Alkakalniai ir žemės energetika

Moderators: Gluosnė, Visi tvarkytojai

Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Alkakalniai ir žemės energetika

Post by Dobė »

sveiki :h:
pamaniau, kad forume nedaug kalbama apie žemės energetiką ir jos įtaką mums, augalams ir gyvūnams. o mūsų protėviai (galbūt tie patys vedrusai) apie tai išmanė ir rinkdavosi kulto vietas pagal žemės energetiką. turiu tokią knygelę "Žemės laukai ir energoinformacinės struktūros" (autorius - mokslininkas-energetinių laukų tyrinėtojas Jonas Gikys), ten rašoma, kad mūsų senoliai melsdavosi ąžuolynuose, nes ąžuolai esą jautrūs energetiniams laukams (iš kitų šaltinių žinau, kad ąžuolai sugeba perduoti informaciją per atstumą, tai gaunasi, kad jie tarsi nutiesia energetinius tiltus :idea: ), todėl juose vyrauja ypatinga atmosfera. dar toje knygelėje minimas toks Senkalnis (alkakalnis - apeigų kalnas), kuris yra prie Stakliškių, tarp Vilniaus ir Kauno. jis įdomus tuo, kad jo viršuje yra kažkokios akmenų statinių liekanos, duobė(krateris) ir dar dvi akmenimis grįstos duobės, kurių didesnė yra apie 8 m skersmens ir plokštikalnė. autorius kartu su kolega iš Estijos matavo to kalno ir duobių magnetinius laukus ir priejo nuomonės, kad ši vieta senovėje buvo naudojama gydymo tikslais, o ant plokštikalnės kadaise stovėjo pilis. dar įdomu, kad jie vedėsi šunį, kuris su pasitenkinimu voliojosi didesnėje akmenimis grįstoje duobėje :lol: :D gal kas nors esate ten buvę? būtų įdomu pasivolioti ant to kalno ar net surengti kokį susitikimą :wink: :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, tikrai but nieko - mes i Stakliskes vaziuodavom i mamos kaima, tevelis net poema yra apie ta kelione parases:

"lenkiam Stakliškes
ir Jieznas lieka dešinėj,
pavažiavę leisim dukrai
pbraidyt Verknėj..." (tai toks upelis - Verknė... :wink: )
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

nu šaunuolė, darja, kiekviena proga peoma :wink: ir Verknė man girdėtas pavadinimas :)
o mamos kaimas, ar tikrai netoli Stakliškių? reikia apsilankyt tan kalne - man tai bais įdomu. gal link vasaros, labai noriu, ale pirma reik žemėlapį išstudijuot :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ...tai kad tevelis visiems atvejams eiles kure... :roll: :P
...o mamos kaimas tai toliau - prie Prienu, netoli bažnytkaimio Šilavoto, o vadinasi Ingavangis (gražus pavadinimai, ar ne... :wink: ) - nuo ten netoli tėvelio motinos, kurią labai mylėjo, gimtinė - Jiestrakis, ten tevelis ir zuvo (Ingavangy), o pries tai visad Šilavoto kapinaitese, kur ir atgule, vaiksciodams paminklus skaitinedavo - mamos giminiu ieskojo, tarsi jaute, kad ir pats ten atgul - tebuna jam lengva toji zemele, kaip jis toj poemoj rase:

"ten pavargusi klajoja motinos dvasia"

