Rabarbarai?

Įvairūs forumiečių patarimai. Pasidalinkime patirtimi. Čia klausiama patarimo

Moderators: Gluosnė, Visi tvarkytojai

Post Reply
Wilte
Posts: 4
Joined: Tue 05 08, 2007, 15:19
Location: Kaunas

Rabarbarai?

Post by Wilte »

Brangieji ir brangiosios :lol: Gal kas zinote kokiu skaniu receptuku is rabarbaru? Tiesiog gaila nepanaudoti tokio vitaminu saltinio. Bet mano namiskiai negaliu valgyti zaliu, nes pakiles skrandzio rugstingumas.
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Post by batuotas katinas »

Skaičiau, kad agrastai, rūgštynės ir rabarbarai labai nesveika valgyti. Geriau kur nors kitur ieškotis vitamino C šaltinių.
Wilte
Posts: 4
Joined: Tue 05 08, 2007, 15:19
Location: Kaunas

Rabarbarai

Post by Wilte »

Nezinojau... Vaikysteje slamsciau rabarbarus, bet lyg ir nieko neatsitiko. O kam jie kenkia?
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Post by Ramune »

Labai skanu virti is rabarbaru kompota arba saldzia sriuba, tikras skanumelis.
Katineli, is kur trauki tuos dalykus, kad rugstynes, rabarbarai ir agrastai nesveika :lol:
Apie rabarbarus, jais gydomas letinis skrandzio ir zarnyvo gleivines uzdegimas.
Apie rugstynes, ju pas mus auga 16 rusiu ir tik smulkioji rugstyne yra nuodinga. Rugstynese yra daug vitamino C, baltymu bei gelezies. Rugstynes stimuliuoja kepenu darba ir tulzies issiskyrima, stiprina zarnyno darba, stabdo kraujavima, valo krauja ir gydo skorbuta ir dar t.t.
Beveik visuose vaistiniuose augalu zinynose galima rasti tik teigiamai rasant apie siuos augalus, matyt tave kazkas blogai informavo :)
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Post by batuotas katinas »

Pasidomėkit ką rašo Eugenija Šimkūnaitė ir Jadvyga Balvočiūtė. Organizmas deja užsiteršia senatvėje...
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Post by Ramune »

Butu idomu susipazinti su sia informacija issamiau, gal galetum pasakyti (jei tai nesudaro dideliu sunkumu), tu veikalu pavadinimus, nes ju ne vienas :roll: :)
Wilte
Posts: 4
Joined: Tue 05 08, 2007, 15:19
Location: Kaunas

Post by Wilte »

Vakar radau receptuka- ryziu ir rabarbaru apkepas. Fantastika!Mano seimynai labai patiko, kapojo net ausys linko :P Nezinau kiek jis yra nesveikas, bet labai skanus ir lengvai pagaminamas.
Wilte
Posts: 4
Joined: Tue 05 08, 2007, 15:19
Location: Kaunas

Post by Wilte »

O gal kas zino apie gelsve? Kad ji prieskonis as zinau, bet kokiu ji dar turi savybiu ir kaip ja butu dar galima panaudoti. Mano darze gelsve taip isbujoja, kad isauga aukstesne nei vysnios. Prisidziovinu prieskoniams, o kitka labai gaila nuleisti suniui ant uodegos... Gal kam reikia?
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Post by batuotas katinas »

Taip! Gelsvių šaknys būna labai tankiai suaugę. Manau, kad nėra ko gailėti tų šaktų. Galit raut drąsiai, nes vistiek visko neišrausit. Augalus juk laiks nuo laiko reikia paretinti.

Rabarbaruose esantis vitaminas C turi kalcio oksalato, kuris iš organizmo nepasišalina. Taip mes save teršiame.

Chm... Nelabai suprantu, kaip iš gelsvės daryti mulčą? Nors visada esu daugiau nesuprantantis, nei suprantantis.
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Post by Ramune »

Apie gelsve raso labai daug vaistiniu augalu zinynuose, tikrai nemazai informacijos.
O pyragas su rabarbarais buna nuostabus. Ar gali buti taip, kad musu seneliai vartotu kenkianciu augalus :wink: , sutinku kad gali buti jie kenksmingi dideliais kiekiais, taciau valgant saikingai drystu abejoti :) :)
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Post by batuotas katinas »

Nėra idealaus augalo, tad jei vaikas nenori rabarbaro nebarkime jo už tai...
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Post by batuotas katinas »

Ypač samanę kartais reikia pagerti.... :lol: Gal tuos rabarbarus degtine irgi užpilt tinka?
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

degtinės tai nevirškinu - bjaurus gėrimas, nebent vaistažolėms užpilti tinkamas, bet ir tai geriau - gera samanė.

Šimkūnaitės knygeles esu skaičiusi, bet kartais man atrodo ji pavaro pro šalį su savo pastebėjimais, ypač dėl rabarbarų - super augalas, graužti žalią, virt kompotus, pyragus, o jau nereiklus, dar tokio paieškoti reikia. agrastai irgi super. iš esmės visi augalai yra vertingi, tik kai kurie nuodingesni, tai juos reik labai mažomis dozėmis vartot, kaip vaistus.
na Balvočiūtė, kaip ir Šimkūnaitė abi "mokytos raganos", tai jau biski sugadintos - kaip sakoma "smegenys praplautos". vertinu labiausiai tą žinojimą, kuri jos perėmė iš savo tėvų-žolininkų, o Šimkūnaitė, man rodos, gal net geresenė rašytoja ir liaudies kultūros žinovė nei biologė :)
Post Reply