Gyvenvietė šalia Kauno

Laimė viename hektare, gyvenviečių kūrimas

Moderator: Visi tvarkytojai

noriugyventi
Posts: 1
Joined: Mon 02 08, 2010, 11:20

Re: Gyvenvietė šalia Kauno

Post by noriugyventi »

Laba diena,
esu naujokė pas jus ir iškart užsukau į šią temą. Bet kad ji paskutinįkart buvo prieš penkerius metus diskutuota. Kas vyksta dabar tose gyvenvietėse? Ar įsikūrėte? Kiek šeimų gyvena? Ar plečiatės? Ar kuriasi naujos kaimyninės bendruomenės? Pasidalinkite naujo gyvenimo įspūdžiais.

Ačiū.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: Gyvenvietė šalia Kauno

Post by Laimis »

esu naujokė pas jus ir iškart užsukau į šią temą. Bet kad ji paskutinįkart buvo prieš penkerius metus diskutuota. Kas vyksta dabar tose gyvenvietėse? Ar įsikūrėte? Kiek šeimų gyvena? Ar plečiatės? Ar kuriasi naujos kaimyninės bendruomenės? Pasidalinkite naujo gyvenimo įspūdžiais.
Paskutiniai postai parašyti ne prieš penkerius metus, o prieš keletą mėnesių. Tie patys pasiūlymai kurtis prie Kauno vis dar galioja. Žemė kainuoja tik 6 000 Lt už hektarą. Prisijungti galima. Reikia tik susisiekti ir susidraugauti.

Kitos gyvenvietės irgi plečiasi, žmonės statosi namus, sodina augalus, kuriasi. Kiekvienoje gyvenvietėje yra po 1-2 šeimas, kurios jau žiemoja. Taip pat yra po keletą vasarnamių. Yra ir tokių, kurie tik medelius pasodino, bet namo dar nepradėjo statyti.

Didžiausios gyvenvietės yra Sukiniai ir Ąžuolynas. Daugiausiai gyvenančių ir jau įsikūrusių yra Melkio gyvenvietėje ir Voskonyse.

Įspūdžiai labai geri, bet čia jau labai plačiai reikėtų rašyti. :) Va savaitgalį įkėlėme inkilą pelėdoms. Super įspūdžiai buvo. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Jadzekas
Posts: 1
Joined: Fri 03 05, 2010, 13:46

Re: Gyvenvietė šalia Kauno

Post by Jadzekas »

O kurioj cia gyvenvietej yra tie sklypai ir kur galima butu kreiptis?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: Gyvenvietė šalia Kauno

Post by Laimis »

Parašiau asmeniškai laišką dėl tikslesnių koordinačių.
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
danielius
Posts: 42
Joined: Wed 05 26, 2010, 10:55

Re: Gyvenvietė šalia Kauno

Post by danielius »

sveiki, jau gal metus laiko ieskojome sodybos salia kauno, ir tik po metu i mano rankas papuole ,,skambantys kedrai", zmona jau buvo anksciau skaicius sia knyga, nuo tos dienos supratau, kad tas ieskojimas buvo teisinga gyvenimo kryptis. Labai noreciau suzinoti kur galeciau kreiptis del hektaro zemes isigijimo. jau senai norime pabegti is miesto..... ;)
Dekoju
Danielius
867421542



Laimis wrote:
esu naujokė pas jus ir iškart užsukau į šią temą. Bet kad ji paskutinįkart buvo prieš penkerius metus diskutuota. Kas vyksta dabar tose gyvenvietėse? Ar įsikūrėte? Kiek šeimų gyvena? Ar plečiatės? Ar kuriasi naujos kaimyninės bendruomenės? Pasidalinkite naujo gyvenimo įspūdžiais.
Paskutiniai postai parašyti ne prieš penkerius metus, o prieš keletą mėnesių. Tie patys pasiūlymai kurtis prie Kauno vis dar galioja. Žemė kainuoja tik 6 000 Lt už hektarą. Prisijungti galima. Reikia tik susisiekti ir susidraugauti.

