Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Laimė viename hektare, gyvenviečių kūrimas

Moderator: Visi tvarkytojai

reda246
Posts: 63
Joined: Sat 02 11, 2006, 21:01
Location: Sukiniai
Contact:

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by reda246 »

Jei žmogus turi problemų, jis pirmiausia turi atkreipti dėmesį į save. Tačiau ne visada taip yra. Ir jei tau yra ,Laimi, nesmagu, kad mes rengiame šventes ir mums yra linksma ir nuostabu, pirmiausia reikia išspręsti problemą savyje.

Taip, ir man buvo nesmagu, kaip prie gražaus šventės kvietimo skelbimo parašei netinkamą komentarą. Juk galima įvairias nuomones reikšti, būtent, čia forume.

Bet kai aš jį ištryniau ir tau pasidarė nesmagu, taigi, matai yra visur Atoveiksmis. Nieko nevyksta šiaip sau.

O dėl Sukinių problemos, kurios aš nematau, nes manęs jau niekas neišvarys iš Sukinių, pirmiausia problemas kelia tie žmonės pas kurios jos yra, o kadangi aš neturiu pati problemų, tai aš ir jų nekeliu.

Tikiu, kad Meilė, Šviesa, Tikėjimas yra ir bus Sukiniuose.

Tegyvuoja Sukiniai, džiaugiuosi ir myliu Jus Visus :)
Jau Grįžtam ?... Grįžtam
laisvamanis
Posts: 15
Joined: Sat 03 21, 2009, 21:54

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by laisvamanis »

Saunuoliai kad linksmai gyvenat
Last edited by laisvamanis on Thu 09 02, 2010, 19:12, edited 1 time in total.
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by Toltik »

lazdos atveju vistiek fainiau būti linksmam negu lieti ašaras dėl sumuštos nosies.. ;)
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by Dievo karys »

paskaičiau as ir matau kad visi cia parašę yra teisūs (kiekvienas iš savo lazdos galo pusės)

na.... pas mus Voskonyse ivyko lygiai tas pats, tik tiek kad pas mus nebuvo Kestucio
o tai reiskia kad zmones patys save ismete kas norejo, todel dabar didesne dalis zemiu tuscia
ir as buvau ismestas, tik mane Dievulis ismete, matyt buvo uz ka. bet izmete taip kad galeciau sugrizt
na o tie kurie patys save ismete irgi gali sugrizt

ir bendruomenes pas mus nera taip pat
yra keli geri kaimynai


o padeti tai visada, kuo galesim tuo padesim
tik velgi turi buti zmogus su beda ir zinantis kokie sprendimai tenkintu

o kas del nuoskaudu ir persisukimu, prievartautoju ir kitu
tai blogis kaupiasi
ir jei anastasija jo nesudegina tai jis pats susidegina
nesenas didesnio masto sudeginimas toks buvo 1940-1960 metais
lietuviai gyveno lyg sodybose bet del zemes lopinelio buvo pasiruose kaimyna gyva suvalgyti su visom zarnom
Dievulis isgelbejo lietuvius - atejo rusas ir visas zemes ateme, nepatenkintus susaude, o kas liko iskaudinti zuvo kare
laisvamanis
Posts: 15
Joined: Sat 03 21, 2009, 21:54

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by laisvamanis »

Kol žemė nėra žmogaus nuosavybė,jis ir neturėtų ten kurtis.O turint nuosavybės dokumentus nekiltų ir problemų.
Last edited by laisvamanis on Thu 09 02, 2010, 19:04, edited 1 time in total.
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by Rozyte »

Na senokai besilankiau cia, forume, bet regis problema iki siu dienu ta pacia skaitau...

Brangus Laimi, buk toks geras ir nuosirdziai parasyk - koki sprendimo buda is tavo matomos problemos tu siulai? Pasidalink patarimu.


