dėl zemės Siužionyse

Laimė viename hektare, gyvenviečių kūrimas

Moderator: Visi tvarkytojai

jonux
Posts: 38
Joined: Fri 11 14, 2003, 17:42
Location: Vilnius

dėl zemės Siužionyse

Post by jonux »

sveiki gerbiami bendraminčiai :h: dziaugiuosi siuo graziu rytu, nors kita vertus dziaugiuosi ir savo pirmu bandymu iplaukti i didziuosius vandenis :D na prie reikalo:
vilniaus anastasijos klubas ir toliau aktyviai vykdo zemes paieskas ateities (netolimos) sodyboms. viena is realiausiu galimybiu siai dienai yra 47 ha. zemes sklypas netoli siuzioniu su perspektyva plestis. vieta labai grazi..savita tuo, kad tai lyg atskira meiles erdve, i kuria ivaziuoji ir isvaziavimo nera (na cia jau reikia pamatyti). savininkai nori po 2200 lt. uz ha. Gera naujiena ta, kad si vieta mazdaug 6-8 km. nuo musu draugu zemes Gaveikiuose, pas kuriuos galesime eiti i svecius maudytis ju ezeriuke (aurimas ir jo kolegos pazadejo buti tolerantiskais siuo klausimu).
problema (jei jau taip ja galima pavadinti) yra ta, kad savininkai labai jau skuba gauti pradini inasa, o su likusia dalimi zada palaukti iki pavasario - todel lyg ir turetume paskubeti apsispresti. todel tie kurie susidomejo siuo pasiulymu - paplanuokite kita savaite nuvykti i vieta (preliuminariai ateinanti sestadieni). visus savo pageidavimus su vardais, telefono nr., ir emeilais siuskite mano adresu [email protected] .
P.S. pageidautina kad atsilieptu tie kurie planuotu gauti iki 2 hek., tokie norai kaip 3-5 ha., lyg ir sveikintini, taciau nutolstama nuo bendro plano, o ir nuo anastasijos - cia nekritika, taciau tokia mano nuomone :wink:
tai sekmes visiems ir gero savaitgalio....
Romachka
Posts: 5
Joined: Mon 11 17, 2003, 0:25
Location: Vilnius

Post by Romachka »

Man labiausiai tiktu sestadienio rytas apsizvalgymui.
Romualdas :lol:
jonux
Posts: 38
Joined: Fri 11 14, 2003, 17:42
Location: Vilnius

Post by jonux »

sveikas ramachka :D sestadieni busiu uzimtas nuo ryto lyg vakaro..dalyvauju marciulionio taureje - taigi bendruomene svarbu, taciau seima svarbiau (tik nepriimkit asmeniskai) :lol: taigi planuojame sekmadienio ryta..ar dalyvausi?
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

jei vietos man butu masinyteje ir as pavaziuociau paziuret, mazha kas, gal patiks.
jei imciau tai ne daugiau 1 Ha, 90aru dar galima bet 1.1 Ha jokiu budu!!!
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
jonux
Posts: 38
Joined: Fri 11 14, 2003, 17:42
Location: Vilnius

Post by jonux »

Kipshas wrote:jei vietos man butu masinyteje ir as pavaziuociau paziuret, mazha kas, gal patiks.
jei imciau tai ne daugiau 1 Ha, 90aru dar galima bet 1.1 Ha jokiu budu!!!
jei savo triantgaliu atsuktuvu neprakiaurinsi man masinos tai gali jungtis :D tai sekmadieni isvaziuojam 10.00 nuo mazvydo bibliotekos (ten salia yra masinu stovejimo aikstele)..tai iki greito :wink:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

neimsiu trisakio - nepatogu

ale kaip atpazint ta aikstele ir ta masina?
ta aiktele tokia pailga ir dar mokama?

o masina kokia? pageidauju limuzino :)))))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
jonux
Posts: 38
Joined: Fri 11 14, 2003, 17:42
Location: Vilnius

Post by jonux »

Kipshas wrote:neimsiu trisakio - nepatogu

ale kaip atpazint ta aikstele ir ta masina?
ta aiktele tokia pailga ir dar mokama?

o masina kokia? pageidauju limuzino :)))))
uzteks pradziai ir ford mondeo tamsiai melynos su pilku priekiniu buferiu :wink: o aisktele tai ta mokama po desine ziurint i mazvydo stulpus
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

na jei uz valytuvo uzkisit nemaza lapeli su uzrasu
"Vilnius - Sudzionys"

tai bus tai ko reikia
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Romachka
Posts: 5
Joined: Mon 11 17, 2003, 0:25
Location: Vilnius

Post by Romachka »

