Ekologiški pagalbininkai :)

Ekologiniai sprendimai, kurie padeda mūsų buitį ir gyvenimą apskritai sutvarkyti pagal naturalius gamtos dėsnius. ©Neringa

Moderator: Visi tvarkytojai

Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Jo, jeigu kas bandė kramtyti asiūlį, tai galėjo pastebėti, kad tarp dantų girgžda. Ten irgi kažkokios dalelės, smėlis ar pačio augalo dalelės nežinau, bet tos girgždančios tarp dantų dalelės ir atlieka šveitimo funkciją. Nu aišku ir pačio augalo dalys taip pat. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Asiūklyje pilna silicio, kaip ir smėliuke :wink: Dėl to asiūklis ir "girgžda".....
Praktiškai dauguma dabar parduodamų maisto papildų plaukams stiprinti, jeigu rašo, kad ten silicio tabletės, greičiausiai jos gaminamos iš asiūklio.
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

taip, taip, man teko išbandyti silicio tabletes. Jų sudėtyje parašyta asiūklio žolė, jūros dumbliai, alaus mielės. Tikrai pagreitėja plaukų ir nagų augimas, sustiprėja, pagražėja oda. Tik reikia pagerti kelis mėn. Jie nėra brangūs.
Nu, bet čia ne į temą.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Žvaigždėtas dangus wrote: Nu, bet čia ne į temą.
Gal ir ne į temą, bet sudominai. :wink:
Equanimity
Posts: 7
Joined: Fri 11 14, 2008, 20:40

Re: Ekologiški pagalbininkai :)

Post by Equanimity »

Ar yra Garstuko ar kokių kitokių ekologiškų valiklių nusipirkti Kaune?
Vanda1
Posts: 1
Joined: Sun 01 31, 2016, 16:18

Re: Ekologiški pagalbininkai :)

Post by Vanda1 »

Sveiki, karts nuo karto pagrauzia sazine del nesveiko maisto ar naudojamu neekologisku maisto produktu, bet galiausiai jau pereinu prie sveikos mitybos ir sveikos gyvensenos. Manau, kad sekantis zingsnis yra ekologiskos svaros prekes, taciau esu siek tiek skeptiska ju atzvilgiu- ar gali jos be veikliuju agresiviuju cheminiu medziagu gerai valyti?
Lirilija
Posts: 5
Joined: Wed 10 12, 2016, 16:38

Re: Ekologiški pagalbininkai :)

Post by Lirilija »

pas mane namie yra tik ekologiška ir gydomoji kosmetika, jau geriau sumokėsiu didesnius pinigus, bet turėsiu produktus, kuriuose yra ne 100 visokių nežinomų ingredientų, bet 5 ir visi žinomi. Šiaip stengiuosi valyti namus tik su ekologiškomis priemonėmis :)
Post Reply