(bet as jo dvasia juntu ir Vilniaus senamiestyje, kuri jis taip mylejo ir kuri visą, isikibus i tvirta tevelio ranka, isvaiksciojom, uzsukdami i apleistus kiemelius - nezinot, kokiu idomiu radom, net i Bernardinu baznycia buvom uzsuke - tada tai buvo Dailes akademijos sandelis - dar ir dabar akyse stovi tas kalkem apibirusio sandelio vaizdas...
...Negaleciau be Vilniaus senamiescio - dusia atsigauna ten uzsukus, ypac dabar - pries sventes, kazkokia gera angelo dvasia ten sklando... :wink:
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

aha, vietovardžių pavadinimai labai gražūs, tokie savotiški, vos ne kaip iš pasakų - man patinka žodžių skambesiai - dėl to ir esu filologė :wink:

o juk garsai, virpesiai - irgi energija, tai aš, ko gero, tokiai energijai jautri :)
žinai, mano tėvelis irgi eiles kūrė nuo jaunystės, ir kai Kalėdų ir kitokius atvirukus rašydavo, vis būdavo po posmelį :P ir dar niuniuodavo pastoviai visokius ketureilius :lol: jam didelis autoritetas buvo Vydūnas, kurio filosofinį palikimą tyrinėjo, jo ir pažiūros buvo panašios - panteistinės (kai gamta sutapatinama su dieviškumu). bet, dieve, juk tai tos pačios mintys, kurias dėsto ir senovės indų filosofai ir Anastasija ir kiti išminčiai :idea: :lol:
dabar, kai susimąstau, kuo gi man taip patiko tėtis, kodėl su juo būdavo smagu, supratau, kad jis mokėjo būti betarpiškas su savo vaikais, kartais pats kaip vaikas pradėdavo juoktis iš kokio nereikšmingo dalyko, pabūdavo ir "drambliu" ir" kupranugariu" ropodamas keturiomis, papasakodavo tikrų istorijų apie savo tėvelius ir senelius, mokėdavo entuziastingai pasinerti į bendrą veiklą (prisimenu, kaip rentėm palapinę miške), mylėjo gyvūnus, pasivaikščiojimus gamtoje. tai va, pasirodo, kad kuo žmogus nerimtesnis, tuo geriau vaikams :wink: sykį besikalbant su vyresniu sūnum šis pasakė, kad geras mokytojas pats turi būti šiek tiek vaikas, kad galėtų bendrauti su mokiniais . ir aš kažikode nesijaučiu labai rimta suaugusi moteriškė :wink: :mrgreen:
Last edited by Dobė on Wed 12 28, 2005, 9:52, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, ir as tokia "nerimta", tai vaikai mane iskart laiko viena is ju - sava, tuoj ant sprando karias, bet kartais imu ir "surimteju" - siaip, del ivairoves... :wink:

Tikrai, Dobe, musu teveliai daug kuo panasus, tik maniskis taip shachmatu nemego, o turejo toki senberni drauga, kuris buvo uzkietejes shachmatininkas, tai jam net eiles parase (jis irgi draugams ant atviruku vis eiles kurdavo, zinai, net vienas Anastazijonas is klubo, pasirodo, tevelio kalejimo draugo sunus, issaugojo jo mamai skirtaji, toki idomu tarybini su tulpe - kovo 8-ajai :wink: , tai zinai, kai jis atneses man ji dabar parode, tai tarsi tevelio sviesa plustelejo is tuo poros stulpeliu... Zinai, zmoniu isdalytos sirdies daleles net ir jiems iskeliavus sildo kitus, ju dvasia niekur nepradingsta, na, bet as cia ir isileidau i sentimentus - visai ne kaip darja :wink: :D ). Tai va, tas posmelis draugui:

Ach, šachmatai, tie šachmatai -
ką jie padeda sveikatai -
pagal mano sveiką protą
žmogų daro tik kuprotą... :wink: :P

(bet mokslininkai nustatė, kad jie labai gera protinė mankšta - jei jais žaisi - nesusirgsi Alheimeriu, tfu tfu tfu per kairį petį... :wink: )
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

[quote="darja"]:
Ach, šachmatai, tie šachmatai -
ką jie padeda sveikatai -
pagal mano sveiką protą
žmogų daro tik kuprotą... :wink: :P

