Select all


Sveiki atvykę į Skambantys Kedrai Forumus



Išsaugokite šį laišką. Jūsų prisijungimo informacija:



----------------------------

Vartotojo vardas: vardas

Slaptažodis: slaptazodis

----------------------------



Jūsų vartotojo vardas šiuo metu išjungtas. Norėdami jį aktyvuoti paspauskite ant šios nuorodos:



http://www.anastasija.lt/forum/profile.php?mode=activate&u=386&act_key=61af2c7991ee



Dėmesio: jeigu negalite paspausti šios nuorodos, nukopijuokite ją į savo



interneto naršyklės adreso įvedimo laukelį ir paspauskite mygtuką "Enter". 





Neužmirškite savo slaptažodžio, nes pas mus jis saugomas užkoduotas ir mes negalėsime jums jo atsiųsti. Tokiu atveju turėsite paprašyti naujo slaptažodžio, kuris bus aktyvuotas tokiu pačiu būdu kaip ir šitas.



Ačiū už kantrybę.



-- 
[email protected] - [www.anastasija.lt] palaikymo komanda
nu kas dar neaišku?
PinČiukas
Posts: 29
Joined: Tue 06 15, 2004, 21:41
Location: Žaliakalnis

Post by PinČiukas »

Mindaugas wrote:
Anonymous wrote:Mindaugai, dekui...bet vis dar nieko negavau... Gal bandyti kazka is naujo? :|
Parašyk man iš savo e-mailo su savo prisijungimo vardu. Ir aš sutvarkysiu.
Man jokiu problemu. :D :D Nuo prisiregistravimo iki prisijungimo prabego vos 1 minute. :D
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Re: dėl prisiregistravimo

Post by Gluosnė »

Smalsė wrote:Laba diena!

O aš prieš užsiregistruodama norėčiau žinoti, kas yra tie visi ICQ nr.,AIM, MSN ir pan. Nes smalsu, be to norisi teisingai atsakyti. :roll:
Be to, kas yra HTML (nustatymuose)?

Ačiū iš anksto (+)
Sveika, Smalse ;)

Visi tie ICQ ir t.t. tai uzklausa - ar Tu naudojiesi kokia nors pokalbiu programa, mesengeriu. Ir jei naudojiesi ir nori, kad Tave susirastu tomis paciomis programomis besinaudojantys, parasai savo ID (prisijungimo varda) arba ICQ numeri. jei nesinaudoji - palieki tuscius laukelius. Su HTML irgi padaryk ta pati-nieko nezymek.
angeliukas89
Posts: 2
Joined: Wed 03 17, 2004, 19:59
Location: Kaunas

Ar yra problemų prisijungiant prie forumo?

Post by angeliukas89 »

Nežinau ar čia pataikiau, bet norėčiau paklausti :?: Prisiregistravau gyvendama Kaune, o dabar norėčiau pasikeisti įrašą t.y., kad vietoj Kaunas būtų Klaipėda, nes persikrausčiau. Tai žinoma ne taip svarbu, bet dabar gaunu informacijos dėl Kauno klubo susitikimų, kurie man jau nereikalingi. Tai pasikeitus įrašą gal iš klaipėdiečių gaučiau kokį laiškutį :oops: Jei patartumėt kaip tai daryti būtų malonu :D
Galatėja
Posts: 29
Joined: Wed 06 16, 2004, 18:15
Location: Kaunas

Post by Galatėja »

Pasirink, prašau, Aprašymas nuorodą, kur ekrano viršuje yra... Ten ir pasikeisi miestą :) sėkmės :)
Vilma:)
Posts: 1
Joined: Thu 05 19, 2005, 22:20

Post by Vilma:) »

Retai pykstu, bet šį kartą supykau :)
Neimanoma prisijungti, turėjau registruotis naujai, nepadėjo nei slaptažodžio naujo gavimas nieko, o pašo dėžutėj ameniniai pranešimai laukia.
Žmonės :) , kas rašėte Vilmutei, persiųskit žinutes Vilmai:)
Ačiū. Lauksiu.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Vilma:) wrote:Retai pykstu, bet šį kartą supykau :)
Neimanoma prisijungti, turėjau registruotis naujai, nepadėjo nei slaptažodžio naujo gavimas nieko, o pašo dėžutėj ameniniai pranešimai laukia.
Žmonės :) , kas rašėte Vilmutei, persiųskit žinutes Vilmai:)
Ačiū. Lauksiu.
Tokiais atvejais reikia rasyti emaila is savo el pasto adresu [email protected] kad neveikia slaptazodis, arba yra priminimu funkcija, nebandet?
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Registruojantis aš neradau avataro,ar dabar galima jį įsiėti jau uzžsiregistravus? :roll:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

Aš pasikeičiau e-mail adresą ir norėčiau jį aktyvuoti , ar galite man padėti naujasis mano adresas [email protected]
undiniukė Indrajukė
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Prisijunk prie forumo. Spausk tinklapio virsuje zodi "Aprašymas" ir koreguok savo duomenys. Sekmes.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Indraja wrote:Aš pasikeičiau e-mail adresą ir norėčiau jį aktyvuoti , ar galite man padėti naujasis mano adresas [email protected]
Ši problema jau išspręsta :)
Indraja
Posts: 108
Joined: Wed 04 19, 2006, 10:46
Location: Mano namučiai

Post by Indraja »

Ačiū , Mindaugai . :P
undiniukė Indrajukė
NuoDolmeno
Posts: 1
Joined: Mon 08 28, 2006, 7:08

Post by NuoDolmeno »

Sveiki, kadangi nebuvo galimybės dalyvaut forume dėl jo techninių, neišsprendžiamų dalykų ( dėl ko labai apgailestavau) - prisijungiau vėl nauju vardu, mat gavau pranešimą, kad gauta asmeninė žinutė. O kaip aš įeisiu ją perskaityt, jei niekaip neįeinu ir turėjau kaskart keist arba vardus arba slaptažodžius, kol pavargau aiškintis... :roll: :? :cry: Taigi, žmogus, rašęs man žinutę - kviečiamas ją perrašyti :D ne Vilmutei, bet NuoDolmeno.

Dar kartą labai apgailestauju, kad negaliu dalyvaut tokiam forume kur matau daug bendraminčių...(ir staiga pagalvojau, o gal šitas vardas suveiks ir nerodys, kad neteisingas slaptažodis :) ) ...

Visiems gražių paskutinių vasaros dienų ir palaimingo ateinančio rudens ... :)
Locked