Iš Rytų į Vakarus

Moderators: Mdsts, Neringa, Rapolas, Visi tvarkytojai

Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Iš Rytų į Vakarus

Post by Ramuma »

Daugelis prisilietę prie Rytų filosofijos, susidūrė ir su įvairiomis praktikomis... Pajuto jų poveikį ir naujų jėgų antplūdį(žinoma, nevisi)...

Pradėsiu iš toliau...
Tikriausiai žinote, jog žmogus geba kurti energiją, ją realizuoti... Turi pasirinkimą ir laisvą valią sukurti savyje tiek geros, tiek ir blogos energijos... Kiekviena iš jų yra svarbi ir neatsiejama nuo pusiausvyros... Tačiau...
Žinome, jog Rytų filosofija, kultūra gyvuoja daugybę amžių, bet žinome ir tai, jog jos nebuvo perėmę mūsų protėviai... Ir tam yra svarios priežastys... Jas puikiai jautė ir suvokė mūs senieji išminčiai...
Taip pat daugelis iš jūsų galėjo tiesiog intuityviai jausti, jog visos tos praktikos nėra vien "gėris"... Nes...

...Žmogus pradedantis valyti savo organizmą tam tikrų kvėpavimų ir su jais suderintų pratimų dėka, energiją pradeda "semti" ne iš savęs, bet iš savo palikuonių, dar negimusių ainių, kitaip dar ateities... Kuo intensyvesnis praktikos atlikimas, tuo daugiau žmogus ima valytis ir ima apvalyti savo palikuonius... Bet kaina savo tolimų ainių gyvastis... Juk žmogus nutraukęs užsiėmimus, kvėpavimus ir pratimus pradeda "sekti", t.y. grįžti į panašią būseną, kurioje buvo prieš pradėdamas įvairias "savirealizacijas"... Būsena gali skirtis, nuo tos, kuria žmogus prieš užsiimdamas praktikomis gyveno... Ji gali būti geresnė... Ir priežastys paprastos...

Tai atviresnis ir nuoširdesnis žvilgsnis į aplinką ir kitus žmones... Dėka pakitusio požiūrio ir sąmoningumo... Pusiausvyrą žmogui padeda atgauti gamta, gimtinės erdvė, joje augantys augalai, kurie dalijasi informacija su šeima ir vaikais... Natūraliai-dabartimi... Taip žmogus geba pats kurti savyje energiją, leidžia atsiskleisti Meilei, neimdamas iš ateities kartų gyvasties...

Gimtinės erdvė turi nepaprastą reikšmę ir labai svarbią... Tačiau apie tai gal kitą kartą...


P.S.: Reiki taip pat turi neigiamo... Truputį... Kurį galima ištaisyti... Tačiau tai ne nuo manęs priklausys, o nuo Jūsų, kurie šiuo būdu gydo... Apie Reiki vėliau...

Su Meile Mantas(Ramuma)
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Mantai, kaip susiformavo tokia tavo nuomonė ? Kodėl manai, kad Rytų praktikų pagalba "semiama" energija iš palikuonių?
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Post by Ramuma »

Atsakymus į šiuos savo klausimus, Irute, galbūt rasi tekste... Tačiau jei ir surasi- nebus gerai... Patvirtinimą ar paneigimą, gali visko surasti tik savo širdyje... Kiekvienas gali... Reikia...
Atsiprašau, jei žodžiai ne tie...
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Post by Ramuma »

Apie Reiki labai trumpai:..

"Reiki skirta padėti sveikstančiajam, tačiau sergančiajam, ji yra labai žalinga..."


Ir dar...

Yra labai mėgstamas posakis įvairių sektų, ir netik... Jis skamba panašiai taip:..

"Kiekvienas kelias veda pas(į) Dievą..."

Tačiau tai nėra pilnas posakis(jis nėra naujas)... Nes jei taip(jei pilnas), jis daugiau yra žalingas, nei naudingas žmogui...
Na, o kita puselė skambėtų "panašiai":..

"...Tačiau kiekvienas iš jų(kelių) priklauso Velniui"

Laimingai Jums...