Na, sekmadienis irgi nebloga diena kelionems :D
Tik reiks ant Moletu plento kur susitikti, nes ne is Vilniaus vaziuosiu.
Reiks penktadieni smulkiau susitart.
Sekmes. :wink:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

tai kaip del lapelio uz valytuvo

ir dar: nuo kada galima tiketis pamatyti. nes jei lapelis atsiras 9:59, o masina isvaziuos 10:00 tai bus ne kas
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
jonux
Posts: 38
Joined: Fri 11 14, 2003, 17:42
Location: Vilnius

Post by jonux »

Kipshas wrote:tai kaip del lapelio uz valytuvo

ir dar: nuo kada galima tiketis pamatyti. nes jei lapelis atsiras 9:59, o masina isvaziuos 10:00 tai bus ne kas
ar bus kas, jei uzdesiu 9:58 :lol:
jonux
Posts: 38
Joined: Fri 11 14, 2003, 17:42
Location: Vilnius

Post by jonux »

GALUTINIS VARIANTAS: SUSITINKAME SEKMADIENI 10.00 VAL. PRIE MAZVYDO BIBLIOTEKOS (PO DESINE PUSE ESANCIOJE STOVEJIMO AISKTELEJE - PRIEKIU STOVINT I BIBLIOTEKA) :!:
p.s. prasome neveluoti, kadangi nezinia, kiek viso bus norinciu ir galinciu (lauksime iki 10.15).. :wink:
jonux
Posts: 38
Joined: Fri 11 14, 2003, 17:42
Location: Vilnius

Post by jonux »

labas vakarėlis visiems :h: šiandien džiugi diena...Kaip ir buvo planuota įvyko kelionė į Siužionis. jei neklystu iš visu nuvykusiųjų visi liko patenkinti tuo ka pamatė ir jau dabar yra 9 seimos, pasiruosusios susietį savo ateitį su šia vietove.
noriu prideti nuo saves, kad mane ta vieta kuo toliau tuo labiau traukia. kiekvieną sykį vis gyliau įsirėžia ir nebeatleidžia vis ilgiau. tai tokia idealiai rami vieta, miško pašonėje, lengvai banguota vietove. šalia ažuolų-lazdynų giraitė. pačioje pievelėje radome besistiebiančias jaunas pušeles, bylojančias, kad vieta tinkama ne vien lapuočiams - tai taip pat pradžiugino spygliuočius dievinančius mūsų bendruomenės narius :wink: .
nors visą grožį kiek nustelbė rūkas (kalbu apie matomumą į tolį :)), bet Stas padarė pakankamai vertų dėmesio nuotraukų iš mūsų pastarojo apsilankymo, ir tikimės greitu laiku tas nuotraukas išvysti šiame tinklalapyje.
pabaigai noriu pastebėti, kad realiai yra daugiau nei 9 seimos, kadangi kai kas ten apsilankę buvo jau ankščiau ir išreiškė norą būtent tenai kurti savo gimtinę..taigi virš dešimties kaimynu jau yra. situacija tokia, kad siandienai galime pasiulyti vietos dar 20 seimu, norinčiu nuo 1 iki 2 ha.(galima derėtis - čia tam atvejui jei kypšas ką sugalvotų - beja laukiu tavo pasiteisinimo kodėl nevykai kartu :x ) :D , todel neatideliokite nes reikia apsispresti jau iki kaledu, kad galeciau toliau tęsti derybas del kainos, pirmos įmokos ir pan.
kitų drauge buvusiu žmonių atsiliepimus išgirsite susirinkime arba galėsite perskaityti čia..tikiuosi jie prisijungs su savo įspūdžiais..tai tiek šiam kartui - iki malonaus :nnn:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

o kam teisintis?

sikart nevaziavau, reiskia kitakart vaziuosiu
o imciau, jau sakiau, ne daugiau 1ha

darykit Sudzioniu gyventoju susirinkimus kaip Gaveikieciai. Tada gal uzsusksiu, pablevyzgosim apie viska ir apie nieka :)))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Manau Suzionyse susikurs svelniu zmoniu labai svelni Erdve, ji gydo net dabar, tai ka tuomet mums apie ateiti sneket :D

:love:
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

O tikiuos, kad taip ir bus, Irena-Irocka :) Gal ir tu įsirašei i ten norinčių kurtis sarašą?
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Iracka, galetum dirbti reklamos agenturoj :wink:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Iracka, galetum dirbti reklamos agenturoj

saunuole Irocka, net glesum sugebejai ikalbeti

>ji gydo net dabar
gydo nuo ko?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Vieta svelni, rami ir galbut laukianti. :) Patiko, nezinau, kaip mano antraj pusei :roll:
P.S. As issiunciau Arturui nuotraukas, bet kada ir kur jos pasirodis nezinau
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Glesum dar niekam nepavyko ikalbeti :wink: Kipsiuk, buk gerutis. neskleisk melagingos informacijos.
Post Reply