Pagelbėkite naujiesiems

Laimė viename hektare, gyvenviečių kūrimas

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Geronimo
Posts: 2
Joined: Fri 04 21, 2006, 13:19
Location: Vilnius

Pagelbėkite naujiesiems

Post by Geronimo »

Sveiki visi,

Matau, kad jusu visu bendruomene jau turi tvirtus pamatus ir ne tik. Is pirmo zvilgsnio neitikima, kad Anastasija sugebejo pakeisti visa isties didziu greiciu. Ne tik ji. Pazvelkite i save - esate saunus, drasus, atkaklus ir kalbate, kaip kalba zmones suvokiantys savo zingsniu svarba, zinantys savo ritma. As visai naujas jusu tarpe, jei zvelgsite i registracijos duomenis, taciau sirdimi seniai esu kartu: esu gyvenimo draugas. As zinau, kad is pat pradziu galbut deretu tureti kuklumo ir nepulti prasyti, taciau vis vien kreipiuosi i jusu gerasirdiskuma..I tuos, kurie tures laiko parasyti atsakyma, duoti patarimu, susipazinti. Ir i tuos, kurie neatsakys.. Visi ir taip esate saunus - o cia jau sprendziu ir is vaisiu, ne tik is kalbu ;) Taigi prisistadymas ir jus pasveikindamas, turiu i prasyma: mielieji, ar galetumete pagelbeti nusviesdami dabartine situacija gyvenvieciu tema (Vilniaus rajone). Galbut si ta kaip tik zinosite apie parduodamus sklypus ir kita.
Aciu uz demesi, skaitant sias eilutes! Lauksiu jusu pasisakymu.
Aciu.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Oj, suprantu, truputeli sudetinga susigaudyti tokiame kiekyje informacijos, taciau pabandyk pasidairyti kad ir cia... temu yra labai nemazai sukurta :) kad ir sita..
Yra Voskonys, Sidabriiai vilniaus rajone :)
http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=339

sekmes ieskant ir kuriant :)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Sveikas Geronimo, džiugu tave girdėti!

Daugiau informacijos apie Vilniaus rajone besikuriančios gyvenvietes galima rasti ir temoje "Gyvenvietės.Kaip pamatyti? Kur kreiptis?"

Spausk nuorodą - http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?p=35331#35331
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Geronimo
Posts: 2
Joined: Fri 04 21, 2006, 13:19
Location: Vilnius

Post by Geronimo »

Sveiki!

Aciu uz pagalba - tiesa, as jau buvau perziurejes, kiek tik galima daugiau informacijos forume, tad ir aplankes jusu nurodytas vietas :) Paprasiau ir jusu, kad ka pasiulytumet (mano laimei taip ir padaret), o pats dar susisiekiau ir su konkreciais zmonemis, kurie yra tam tikru gyvenvieciu koordinatoriai. Aciu jums, kurie esat draugiski be jokios priezasties. Na, zinote, - draugiski, nes tokie esat, is pacios savo draugiskos prigimties. Ir toliau busiu greta, lauksiu zinuciu, domesiuos.
Smagu jus girdeti!
Iki!
kmalysko
Posts: 29
Joined: Sat 05 13, 2006, 19:22
Location: laikinai: La Rochelle

Post by kmalysko »

Laba diena.

Prisistatysiu - Kristina. Pries kelis metus skaiciau pirmaja Megre knyga. Nuo to laiko vis nepalieka nuojauta, kad darau kazhka dabar netaip, kazhko gaishu.
Dabar mano gyvenime mylimi zhmoguchiai, kurie noretu gyventi Rojuje. Todel stengiuos surinkti kuo daugiau informacijos, kad sugryzhus i Lietuva jau galetume ieskotis sklypo salia bendraminchiu, sodintis, statytis, kurti, gyventi.

Atejus i si puslapi - apsidziaugiau - yra tokiu kaip as!!! Bet pamachiusi visa kieki informacijos - labai nuliudau! Kiek gi laiko reikia vissa tai perskaityti???!!! Vat ir sedzhiu, skaitau, o kas belieka?

Gal but yra galimybe sudaryti puslapi su santraupom? PVZ:
Ekologishkas muilas daromas ish to ir to.
Azuolo negalima sodinti prie vandens...
(Chia tik pavyzdzhiai)

Labai jau praverstu tokia trumpa ir tiksli informacija!
Labai dzhiugu, kad yra forumas, kiekvienas gali pasisakyti, BET surasti naudingos informacijos praktishkai NEimanoma.

Tikiuosi, kad nieko nenuskriaudzhiau...
Tikiuosi, kad suprasite mus - NAUJOKUS.

