Žemės paieškos nuo 2003.03.

Laimė viename hektare, gyvenviečių kūrimas

Moderator: Visi tvarkytojai

Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Oi,Laimi, nepastebėjau,kad čia apie žemę Jonavos raj. užsiminei.
Taip, važiavom: trys mašinytės žmonių susirinko. Kadangi ne pati vairavau, negaliu atstumo tiksliai pasakyt. Bus apie 25-30 km nuo Kauno. Bet kelias, susisiekimas geras...

Žemė... Ji ne tik man patiko (tik bendrakeleivių vardų nežinau,todėl neišvardinsiu :oops: ). LAukas gal 70-ties hektarų. Iš trijų pusių miškas. Netoli upeliukas yra. Šalia lauko - nykstantis kaimas. Aleksandras prieš metus aiškinosi: ten tik vienas žmogus begyvena. Gal būt galimybė ir trobeles nupirkt (kad žmonės ne palapinėse, o nameliuos egyventų,kol kursis savo sklypuose).
Kaina hektaro apie 600lt.

Kiek žinau, Aleksandro šeima nori ten kurtis. Tai jis gudruolis kaimynus sau vežėsi,kad vienam būt nereiktų. :lol: :lol: :lol:

Mano išvados: kadangi mačiau tik šią žemę ir Kuro žemę, ši tikrai geresnė. Na, gal ir subjektyvi nuomonė. :wink:

Tie ,kas Sukiniuos buvę, irgi šiai žemei pirmenybę atidavė. Ir ne vien todėl,kad arčiau Kauno... :D
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Niu kaip noriu pamatyti.. Nors kai kas pasikeite mano planuose.. Nesu tikra ar noriu pirkt.nes po kurio laiko gal teks palikt zemele bent jau porai metu.. Bet gal kaip nors..
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Vakar ir vėl žemių žiūrėt buvom. Vėl link Šakių. Bus 30 km nuo Kauno. Vietovė vadinasi Šiauliai. Vaikai iš karto mėlynių pilnam pušyne pradingo: vos iškrapštėm. Gražu ten (ypač tiems ,kas pušis myli :P ). Ir autobuso stotelė tik 2km nuo žemės. Iki Nemuno apie 9km. :D
Kai tik rudenėlis ateis, Gediminas su Rolandu viską apie žemės pardavimą išsiaiškins. Kol kas yra moteris,kuri savąją parduotų.
Man labai ten patiko. :lol:
patri
Posts: 10
Joined: Sat 11 27, 2004, 14:20

Post by patri »

Na, tai kokios naujienos, svajuke, apie ta zeme 30 km uz Kauno ?
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

o gal Šiuliai?
Post Reply