:lol: :lol: :lol: labai šmaikštus ketureilis. aš irgi tų šachmatų nepamėgau, matyt buvau supykusi, kad atima tėvelio dėmesį :wink: bet iš tikrųjų, tėtis tvirtindavo, kad šachmatai labai lavina protą ir mąstymą - o mąstydavo jis tikrai daug, spėju, kad ir aš šį jo polinkį paveldėjau

<Zinai, zmoniu isdalytos sirdies daleles net ir jiems iskeliavus sildo kitus, ju dvasia niekur nepradingsta,>

tai ir įrodymas, kad siela nemirtinga ir tai, kas iš jos sklinda - gyva visada. tai labai šilta ir gera energija, vėl tos pačios vibracijos :D

o INGAVANGIS skamba kažkaip indėniškai :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: gal ir indeniskai, bet man tai labai primena kelio ar gamtovaizdzio vingius, bet skamba tai labai graziai - kaip kokia muzika, bet ir Šilavotas - šiluotas, kiek šilavotas kraštas - gražu, myliu tas vietas, nes ir tėvelis jas mylejo, gal net noreciau kada nors ten kokia sodyba turet, bet nezinau, ar tikrai tos sodybos noreciau - gal kada... :wink:
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Dobė wrote:
o INGAVANGIS skamba kažkaip indėniškai :wink:
Netgi indiškai, vediškai. Asocijuojasi su Vanga. Gražus pavadinimas.
Galėtume ir daugiau vietovardžius pastudijuoti, ką? :P
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Tiesa ir apie įvairias Žemynos formas įdomu daugiau sužinoti.
Na o šiaip tai savotišką energetiką turi kiekvienas nedidelis žemės plotelis, todėl sodinant augalus, planuojant sodybą gerai išjausti tas vietas: kuriose kelia, kuriose įžemina, kuriose stabilumas ir ramybė. Savo sklype kai kur jaučiu tokias vietas. Man labai patiko neseniai kaip į pasakų sidabrinę erdvę įsijaučiau. Kai kur tiesiog kaip namų jaukumas jaučiasi, norisi atsigulti ir gulėti. Tiesiog kiekvienas lopinėlis žemės turi savo "Aš".
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

:lol: :lol: :lol: pastudijuokime tuos lopinėlius
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Žibutė:
Parašyta: Kv. 2005 12 08, 10:48
--------------------------------------------------------------------------------
(...)
Mane vietos pasirinkimo klausimu konsultuoja vienas buvęs sovietinės armijos kariškis. Labai gerai žmogus gaudosi. Nerekomendavo ir dėl strateginių objektų (karinių) kaimynystės.

Beje, ar kas žinote, kas yra IZAGONAI?


Dobė:
Parašyta: Kv. 2005 12 08, 12:18
--------------------------------------------------------------------------------
Oho ho, labai sudominai su tuo savo patarėju kariškiu ir jo nusimanymu :roll:
aš labai smalsi, tai kas gi tie IZAGONAI? :)


Žibutė:
Parašyta: Kv. 2005 12 08, 12:52
--------------------------------------------------------------------------------
Yra tos vadinamos "šventos vietos", t.y. pozityvios energijos srautai, išeinantys iš Žemės. Bet pozityvas turi savo antipodą - izagonus.
Tai negatyvios energijos, anomalinių reiškinių išmetinas kažkuriose žemės vietose. paprastai tie izagonai būna kaip brūkšniukai žemėlapyje, bet yra ir uždaro ciklo. Pastarieji - patys pavojingiausi, ten geriau negyventi ir apskritai, tokių vietų vengti, ypač vaikams.
Buvusioje Sovietų sąjungos dalyje yra vieninteliai 3 uždaro ciklo. Vieninteliai! Ir kaip manote, kur?
Nustebinsiu: prie taip dabar propoguojamos, reklamuojamos ir visokeriopai maginių klanelių reklamuojamos bei lankomos...... Kernavės! Geras?
Senovėje niekas nestatė sostinių negatyvo vietoje. Tad kas įvyko, kad tose apylinkėse atsivėrė tokia bjaurastis???
Beje, ar žinote, kad tose apylinkėse draudimo bendrovės nenori drausti nei pastatų, nei kitko? Ir taikomas aukštesnis tarifas? Ši informacija - iš nelabai skelbiamų kuluarinių įsakymų tarp draudimo firmų viršūnėlių. Jie moka (arba bent jau stengiasi) apsisaugoti :)