Dekoju
Te viskas vyksta Dievuliui i pagalba!
Muscari
Posts: 4
Joined: Sat 06 10, 2006, 20:52

Post by Muscari »

Jei kaina uz hektara tik pora tukstanciu, tuomet ipirkciau... tik kur dabar kuriasi? ar dar nevelu prisijungt? ir ar nepabrango zemes kainos? gal dar yra ir kur uz pora tukstanciu?
Viskas visur ir niekas niekur...
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Paprasčiausias ir geriausias informacijos gavimo būdas - ateiti į klubo susitikimą ar atvykti į šventę ir pabendrauti su gyvais žmonėmis. Tikrai
Bogdanas
Posts: 9
Joined: Sun 10 29, 2006, 22:12
Location: Vilnius

Post by Bogdanas »

kmalysko wrote: Atejus i si puslapi - apsidziaugiau - yra tokiu kaip as!!! Bet pamachiusi visa kieki informacijos - labai nuliudau! Kiek gi laiko reikia vissa tai perskaityti???!!! Vat ir sedzhiu, skaitau, o kas belieka?

Gal but yra galimybe sudaryti puslapi su santraupom? PVZ:
Ekologishkas muilas daromas ish to ir to.
Azuolo negalima sodinti prie vandens...
(Chia tik pavyzdzhiai)

Labai jau praverstu tokia trumpa ir tiksli informacija!
Labai dzhiugu, kad yra forumas, kiekvienas gali pasisakyti, BET surasti naudingos informacijos praktishkai NEimanoma.

Dekoju
Forumas turi labai naudingą paieškos funkciją, kuria galima pasinaudoti ieškant pranešimų su reikiama informacija. Paspauskite viršutiniame meniu "Ieškoti" ir įveskite raktinius žodžius. Tikrai bus žymiai lengviau.
arūnas_bajerūnas
Posts: 1
Joined: Fri 02 02, 2007, 0:10
Location: Panevėžys(Šiauliai)

Post by arūnas_bajerūnas »

Sveiki,
esu Šiaulių universiteto, socialinių mokslų fakulteto, kaimo plėtros tyrimų centro darbuotojėlis :) šiame puslapyje ( http://anastasija.lt/?m=64 ) radau nuostabų inesos straipsnį, projektą ir nusiunčiau centro direktoriui Docentiu Daktarui Jonui Jasaičiui, jis labai susidomėjo ne tik šiuo projektu bet ir visa Jūsų veikla bei norėtų suteikti jums visokeriopą pagalbą (žinoma kas jo galimybių ribose). noriu pasiteirauti, kaip galėčiau susisiekti su autore Inesa? gal galite pasakyti jos tel. nr. ar elektroninį paštą?
esu sužavėtas Jūsų stiprybe, SĖKMĖS kūryboje :)
Oligarchas
Posts: 17
Joined: Sat 02 03, 2007, 14:26

Post by Oligarchas »

Geronimo wrote:Sveiki!

Aciu uz pagalba - tiesa, as jau buvau perziurejes, kiek tik galima daugiau informacijos forume, tad ir aplankes jusu nurodytas vietas :) Paprasiau ir jusu, kad ka pasiulytumet (mano laimei taip ir padaret), o pats dar susisiekiau ir su konkreciais zmonemis, kurie yra tam tikru gyvenvieciu koordinatoriai. Aciu jums, kurie esat draugiski be jokios priezasties. Na, zinote, - draugiski, nes tokie esat, is pacios savo draugiskos prigimties. Ir toliau busiu greta, lauksiu zinuciu, domesiuos.
Smagu jus girdeti!
Iki!

Ir jau metai sis forumas nebeidomus? :shock:
eufruzi7
Posts: 10
Joined: Sun 04 29, 2007, 19:51
Location: Mazeikiai

Post by eufruzi7 »

Gyvenau kažkada svajonių sodyboj.Ten buvo vaikystės rojus.Ten mano siela gyvena iki šiolei.Svajonė įgaauna kūnišką pavidalą-laukiu nuosavybės patvirtinimo dokumentų.Pagaliau po tiek metų grįšiu į vaikystės rojų ir kursiu amžiną rojų.Kai pradėjau skaityti Anastasijos pasisakymus apie giminės sodybas pradėjau ir vėl svajoti apie sugrįžimą tenai.Ta mintis tiek ilgai buvo paslėpta pačioj tolimiausioj sielos kertelėj,kvietė sapnuose,spindėjo kaip mažytis rasos lašelis ankstų vasaros rytą...........Skaudus buvo išsiskirimas anuomet,bet koks neapsakomas jausmas veda atgal ten kur liko mano širdis.Svajonė vėl išskleis sparnus,nplauks virš žaliuojančių pievų,išdykėlio upeliukščio,palaiminga ištirps tarp kvapniųjų žemčiūgų.............
Post Reply