Pameginau svarstyti, tai kas visgi yra bendruomene? Anastasija siule jungtis i bendruomene, kartu juk lengviau gyventi, kartu lengviau keliauti i prieki, kartu lengviau kovoti. Bet va, mano mylimas draugas pasake: "Anastasija tikrai nenoretu, kad tu darytum viska, ka ji raso, lyg vadovaudamasi taisykliu knyga. Tu turi savo pasauli su svajonemis, siek tikslu, bet interpretuok juos is savo prizmes. Tik tuomet tai, ka kursi, bus tikrai tavo, atspindes tave".
Va as ir pamasciau - tik pavieniai isikure zmones, patys viska pergyvene per savo prizmes, viska sukure pagal save, kai aiskiai matydamas jo erdve, gali apsakyti - tai jo kurinys, tai jo mintys, - va tokie zmones ir gali jungtis i bendruomene. Jie stiprus kiekvienas atskirai, todel bus stiprus palaikydami ir bendruomenes mintis.

Nezinau, ar visi pajus, tai ka norejau perteikti, raktas gali buti tik nuosirdumas is sirdies.

Tai mintys zvelgiant is visiskai atokiai is sono. Juk meiles turime visi sirdyje ir sieloje :H
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by Kristina »

kazin kaip issisprende ar neisisprende?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by Laimis »

Ne, neišsisprendė. :) Kad išspręsti, tai reikia spręsti. Deja, niekas nesprendžia. Laukia kol laikas praeis ir užsimirš.
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by Toltik »

šiaip tai galėtų patys sukiniečiai pakomentuoti :). Kiek man žinoma tai išmesti žmonės ir liko išmesti. Patys sukiniečiai dabar daugelis jau turi dokumentus savo rankose, kiti dar laukia. Gal šešių sklypų "moraliniai" savininkai bylinėjasi teisme šiuo metu. Vienas kitas įsigijo kitus sklypus Sukiniuose iš kitų žmonių asmeniškai ir toliau kuriasi... tai va maždaug taip kiek man žinoma :).
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by Kristina »

O kaip jus manot kodel taip vyksta. Ar mes dar nepasiruose burtis i bendruomenes? Ar kazka ne taip suprantam? Ar tikrai Anastasija toki modeli kure? Galim kurti pavienes sodybas ir isivaizduoti kad kazka gero darom, o bendruomeneje reikia jau is tikruju rimto darbo su savim.Kaip suprantu cia Sukiniai ne isskirtinis atvejas...As pati galvojau,kad viskas taip ir turi buti nusiperkam zemes salia su bendraminciais ir kuriames sau laimingai, bet kazkas nesigauna, kazkas ne taip , idomu kur ta musu klaida :?
Bogdan
Posts: 16
Joined: Sat 05 23, 2009, 21:26
Location: Vilnius

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by Bogdan »

Jei dauguma masto vienodai, tai is tikruju masto tik vienas...
Kiekvienas zmogus yra individuoalus, tik konkreti sistema suvienodina zmones.. Tai palieku apmastymui..

Meiles erdve kuriama savo gimines pratesimui,ir sukurta(esanti)meile saugo jos "gyventuojus" .

Mano nuomone, skelbtis, jog esame bendruomene nereiketu, nes atsiranda gresme kad ja kazkas suzlugdys...Tai yra del to gat grupesie zmones yra pavaldesni, negu pavieniai... Pagalvokite apie tai placiau ir gal ateis ta mintis apie ka as kalbu..
reda246
Posts: 63
Joined: Sat 02 11, 2006, 21:01
Location: Sukiniai
Contact:

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by reda246 »

Ieškau kaimynų:

Geros Valios žmonėms perleidžiama(parduodama) 3.4 ha žemė su brandžiu mišku, šalia teka upelis Sukinių gyvenvietėje. Kaina 25 000lt. Susidomėjusius kreiptis tel.nr 868414650
Jau Grįžtam ?... Grįžtam
insider
Posts: 1
Joined: Thu 09 09, 2010, 16:04

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by insider »

Norėčiau pasiteirauti ar Jūsų kaina yra galutinė? Gaunasi 7353 Lt/ha, kas dabar, ypač kai žemės ūkio paskirties žemės kainos yra ženkliai nukritusios, yra pakankamai daug. Ačiū.
reda246
Posts: 63
Joined: Sat 02 11, 2006, 21:01
Location: Sukiniai
Contact:

Re: Padėkite išspręsti Sukinių problemas

Post by reda246 »

Beje, tenai yra brandus miskas, todel kaina yra tokia. Skambinkite tiesiogiai zmonems, kurie sia zeme parduoda.
Jau Grįžtam ?... Grįžtam
Post Reply