Sapnavau sapną

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Sapnavau sapną

Post by Mindaugas »

Šis sapnas pasikartoja dažnokai.
Kažkaip papuolu ar į kalėjima ar į armija, žodžiu pasidarau nelaisvas.
Elgiuosi taip kaip liepia. Paklustu sistemai.
Kartais besapnuodamas kai užknisa ir suvokiu ką aš čia darau?
Tada išskrendu (kaip per Matrix2 Neo). Išsilaisvinu. Skrendu palei upes, miškus o tai man reiškia laisvę.
O kartais tiesiog paklūstu ir "VERGAUJU" neišlaisvinu minties.

Man tai asocijuosjasi su gyvenimu realybėje. Kas trugdo laimingai ir laisvai gyventi, kas trugdo išlaisvinti mintį?
Sistema. Taigi vyksta kova dabar manyje. Ir džiaugiuosi kad pavyksta kartais suvokti.

Ka jus manot apie minties išlaisvinimą, kai ja patikite ir galite nukreipti kur tik norite?
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Na sapnas vis kartojasi, truputi kitokie niuansai. Bet aš vis dar sistemoje, vis dar nelaisvas.
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Post by kamala »

Na as tai manau, kad mintis taip lengvai neissilaisvins
Ipac didelis pavojus pakeisti viena sistema kita ir galvoti , kad jau laisvas
Kad to neivyktu siulyciau ismokti mastyti is ivairiu atskaitos tasku
Pav
Plautis rankas pries valgi yra gerai, nes su nesvarumais patenka visokios bakterijos ir jos man kenkia
Po to pakeiciam atskaitos taska ir mintis bus
Plautis rankas pries valgi yra blogai
Nes zusta bakterijos kurios patekusios i mano organizma vercia mano imunine sistema su jomis kovoti ir taip mano imunine sistema vystosi
Abiem atvejais pasakyta teisybe tik is kito atskaitos tasko
Va taip as isivaizduoju pirma zinksneli i minties laisve
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Taigi sianakt ir vėl kalėjime sedėjau. Jau man pradeda patikti, pradedu jaustis beveik kaip namie :lol:
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Kažkaip liūdnai skamba.. :(
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Na gal ir reiktų šia tema uždaryti, ji nieko gero neatneša.
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

taigi tu apie minties islaisvinima klausei.. Galima pervadinti. Gal tiesiog mazai kam tai pavyko..
Laisva mintis.. Nesu tikra, ar esu tai patyrusi.. Buna nebent mintis, nepriklausoma nuo manes..laisva nuo manes.. Kuomet smegenys kaip ir ilsisi, o ta mintele dirba savo darba.. Kartais taip eiles ir susikuria..o as net nepamenu kad jas sukuriau..
Bet samoningas minciu islaisvinimas..matyt dar tam nepribrendau..
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

Nereikia temos uždaryt. Tikrai nereikia. reikia pasiekt, kad sapne išeitum iš kalėjimo.

O interpretuot sapną juk galima labai įvairiai. Juk be visokių simbolikų, galima pamąstyt ir apie materialesnę sapno prasmę.

Jau seniai pas mane poreikis padėt žmonėms, sėdintiems zonoje. Kai atsirado Anastasija Lietuvoj, pradėjo formuotis gairės, būdas, kaip jiems padėt atsėdėt, kaip jiems padėt sugryžt, realiai sugryžt.
Ir kai pradėjau šį darbą ( ne darbą ) dirbti, man tarsi akmuo nuo širdies.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Tokį sapną sapnuoju jau senai, daug metų.
O kalėjme teko pasėdėt, ašku juokingai maža laikotarpį. Kelias paras.

Bet man norėtūsi pakalbėti apie minties laisvę. Kai atsilaisvini.
Nors gal ir nėra ką apie tai šnekėti, norisi tiesiog gyventi ir tiek.
Ir aplamai jau nebesinori paskutiniu metu rašyti į forumą.
Kažkaip jokios naudos. O dar sako, kad sėju pesimizmą. Kad man viskas blogai.
O jei iš tikrūjų tai manai gerai kai aš svajoju. Kartais ta mintis išsilaisvina.
O jausmas toks ką aš čia darau? Kodėl aš ne savo sodyboj? Kodėl aš ne su dukra begiojam po žolę? Kodėl nemiegu po atviru dangum prieš žvaigždes? Kodėl nevalgau maisto man skirto?
Ir vėl mintis sustoja. Va reikia apie foruma galvoti, su Rapolu diskutuoti. Ir t.t.
Bet ar reikia?
Kodėl tiesiog nepradėti gyventi?
Kartais taip liūdna pasidaro. Atrodo kad aš beveik vienas to noriu, kad nėra tų bendraminčių. Nors gal ir yra, tik jie galbūt tyli. Atvirai to nesako.

Nu kiek galima taip gyventi? Laikas tai eina.
Kartais atrodo kad tik akimirkos tereikia, kad viskas įvyktų, svajonės išsipildytų. Mintis išsilaisvintų....

Oi prirašiau ir nesu tikras ar busiu suprastas. Paskutiniu metu norisi iš esmės kalbėtis. Tik dažniausiai atsitrenkiu į sieną. Nors yra, nevisada :)
Yra ir žmonių. Dar gyvų. Svajojančių.
Ir vėl džiaugsmas.

