Forumo atmosfera

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Labai pritariu tau, Vilte..
Tiesa pasakius irgi daznai pasijuntu neverta cia ateiti, nes visi kalba tik pozityvius dalykus, o as dar taip nemoku. Todel daznai patyliu ir nuomones neishsakau..kazkaip baugu ta gera atmosfera sklaidyti savo pesimizmu.

O del pykcio tai tu irgi tiesi. Reikia sakyti, ka jauti ir kokias emocijas sukele tam tikri zodziai. Tik kalbantis susitvarko musu emocijos. Daznai buna, kad tiesiog nesuprantame vieni kitu, cia gi negirdime intonacijos, nematome gestu, o rastu parasyta fraze galime visai netinkamai ishgirsti.. Tad visada reikia ishsiaiskinti. jei nesinori viesai, tai tuomet privaciai :)
AJA
Posts: 36
Joined: Fri 06 13, 2003, 14:16
Location: UTENA

Post by AJA »

Žinote, man asmeniškai atrodo, kad Viltė yra labai nuoširdi ir tikra. Kiekvienas žmogus yra priešybių vienybė: ir pyktis ir gėris. Kiek prisimenu, net gi vienodomis proporcijomis?
Manau, kad jei stengsimės rodyti tik gražiąją pusę diskusija bus netikra (na, aš nesakau, gal kai kas tik gražiąją ir turi?) .
Taip atsitiko ir čia. Forumo atmosfera ankščiau buvo gal ir rinktinai graži. Tačiau ji pasikeitė. Dabar ji tarsi kamuoliukas - gyva ir pulsuoja.
Tiesiog gimė nauja energija. Kaip ji vadinasi, nežinau, bet kad ji yra - jaučiam. Gal tai priešybių susiliejimas? Aš esu įsitikinusi, kad viskas baigsis arba visišku išsisakymu (kas ilgai buvo nutylėta) ir analize kas geriau, o kas ne ;ARBA bendra kūryba.
Esu įsitikinusi, kad mes pasuksime antruoju keliu. Ir gera ir bloga bus sakoma drąsiai, nes žinosime, kad niekas neturės laiko ir noro teisti ar mokyti kaip reikia.
juk ne tik aš jaučiu, kad sukūrėme kažkokią kibirkštėlę ir tapom galingesni. Gal tik man taip atrodo, kad čia gimsta kažkas gražaus ir net galinčio daryti įtaką istorijai. Ar tik man taip atrodo? Ar kiti tai jaučia? Ar aš čia viską sureikšminu?
Na, labai sunku išdėstyti mintis - rašau trinu... Ar nemanote, kad čia mūsų vis daugiau susirenka todėl, kad labai labai greitai mes imsimės veiklos ir kūrybos, ir visi to laukia bei nenori nieko praleisti? Ar tik man atrodo, ar mes jau sukūrėme kūrybinę erdvę ir energiją tam tinkamiausią?
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Ir gera ir bloga bus sakoma drąsiai, nes žinosime, kad niekas neturės laiko ir noro teisti ar mokyti kaip reikia.
juk ne tik aš jaučiu, kad sukūrėme kažkokią kibirkštėlę ir tapom galingesni. Gal tik man taip atrodo, kad čia gimsta kažkas gražaus ir net galinčio daryti įtaką istorijai.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Nerija
Posts: 24
Joined: Wed 10 30, 2002, 11:18
Location: Kaunas
Contact:

man taip

Post by Nerija »

Na man kartais atrodo, kad kai kurios pradetos temos forume neesmines ir tuscios. Bet tai tik reiskia, kad kas nesvarbu man, yra svarbu kitiems.
Gyvenimas yra grazus!
pradzia
Posts: 21
Joined: Wed 01 22, 2003, 19:50

mintys

Post by pradzia »

