Ieškau draugų

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Post Reply
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Ieškau draugų

Post by Dino »

Ieškau draugų

Velnias, skaitau aš šį laišką jau kelintą kartą ir vis kažką pridedu ar išbraukiu... Kada tai baigsis? Kada širdis leis jį parodyti kitiems?.. O gal taip ir liks laiškas sau?

Rašau, nes manau, kad reikia. Nes tiesiog ieškau draugų... Priežastis, žinoma, ta, kad tikrų neturiu. Visi tik pažįstami arba kolegos įvairiose srityse. Nesu visiškai vienas, turiu savo antrąją puselę. Kai kas sako, kad ir tiek gali užtekti. Tačiau, kaip rodo mano asmeninė patirtis - neužtenka. Su laiku viskas pabosta. Skaudžiausia, kai pabosta mylimas žmogus... O kodėl taip yra, aš nesiimsiu atsakinėti, bet šiame pasaulyje sunku išlaikyti kažką nekintamą (o pagal mano supratimą - tai neįmanoma ir neturi būti įmanoma).

Taigi, ieškau draugų, tų nuostabių žmonių, su kuriais galėčiau bendrauti, praleisti laiką kartu. Tad trumpai papasakosiu apie save. Pradėsiu gal nuo to, koks esu aplinkiniams ir mažai pažįstamiems (iš neigiamos pusės). Pačiam neteko to išgirsti, kad kas sakytų, bet pavyko sužinoti iš kitų. Daugumai atrodau pasipūtęs ir labai nuvertinantis kitus. Taip pat, ir egoistu neretai esu išvadinamas. Kodėl taip yra - nežinau. Tik artimiau mane pažinę žmonės, supranta, kad aš esu visiška priešingybė tokiam apibūdinimui. Tik kartais liūdna, kai tie patys žmonės prie viso to dar prideda, jog tokio kaip aš (keistuolio) dar neteko sutikti. Čia turbūt ir yra priežastis kodėl tų draugų neturėjau ir neturiu.

O ką galima būtų pasakyti apie mano teigiamą pusę? Artimesniems žmonėms atrodau labai nuoširdus, rūpestingas, atviras, užjaučiantis... Ech, bet juk banalu tai. Kam to reikia. Parašykite ir pažinsite. Tik nenustebkite, jei pamatysite prieš save "ateivį".

Nežinau ar tai reikšminga, bet norėčiau pridėti, kad pagal visus požymius esu Indigo. Auros spalvos nemačiau, bet klausimai į kuriuos teko atsakyti ir ką patvirtino mama, bei pradinių klasių auklėtoja, leido suprasti jog nesu įprastas žmogus. Tai galbūt dar viena priežastis, kodėl visada likdavau nesuprastas. Tarsi juoda avis tarp baltų bandos.

Kažkokių ypatingų talentų neturiu, bet, manau, kad turiu vieną gebėjimą, kurio pasigendu daugumoje žmonių. Tai gebėjimas viską matyti globaliai. Į kiekvieną dalyką žiūriu plačiai, neapsiriboju kažkokia siaura sritimi. Taip pat esu toks žmogiukas, kad "užsidegęs" galiu labai stipriai paveikti kitus žmones. Ar iškart, ar po kurio laiko, bet tai vistiek įvyksta. Šis užsidegimas, dažniausiai yra gerąja prasme. Tai tarsi polėkis, kuris verčia mane daryti tokius dalykus, kurių paprastai tikrai nepadaryčiau. O kai po kurio laiko pažvelgiu į tai, ką pasakiau, parašiau ar padariau, tai atrodo jog mano poelgiai buvo mažų mažiausiai kvaili. Bet... Kiek teko pastebėti, poveikis žmonėms yra teigiamas, tai labai nesigraužiu, kad kvailai tada atrodžiau. Manau, kad netgi šį laišką rašydamas, esu polėkio būsenoje... Vadinasi, kvailai atrodau. Tiek to, pabandyti vistiek verta.

Nenustebkite, jei tai ką skaitysite toliau, skambės kiek egoistiškai. Noriu papasakoti kokių žmonių aš ieškau. Lytis, amžius, išvaizda man visiškai nesvarbu. Svarbu: minties laisvumas, požiūris į gyvenimą, į pasaulį, dogmų neturėjimas, poelgių pagrįstumas, nesilankstymas "stabams". Sunkiausia man nusakyti LAISVĖS prasmę. Šiuo žodžiu noriu nusakyti, tą mąstymo būdą, kai visiškai atmetama dirbtinio pasaulio realybė ir kuriama sava. Vienaip ar kitaip ieškau tokių žmonių, kurie savyje turi tą ugnelę, viduje klykiančia, jog šis pasaulis yra blogas (sąlyginai išsireiškus), kad jis turi būti kitoks. Ne ne, pasaulio gelbėtojų nereikia. Bet tiesiog pats mąstymas turi būti kitoks. Laisva mintis nuo visų dirbtinų įrėminimų ar tiesų...

