As tikiu Jezumi

Moderatoriai: Rolandas, Visi tvarkytojai

Skelbti atsakymą
Indraja
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: Tre 04 19, 2006, 10:46
Miestas: Mano namučiai

Standartinė Indraja »

Dievo Kary , noriu tepasakyti apie šią temą , kad ji žemina vieną religiją prieš kitas . Gerai , kad nors Anastasija šito nedaro , nes jai visos religijos yra viename lygmenija, o ne viena purvinesnė prieš kitą . :cry:
Atleisk , jei pasijutai įžeistas mano žodžių , bet tokios kalbos ir įplieskia nesantaikas tarp tikėjimų , kai nėra vienas kito religingumui pagarbos , dėl šitokių dalykų musulmonai šaukia džichadas , geriau savo kandžius žodžius pasilikti pačiam sau , o ne paskleisti viešai , nes jautresnės širdys yra stipriai įskaudinamos .
undiniukė Indrajukė
Dievo karys
Pranešimai: 398
Užsiregistravo: Pir 07 25, 2005, 5:37

Standartinė Dievo karys »

Argi nors vienu zodziu supeikiau kokia nors kita religija?

Beje Mahometas nurode kad krikscionis reikia gerbti, tuo tarpu kiti yra ne zmones o gyvuliai ir jiems zmoniu istatymai netaikomi
Taigi musulmonai gerbia tik save ir krikdcionis

Judaizmas sako kad zmones yra tik judejai, visi like yra zverys


betgi neziurint to as nepeikiu nei Musulmonybes nei Judaizmo
jei musulmonai mano kad indenai yra gyvyliai, tagul mano
jei judejai mano kad tu Indraja esi zveris, tegul mano
as del to ju nekaltinu
Justas.

Standartinė Justas. »

Aš tikiu DIEVU.

Ir tuo viskas pasakyta.

Anastasija - ne Dievas. Tokiais dievais esame mes visi. O žmogaus vaikas turi teisę mokytis gyvenimo klįsdamas.
Jurgita7
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: Ket 04 28, 2005, 21:36
Miestas: Vilnius

Jezus

Standartinė Jurgita7 »

Aš taip pat noriu pasidalinti savo mintimis apie Jėzų:
Jėzus gyveno žemėje kaip paprastas žmogus. Jis augo paprastoje žydų šeimoje ir buvo niekuo neišsiskiriantis vaikas. Gyvendamas žemėje nuo mažens jis suprato, kad gali kalbėtis su Dievu kaip su savo Tėvu, ir lygiai taip išgirsti jo atsakymus. Jis gyvai įtikėjo Dievu Tėvu. O tai kaip žinoma buvo priešingai žydų susikurtam ritualiniam tikėjimui, kasmetiniam ėriuko aukojimui atseit dievo garbei. Koks gi Dievas gali reikalauti kraujo? Dievas visiems ir taip kas akimirką siunčia nuostabius meilės spindulius - meilę.
Jėzaus tikslas buvo kitoks, nei kiekvienas mano. Jis visai neatpirko žmonių nuodėmių, nes pasak Jo, niekas už mus pačius to padaryti negali:
"Niekada ir niekas negali išpirkti nė vienos nuodėmės. Nuodėmės nėra išperkamos. Tai senasis žydų tikėjimas, kuris nuo Mozės laikų visą laiką diegė nuostatą, kad Dievui reikalingos aukos, kad būtų nuodėmės išpirktos. ... Tai visiškai klaidingas kelias, kuris veda tolyn nuo Dievo. ..."
Jėzus: "Mano mokymai ir buvo iškraipyti tik dėl to, kad vietoje gyvo ryšio su Tėvu atsirado negyvas ritualas ir dogma, kurie pamėgino pakeisti patį gyvą ryšį. Tačiau gyvo ryšio pakeisti negali niekas, nes jis yra iš Tėvo, kuris yra nesikeičiantis, o ne iš žmogaus, kuris visą laiką keičiasi. ..."