Supratau tik tai kad nereikia savo energijos ir svajoniu mėtyt kur papuolė.
Nes jos kažkam maišo, kažkam nepatinka.
Nors norisi kad visi tą pajaustų tą Laimę
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Kartais atrodo, kad tik reikia apsispręsti ar būti laimingam ar ne. Bet tas apsisprendimas ne protui. Jis iš vidaus.
Andrius
Posts: 75
Joined: Fri 02 21, 2003, 10:08

Post by Andrius »

Mindaugai,

Tau reikėtų pakeisti sapno eigą ir jo baigtį. Tai turėtų padėti keisti ir gyvenimą. Kada pabundi po nemalonaus sapno, reikėtų pasistengti valios pastangomis vėl grįžti į tą sapną (tai žymiai lengviau padaryti iš kart tik prabudus, kai dar esi visiškai apsnūdęs), prisijungti prie jo pabaigos ir bandyti pakeisti nepalankią sapno eiga ir baigtį palankia. Pavyzdžiui, jeigu sapnuoji, kad krenti iš didelio aukščio ir prabundi nustėręs iš siaubo, reikia vėl kuo greičiau grįžti į sapną ir priklausomai nuo situacijos įsivaizduoti, kad tu turi parašiutą arba apačioje vanduo ar didžiulė minkšto šieno kupeta ir tu maloniai nusileidi ar nukrenti. Tai paprastesnis, lengviau įgyvendinamas variantas.

Sudėtingiau yra vėl grįžus į sapną paveikti priežastis, sukėlusias nemalonią situaciją. Dažniausia tos priežastys yra žmonės, kurių veiksmus tavo atžvilgiu tau reikės pakeisti. Čia nepadės Rembo metodai. Nugalėti reikia su MEILE. Reikės pakeisti savo požiūrį į tą asmenį, kad jis pakeistų savo požiūrį į tave ir savo veiksmus. Tam gali tekti keisti save, reikalinga meilė skriaudėjui ir atgaila (galimas dalykas, kad tu kažkada nuskriaudei dabartinį savo skriaudėją). Tai sunku padaryti, bet bandyti reikėtų.

Jeigu kažkokie “sistemos” sraigteliai- biorobotai tave uždaro į kalėjimą ir nepavyksta išsiaiškinti kieno užsakymu jie tave uždaro, reikėtų, grįžus į sapną, nors išsilaisvinti iš kalėjimo ir pajusti laisvės palaimą.


Mindaugai – gyvenimas puikus!!! Džiaukimės juo!!! Mes visi labai labai laimingi!!! :D :D :D :D :D :D
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

:D :D :D
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

Labai jau į širdį pataikė Mindaugas su tuo kodėl, "kodėl ne su dukra..., kodėl ne po žvaigždėmis..."
Oi kaip pataikė.

Kodėl aš dar ne? Gal dar ne laikas, gal dar man reikia augt? Bręst? Pajaust kažką? Surast, suprast?

Bet tai manęs paskutiniu metu nekamuoja, nevargina, negraužia. "dar ne" priimu kaip faktą. Bet ne konstantą. Gyvenu, džiaugiusi, ir ruošiuosi namo. Su visa šeima, visi keturi. Nors šiai dienai tai absoliuti iliuzija, kad būtumėm visi kartu.

Ir vis tiek gyvenimas toks puikus.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Oi Ingrida :D
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

ech, Mindaugai... :wink:
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Aš irgi sapnavau sapną. Nežinau kur jį parašyti, tai parašysiu čia, nes ši tema taip vadinasi...

Sapnavau sapną vakar. Kovėmės. Visas pasaulis atrodo kovėsi. Ir atrodo daug mūsų žmonių netekome. Ir keršto vardu sustojome visa didžiulė kariuomenė į naują žygį. Vienas prieš kitą, didžiulė eilė. Su ginklais. Milžiniška kariuomenė. Ir staiga...visiems daėjo, jog kariauti nebereikia. Visi jau pribrendo prie taikos. Žmonės vienas po kito metė ginklus ant žemės. Vienas kitą suprato be žodžių, nes jau visi pribrendo prie taikos. Visi nuėjome švęsti. Pasaulyje įsivyravo taika. Vakar visą dieną prisiminiau šį sapną ir jis man niekaip neišėjo iš galvos. Vis gera būdavo jį prisiminus. Nusprendžiau juo pasidalinti ir su jumis.

Ir dabar dar gera tą sapną prisiminus. Ir aš taip džiaugiuosi, kad ateity, artimoj ateity, visi žmonės pribręs prie taikos ir niekas nenorės kariauti. Visą pasaulį apkabins mergelė Taika...

Taikos jums, ramybės, laimės...
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Gyventi pagal sąžinę
Lina
Posts: 95
Joined: Sun 09 07, 2003, 13:17

Post by Lina »

Sakoma: "dalinkis su kitu ka turi. Atiduok daugiau. Daugiau mes dalinames, labiau keiciame savo prigimti, - tuo aukshciau musu siela keliauja per nakti ir tada mes dar daugiau matome savo sapnuose. Dar sakoma: jei zmogus nesapnuoja nieko 7 dienas ar daugiau, tai todel, kad jis pilnas savanaudishku tikslu ir negatyvi energija valdo ji. Taciau neishsigaskite tie, kurie butent nieko nesapnuoja, daznai mes savo sapnu negalime prisiminti.... :)
Sapnasi labai geras dalykas... ir kartais daug ka paishkinantis...

Gal kas pamenate kas buvo kalbama apie sapna Megre knygose? ,- su migla kazka prisimenu.

Daug graziu shviesiu sapnu visiems. :lol:
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

O Lina šimtas metų :D
Lina
Posts: 95
Joined: Sun 09 07, 2003, 13:17

Post by Lina »

Beje, Mindaugai, ar dar sapnuoji ta sapna ?
Post Reply