Dobė:
Parašyta: Kv. 2005 12 08, 13:46
--------------------------------------------------------------------------------
Ačiū už info, laabai įdomu :P
beje, turiu tokią lietuvio fiziko (rodos pavardė Gikys), besidominčio žemės energetika, knygelę. ten ir apie kaukus su bildukais rašo, mini faktus, anomalijas. apie Kernavę nieko tokio nesako, bet terminą izagonai rodos aiškina, reikės pasiskaityti. kiek esu skaičiusi apie žemės energetiką, tai vis teigiama, kad miestai atsiranda ten, kur yra anomalijos - požeminių struktūrų lūžiai, susikertančios linijos ir pan. dėl to padidėja tos vietos energetika, ji veikia tonizuojamai, o ne raminamai. sako tokiose vietose galima būti, bet neilgai, nes jos per daug aktyvios. tad ir dygsta ten miestai, nes juose gyvenimas paprastai intensyvus, prisodrintas įvairaus vyksmo (ko gero neigiamai veikiačio žmonių sveikatą). dėl Kernavės. aš, nepaisant visko :!: , Kernavę ir jos apylinkes mėgstu ir mane ten kartais traukia nuvažiuoti ir pastovėti ant piliakalnio, žiūrint į tolį. tuo metu tikrai jaučiu teigiamą poveikį (+) o ką ir Pikeliškėse tie izagonai siautėja? kažkada su vyru buvome nusižiūrėje sklypą netoli ežero, bet galiausiai atsisakėme - išgąsdino mintis, kad reikės kasdien 25 km atstumą į miestą važiuoti, o be to ten gana intensyvus judėjimas, juntama nekilnojamojo turto karštinė :( dabar tai jau tikrai žinau, kad tai labai vargina (dabar tenka važiuoti tik 10 km) :|


Žibutė:
Parašyta: Kv. 2005 12 08, 14:18
--------------------------------------------------------------------------------
Ne izagonai... Ir žmonės gali šlykščius dalykus daryti....
Čia apie Pikeliškių ežero pakrantės gyventojus...


Dobė:
Parašyta: Kv. 2005 12 08, 14:43
--------------------------------------------------------------------------------
na taip, žmonių darbeliais jau nebesistebime - teršalai, atliekos, fermos, srutos, chemikalai :(
tai gal naujieji pakrančių gyventojai bent ekologiškiau tvarkosi :roll:
kažkaip mažai vilties :|
o tie 3 izagonai visi prie Kernavės? parašyk, prašau, jei dar kur jų yra, juk visiems įdomu ir aktualu :) kažkaip tu užsimeni, kad kai statė senoliai Kernavėje sostinę, tai ten viskas buvo gerai, bet po to žmonės kažką ten pridirbo, gal numanai ką ir kada? labai jau smalsu dėl tokios informacijos :D :lol:


Aureja:
Parašyta: Kv. 2005 12 08, 15:12
--------------------------------------------------------------------------------
Del Kernaves tai tu ,Zibute ,tai perlenkei lazda.Ten kaip tik labai teigiamos energijos sklinda,ta pajautem nuvyke sia vasara ,vaiksciojom ilgai po piliakalnius basom kojom,jautesi net labai stipri teigiama energija,man nuo jos net patino rankos ,jauciau dilgciojimus sachasraroje ir kt.cakrose.Po to gal kokia savaite tiesiog skraideme pasikrove ta nuostabioa energija,jei kaiptu sakai ten vyrauja neigiama energija ,viskas butu buve atvirkciai-jaustusi sunkumas ,slegimas ,kazkokie skausmai ,negalavimai ,pyktis ir t.t. taipdazniausiai jauciuosi isejusi is tu Maksimu ir kt dideliu prekybos vietu. :lol:


Žibutė:
Parašyta: Kv. 2005 12 08, 15:47
--------------------------------------------------------------------------------
Na ir sulyginot: Maksimą su gamta :) ))) Maksimose vyksta totalus vampyravimas, o nežinant kaip nuo to apsisaugoti, ir išeini kaip karvė numelžtas :) Gamtoje apykaita vyksta.
Neturiu žemėlapio, bet ne pačioje Kernavėje tie izagonai. Širvintų rajonas apskritai laikomas anomalijų zona. Apie draudikus ne veltui pasakojau...
O apskritai, gal kaip nors pavyks išprašyti žemėlapius atsišviesti... Gerai būtų :) Dar yra Prancūzijoje uždaro ciklo Europoje, tik nežinau tiksliai kur. Bet tai man ir nesvarbu. O daugiau europinėje dalyje nėra...
Sakai, rankos sutino? Hmmm... Neverta labai džiaugtis..... Basomis mirties zonoje? Kaifuoti? Tai gal ir kapinėse taip basomis vaikščioti patinka?
Na negi enaišku, kad visose pilių teritorijose vyko ūšiai. Mirtimi nuklota. Nekrofilijos energija taip pat labai stipri.
Sakai sachasrara dilgčiojo? O adžnoje netampė? Nepatikėsiu.....


Dobė:
Parašyta: Kv. 2005 12 08, 15:57
--------------------------------------------------------------------------------
va va, aurėja, ir aš sakau, kad man Kernavėj pabūti gera, netgi labai :D
prieš kelerius metus į Lietuvą buvo atkviesta tokia moteris-šamanė iš Sibiro (Chakasijos srities) Tatjana Vasiljevna, tai ji ąžuolyne netoli Kernavės prie senovinio akmens su runomis :!: surengė ritualą, skirtą to akmens pažadinimui. pasak jos, ji jaučianti, kad per Kernavę anksčiau ėję stiprūs energetiniai srautai, galingi minties takai, besidriekiantys iš Rytų link Europos, o dabar jie yra susilpnėję. tai ji siekė pažadinti tą akmenį, kad jis teiktų energiją ir būtų tarsi tiltas į Kernavės energetinius kelius. ką besakytumėt, man Kernavė - jėga, žinau, kad valdžia turi planų įrengti Bartkuškio miške netoli Kernavės (ta teritorija dabar priklauso Fiziko institutui) radioaktyvių atliekų savartyną iš Ignalinos atvežtoms atliekoms palaidoti. na, gali būti parinkta ir kita vieta, tikėkimės :)


Dobė:
Parašyta: Kv. 2005 12 08, 16:03
--------------------------------------------------------------------------------
beje, Žibute, ankščiau labai mėgdavau senovinėse (ne ten, kur kasdien masiškai laidojama) kapinėse pasedėti ir pasivaikščioti, ne basomis, aišku. nelaikyčiau to nekrofilija :)


Žibutė:
Parašyta: Kv. 2005 12 08, 17:22
--------------------------------------------------------------------------------
Dobė Rašo:
beje, Žibute, ankščiau labai mėgdavau senovinėse (ne ten, kur kasdien masiškai laidojama) kapinėse pasedėti ir pasivaikščioti, ne basomis, aišku. nelaikyčiau to nekrofilija


Turėsiu omeny.... Ačiū :)