Tai labai įdomu ir naudinga kiekvieno sielai :D
Kam idomu skaitykit, bet gali atsirasti ir tokių, kurie nepatikės. Ką gi, ateis ir tam žmogui suvokimo akimirka :wink: .
Iš šviesos atėję į šviesą visi sugrįšime!
Dievo karys
Pranešimai: 398
Užsiregistravo: Pir 07 25, 2005, 5:37

Standartinė Dievo karys »

Jezus sake "venkite farizieju raugo"

kokie fariziejai buvo tada tokie liko ir dabar
viskoiu buvo tada visokiu yra ir dabar
niekas nepasikeite :)
Dievo karys
Pranešimai: 398
Užsiregistravo: Pir 07 25, 2005, 5:37

Standartinė Dievo karys »

Taigi kunigo isklausyk, bet daryk kaip Jezus darytu :)
loreta
Pranešimai: 711
Užsiregistravo: Ket 10 20, 2005, 2:40
Miestas: ant kalno

Standartinė loreta »

Indraja rašė:Dievo Kary , noriu tepasakyti apie šią temą , kad ji žemina vieną religiją prieš kitas . Gerai , kad nors Anastasija šito nedaro , nes jai visos religijos yra viename lygmenija, o ne viena purvinesnė prieš kitą . :cry:
Atleisk , jei pasijutai įžeistas mano žodžių , bet tokios kalbos ir įplieskia nesantaikas tarp tikėjimų , kai nėra vienas kito religingumui pagarbos , dėl šitokių dalykų musulmonai šaukia džichadas , geriau savo kandžius žodžius pasilikti pačiam sau , o ne paskleisti viešai , nes jautresnės širdys yra stipriai įskaudinamos .
Kaip ten bebutu, bet kiekvienam sios Zemes gyventojui yra suteikta teise laisvai mastyti. Anksciau ar veliau, pats zmogus prieis sios isvados. Manyciau, turetume pirmiausia atsikratyti mums primestu baimiu. Kiekvienas asmuo, kuris nori nuo kazko priklausyti, suras savo ideala, kitaip guru, ar mokytoja, konkrecia religija ar organizacija. Negaila, jeigu tam zmogui negaila savo brangaus laiko.
Kaip paskutineje zinuteje DK siulo isklausyti kunigo, bet daryti, kaip Jezus darytu. Jau vien isklausymas kazkieno primestinos minties atims brangias apmastymu minutes. Pagalvokime, kiek reklamu ir pasiulymu nuo pat ryto mums persama? tai visa del to, kad nukreiptu musu mintis nuo pagrindinio tikslo.
Tas pats ir su religijomis. kaip jau kuriame tai skyrelyje minejau, egzistuoja desimtys iki krikscioniskuju dievybiu, kuriu istorijos sutampa su "Jezaus" istorija. Kiekvienai tautai jos kruopsciai apslifuotos ir pateiktos, kaip nenugincyjama tiesa.
Uz Naujojo Testamento tekstu ribu nera jokio zenklo Jezaus, kaip istorines asmenybes. Juozapas buvo ivestas daug veliau, kai zyniai desperatiskai bande patvirtinti, pateikti savo informacija, kaip nenugincijama(o jie ta sugeba!). Daugiau, negu 40 to meto, kai "gyveno" Jezus, Izraelio/Palestinos rasytoju uzrasinejo istorinius ivykius, bet nei vienas ju nepaminejo jezaus. Rasytojas Philo gyveno tuo metu ir rase Judeju istorija, kuri apima ta visa perioda. Philo gyveno Jeruzaleje, ar netoliese, tuo metu, kai Jezus turejo gimti nekaltai motinai; gyveno tada, kai Jis pergalingai ant asilelio ijojo i Jeruzale, ir net tada, kai Jezus buvo nukryziuotas ir prisikele is numirusiuju. Tuo metu apie karaliu Eroda buvo pasakyta, kad jis iszude visus vaikus, noredamas atsikratyti "isganytojo". Ka Philo sako apie siuos nepaprastus ivykius? Nagi nieko, absoliuciai nieko. Tas pats su romenu irasais ir visu kitu autoriu darbais. Todel seka paprasta isvada, kad tu ivykiu niekada nebuvo, kadangi nebuvo "Jezaus".
Zodis "Kristus" (Christ) yra is graiku kalbos "Christos", ka reiskia "pateptasis". Patepimas vykdavo Egipte, naudojant krokodilo riebalus ir dar kai ka. Sis terminas buvo skiriamas bet kuriam izraelitu karaliui ar sventikui, bei tam, kas buvo "patepamas" tokiu budu. Babilonieciu Tammuz buvo vadinamas Christos ar sventasis karalius, eile iki krikscioniskuju "Jezaus" dievybiu. Vardas Jezus atejes is graiku kalbos.
Jezus skaitomas Pasaulio Sviesa (kitaip Saule), jis nuzengs is debesu ir kiekvienas ji pamatys(Saules simbolika). Jezus vaiksto ant vandens(saules atspindziai ant vandens). Jezus vykde savo Tevo darba sventykloje, budamas 12 metu ir pradejo savo tarnyste 30 metu. Saule pasiekia savo auksciausia taska 12val. dienos. Egiptieciai tada sakydavo, kad Saule tuo metu yra "Auksciausias Dievas'. Saule ieina i kiekviena zodiako zenkla 30 laipsniu, taigi, "pradeda tarnyste" 30. Sakoma, kad Jezus paverte vandeni i vyna, taigi, Saule ta daro su vynuogemis. Dar daug simbolizmo sutinkame Biblijoje, pvz.: su dviem zuvimis (Zuvu zenklu zodiake), ir 12 krepseliu (zodiako zenklu), i kuriuos Jezus padaugina duona, pamaitindamas "5.000". Jezus buvo "zuvis" ir "zmoniu zvejas", kitaip, Zeme tuo metu iejo i Zuvu zenkla. Dar daug zuvu simbolizmo atrasime, kas siejasi su daugeliu saules dievybiu istorineje eigoje. Zodis 'pasaulio galas" yra paimtas is graiku kalbos zodzio "aeon", kuris reiskia ne pasaulio pabaiga, o amziaus pabaiga. Ta amziaus pabaiga yra pabaiga 2,160 metu ciklo, per kuri Zeme praeina astrologini zenkla. Taigi, baigesi Zuvys, iejome i Vandenio zenkla. Tokiu budu aiskiname "Jezaus" mitus.
(pagal David Icke, Matricos vaikai (Children of the Matrix))
loreta
Pranešimai: 711
Užsiregistravo: Ket 10 20, 2005, 2:40
Miestas: ant kalno

