GYDANTIS SPINDULIUKAS

Moderators: Mdsts, Neringa, Rapolas, Visi tvarkytojai

loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

[quote="aldute"
Be to, šiuo metu labai gerai jaučiuosi. Gal jūsų visų rūpestis padėjo, gal padėjo mano naudotos priemonės, kai kurie pakeitimai. Nežinau, bet esu dėkinga ir piulna džiaugsmo. :D[/quote]
Gydantis Spinduliukas :!: :D
aldute
Posts: 49
Joined: Mon 02 13, 2006, 12:32

Post by aldute »

Ačiū :D :D :D :D
VirgisM
Posts: 163
Joined: Wed 10 30, 2002, 17:41
Location: Kaunas, Rumšiškės, Vilnius
Contact:

Post by VirgisM »

Angeliuke wrote:Sveiki, gal kas nors galetu patarti kaip gyditi oda.Turiu be galo daug problemeliu su oda ir niekaip nepagiju.
Nepadeda nei liaudies medicina, nei chemikalai :(
Mmmmm.......butu dziugu, jei gauciau geru patarimu :wink: :D :D :D
Jei labai nesiaiškinant, kur glūdi priežastis, tai patarčiau vonias su jūros druska.
Dar geriau būtų pagyventi prie sūrios jūros ir dažnai maudytis.
Išbandžiau pats.
Tris savaites praleidau Kroatijoje, Hvar saloje, palapinėje ant Adrijos jūros kranto.
Image
Maitinausi vaisiais, daržovėmis ir grikių koše. Jokio tv, pc, tik deginausi, maudžiausi ir skaičiau.
Numečiau 7 kg, oda tapo lygi, tvirta, atspari, nuotaika, savijauta puiki...

Ech, gal reikėjo negrįžti :lol: :lol: :lol:
Sveikinu Tave karštai, Kad ištirptų debesys aukštai, Kad vaivorykštėmis pasipuoštų Mėlyni dangaus skliautai
Ir pradingtų visos nuoskaudos, Jei širdelėje laikai!
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

Basta wrote:joooo....... :wink:

Gal kas turit ir man patarimų?
Kaip atsikratyti keistų fobijų, atsirandančių nei iš šio nei iš to.. Baimės susižeisti ir dėl kitų?
Jos visiškai nepagrįstos atrodytų, iškyla kaip vaizdiniai ar mintys?
hmm... patarimų :roll: :) manau, šitos fobijos persekioja daugelį mūsų pasaulio žmonių ir ypač jaunų. iš tikrųjų, kaip jų atsikratyti, kaip padaryti, kad jos netrukdytų gyventi. aš esu šiek tiek "pagyvenus" ir galiu pasakyti, kad kiekviename mano išgyventame amžiaus tarpsnyje tų fobijų buvo, bet jos vis kitokios - dabar jau nebijai to, ko bijojai prieš 20 metų, bet atsiranda kiti nuogąstavimai, nors, iš esmės, galiu pasakyti, kad dabar fobijų turiu žymiai mažiau nei anksčiau ir nieko nebijau paniškai, t.y. galiu savo nerimus blaiviai analizuoti. kai man buvo 22 metai, nusižudė vienas mano draugas, ir tai mane labai paveikė. aš ir iki tol bijojau mirties ir, kai pasiguodžiau tėvui dėl šios baimės, jis pasakė "žinai, vaikeli, viskam reikia nunokti". tik praėjus metams galutinai įsikirtau į šitą jo pasakymą. iš tikrųjų patyrimas daug ką reiškia. gyvenimas kartais priverčia išgyventi savo fobijas, o kai jas išgyveni, daugiau nebijai arba ne taip jau labai. reikėtų save po truputį psichologiškai ruošti šiems išgyvenimams, kad jie neužkluptų staiga, kaip perkūnas iš giedro dangaus. iš tikrųjų, gal mes bijome gyventi? juk gyvenimas paprastai nėra vien tik maloniais, džiugiais įvykiais klotas - juk neišvengsi ir susižeidimų (čia nekalbu apie sunkias traumas) ir negalavimų (ypač jei ne "meilės erdvėj" gyveni), artimųjų ir augintinių netekties :) tiesiog negali to išvengti, nes kaip sakiau, tai gyvenimo dalis, be kurios jis būtų bespalvis, o jūsų siela neišgyvenusi šių dalykų neturėtų galimybių visapusiškai atsiskleisti net pati sau. taigi, mano nuomone, tam tikrų fobijų atsikratyti padeda pats gyvenimas, gyvenimiškoji patirtis ir žmogaus požiūris į bauginančius dalykus, t.y. kaip jis tuos dalykus vertina. Tam į pagalba ateina įvairios išmintingos knygos, kuriose dėstomus dalykus esi pajėgus įvertinti dėl jau įgytos gyvenimiškos patirties (tarsi pasitikrini ar tai, ką išgyveni, būdinga ir kitiems). neseniai skaičiau airių poeto ir filosofo John O'Donohue knygą "Keltų dvasinė išmintis". ten, be kitą ko, kalbama ir apie baimę. sakoma, kad tokie jausmai, kaip nepasitikėjimas savimi, nerimas ir kitokios baimės kyla iš pąsamonėjė tūnančios mirties baimės. autorius pataria analizuoti savo baimę - tiesiog paklausti savęs "ir ko gi aš taip bijau, būtent ko?" kai sau išaiškini, tada gali "dirbti" su savimi toliau ir baimės akys nebe tokios didelės :D kitas dalykas - nepamirškime minčių galios, nes savo mintimis apie baimę ją ir pritraukiame ir nesąmoningai priverčiame realizuotis tai, ko labiausiai bijome. galbūt valios pastangomis ir pasitelkiant reikiamą požiūrį savo baimę galima kažkaip "išgyventi" vien tik mintyse, kad įvykus tam, kas kėlė tą baimę, būtume pasiruošę išgyventi ją tikrovėje. galiausia viskas priklauso nuo mūsų pačių - kaip gyvename, ar esam pasiruošę atsakyti už savo gyvenimą (priežastys-pasekmės) - juk žinome pagrindinius dėsnius, tad ko tada bijoti be priežasties? ir kiek įmanoma reikėtų atsiriboti nuo išorinio pasaulio per žiniasklaidą (atrodo pastarosios paskirtis yra daugiau bauginti nei informuoti) skiepijamų baimių :)
VirgisM
Posts: 163
Joined: Wed 10 30, 2002, 17:41
Location: Kaunas, Rumšiškės, Vilnius
Contact:

Post by VirgisM »

nerimas ir kitokios baimės kyla iš pąsamonėjė tūnančios mirties baimės
Čia tai sutinku.
Po avarijos, po reanimacijos, atsimenu:
sugrįžau iš anapus tikrai žinodamas, kad po mirties tęsiasi egzistencija.
Dar viena stipri mintis, kad pragaro nėra ir niekas nebaudžia... :lol:
Tai žinojau iki kaulų gilumos. Kažkaip kitaip tada pradėjau gyvent.

Kartais žodžiai ar patarimai, taip ir lieka kažkur užrašyti.
Kai patirtis nesava, tai ne visada ir padeda.