Kitos gyvenvietės irgi plečiasi, žmonės statosi namus, sodina augalus, kuriasi. Kiekvienoje gyvenvietėje yra po 1-2 šeimas, kurios jau žiemoja. Taip pat yra po keletą vasarnamių. Yra ir tokių, kurie tik medelius pasodino, bet namo dar nepradėjo statyti.

Didžiausios gyvenvietės yra Sukiniai ir Ąžuolynas. Daugiausiai gyvenančių ir jau įsikūrusių yra Melkio gyvenvietėje ir Voskonyse.

Įspūdžiai labai geri, bet čia jau labai plačiai reikėtų rašyti. :) Va savaitgalį įkėlėme inkilą pelėdoms. Super įspūdžiai buvo. :)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: Gyvenvietė šalia Kauno

Post by Laimis »

Jei prie Kauno, tai kreipkitės į 8- 698-72218 email: [email protected] . Gal jie dar turi žemės siūlomos. Čia gal 30-40 km nuo Kauno už Zapyškio. Biškį toliau link Šakių yra parduodamos žemės. Čia Toltik turėtų pasakyti.

O jei nebaugina 65 km nuo Kauno, link Ukmergės, tai kviečiame pas save. Apsižiūrėsit, gal patiks. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
danielius
Posts: 42
Joined: Wed 05 26, 2010, 10:55

Re: Gyvenvietė šalia Kauno

Post by danielius »

Sveiki,
esam dekinti uz duota kontakta, jau paraseme laiska ponui Raimundui, deja link ukmerges tolokokai :) bet kas zino, gal viskas gali greit pasikeist :)
Jei dar kas zino kitu kontaktu prasome pasidalinti
is anksto dekojam
D ir R
:) :) :)

Laimis wrote:Jei prie Kauno, tai kreipkitės į 8- 698-72218 email: [email protected] . Gal jie dar turi žemės siūlomos. Čia gal 30-40 km nuo Kauno už Zapyškio. Biškį toliau link Šakių yra parduodamos žemės. Čia Toltik turėtų pasakyti.

O jei nebaugina 65 km nuo Kauno, link Ukmergės, tai kviečiame pas save. Apsižiūrėsit, gal patiks. :)
pasislepusi
Posts: 34
Joined: Wed 07 21, 2004, 23:40
Location: kaunas

Re: Gyvenvietė šalia Kauno

Post by pasislepusi »

Sveiki :)

noreciau paprasyti gal kas galetu pasidalinti informacija kaip nuvaziuoti iki bet kurios gyvenvietes salia kauno? turiu omeny autobusu. ir kiek reiketu eit kad pasiekti gyvenvietes ir pan.

automobiliu vaziuoti nenoriu :no: ir susiderinti kad kas kitas aprodytu apylikes irgi nenoriu :no: noriu paziuret, pamatyt ir nusprest be pasaliniu minciu :wink:
mačiau paukštį, kuris skrido gimtinėn, pasišviesdamas kelią širdimi...
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Re: Gyvenvietė šalia Kauno

Post by Laimis »

pasislepusi wrote:automobiliu vaziuoti nenoriu :no: ir susiderinti kad kas kitas aprodytu apylikes irgi nenoriu :no: noriu paziuret, pamatyt ir nusprest be pasaliniu minciu :wink:
Na, jei tokia savarankiška, tai tiesiog paimk žemėlapį ir susirask kodinius žodžius - Braziūkai, Kardokai, Dovydai. Ir matysi kokie autobusai važiuoja pro šoną ir kiek reikės eiti nuo autobuso ir kur išlipti. Tereiks nueiti į stotį ir išsiaiškinti kada važiuoja.

Žinočiau tiksliai, tai pasakyčiau, bet aš ten autobusais nevažiuoju. O tie kur važiuoja, tai parašytų, bet neateina į šį forumą ir tavo žinutės nemato. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Post Reply