Sveiki,
cia tikriausiai galeciau pasisakyti as, nes manoji pozicija yra ta, kad
kiekvienas- kiekvienas! turi teise ir laisve savo poziuriui ir nuomonei. net
jei kazkas nestatys namo is suslegtu siaudu, nedrebs is molio ar kitokio
ekologisko produkto, o is placiai palitusiu bloku... juk jis vistiek gali
buti geras kaimynas gyvenvieteje :) na, cia tik pavyzdys, noredama tokiu
budu isreiksti savo minti uzimciau per daug vietos :)) bet esme ta, kad mes,
kiekvienas turedamas savo vizija, is aplinkiniu tikimes, kad jie ja atitiks
ir jeigu jie netelpa i musu uzdetus remus, gali buti ignoruojami arba
uzkritikuojami :)) o juk Meiles norime visi, begame juk is pilno dogmu
pasaulio i laisve, o ne i kita analogiska pasauli! Tuo paciu is jo
kiekvienas kazka dar turime ir atsinesame tai su savimi. taigi siuo atveju
palaikau Vilte- butu nuostabu, jei zmogus, issakes savo, tarkime,
pasipiktinima kazkuo, jei jau teko jam supykti ar nusivilti, butu rimtai
isklausytas, jo mintys apsvarstytos. nieko, kai musu visu mintys sustipres,
galesime ramiai klausytis kitokiu nuomoniu ir nieko nebijoti, ane?
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

būtent :!: :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Forumas paskutiniu metu mane uždega, tiksliau žmonės rašantys forume.
O jus :?: :?: :?:
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Mindaugas wrote:Forumas paskutiniu metu mane uždega, tiksliau žmonės rašantys forume.
O jus :?: :?: :?:
O aš tai kaip narkomanas ant adatos
prilipęs prie forumo jau kelintą diena išeilės.

Mane forumas veža !

(Nors aš labiau rašinėju visokiose "sausose" temose, bet
perskaitau viska kas tika parašoma ir baldelinu :wink: )
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Oi laukiu nesulaukiu kada Rapolas-Arturas atsileis  :yy:
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Gero savaitgalio Visiems :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Uh ty. Kiek mūsų čia daug. Ir atmosfera forumo keičiasi. Gerėja. Bent jau man :D
deimante
Posts: 18
Joined: Sat 03 01, 2003, 8:30

Post by deimante »

Tu liūdėt nebijok
Tu liūdėt nebijok
Nebijok liūdėt

Nes tiktai liūdėsi
Nes tiktai liūdėsi
Sielos Džiaugsmas

TU LIŪDĖT NEBIJOK
Sveiki mielieji
Zinote as cia lankausi ne itin daznai.Taciau niekada neatkreipiau demesio,kad butu forume kazkas netikro .Manau daugelis raso savo nuomone butent su tokiu jausmu ,koks jis ta minute yra sirdyje.Jei linksma tai puiku rasom linksmas mintis ir visiems linksma aplink zinoma jei tik gali pajausti ta jausma bejokiu klausimu tiesoig pajausti sirdimi neklausiant Ar tai parase tik del to kad reikia taip rasyti:tik geras ir sviesias mintis
Mielieji as ilgai bandziau suvokti ka reiskia posakis:Kiekvienam gery yra lasas blogio ir kiekvienam blogy yra lasas gerio.Taigi jie kaip broliai
O is mano ismastymu stai kas gavosi

Aš taip ilgai nesupratau
Diena aš, ar naktis baugi
O, gal akmuo kurį pakelt bandau
Gyvenimo vingriam kely

Nesupratau, kodėl šviesu
Nakties svaiginančioj tamsoj
Nesupratau, kodėl tamsu
Saulės apakintoj dienoj

Aš vis dar jieškau paslapties
Kuria pati kadais buvau
Išnyra ji iš užmaršties
O taip ilgai nesupratau

Ne paslaptis visai tai, ne
Gal tik žaizda gyva
Tai AŠ pati, tai AŠ
Naujai atgimus savyje
deimante
Posts: 18
Joined: Sat 03 01, 2003, 8:30