Siūlyčiau išbandyti Anastasijos Spinduliuką, kai baisu ar neramu.
Įsivaizduokite ar pajauskite, kaip šviesos spinduliukas ateina iš kažkur
aukštai, įeina pro viršugalvį, užlieja galvą ir kūną.
Kiek daug džiaugsmo tai suteikia ir gydo...
Sveikinu Tave karštai, Kad ištirptų debesys aukštai, Kad vaivorykštėmis pasipuoštų Mėlyni dangaus skliautai
Ir pradingtų visos nuoskaudos, Jei širdelėje laikai!
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Jūsų patyrimas, Virgi, tikrai neeilinis!
Bastute, Chi-Gung knygoje radau naudingų patarimų, kad mentaliniai sutrikimai dažnai yra ligos simptomai, bet ne ligos priežastis. Vitaminas B3 yra gyvybiškai reikalingas, gaminant neuroperdavėjus smegenyse, todėl reikiamos mitybos terapija kartais duoda geresnius rezultatus, negu psichoterapija. Prisiminkime Anastasijos patarimą valgyti kedro riešutus.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Kaip ten pavasaris, ar visi pakilioje nuotaikoje ir geros sveikatos?
Norėčiau pasidalinti, kaip išsigydžiau agresyvią apgamą. Sausio mėnesį pastebėjau ant veido sparčiai didėjančią ir tamsėjančią apgamą. Kadangi ligoninių vengiu, Google panaršiusi, radau informaciją apie Bloodroot augalą (Sanguinaria canadensis), kurio tepaliuką mano vyras nelaukdamas užsakė. Tereikėjo patepti tris kartus, 24h pertraukomis. Neužilgo pradėjo perštėti, rausti aplinkui. Patariamų nuskausminančių neėmiau, nes niekad nenaudoju. Apie mėnesį laiko atrodžiau žiauriai apgailėtinai. Po to pradėjo gerėti, kol vieną rytą radau nusidriekusį sukrešėjusį kraują pe visą žandą. Pabaigiau gydymą alijošiumi, tepdama skysčiu iš nulaužtos šakutės, po tris-keturis kartus per dieną. Dar po savaitės atsargiai palietus šašą, gražiai nuėmiau ir, mano džiaugsmui, po apačia radau rausvą odelę, kaip kūdikėlio užpakaliukas.
eufruzi7
Posts: 10
Joined: Sun 04 29, 2007, 19:51
Location: Mazeikiai

Post by eufruzi7 »

Angeliuke wrote:Sveiki, gal kas nors galetu patarti kaip gyditi oda.Turiu be galo daug problemeliu su oda ir niekaip nepagiju.Nepadeda nei liaudies medicina, nei chemikalai :(
Mmmmm.......butu dziugu, jei gauciau geru patarimu :wink: :D :D :D
Odai pagerinti naudoju paprastą metodą.Išgėrusi kavos likusiais tirščiais švelniai pilinguoju veidą.Oda būna švelni kaip aksomas,suragėjusios ląstelės nusivalo.Galima ir visą kūną,suaktyvinama kraujotaka būni,kaip iš najo gimes ir siela pakylėta.Puiki nuotaika visai dienai :D
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Tik ar nuo kavos puiki nuotaika?
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Post by batuotas katinas »

Basta wrote:Ačiū visiems už patarimus. :)
Jau valgau kedro riešutus - veikia kaip stebuklas.
:)

Taip pat padeda čakrų meditacijos bei jogos pratimai.

Dėkui. :)
Chm... Tą vidinimį "parinimasi", kurį jūs vadinafe fobijomis ateinančiomis nei iš šio, nei iš to, mes paveldėjam iš šeimos. Abejoju ar joga padės... taip ir mirsim su "parais viduje."
briedis
Posts: 134
Joined: Fri 01 06, 2006, 2:03

Post by briedis »

Štai čia, batuotas katine, aš visiškai sutinku :D . Nei joga, nei visi kiti taikomieji dvasingumai tikrai nieko nepadės. Kai nori žmogus gyvent be problemų, tai ir gyvena. Nieko nėra paprasčiau.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Batuotasai katinėli, ar tai tu, Uriele? Gal tiesiog jos pasiilgau...
Briedi, tas gyvenimas be problemų, tai gal irgi paveldėta "iš šeimos?":)
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Post by batuotas katinas »

Cha.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Ach, nejaugi būsi pradžiuginus mūsų padangę?.. :-O :))
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Post by batuotas katinas »

loreta wrote:Ach, nejaugi būsi pradžiuginus mūsų padangę?.. :-O :))
Esat linkusi nukrypti nuo temos.
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Post by batuotas katinas »

O man tai nieko tie dalykai nepadėjo... :P :P :P
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Supratau, Katinėli, kad nesi Urielė. Atsiprašau.
Kuo skundiesi, kad "tie dalykai nieko nepadėjo?". Kuo negaluoji?
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Post by batuotas katinas »

Mane apsėdęs demonų legionas.....
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Tai ar varysim demonus tradiciniu būdu, ar alternatyviu? :gigi:
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Post by batuotas katinas »

Nesu jokia Urieli. Loreta būk tiktra.
Post Reply