Standartinė loreta »

Cia as nesiekiu irodyti, kad zmogus to ar kitko negali padaryti, bet kvieciu pamastyti apie zyniu sukurtaja sistema - "zveri", kuris neduoda mums gyventi.
Zyniai gudriai panaudojo sumeru Saules religija, astrologines ir astronomines zinias, isuke jas i simbolines istorijas. Kiekviena zinomu religiju, ar tai butu judaizmas, krikscionybe, hinduizmas, islamas, ar budizmas sieja ta pati kilme: sumeru tikejimai ir zinios, kurios buvo savo laiku perimtos is Atlantidos ir Lemurijos. Visos pagrindines religijos kilo is salies, kadais okupuotos Sumeru Imperijos. Zyniu tikslas buvo isimti tikrasias zinias ir iskraipyti sukurtu religiju tekstus taip, kad zinios, kurios zmones isvaduotu, butu pavaizduotos, kaip velniskos.
Paziurekime i Budos kilme. Jis gime gruodzio 25 is nekaltosios Mayos, spindint zvaigzdutei. Jis buvo "karaliskosios" gimines ir valdovas buvo perspetas, kad nuzudytu vaika, nes kitaip bus isstumtas is sosto. Budda moke sventykloje budamas 12 metu, taip pat jis buvo gundomas Maros, ir buvo pakrikstytas dalyvaujant Dieviskajai Dvasiai. Jis dare stebuklus, gyde serganciuosius, pamaitino 500 zmoniu is mazo krepselio su pyrageliais. Jis mire (kai kuriose versijose ant kryziaus), ir pasieke Nirvana arba dangu. Jo kapas buvo stebuklingai atidarytas ir buvo pasakyta, kad Budda gris teisti mirusiuju. Jis buvo "Pasaulio Sviesa", "Viespats", "Mokytojas", "Gerasis Ganytojas"... :mrgreen:
loreta
Pranešimai: 711
Užsiregistravo: Ket 10 20, 2005, 2:40
Miestas: ant kalno

Standartinė loreta »

Taip, zyniai gerai isstudijavo psichologija.
Zmones uzsikabino uz to "kabliuko": juk ar ne saugiau, kai viskas uz tave sugalvota ir gatavai pateikta? Nebereikia savo smegeneliu judinti:(
Vileine
Pranešimai: 193
Užsiregistravo: Pen 04 08, 2005, 9:34
Miestas: Kaunas

Standartinė Vileine »

Iš tiesų, keista skaityti tai, ką parašė Loreta. Gal būt keista tik man. Nes tas faktas, kad Jėzus kažkada gyveno, yra savaime suprantamas, kaip aksioma. Kadaise ir aš abejojau - gal buvo , o gal ir nebuvo. Dabar man tai nekelia jokių abejonių. Ir mano tikėjimas remiasi ne knygomis, o savo vidumi. Negaliu pavadinti savęs krikščione, nes tikėjimas nepriklauso jokiai religijai.
Loreta, tu labai daug skaitai, bet juk visas knygas parašė žmonės, tokie patys, kaip ir mes. Ar gali visu 100% tikėti tų žmonių patirtimi? Ar tavo pačios patirtis nieko nereiškia?
batuotas katinas
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: Pir 01 22, 2007, 17:43

Standartinė batuotas katinas »

Jėzaus gimimas gruodžio 24d. istoriškai yra išgalvotas faktas, bet tai nereiškia jog Jis išviso neegzistavo. Be to yra netiesa, kad eros metai skaičiuojami nuo Jėzaus gimimo metų. Jis tikrai negimė nuliniais mūsų eros metais.