Post by deimante »

noreciau parasyti keleta minciu apie liudesi.Man taip pat teko lankytis forume pasinerus giliam liudesi.Ir budavo skaitau tokias grazias mintis ,o mano sirdis ju negirdi ji liudesi.Norisi parasyti,bet negaliu.Norisi pasiguosti,bet jauciuosi neverta paguodos ir niekam neidomi su SAVO liudesiu.Taip ,taip butent su SAVO,o nekito liudesiu.Ir ka gi jus galvojate,ogi karta mintis (kaip perkunas is giedro dangaus)
-O,tu padainuok! Zinai kaip toj Mamantovo dainoj:
- Tu liudet nebijok,nes tiktai liudesy sielos dziaugsmas!!!!
Zinot is pradziu pagalvojau:
-Na ir kvaila mintis cia man sove i galva.Ir kur gi tas dziaugsmas liudesi.Bet pabandziau padainuoti sirdimi ,tyliai ir issijausti i zodzius ir ju skambesi.Poto , pagalvojau:
- O kodel kai liudna norisi vienatves,norisi pabuti su savimi.Ieskoti ,kapstytis ir pagaliau rasti savyje atsakyma ir ramybe.O kaip puiku ,kai pagaliau tai atrandi ir pajunti atejusi suvokima ir dziaugsma.
Ateis vel liudesys nesinas suvokimu ir dziaugsmu ,o as vel uzdainuosiu.
Padainuokim visi!!!

Kaip tik šia proga atradau senam užrašų sąsiuvinyje eiles

Jei liūdi tu, liūdėki tyliai
Ieškoki liūdesy šviesos
Kada šviesu ir liūdesys išdyla
Tiktai tamsa neleidžia rast tiesos

Atmerk akis tarytum žiedus
Atmerkia gėlės saulės spinduliuos
Nusišypsok rankas dangun iškėlus
Ir liūdesys praeis pro šalį, nesustos

O jei akimirkai atsuks jis šaltą žvilgsnį
Pažvelgs ledu širdin tavon
Tu nusilenki jam ir meiliai ji sušildyk
Ir palinkėki Meilės ir Šviesos

Išmokti reik liūdėt ar džiaugtis tyliai
Dainuot širdy, ne šaukt balsu
Padėti tiems, kurie bus nusivylę
Ir eit ramiai gyvenimo keliu

SĖKMĖS VISIEMS DAINUOJANT
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Oi ačiū Deimante už gražius žodžius. Fantastiškai rašai. Sakai dar ten ir muzika turėtų girdėtis? Oi oi..:)
Svaja
Posts: 12
Joined: Wed 08 06, 2003, 10:23
Location: Pietu Lietuva

Post by Svaja »

Stai kur radau tema artima sirdziai,o gal siuo metu artima manyje pulsujanciai energijai...Tai jau kazkas gyvo, tikro ir jauciama tai labai aiskiai.Mane tiesiog mesteli i virsu tai,kai susijungia liudesys ir dziaugsmas.Didelis energijos srautas uzpildo kuna...Viskas aplinkui nusidazo kitomis spalvomis...Dekoju uz tai kad sugebu jausti liudesi ir mokeu priimti dziaugsma...
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Kipšas rašė (2004 02 27 Spinduliukas – Apie mūsų mažuosius): “Gyvai susitikus daznai nekyla noras diskutuot tam tikromis temomis
Neretai taip ir liekam uzsisklende kas sau
Todel nelieka konfliktines situacijos :)

Turiu pasakyti, kad ne taip dažnai tenka perskaityti minčių, kurios padaro man didelį įspūdį. Šie Kipšo žodžiai padarė. Galvojau ir taip, ir šiaip, ir, žinote, jis velniškai teisus.

Realiame gyvenime mes žaidžiame pagal priimtas taisykles. Matydami konkrečius žmones, mes vengiame liesti tas temas, kurios gali būti skaudžios, konfliktinės. Bet jei apie tai nekalbam, tai nereiškia, kad nenorėtume apie tai pašnekėti. Jei to vengiame realiame pasaulyje, tai galime pabandyti virtualiame.

Virtualiame pasaulyje daug įvairiausių erdvių, tai pasirenku, tą, kurioje galima padiskutuoti, daugiau atveriant tas asmenybės puses, kurias šiaip stengiuosi prislopinti. Šiame forume taip pat galioja tam tikros rašytos/nerašytos taisyklės, kurios mums iš esmės priimtinos, nes nesinori, kad net virtualiame pasaulyje tave keiktų (o dar prilips), iš tavęs išsityčiotų, drabstytų su purvais ir pan. Nežiūrint to, aš čia galiu būti daugiau savimi, kažką savyje naujo atrasti, išreikšti, kadangi esu neatpažintas/-a.

