Vakaro procedūros

Moderators: Mdsts, Neringa, Rapolas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Vakaro procedūros

Post by Laimis »

Vakare skaičiau reikia kojas plautis su keliais lašais dilgėlių arba balandų syvų. Syvai atkemša kojų prakaito liaukas ir jos išsivalo. Plaunuosi tada kai turiu jėgų ir įkvėpimo. Visada plaudavausi su dilgėlėmis, tai iš ryto iš tikrųjų jausdavausi geriau, pailsėjės. Jau iš karto po nusiprausimo jausdavausi geriau. Šiandie pirmą kartą išbandžiau balandą. Efektas panašus tik atrodo menkesnis.

Teikiu šiai procedūrai didžiulį dėmesį, nes ji ne tik kojas pravalo, bet kartu ir jausmus. Svajojasi po to lengviau.

Ar turite savų pastebėjimų šiuo klausimu? Gal kokių patirčių? Ar ir jums būna iš karto lengviau? Švaresnės mintys?
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

o gal tu Laimi paaiskintum, kaip tu tuos syvus isgauni, nes as nelabai suprantu. Ar cia reikia dilgeles spausti, sutrinti ar kaip cia? :roll:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Pasiimu vieną mažytę dilgėlyte. Kartais iš savo vazonėlio, kur prie kedriukų išdygsta, kartais iš po lango. O jei didelės jau dilgėlės, tai viršūnę nusiskinu. Daug nereikia. Skinu su celofano maišeliu arba pirštine arba rankogalį pritempiu prie rankos. Tada dedu dilgėlę į dubenį (bliūdą) pasiimu medinį kočėlą bulvėms trinti ir patrinu. Išbėga keli syvai ir to pakanka. Žolės neišmetu. Viską užpilu šaltinio vandeniu ir kišu kojas. Oi kaip gerai...

Balandą vakar, kadangi ji nedilgina rankų tai pirštais sutryniau ir užpyliau šaltinio vandeniu. Irgi neblogai, bet su dilgėlėm geriau. O gal reikėjo kiekį didesnį paimti. Nežinau, dar bandysiu...
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

na reiks ir ma pabandyt :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Galima ir balandą naudoti šiam tikslui.
Tereikia nuskinti kelis lapelius, sutrinti tarp delnų, gali ir pašlapinti ir trinti trinti.
Vanduo pasidaro kiek žalias. Taigi bandyti neverta, verta taip daryti :D
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

jau syki padariau, tik su dilgelem, nes jas vazone auginu :D
Rolandas
Posts: 101
Joined: Tue 01 21, 2003, 3:50
Location: kažkur anapus

Post by Rolandas »

O tokia mintis:
Ar tinka dziovintos dilgeles ir balandos?
Tarkim as dabar prisidziovinu ir visa ziema sau ramiai plaunu...?
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

O ar tikrai vakarais reikia plautis kojas???
Zinoma musu civilizacijoje tai iprasta, taciau jei atmetus civilizacija???
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
egismas
Posts: 49
Joined: Sat 12 07, 2002, 0:04
Location: Šiauliai

Post by egismas »

Nebūtina! Netgi, pasakyčiau, žalinga sveikatai! Ir ką ten kojas, išvis reiktų mesti tą kvailą madą-praustis. Ypač nesveika kojines keist :roll: Tas darytina tik kartą per mėnesį, ne dažniau!!! O jei nesiprausi, tai atkrenta tokios problemos, kaip uodai, pavyzdžiui. Jie priskrenda, nutupia ir...padvesia! :D
valdas
Posts: 57
Joined: Mon 02 24, 2003, 16:22

Post by valdas »

Egismai, jei tu mėnesį nesipraustum, tai ko gero uodai tikrai tavęs nebepultų, nes tu pats per tiek laiko galus atiduotum. Aišku, su sąlyga, kad per tą laiką dirbtum fizinius darbus, sportuotum, ar kitaip prakaituotum, o ne prie kompo sėdėtum. Kai žmogaus oda pasidengia prakaitu ir dulkėmis, patikėk, ligos jau čia pat. Įsitikinau savo kailiu. Man užteko trijų dienų, kad jos prisistatytų. :mrgreen:
egismas
Posts: 49
Joined: Sat 12 07, 2002, 0:04
Location: Šiauliai

Post by egismas »

Būtent!!!!!!
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Kipshe, čia Anastasijos idėja aprašyta skyrelyje "Vakaro proceduros". Aš tai tikiu ir mokslas tą patį sako. :)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Neatspejot :D :D Uodai ir visi kiti masalai, ypac bites, tiesiog dievina prakaito kvapa. tai joms kaip signalas pulti. beje, panasiai reaguojama ir i kvepalus bei dfezodorantus... :wink: :wink: :wink:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Se tau kad nori, o alternatyviu metodu koju plovimui nera?
Pavyzdziui po sniega basom?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Jelizaveta
Posts: 21
Joined: Tue 05 20, 2003, 15:52
Location: Kaunas
Contact:

Post by Jelizaveta »

kaip alternatyva galiu pasiulyti koju gramdyma. procedura tokia, kai jau po keliu dienu pastebesi sluoksni visokiu organiniu medzhiagu ant koju, tiesiog ji nugramdyk kokiu ashtriu daiktu, tik atsargiai, nesusizhalok :)
Jei tu teisi zhmones, vadinasi, neturi laiko ju myleti. (c) MOTINA TERESE
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

As taip ir darau! Darau atsargiai - susizalojimas 50%.
Kadangi kojos dvi - vien butinai susizaloju :(
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Post Reply