Bažnyčios istorikės Irenos Vaišvilaitės konspekte, o ji mokinosi Italijoje, parašyta maždaug taip:

Gimimo data: apie 6 -7 metai prieš mūsų erą.
vieta: greičiausiai Nazaretas.
Mirimo data: greičiausiai 30 -33m Jeruzalė.

Maždaug taip Bažnyčios istorikai apčiuopia istorinį Jėzų
Aureja
Pranešimai: 653
Užsiregistravo: Tre 05 18, 2005, 14:26
Miestas: Kaunas

Standartinė Aureja »

Svarbi zinia !!!! Musu Sviesuoliui kunigui V.Rudzinskui is Merkines apsireiske Jezus Kristus.Jis rytoj ..t.yr.liepos 22d.15 val kviecia i Pilnu namu bendrija.Kaip nuvaziuoti..? Vaziuoti reikia per Alytu i Merkine ,uz Merkines pravaziuoti tilta per Merki...uz keletos km sekti kaireje puseje bus uzrasas "Panaros " kaimas ir sukti i kaire,vaziuoti misko keliu iki Medinio Kryziaus su uzrasu "Pilnu namu bendruomene" ir sukti i desine i sodyba.Pasiimti taros vandeniui.Pasakykite sunkiai sergantiems zmonems....bus isgydymas.
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Aureja
Pranešimai: 653
Užsiregistravo: Tre 05 18, 2005, 14:26
Miestas: Kaunas

Standartinė Aureja »

Atsiprasau,,,,suklydau...ne per Merki pervaziuoti...,bet per Nemuna.V.Rudzinskas..kviete atvaziuoti ..artimiausius sekmadienius i sias sv.isgydymo misias...sake ..."Vezkite sunkiausius onkologinius ligonius ir kt.sunkiai sergancius zmones.
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
vaiduze
Pranešimai: 517
Užsiregistravo: Ant 08 30, 2005, 0:18
Miestas: klaipeda

Standartinė vaiduze »

o man idomu paliko - ka reiskia tiketi? jei tai, kad jis buvo ir yra - tai saunu. o jei tai, kad jjis didesnis uz mus - tada kazkaip ydomiai...
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Filosofas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: Ant 05 22, 2007, 17:49

Re: As tikiu Jezumi

Standartinė Filosofas »

Gaivi, lyg pavasario vejas, Alsuojanti meiles dvasia, Sviesiausioji svente arteja Pasveikinkim ja mintyse, Sudekim i malda karsciausia Plakima kiekvieno sirdies, Su Jezum kartu prisikelkim, Ir sielas palaima uzlies...

Su saules spinduliu pirmuoju, Su dziaugsmo sypsenom veiduos Velyku rytmeti ankstyva Suklupsime sventos maldos, Kuria kuzdes ne lupos. Sirdys zodzius svenciausius atkartos! Laimingi bukite sulauke Prisikelimo valandos!

Su Sv velykom!

Amen!


Sveiki visi :) Sv Velyku proga siunciu jums visiems nuoroda i viena tikroviskiausiu filmu apie Jezu. Sis beveik dvieju valandu trukmes filmas yra pastatytas pagal Luko Evangelija. Filmas yra lietuviu kalba.

http://hosted.filefront.com/filosofas/

Kas nelabai mokat kaip siustis
Tiesiog spauskite ant truputeli auksciau esancios nuorodos arba ja nukopijuokite i narsykles adresu langa ir atsidariusiame puslapyje salia dominancio failo desneje puseje spauskite migtuka "Download now" Atkreipkite demesi kad filmas "Jezus" susideda is 2 CD (Jezus CD 1 ir Jezus CD 2)
Filosofas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: Ant 05 22, 2007, 17:49

Re: As tikiu Jezumi

Standartinė Filosofas »

