Keičiame pasaulį sąmoningai

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Keičiame pasaulį sąmoningai

Post by Agnė »

Atidarau naują temą, nes tęsti tai skirelyje apie tvenkinį, nukryptume nuo temos.
Nė kiek nekelia abejonių informacija, pateikta Shaime ir Olgos nurodose, apie vandens savybę sugerti informaciją iš aplinkos.
http://www.oralchelation.net/heartdisea ... n/p16f.htm
http://www.hot.ee/rogeradsl/watermsg/
Manau, kad šia savybe pasižymi ne tik vanduo, bet ir visas mus supantis pasaulis. Todėl, jeigu esame situacijoje, kai mūsų nebereikia įtikinėti, kad mintis, jausmai veikia aplinką, tai logiškas tolesnis klausimas:

“O KĄ MES SĄMONINGAI DAROME KEISDAMI PASAULĮ?”.

Jei prieš gerdamas vandenį palaikysi stiklinę rankose ir paprašysi “Aukštesniojo Aš” jį palaiminti, tai net tok trumpas aktas žymiai pakeis vandens struktūrą ir poveikis organizmui bus didžiulis. Jei ant vaistų buteliukų piklijuosi etiketes su užrašu “Meilė”, vaistų teigiamas poveikis sustiprės. Nemanau, kad yra išdirbtos rekomendacijos kiek laiko ir kaip reikia įtakoti tam tikrą aplinkos kiekį, kad gautum kažkokį konkretų rezultatą, kuris tęsis tiek ir tiek laiko. Atrodo, kad klausimų daugiau, nei atsakymų. Todėl, jei atradote informacijos, paskelbkite ją čia. Jei patys sąmoningai keičiate aplinką – pasidalinkite, ką darote. O gal net būtų galima mintimis prie visuotinių akcijų prisijungti, kad didesnis poveikis būtų. Ar dar ką...
O aš savo ruožtu siunčiu skaitantiems šias eilutes šiltą minkštutę šypseną su sidabrine suknyte ir žydru kaspinu ir tikiu, kad tai jums praskaidrins nuotaiką geram pusdieniui. :wink: :D :D :D :D :D :D
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Jei ant vaistų buteliukų piklijuosi etiketes su užrašu “Meilė”, vaistų >teigiamas poveikis sustiprės.

Tai yra, jei per liga tobulinama tavo siela, tai vaistai nebeveiks taip kaip sumane vaistu isradejai?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Senis M
Posts: 37
Joined: Fri 09 05, 2003, 15:29

Post by Senis M »

Kipshas wrote: Tai yra, jei per liga tobulinama tavo siela, tai vaistai nebeveiks taip kaip sumane vaistu isradejai?
Kitaip sakant jeigu sutiks zmogus, kad jo sieloje ivyktu tobulejimo pokiciai, (kuriems paskatinti jam neuzteko "keisto" sapno, ar/ir kitu svelniu isoriniu zenklu), tuomet zmogui padeda poveikis tipo "liga".
koks yra musu tikslas?
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Kadangi tema apie vandenį ir tai kaip vanduo fiksuoja informaciją
( netgi uzrašytus žodžius ant buteliuko)
tai tema " Vandens emocijos" čia "į temą" :)
http://www.anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=439
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Kitaip sakant jeigu sutiks zmogus, kad jo sieloje ivyktu tobulejimo >pokiciai, (kuriems paskatinti jam neuzteko "keisto" sapno, ar/ir kitu >svelniu isoriniu zenklu), tuomet zmogui padeda poveikis tipo "liga".

jei zmogus sutinka, jam ir keisti sapnai nesisapnuoja
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Šeštą ryto apie Gėrį pagalvokim!
Sekmadieniais 21.30 melskimės už taiką Žemėje, už Žemę.
http://www.anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=200

Juk mums tai rūpi! O tuo pačiu treniruojame savo vaizdinį mąstymą, minties ir jausmų galias. Ir dar... Pratęskit patys.

Jau džiaugsmas pripilo širdį
Ir saules akyse įžiebia
Nes polėkiuos šeštą – ar girdit?-
Dainuoju iš ryto ne vienas.

Į dieną žengiu kaip į laimę
Matyti, ragauti, paliesti
Gyvenimą- skambančią dainą,
Kurią aš sukursiu šiandieną.

Ir Jūs uždainuokit, tapykit
Kristalą pražydusio lašo,
Užpildančio erdvę ir mintį,
Ryžtingai gyvenimą rašant.
Last edited by Agnė on Wed 10 22, 2003, 12:14, edited 2 times in total.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Tiems kas sekmadieniais meldžiasi

Mano broliai
minčių labirintais
vėl nuklysta į skaidrią erdvę,
nesuvirpinę žemės pėdom,
nepamynę švelnios žolės…

Kaip kiekvieną sekmadienio vakarą
vėl apglėbiame motiną Žemę
nenusakoma sielų šiluma…
Nuo širdies ligi širdies…

Ačiū, kad esate kartu.
Post Reply