Nesitikiu, kad įvyks stebuklas (jais netikiu, nes jie yra natūralaus proceso dalis) ir dabar pradės atsirasti draugų. Tiesiog parašius, gal ramiau širdžiai bus, kad visgi pabandžiau. Pilnai tikėtina, kad kai kam šis laiškas gali sukelti pyktį ir galite susidaryti nekokią nuomonę apie mane, bet man tai įprasta. Dar neatsirado žmogus, kuriam būčiau sugebėjęs perteikti savo pasaulio vaizdą. Atrodo, kad tai tiesiog per sunku suvokti. O iš viso šio minčių kratinio, aš nė mažiausios dalelės nepasakiau to ką norėčiau... Tiesiog nemoku rašyti ir dėstyti minčių. Greičiausiai dėlto, kad jos pas mane skrieja labai dideliu greičiu. (O gal ne?..)

Natūraliai kyla klausimas, kodėl tada būtent tokia draugų paieškos formą pasirinkau? Jei trumpai - kitos(pažinčių portalai, naktiniai klubai, radijas ir kt) formos man kelia... Gal geriau susilaikysiu. Kas pagalvos, tas supras ką turiu omeny.

Taigi, ačiū už jūsų sugaištą laiką skaitant šį laišką. Tikiu, kad nesu vienintelis toks ir labai norėčiau pabendrauti su panašiais žmogiukais.

Jei visgi neatbaidžiau ir jaučiatės panašiai kaip aš, su manimi galite susiekti:

8-627-85606 - ežys (patogiausia sms)
dino-lifter - skype
[email protected] - email
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Post by Angeliuke »

xe crazy tu waikinukas...bet kuo daugiau skirtingu zmoniu pasaulyje,tuo jis spalwotesnis..dziugu :D
VirgisM
Posts: 163
Joined: Wed 10 30, 2002, 17:41
Location: Kaunas, Rumšiškės, Vilnius
Contact:

Re: Ieškau draugų

Post by VirgisM »

.
.
.
Sakoma gera pradžia, puse darbo?
Dino, ilgai redagavęs wrote: Velnias...
Tai iš kart parodo atitinkamų energijų žmoguje kokybę.
Pas mane tikriausiai per dideli rėmai :lol:
Dino wrote: ...pabandyti vistiek verta.

Čia tai sutinku.
Sveikinu Tave karštai, Kad ištirptų debesys aukštai, Kad vaivorykštėmis pasipuoštų Mėlyni dangaus skliautai
Ir pradingtų visos nuoskaudos, Jei širdelėje laikai!
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Post by Ramuma »

Kaip sakydavo Senoliai Mūsų:.. "Tokio blogio dar nebūta, kurs į gerą virtęs pūtų"...
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

o jis musu kaimynas? :roll:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Re: Ieškau draugų

Post by Dino »

Hm. Tai kad niekur aš nedingau :-) Gyvas atrodo. O skype vasarą gal ir netaip dažnai įsijungdavau. Bet dabar diena tai visada būnu :-) Taip, jei yra norinčių, mielai prašom :-) Arba brukštelkit savo kontaktus :-)
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
ArturasGeniu
Posts: 112
Joined: Wed 07 18, 2007, 13:45
Location: Geniu km.

Re: Ieškau draugų

Post by ArturasGeniu »

Ką veikineji laisvalaikiu ? Ar turi gabaleli žemes, ar bandai kurti meiles erdvę ?
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Re: Ieškau draugų

Post by Dobė »

Sveikas, Artūrai :h:

įdomu, kur yra tavo Genių kaimas? ar turi ten kokių kaimynų bendraminčių?
ArturasGeniu
Posts: 112
Joined: Wed 07 18, 2007, 13:45
Location: Geniu km.

Re: Ieškau draugų

Post by ArturasGeniu »

labas, :)
Geniu kaimas yra Vilniaus rajone, Tarp Dukštu ir Maišiagalos. Deja arti neturiu bendraminčiu. Mano sklypelis buvo dalis kolukio ariamu lauku, aplinkui arti nera nei miško nei vandens telkinio. Ant plikos žemes pradejau prieš 6 metus sodinti medelius, dar pasodinau tik apie 3000 miško medeliu, bet planuoju ateityje dar šiek tiek daugiau pasodinti.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Re: Ieškau draugų

Post by Dobė »

:lol:
<tik apie 3000 miško medeliu> :shock: :lol:

nu tu duodi, aš nė 30 turbūt nepasodinau... tai augini mišką?
ArturasGeniu
Posts: 112
Joined: Wed 07 18, 2007, 13:45
Location: Geniu km.

Re: Ieškau draugų

Post by ArturasGeniu »

tep, labai noriu Lietuvai grazinti zaliaji ruba, juk anksciau visa teritorija buvo apaugusi miskais. Sodinu parko tipo miskeli, kad butu malonu pavaikscioti, pagrybauti ir pasigrozeti. Veliau, kai uzsodinsiu visa sklypeli, planuoju gaminti inkilelius, kad pauksciuku daugiau privylioti, grazesnes muzikos, kaip ju ciulbjimas dar nesu girdejes, gal po to ir geniu uzsiveis... :)
Seta
Posts: 3
Joined: Thu 06 24, 2010, 23:59

Re: Ieškau draugų

Post by Seta »

Norėčiau prisijungti prie Jūsų!:D
[email protected] :}
Seta
Posts: 3
Joined: Thu 06 24, 2010, 23:59

Re: Ieškau draugų

Post by Seta »

Norėčiau prisijungti prie Jūsų!:D
[email protected] :}
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: Ieškau draugų

Post by Laimis »

Tai jau prisijungei. Atvažiuok pasižiūrėt į kuriamas sodybas, pabendraut.
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Post Reply