Aureja:
Parašyta: Kv. 2005 12 08, 18:43
--------------------------------------------------------------------------------
Dekoju tau ,Dobe uz teigiamas siltas mintis apie Kernave ir ta garsia samane ,tai ta pati matyt moteris ,kurios seminare seniau kazkada dalyvavo mano drauge,tik ji pamirsusi buvo jos pavarde...sake ji nuostabi buvo ,o seminaras tiesiog fantastiskas.Is Zibutes zodziu jauciasi kazkos nepaaiskinamas pyktis.Viskas bus gerai ,ramybes tau linkiu is visos sirdies. :lol:


Dobė:
Parašyta: Kv. 2005 12 08, 20:34
--------------------------------------------------------------------------------
ir tau Aurėja ačiū už šiltą žodelį, būnu ir aš pikta ir labai greitai supykstu (paskui ant savęs pykstu :mrgreen: ), čia matyt ir temperamentas kaltas
gal Žibutė visai nepikta, tik būdas jos ekspresyvus, dalykiškas, pasitikintis savimi - na sprendžiant iš jos žinučių :? :D o aš šamanės pavardę atsimenu - Tatjana Kobežikova :P
o dabar - atsiprašau, tikrai labai nukrypau nuo vaizdumo temos . galima būtų paskutines žinutes į kitą temą perkelti, pvz. "Žemės energetika" :D prižadu pasitaisyti :wink: :D
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Na,kad musiai vyko tik prie piliu,tai Zibute neteisi. Musiai vyko visur.O ir pilys pradetos statyti tik gal pries gera 1000 metu.Anksciau buvo sodybos (dimstys).Ir savo mirusius lietuviai degino,manau,kad atitinkama pagarba taip pat atiduodavo ir prieso zuvusiems.O gal priesai savo zuvusiuosius issigabendavo?
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Žemė nekalta, kad per ilgus laikmečius žmonės paliko savo "šiukšlių" tam tikrose erdvėse, kurių poveikį galima jausti kai kur. Matyt kad ir bus mūsų užduotis "surinkti šiukšles". Bet Žemei, kuri yra gyva būtybė, visų pirma reikia mylinčio prisilietimo nors nedideliuose ploteliuose. Tą ir darome savo sklypukuose su džiaugsmu ir dėmesingai sodindamai augalus, bendraudami su Žeme, stengdamiesi pajausti, kur koks augaliukas būtų mielas Žemei. Į tai ir reikėtų koncentruotis. Nemažai žmonių tą jau ir daro, ir nesiskelbia garsiai. Reikia manyti, kad tai stipriai padeda išvengti masinių kataklizmų, kurių ir taip pakankamai mūsų planetoje šiuo metu.

Taip pat labai gerai pvz. Vaidužės suorganizuotas projektas "Pasodinau medį-esu laimingas", vaikai prisiliečia prie augalų, prie Žemės, Žemė jaučiasi jiems reikalinga.

Noriu dar vieną pojūtį papasakoti. Kai užpernai pavasarį suorganizavome Vilniuje Antakalnyje šiukšlių tvarkymo miške talką, po sutvarkymo einant per mišką galima buvo jausti gamtos džiaugsmą ir dėkingumą, švelnią mylinčią energiją. Visas miškas atrodė buvo prisipildęs šviesos.
Gerai būtų ir daugiau tokių akcijų. Atsakomybę už žmoniją reikia prisiimti, ibo ir esame ta žmonija. O Žemę Dievas sukūrė - rojų.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

:lol:
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

pastaruoju metu itin domiuosi žemės energetika, tai sužinojau, kad gandrai ir šarkos suka lizdus geopatogeninėse zonose (štai kodėl dažnai galima pamatyti gandralizdį ant elektros stulpų :!: ) o šarkos dar ir slepia gilių atsargas tose zonose (matyt, kad ilgiau negestų) ot gudruolės :lol:

ąžuolai, ypač pavieniui augantys, pasirenka patogeninę zoną, kitur kažkada skaičiau, kad kedrai - taip pat (nes ir tie ir anie gali augti drėgnose vietose)
gerai "zonose" auga slyvos ir vyšnios, dilgėlės, jonažolės (beveik visos vaistažolės), blogai -obelys, pomidorai ir dauguma kitų daržovių.

