As tikiu Jezumi

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

As tikiu Jezumi

Post by Dievo karys »

O jus?
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Taip. Kaip ir visais kitais dieviškos išminties ir meilės nešėjais.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Jezus skirtingai nuo visu kitu atpirko musu nuodemes
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Na žinoma, neblogai tikėti, kad kas nors tavo privirtą košę turi išsrėbti.
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

O kodel netiketi, juk visada gerai tureti atpirkimo ozi. :)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Tai kad čia net ne temos pavadinimas, čia tik DK teiginys...

O kad jis tiki - čia jo asmeninis reikalas.

Juk kitų neklausia, ar tikime mes... Tai ir nesakom. Jam neįdomu...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Uriel wrote:Juk kitų neklausia, ar tikime mes... Tai ir nesakom. Jam neįdomu... [/color]
Tai kad klausia pirmoje žinutėje. ;)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

o Anastasija ar tikite? :wink:

Vis galvojau, kaip cia yra su ja ir viena nakti susapnavau toki idomu sapna: su zurnalistu grupe einam i kalejima, kuriam daug visokiu zmoniu, vaiku, paaugliu, visi jie laisvai vaikstineja po ta niuru betonini kalejima, esanti graziam miske. Jo sienos ispiestos graziais gamtos motyvu piesiniais, o virs ju kaip balta linija tesiasi lyg moters, lyg kokios deives siluetas. Atsilieku nuo grupes (jie nueina i gimdykla, kuri yra virsutiniam aukste :wink: ) ir uzkalbinu priziuretoja, kuris visai negrieztas, tarsi koks mokytojas :wink: Jis man papasakoja tu piesiniu atsiradimo istorija: viena karta i kalejima atejo tokia balta moteris - lyg deive, lyg kokia misko dvasia ir paprase, kad leistu jai ispiesti to niuraus kalejimo sienas. Jis paklause, kam jai to reikia, o ji atsake, kad kalejimas stovi jos miske ir ji norinti, kad kaliniai su geresnem mintim i ji ziuretu... Taip ji ir padare - ispiese tas sienas.

Kazkoks simbolinis sapnas - prabudus pamasciau, kad butent tokia jos misija ir yra - kad mes pradetume kitom akim zvelgti i gamta, tik tiek. :wink:
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

:? idomu... :?:
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Rasoma kad Jezus atpirko nuodemes
Anastasija raso kad tarpininku nereikia.
Biblija raso kad Jezus tarpininkas.

susidaro ispudis kad Jezus yra kaip sodra ar pensijinis fondas invalidams nesugebatiems patiems bendrauti su Dievu.
Anastasija toki spejima patvirtina zodziais "pradzioje nesupratau kam Jezus ima energija, bet dabar zinau kad grazina tada kada zmonijai labai sunku"

po to prisimenu ka rase Lazarevas "mano sistema kaip ramentai, jei atsistojote ant koju - meskit ramentus i sali"

persasi isvada
Jezus padeda zmonijai stotis ant koju
Anastasija padeda zmonijai zengti pirmus zingsnius

ir Jezaus pamirsti negalima, nes reikia padeti atsistoti ir tiems kas to dar negali padaryti


cia mano pamastymai, o jus darykit ka ismanote

krikscionybe man nepatinka tuo kad sakoma jog Biblija raso tiesa, bet nepatogia tiesa stengiamasi nutyleti, turiu viena pamoksla mp3 formatu kur tai akivaizdziai matosi

o as tycia nenutylesiu: Pradzios knyga 29, 30. Skaitykite tik tie kurie nebijote kad veliau negalesite pasakyti "atleisk Dieve, as to nezinojau", o turesite sakyti "atleisk Dieve, as tycia tai dariau nors ir zinojau kad negalima, nes maniau kad farizieju (zyniu) raugas yra man mielesnis nei Dievo zodis"
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...jei norite, galite kiekvienas buti Jezumi - nueiti jo kelia, tik reikia viduje su tuo sutikti (tik galiu pasakyti, kad gausit ir tikrai daug kanciu, bet ir labai daug dziaugsmo ir tikros, iki tol nepatirtos palaimos...)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

O aš įsitikinusi, kad Biblija - toli gražu nepilna.
Ji pakankamai stipriai cenzūruota to meto krikščioniškųjų cenzorių...

Ir kad tas pats Kristaus gyvenimas nepilnai atskleistas.
Kodėl jis padarytas amžinuoju svajonių jaunikiu, tipo mūsų Marijonas Mikutavičius? Kam tai naudinga?

Man Kristaus egzistavimą patvirtino... Indijos ir Tibeto rankraščiuose aprašyti Jo buvimo ten faktai. Ir ne vien faktai, bet Tibete saugomi ir Kristaus rankraščiai.

Keita nuojauta neapleidžia kažkurį laiką (jau kelerius metus) - kad dar kažkas bus atrasta tokio, kas papurtys mūsų žinojimo stereotipus, įdiegtus krikščionybės. Kažkas iš istorijos gilumos. Judo biblija - pirmasis puzlis.

Dievo kary, tavo labai pretenzinas nikas (kaip ir mano beje... ;)), skaudus nikas. Sorry, nenoriu tavo ambicijų užgauti ir vėl ant savo galvos tavo pykčio užsitraukti. Nereikia...