Sakyčiau, tas neatpažinto/-os momentas yra kai kuriose temose labai naudingas. Netgi siūlyčiau sąmoningai “neatidengti kortų” dėl savo paties naudos, t.y. išsaugojimo to žaidimo elemento čia forume būti kitokiu, nei esu paprastai. Kad išliktų psichologinio žaidimo esmė, padedanti individualiam atradimui, atsivėrimui, išsivertimui, savęs pažinimui, išreiškimui ir t.t. Todėl priimkit virtualiąją Agnę tokią, kokia jinai yra čia. Nes gyvenime TOKIOS Agnės nesutiksit.

O dėl konfliktinių situacijų čia forume, sakyčiau, kad visai neblogai, kad jos vyksta. Ypatingai, kai tame konflikte dalyvauju lyg ir ne aš, o įgytomis pamokomis ir tikrasis aš galės pasinaudoti.

SMAGAUS ŽAIDIMO!

O gal manote, kitaip?
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

teisybė Agne labai gerai kai kortos neatskleistos :roll:

iš pradžių kaip buvo gerai, kai niekas nežinojo.

Kaip čia pasikeitus nicka ir kad niekas neatpažintų :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Klausykit, gerbiamieji moderatoriai, ar ne jus tik istrynet mano zinute apie tai, kad jusu forume darau labi gera darba: kai parasau viena nesamone, kiti atrasho 5 teigimas zinutes, oi atsirugs jums, branguciai, nezinot su kokia ragana turit reikala :mrgreen: Tai viena, o antra: kaip jums ir ne geda, kur pas jus zodzio laisve, kaip jus dar tikites uzauginti laisvus vaikus, o ne vergus, jei bijot laisvesnio zodzio ar minties. Ka, ar Megre neaprase savo nepasitikejima Anastasija, ir visokiu, anaiptol ne paciu graziausiu minciu, kilusi apie ja ir jos mokyma, vat uz tai mes juo ir tikim, o kaip jumis ir jusu vizijomis tada, gerbiamieji, tiket, jei trinat tokias visai nekaltas mano zinutes, tada palaukit, kai prirashysiu, tai zagsesit ir gailesites, kad ana, tokia gera istrynet :shock:
(zinoma, atleiskit, jei as ja kur kitur uzrasiau, tik dabar negaliu surast, bet kad, man rodos, ji buvo cia :roll: )
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

darja wrote:Klausykit, gerbiamieji moderatoriai, ar ne jus tik istrynet mano zinute apie tai, kad jusu forume darau labi gera darba: kai parasau viena nesamone, kiti atrasho 5 teigimas zinutes, oi atsirugs jums, branguciai, nezinot su kokia ragana turit reikala :mrgreen:
As neesu moderatorius. Viliuosi kad tai ištikro klaida.
Darja tau pritariu, kad labai reikalingos aštrios mintys, nevadinčiau tai nesamonėm. Jei žmogus rašo nuoširdžiai tai kas jį labai jaudina tai yra svarbiausia.

Ta proga tik norėčiau, kad visi rašantieji nenukriptu nuo temos kuri paskelbta, jei norisi keisti temą tai geriau pradėti naują temą.
Čia aš rašau nekonkrečiai kažkam, čia bendrai visiems to reiktų laikytis.

Na ir aš už tai, kad jokiu budu nebutu trinami pranešimai, jei pareiškiamos priešingos mintys nei tos kurios vyravo temoje.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Aciu, Rapolai, uz palaikyma, o del nukrypimu nuo temos, tai ar nebuna idomiau, kai skaitai tema ir nezinai kuo ji baigsis, o ne viskas kaip dezutese sudeliota ir, neduok dieve, ne i ta stalciuka idet :wink: M an tai tikrai taip idomiau, todel neprizadu, kad nenukrypsiu :wink:
Post Reply