Perkeliau i kita talpykla nes su buvusia iskilo problemu

Jezus CD 1
http://www.adrive.com/public/62d92b5e9d ... c00aa.html

Jezus CD 2
http://www.adrive.com/public/bb2d582682 ... 638fc.html
Aureja
Pranešimai: 653
Užsiregistravo: Tre 05 18, 2005, 14:26
Miestas: Kaunas

Re: As tikiu Jezumi

Standartinė Aureja »

http://goodnews.e-puzzle.ru/index.php?o ... 9&Itemid=1
Pasauline sensacija-Turino Drobules paslaptis atskleista
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Aureja
Pranešimai: 653
Užsiregistravo: Tre 05 18, 2005, 14:26
Miestas: Kaunas

Re: As tikiu Jezumi

Standartinė Aureja »

Idomybes
Tai ivyko Elco mieste salia Argamaco kalno.
"Buvo apie 20 val.vakaro.Labai tamsu kaip nakti-prisimena elceniete Olga Kopesnicenko-uraganas nutilo,buvo tylu ,net medziu lapai apmire.
Ir staiga as pamaciau rysku svytinti kryziu.Panasiai minute visa tai vyko,o po to istirpo.As ispradziu pagalvojau ,kad man tai pasivaideno,nusprendziau niekam nepasakoti.Bet apie tai kalbejo visi.Pasirodo,jis buvo matomas is ivairiu Elco vietos tasku.
http://www.youryoga.org/article/jesus.htm
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
CRAZYSNUKIS
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Ket 06 15, 2006, 10:20

As tikiu Jezumi

Standartinė CRAZYSNUKIS »

Perrašinėjantys pamokslus nepamirškite kuo dažniau lankytis ir aukomis paremti šią bendruomenę
PRAŠOME ĮSIGYTI ORIGINALŲ PANAROJE PARDUODAMĄ KUN. V.RUDZINSKO PAMOKSLŲ RINKINĮ AR NUPIRKTI JĮ DOVANŲ. Jei tai neimanoma:
Radau Kun. Valerijaus Rudzinsko pamokslai (rinkiniu nuorodos)siustis 1 is 3 vienodu nuorodu

Arciau_link_Jezaus
http://parsiusti.lt/files/01NC4PJB/Arci ... s.rar.html
http://www.failai.lt/ghn8vzjnp3v2/Arcia ... us.rar.htm
http://www.adrive.com/public/ed849782ee ... 3e6db.html

Jezus_prisieme_musu_negalias
http://parsiusti.lt/files/1MQD9LPM/Jezu ... s.rar.html
http://www.failai.lt/qn8gurcy5zok/Jezus ... as.rar.htm
http://www.adrive.com/public/3bfc3a94d9 ... 548f4.html

Dvasinis_mokymas_1
http://parsiusti.lt/files/SSUO99XC/Dvas ... 1.rar.html
http://www.adrive.com/public/4290d94950 ... d4478.html
http://www.failai.lt/76uipguqokf2/Dvasi ... _1.rar.htm
http://www.failai.lt/rtue9q0czhs9/Dvasi ... ai.rar.htm papildyta

Skelbiu_Gailestinguma
http://parsiusti.lt/files/PEQHC80F/Skel ... a.rar.html
http://www.failai.lt/p59om8yffk77/Skelb ... ma.rar.htm
http://www.adrive.com/public/a161ff6d7b ... 5f085.html

Dievo veido ieskojimas
http://parsiusti.lt/files/1EQQXZS6/Diev ... s.rar.html
http://www.failai.lt/36kfetm0x13e/Dievo ... as.rar.htm
http://www.adrive.com/public/e30ed86cd4 ... 202b0.html

Dvasinis mokymas 4
http://parsiusti.lt/files/1THLNXB3/Dvas ... 4.rar.html
http://www.failai.lt/ivt4zyje59qe/Dvasi ... _4.rar.htm
http://www.adrive.com/public/b477472053 ... 3e74b.html

Dvasinis mokymas 2
http://parsiusti.lt/files/M7VIQ6QB/Dvas ... 2.rar.html
http://www.failai.lt/lfwvq2omm47g/Dvasi ... _2.rar.htm
http://www.adrive.com/public/132e6301ae ... 97acc.html

Sveikas Jezau
http://parsiusti.lt/files/GVLAEQHM/Svei ... u.rar.html
http://www.failai.lt/ocfyf14iveb9/Sveikas_Jezau.rar.htm
http://www.adrive.com/public/9280d25628 ... e6060.html
CRAZYSNUKIS
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Ket 06 15, 2006, 10:20

Re: As tikiu Jezumi

Standartinė CRAZYSNUKIS »

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Skelbti atsakymą