Bet juk krikščionybė buvo implantuota tautoms būtent krauju, kalaviju ir ugnimi. Kaip įdagas. Prievarta, baime, siaubu, MIRTIES tvaiku.
Ne to mokė Kristus. Tad man kunigų žodžiai į širdį neina.

Nors esu tikintis žmogus. Bet tikėjimas manyje, ne viešumai...
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>Bet juk krikščionybė buvo implantuota tautoms būtent krauju, kalaviju ir ugnimi. Kaip įdagas. Prievarta, baime, siaubu, MIRTIES tvaiku.
Ne to mokė Kristus. Tad man kunigų žodžiai į širdį neina.


toks buvo zyniu-farizieju planas, nes neduok Dieve tokios dievotos tautos kaip rusija ir lietuva butu priemusios Kristaus tikejima, tai butu katastrofa setono vietininkams zemeje
todel jie sumane prievarta grusti, nes kaip visi zinom per prievarta mielas nebusi
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Post by Toltik »

dėl krikščionybės grūdimo prievarta su tikslu ją sukompromituoti tai dzidelis klausims :)).

Apie Uriel pamastymus dėl Kristaus buvimo Tibete, Indijoje ir t.t.

Pamastymas :) : pagal Tibeto dvasinius mokymus, keliant sąmonės lygį yra "užsitarnaujami"-"įgyjami" dvasiniai "nuopelnai"-galimybės. Vienas iš jų buvimas vienu metu keliose vietose. Kaikas teigia, kad tarkim SaiBaba šiuo metu yra vienas iš šią galimybę turinčių žmonių. Kristus manau taip pat turėjo šią galimybę. Arba jei jis turėjo šią galimybę :)), tai galbūt ja naudojosi - jei tai buvo reikalinga, o kam naudojosi tai jau kitas klausimas.


Man tai teko girdėti bent jau apie keturias Kristaus praeitas dvasines akademijas: Tibete, Indijoj, Egipte ir Lietuvoje (Sūduvoje, dabartinėje Marijampolės rajono teritorijoje).
Čia yra du variantai, arba Kristus iš ties mokėsi visose keliose to meto dvasinėse akademijose (nors didelis dar klausimas ko jam ten reikėjo mokytis ir apskritai ar buvo ko mokytis žmogui nuo gimimo tiesiogiai jaučiančiam dievą ir su juo bendraujančiam?).
Antras variantas, tai bandymas palaikyti nacionalistinę didybės maniją :).
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Post by Toltik »

Pamąstymas apie tai ko galėjo mokytis :) Kristus:
Galėjo mokytis pažinti tautas, jų dvasią, žemiškos kalbos to meto galėjo mokytis visuotinos, nes kažkodėl sunku tiems dvasingiesiems paprastais žodžiais perduoti savo suvokimą, alegorijos iš dalies gelbsti, jausmai už žodžių. Bet žodis pasimiršta kartose, o jausmas paslepiamas žodžių raizgalynėje naujai perpintoj.

Ir ką čia padaryti kolkas pavyko sumastyti tik Anastasijai :). Sukūrus/atkūrus įvaizdį, jį įkūnyti materijoje dieviškoje, atsinaujinančioje.

Kodėl Mahometas vienintelis pats surašė Dievo žodį savo tautai? O visi kiti arti dievo buvę sūnūs ir dukros tai įgyvendino per tarpininkus arba iš vis tam reikšmės neteikė?
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Toltik raso "Man tai teko girdėti bent jau apie keturias Kristaus praeitas dvasines akademijas: Tibete, Indijoj, Egipte ir Lietuvoje (Sūduvoje, dabartinėje Marijampolės rajono teritorijoje).

Labai idomu butu suzinoti smulkiau butent apie minima atveji Lietuvoje.Gal kokia nuoroda ar pan.Is anksto dekoju.
:love:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>Kodėl Mahometas vienintelis pats surašė Dievo žodį savo tautai? O visi kiti arti dievo buvę sūnūs ir dukros tai įgyvendino per tarpininkus arba iš vis tam reikšmės neteikė?


ot ir paklausk Anatasijos, ji juk gyva!
"Anastasija, mazutele, pasakyk prasau kodel tu ne pati surasei savo idejas o pasinaudojai Vladimiru Megre"

neatsimenu tiksliai bet juk rodos yra vienoje is knygu atsakymas i si klausima? teks vel matyt skaityti, bo viskas prisimirsta :)
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

Nenusimink DK :wink: Kiti pamirsta ka sake pries penkias minutes, otu skaitei kur kas seniau :|
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

kokiam tikslui Kristus mus isgelbejo is dvasines tamsos pasaulio?
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>Ar jis tikrai išgelbėjo? O gal jis tik bandė gelbėti?

Jis isgelbejo visus, tuos kurie panorejo buti isgelbeti
pvz. Jezus nesugebejo isgydyti zmogaus kuris neturejo ne laso tikejimo kad isgis ir priesinosi visa savo esybe isgijimui

Anastasija irgi yra tiems kam ji yra
Ir taipogi klausimas panasus "Ar is tikro ji pernese zmonija per tamsuji laikotarpi ir ka is viso tai reiskia?"
Post Reply