gyvūnai: zonos labai palankios bitėms, kitiems vabzdžiams, ropliams, jose gerai auga viščiukai. o naminiai gyvūnai (išskyrus kates) ir gyvūliai gyvendami jose gali rimtai susirgti :|
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

viskas, kas ten buvo parašyta apie augalus ir gyvūnus, jau parašiau. jei daugiau norėtumėte sužinoti apie tai, iš kur sklinda žmogui žalingi spinduliai ir kaip nuo jų apsisaugoti, kaip virgulėmis surasti objektus po žeme (vandenį ir pan.), skaitykite - A. Kotelnickij "Bioenergetika - metody ozdorovlenya cheloveka" (Moskva, 2001) ir G. Karasev, M. Karaseva "Biolokacija i ekologija" (2005).
Pavyzdžiui, per visą žemę driekiasi taip vadinamas Hartmano tinklas (horizontalios ir vertikalios lygiagrečios linijos), kurį sukelia kosminiai spinduliai. tų linijų poveikis žmogui yra neigiamas, o ypač ten, kur jos susikerta ir susidaro taip vadinami Hartmano mazgai. tas tinklas yra palyginti tankus, jo gardelės aukštis iš šiaurės į pietus yra apie 2 m, o iš rytų į vakarus - apie 2,5m, taigi, kiekvienam bute yra bent po tris Hartmano mazgus. Be to, dar buvo atrsatos ir Hartmano linijomis sudaro labai aktyvaus neigiamo spinduliavimo mazgus. tai va, labai negerai, jei lova stovi ant kokio tokio mazgo, tai gali blogai atsiliepti sveikatai, o nustatyti galima su virgule ar švytuokle ar bent su kate - katė gulasi ten, kur neigiami spinduliai, o šuo visada vengia tokių vietų. mano katė pvz. l.mėgsta gulėti ant monitoriaus, kartais guli man ant nugaros :roll:
vienoje iš knygelių paminėtos ir "jėgos" vietos, ten,. kur spinduliujama teigiama energija - ten pabuvojusio žmogaus biolaukas padidėja net 2-4 kartus - senovėje ten atlikdavo apeigas kriviai ir vaidilutės, o vėliau kai kuriose iš tų vietų pastatytos bažnyčios. tai tiek nuotrupų :)
Last edited by Dobė on Mon 02 13, 2006, 9:39, edited 1 time in total.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

beje, buvom vasarą į Voskonis pasikvietę virgulininką, tai jis aptiko pas mus kaip tik tokią "jėgos" vietą - tiesa, paskui paaiškėjo, kad ne visai ant mūsų žemės :roll: ta vieta ant kalvos (pati aukščiausia ir mane ten kažkaip vis traukdavo nueiti ir pastovėti - nuo jos puikiai matosi visos apylinkės). pasak to virgulininko, ten po žeme būk tai yra tuneliai, bet nieko neigiamo, jokių kapų jis sakė nejaučiąs - spėjo, kad buvo meldžiamasi dievams, kad atliekamos apeigos. sakė, kad ir mano žemę siekia "alkūnė" nuo tos vietos ir jei pastatyčiau ten namą, tai galėtų apsireikšti buvę gyventojai, pvz. didelių ežių pavidalu :wink: smagu ar ne :lol: kaip ten bebūtų, namą aš visai kitoj vietoj statysiu, o su tom dvasiom, dar reikės pasišnekėt :P
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

ai, nežinau, gal tas virgulininkas ir prikūrė mažumėlę, bet vis tiek smagu :lol:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Žemėlapis: Kriaunos – anomalinių zonų centre?
http://www.delfi.lt/news/daily/hot/arti ... d=11395476

:)
Post Reply