Nuoširdžiai Mantas(Ramuma)
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Ech, o aš maniau, kad padiskutuosim :wink: Neketinu ieškoti kažin kokių užslėptų tiesų tavo, Mantai, tekstuose....
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Post by Ramuma »

Į klausimus galiu jums atsakyti... Bet naudingiau, jei patys pamąstysite...
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Post by Ramuma »

Aš laukiau... Ir vis dar laukiu...

Paprieštaravimo iš Jūsų... Nors menkiausių argumentų... Tik taip galėsiu aš daugiau Jums parašyti... Žinodamas, jog visa tai jau apmąstyta... Ir mintys Jūsų geba greitai lėkti ir suimti daug žinojimo iš "niekur"...

Laukiu... Nekantrauju... Nuoširdžiai...
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Post by Ramuma »

Ačiū... Ir aš dėmesio sulaukiau...
Didelis dėkui, kad mąstote...

Ar prisimenate knygoje parašytus teiginius, apie tai, jog šiek tiek buvo paveiktos ir iškreiptos "tiesos" ir apmąstymai išminčių įvairiuose kraštuose, taipogi ir Rytuose, kurios persidavė ir įvairioms praktikoms...

Apie tai ir noriu su Jumis pakalbėti... Nes Laimis buvo rašęs, jog jis dažnai sutinkąs daugybę žmonių, kurie visų pirma ketino(ar tebeketina) sukurti "savyje" gimtinę, tačiau nebuvo(nėra) siekio juose atgaivinti mūs tėvelių praeities gimtinių savo mažiesiems...

Suprantu, jog mokslas šiuo metu nepadės taip neatremiamai patvirtinti(kaip kad kalbant apie alkoholį ar kitas psichotropines medžiagas)... Tačiau aš pasistengsiu... Prižadėjau... Taip...

Didelis Ačiū...
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Post by Ramuma »

Apie(vardais mes ne(si)vadiname, o aš labai... noriu...)...

Tai susiję su apeigomis...

Neveltui senieji "mūsų" išminčiai sugaišdavo daugybę laiko apeigų reikšmei nusakyti-pajausti, jos poveikui patikrinti(tiek kūno, tiek ir sielos atžvilgiu)...
Ne viską jie žmonėms ir apsakydavo... Tiesiog vienu ar dviems sakiniais, ar keliais trumpais veiksmais, kurie suderindavo žmogaus pusiausvyrą... "Nusakydavo" didžiulį mokslą, kuriam perprasti negaišdavo paprastas žmogus laiko... Tuom ir buvo pasinaudota...

Perpratus ir supratus Visatos organizmą ir visapusišką apeigų(praktikų) poveikį, galima manipuliuoti žmonėmis ir jų sąmoningumu, nepaisant to kokiame jis, žmogus, lygmenyje(t.y. ar jo sąmoningumas ir požiūris tyri)... Pakanka apeigose ar praktikose nors dalelę pakeisti... Ir visas žmonių sąmoningumas ir mąstymas(mintys) gali pasitarnauti tikslams to, kuris yra perpratęs ir išjautęs Visatos organizmo veikimo principus...


Ir labai atsiprašau Jūsų už "mokslinę" kalbą... Ir man ji nepatinka... Perdėm nemaloni...
Romas
Posts: 87
Joined: Thu 11 21, 2002, 15:38
Location: Vilnius

Post by Romas »

Nelabai yra apie ką diskutuoti. Makalynė. Reikia pirmiau išmokti atskirti "pelus nuo grūdų", o tada pamokslauti.
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Post by Ramuma »

Pamokslauti neketinu...
O dėl žodžių... Atsiprašau... Suprantu, jog nėra lengva skaityti... Apie pajautimą nė nekalbu... Labai "sausas" tekstas...
Bet aš pasistengsiu paprasčiau...
Ačiū...
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Post by Ramuma »

Pasirinkimą, laisvę turi ir drauge kadais turėjo,
Žmogus gyvenantis šioj Žemėj...
Sprendimą, valią savo kitam yra jis atidavęs...
Užmigo-atsibusti: Nedaugelis pamąsto,
Bet su aušra atgyja ir senolių dvasios:
Širdyse Vaikelių, Jūsų...

