Pakruostėlė (EVALDO Giminės Sodyba)

Laimė viename hektare, gyvenviečių kūrimas

Moderator: Visi tvarkytojai

Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Taip galima, sarašas pradėtas . Jau yra 5 sklypai užimti
Lina
Posts: 95
Joined: Sun 09 07, 2003, 13:17

Post by Lina »

Prashau uzregistruok mane. :lol:
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

reikia susitikti ir aptarti Pakruostėlės ateitį :)
tik galvoju kur , gal Virgis sutiktų? Arba kur kitur Evaldai kaip manai?
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

:P
Pakruostėlėlėj šiandien galima sukurt apie 18 Rojaus kampelių. Sukiniuose tiek ir tiek, Gaveikiuose - vėl skaičius fiksuotas. O juk užaugs tuoj mūs kūdikėliai, jau šiandien bėgiojantys. Šiandien atranda viens kitą puselės dvi. Šiandien kuria naują gyvybę du žmonės, meilę viens kitam pajautę. Ar mūs gyvenvietėse palikta vietos JIEMS, naujos kartos KŪRĖJAMS? Juk tikrai greit bus diena, kai tars dvi širdys viena kitai, kad jos nori MEILĖS ERDVĘ kurt savo? Ką mes tada jiems galėsim pasakyt, jei šiandien kuriamų gyvenviečių sodybų skaičius fiksuotas? gal tada ne 18 sodybų telpa Pakruostėlėj, o 10? O tada kaip finansiniai dalykai?
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Ingrida Pakruostėlei skaičius neribotas, jei nori ir 150 gali buti. Praeita karta kai žiūrėjom Žemės tek kur Liepos šimtametės auga. Ten 15ha. Ir Šalia 8, o toliau 30ha. Skaičius neribojamas. Gyvenvietė jei iki miško nusites tai minimum 200 šeimų sutilps. Ar tiek per daug? :roll:
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

:P
Šiandien nežinau - per daug ar ne. Dar daug man reikai sužinot.

O kad aplink dar daug žemių yra, tai gerai. Mačiau jas. Na bet mokausi gyvent jokių "bet". yra žemės tai ir puiku.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
valdas
Posts: 57
Joined: Mon 02 24, 2003, 16:22

Post by valdas »

Mindaugai, mes tai Kaune po darbo, galime bet kada susieiti. O va Ingridai taip neišeina. Sakyčiau, gal savaitgalį,- savaitgalį aš būsiu Pakruostėlėj, noriu dar iki užšąlant pasėti įvairių augalų sėklų. Reikia dar ir augaliukus žiemai paruošti, pridengti juos. :D
Kaimynas pasakojo, kad vienas žmogus į pietus nuo mano sklypo, dėl sveikatos nebegali žemės dirbti, tai sako, jei neras kam išnuomoti, tai gal parduos 4ha, nes reikia pinigų gydymui. Pagalvojau, gerai būtų jei atsirastų kas iš bendraminčių ir nupirktų tą žemę. :wink:
Dar girdėjau naujieną, kad už 7km įsikūrusi airių žemdirbių ir biznierių firma pradėjo per tarpininką supirkinėti aplinkines žemes. Už 1-ą ha siūlo 2500Lt. Netgi turėjo tiek naglumo, kad pernuomavo žemes. Pasiūlė savininkams po 150Lt/ha per metus ir išstūmė iš tų žemių vietinius ūkininkus, kurie mokėjo tik po 50Lt/ha. Pakilo didelis kipišas, ūkininkai surengė mitingą, išsikvietė valdžios ir spaudos atstovus, tik kuom visa tai baigsis dar neaišku. :?
Reik tikėtis, kad vietiniai išstums atėjūnus, bet ką gali žinoti? Pinigai daug ką gali. :roll:
valdas
Posts: 57
Joined: Mon 02 24, 2003, 16:22

Post by valdas »

Šį savaitgalį, t.y. spalio 25-26 dienomis renkamės Pakruostėlėj, kam aktualu, modeliuoti busimos gyvenvietės ateities. :P
Geva
Posts: 3
Joined: Wed 04 09, 2003, 0:20

Post by Geva »

Sveiki,
norėjau pasiteirauti, iš kur Pakruostėlėje tiek sodybų galima įkurti, ar ten tiek daug žemės parduodama ? (Nelabai tikėtina, nes ūkininkaujantiems kaimiečiams SAPART-o lėšos pareina, o iš valstybės žemę nusipirkti pagal valstybinius įkainius baltam žmogeliui neįmanoma).
Dar įdomu, ar Jūs jau ten (Pakruostėlėje) pradėjote kurtis ? Nes apie kurimąsi Sukiniuose ir Gaveikiuose forume galima paskaityti, o apie Pakruostėlę - mažokai. O gal besikuriančių joje dar nedaug ?.. :?
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Labas Geva, reikaliukai gerai nupirktos žemės yra, ir dar parduodamos žemės aplinkui yra. Jei nori pamatyti galima suorganizuoti kelione, yra žmonių kurie nori pamatyti.
Geva
Posts: 3
Joined: Wed 04 09, 2003, 0:20

Post by Geva »

Daugmaž žinau, kur ten gali būti tos žemės, nes mes su vyru jau senokai dairomės žemės apie Kėdainius ir jau buvom pastebėję, kad tik šitam krašte yra gražios vietovės.
O jeigu susiorganizuotų dar kažkiek žmonių, gal ir pavyktų ištrūkti ir pasižiūrėti. :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Rytoj t.y. sekmadienį lapkričio 15 d. važiuosime iki pakruostėlės.
Kas norėtų prisijungti paskambinkite man 868945366
Maždaug 12 val. nuo Kauno pilies aikštelės, kur autobusai išvažiuoja
M.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Pakruostele yra uz Kedainiu, i siaure... jei reikia zemelapio, visada gali pasinaudorti maps.lt
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Su pakruostėle reikalai kol kas tylūs, tos žemės bus laisvos tik rudenį, ir tai dar neaišku, tad, Basta, laiko turi užsisakyti vietą.
Beje, dėl kainos tai jau nežinau, kiek šeimininkas paprašys. Gal jau iš viso nebegalvoja parduoti? Nors rudenį buvome pas jį ir planai tikrai galiojo :)
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Kaip situacija? Ar vyksta kas nors? Sudomino... Neturiu dar ne cento, bet apie tai negalvoju. Labai panorejus, gausi.
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Jonas Dragūnas
Posts: 3
Joined: Sat 02 18, 2006, 23:41
Location: Newark (UK)
Contact:

Post by Jonas Dragūnas »

Mane irgi domina situacija dėl gyvenvietės kūrimosi. Norėtųsi bent jau aplankyti vietovę ir susižinoti dabartinę situaciją (Paskutinė info smarkiai pasenusi, dabar jau 2007). Gal kas gali apšviesti :?: :wink:
r3d4
Posts: 1
Joined: Thu 12 29, 2011, 13:32

Re: Pakruostėlė (EVALDO Giminės Sodyba)

Post by r3d4 »

kadangi, po truputi klajoju po eko bendriuomenes, tai ar pakruostes bendruomene dar gyva?, nes ko tik paklausiu, tas apie sia bendruomene nieko nezino
sanxre
Posts: 38
Joined: Tue 04 19, 2011, 17:57

Re: Pakruostėlė (EVALDO Giminės Sodyba)

Post by sanxre »

Ir mane,sudomino si gyvenviete.
Post Reply