Kūrėjo sistema (apie tai, kad nereikia dėti fizinių past.)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Kūrėjo sistema (apie tai, kad nereikia dėti fizinių past.)

Post by Mindaugas »

Pradedu pasitikėti, kad viskas gamtoje tvarkoj. Va vakar buvau pas Laimi sode. O ten buvo neravėtas daržas. Bet buvo ir išravėtų lysvių( kaimynų).
Tai kur neravėtos tai žolių daug ir drėgmė laikėsi laistyti nereikėjo. Augalai labai gerai auga.

O va kur išravėta tai matosi laistyti reikia dažnai.
O svarbiausia kad pajaučiau pasitikėjimą, Kūrėjo sistema.
Ir kuo toliau tuo labiau.

Pas mane auga kaštonas jau antri metai.
Taigi aplink jį buvo daug žolių gal trigubai aukštesnių. Pro žoles pasižiūrėdavau kaip gražiai jis žaliuoja, jam patinka vadinasi taip.
Ir vieną dieną neapgalvojęs, paėmiau apkarpiau tas žoles aplink gal 30cm. Pamaniau va bus jam daugiau saulės....
Sekančia dieną žiūriu kad jau iš vienos pusės lapai ne tokie žali, pageltę, saulė apdegino.
Nereikėjo taip daryti supratau, juk viskas ir taip tobulai sugalvota. Nereikia kištis per daug. Manau būtų užtekę ir žoles ranka prasklaidyti.
-----------------------------------------
Tau reikia tik pagaut, suvokt kūrėjo mintį, jaust jo sistemos visapusiškumą, o ne daryti sprendimus vien remiantis protu. (Anastasija)
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Kuo maziau kishtis.. Kuo maziau..
Fiziniu pastangu reikes kitokiai veiklai :)
O augaleliai vieni kitais pasirupins :)
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Manau, kad ši tema ypatinga. Prie jos tikrai sugrįšime. Matyt dar nepriaugome :cry: Kūrėjo sistemos pažinimui reikia gyventi toje sistemoje, ją suprasti ir kurti, vadovaujantis jos dėsniais. Tikrai labai gera tema. Oi kaip mums reikėtų, kad kas jau pažengęs galėtų pasidalinti savo tegu ir nedideliais pasiekimais. Svajoju, kad ši tema tampa viena iš populiariausių forume.
Senis M
Posts: 37
Joined: Fri 09 05, 2003, 15:29

Post by Senis M »

Agnė wrote:Manau, kad ši tema ypatinga. Prie jos tikrai sugrįšime. Matyt dar nepriaugome :cry: Kūrėjo sistemos pažinimui reikia gyventi toje sistemoje, ją suprasti ir kurti, vadovaujantis jos dėsniais. Tikrai labai gera tema. Oi kaip mums reikėtų, kad kas jau pažengęs galėtų pasidalinti savo tegu ir nedideliais pasiekimais. Svajoju, kad ši tema tampa viena iš populiariausių forume.
Pirma neįdėjęs žmogus kokios nors pastangos, jokiu būdu neturi pasikliauti aukštesnėmis jėgomis, tikėtis pasisekimo ir ypatingo santykio su savimi iš aukščiau, bet privalo imtis darbo įsisąmoninęs, kad, jeigu jis to nepadarys, tai nepasieks, ko nori pasiekti.
"Aukštesniųjų pasaulių suvokimas"
koks yra musu tikslas?
Senis M
Posts: 37
Joined: Fri 09 05, 2003, 15:29

Post by Senis M »

:) Žmogaus uždavinys, atliekant neutralius poelgius, pakelti juos iki gerųjų lygio taip, kad sujungtų mintimis jų vykdymą su absoliučiu Kūrėjo valdymo suvokimu. :wink:
Last edited by Senis M on Fri 09 12, 2003, 12:12, edited 1 time in total.
koks yra musu tikslas?
saimhe
Posts: 58
Joined: Wed 10 30, 2002, 16:35

Re: Kūrėjo sistema (apie tai kad nereikia dėti fizinių past.

Post by saimhe »

Mindaugas wrote:Tai kur neravėtos tai žolių daug ir drėgmė laikėsi laistyti nereikėjo. Augalai labai gerai auga.
Kurdiumovą skaityk :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Re: Kūrėjo sistema (apie tai kad nereikia dėti fizinių past.

Post by Mindaugas »

Moteriškų pokalbis stotelėje:
Tu žinai aš girdėjau per radija ir televizija kad nereikia ravėti.
Va mano pusbrolio žmona nieko neravi, kartais nupjauna kokią didelę žolę kuri labai užstoja.
Ale koks pas ją derliaus, a ja jai,
gal pas ją žemė kitokia ( žinoma kitokia kai leidi žolėms augti -pamaniau aš)
pas mane tiek nebūna
Bet aš raviu, nes man bjauru tos žolės.

--------------------------------------------
Ir man iškilo klausimas kaip su tomis sėklomis ir kaip jas sėti.
Pasidalinsiu kaip dabar yra.
Turiu sodą 6 arų mažiukas. Bet auga kelios obelys kriaušės. Derlius kiekvienais metais.
Paskutiniais 5-6 metais niekas ten nieko nedarė, nebet kokį kartą atvažiuodavo obuolių nusirinkti ir tai nevisada. Visur aplinkui žolės ilgos sudžiuvusios. Krūmai kai kur perdžiuvę.
Pasiėmėm sėklų sakom na pabandom, su grėbliu pragrėbėm tas žoles palei obelį, ir aš pamačiau žemę tokia minkštą minkštą pilna sliekų, ir tokia riebi nera ką lyginti su parduodamu kompostu iš parduotuvės.

Sėklų pribarstėm ir viskas.

Ir dabar jau šiandien nuvažiuojam pažiūrėti, ten kur buvo nugriebta ten daug maž pradėjo daugiau tokios plonos žolytės augti, ir sudygo "kažkas".
Na kolkas tik užgožė dilgėlės tą vietą kur žemė buvo nuoga ir gėlių buvo prisėta.

Taigi klausimas kaip sėti? Kur jei žolių aplinkui, daug?
Na man pasisekė nes tas sodas niekad nebuvo šienaujamas. Pastebėjau ten kur šienauja ten žolė tankesnė. Ir jau nebe tokia minkštutė taip kad sunkiau sėti reikia tada praravėti. Ką čia praravėti reikia sukasti, bet tada jau pasižeidžia visa šaknų struktūra susimaišo įvairios piktžolių sėklos ir t.t.
paspausk
Posts: 1
Joined: Tue 05 11, 2004, 8:00
Location: Vilnius

Post by paspausk »

Nelabai pasitikiu kurejo galia, kai seklos augs barstysis ir vel augs vis didindamos derliu.
O kaime pora metu ant lauko, uz ukiniu pastatu, sodinome pomidorus, tai nei laistyt, nei ravet reikejo, augo patys, derligumas dar geresnis nei pas mama sodo siltnamyje.
:mrgreen:
8)
I'll be back as soon as possible
Post Reply