Palengva, su kvietimu- sukurti...


Ačiū Jums.
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Post by Angeliuke »

:yy:  :angel:  :yy:
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Post by Ramune »

Labas Upone, tai kas tave vercia uzsukt ir pasisakinet musu puslapiuose :?: nes anot taves zmogus neturi pasirinkimo laisves :( ir kurti jis negali nieko... :cry:
Kas tave vargsele vercia tai daryti :?:
Ir leisk pridurti, kad cia ne beprotybes skelbejos pasekejai, kaip tu visur tai linkusi pabrezti, o zmones kuriuos vienija noras veikti ir kurti realybeje, jeigu aiskiau - bendraminciai.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Uponė nėra moterytė:)
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

upone wrote: Tai čia kaip pažiūrėsi...
Aš teigiu, kad žmogus neturi jokio pasirinkimo ir laisvos valios, o jei labai supaprastinus, tai iš principo nieko ir nekuria :(
Nėra nei blogos, nei geros energijos. Ji arba yra, arba jos nėra.
Ar užteks pradžiai?
Jeigu taip nuosekliai permąstytumėte savo gyvenimą, tikrai atrastumėte, kad net sovietmečiu turėjote savo pasirinkimą ir laisvą valią. Net ir kgb-istų kabinete manęs neprivertė liudyti prieš savo draugus, nes žinojau, kad turiu pasirinkimo teisę. Mes formuojame savo realybę ir esame ten, kur patys pasirinkome. Sunkiausių išbandymų momentais mes akistatoje patys su savimi. Jeigu tie sunkumai mus padarė geresniais žmonėmis - pergalė. Bet jeigu nelengvų išbandymų pasėkoje tapome arogantiški, niekinantys savo artimą ir kaltinantys visą pasaulį dėl savo nesėkmių, well..., tada labai gaila...
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Post by Ramuma »

Mano Prosenelis taip pat turėjo pasirinkimą, Loreta... Išvykti į vakarus, JAV ar pasilikti su vaikeliais savo- Lietuvoje, savo rankomis šeimai sukurtoje Gimtinėje, dideliame sode... Ir jis pasirinko...
Po keletos dienų, jį viduryje aikštės sušaudė, dukrelių ir mano senelio akyse... Sodus, medžius pasodintus iškirto, išliko tik vienas ąžuolas...
Gera širdyje... Praeitis atgyja palengva... Noriu...

Bunda pajautimas mūs senolių praeities... Noras pilnatvės...
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Post by Ramuma »

Pajautimu žmogus geba keisti Likimą...
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Post by Ramune »

Jo upone, o gal atsiprasau uponai - tave sukure, tam, kad tu siame saite, visur atvertum mums akis teisybei, atseit mes sutverti beprotybes sekimui...ir vargselai nesuprantame, kad tai ne musu paciu pasirinkimas :cry:
Neuzsigauk, taciau tai akivaizdu :wink:
Is gyvenimo patirties galiu pasakyti, kad cia silpniuku sukis - taip lemta, pasirinkimo ner... ata
:) :) :)
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Ramuma wrote:Mano Prosenelis taip pat turėjo pasirinkimą, Loreta... Išvykti į vakarus, JAV ar pasilikti su vaikeliais savo- Lietuvoje, savo rankomis šeimai sukurtoje Gimtinėje, dideliame sode... Ir jis pasirinko...
Po keletos dienų, jį viduryje aikštės sušaudė, dukrelių ir mano senelio akyse... Sodus, medžius pasodintus iškirto, išliko tik vienas ąžuolas...
Gera širdyje... Praeitis atgyja palengva... Noriu...

Bunda pajautimas mūs senolių praeities... Noras pilnatvės...
Pagerbiant prosenelius, mano proprosenelis prieš tėvų valią pamilo tarnaitę. Tada tėvai jį išsiuntė 25 metams į rekrutus. Atitarnavęs tuos ilgus metus, prosenelis grįžo ir vedė tą pačią moterį, su kuria susilaukė aštuonių vaikų.
Post Reply