O koks tavo mylimiausias gyvūnas?

Apie gyvūnus, kurie gyvena Giminės sodybose.
Gyvūnai, kurie rūpinasi Žmogumi ir aplinka

Moderator: Visi tvarkytojai

Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

O koks tavo mylimiausias gyvūnas?

Post by Laimis »

Idomu, kokius gyvunus megsta forumo dalyviai. As tai labiausiai kates. Banalu, bet kaip jau ikrito i sirdi, tai niekaip neiskrapstau...
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

O as megstu visokius gyvunus :!: Fainiausi jie kol dar mazi :) :P
Tik kirmelaites ir vabaliukai visokie tai man kazkodal nelabai prie "dushios" limpa... :roll:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Ausrine, o koks paukstukas tavo avataroj? Toks grazus, melynas... Nepazistu as tu skraiduoliu... :cry:
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Man tai jis labai i bukuti panasus, bet tiksliai nezinau :oops: Reiks issiaiskinti.
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

man patinka voriukai, tie mazieji, kur neispampe, taip pat patinka visokie vabalai ir kirmeles, net tie kur krauja geria, bet ne tie po kuriu gerimo viskas istinsta skauda ar dar blogiau
labai patinka tarakonai - be tarakonu prapultis butu!
labai patinka vabalai kurie skraido (tarakonai irgi skraido) ir vabalai kur sviecia nakti. svieciancius vabalus reikia auginti tonomis ir paskleisti juos po visa gyvenviete - bus ekologinis apsvietimas
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Aušrine,

Tavo paukštukas tikrai Bukutis, pažiūrėjau angliškam žodyne. Juk Bukutis vienintelis gali laipioti kamienais žemyn galva ;) Loreta, įsidėmėk šį paukštį, kai pamatysi - atpažinsi :)
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

O man patinka ziurkes!
Pamacius kokia idomesne kirmele - mirmele puolu vaikams rodyt. Nuo tokios :shock: mamytes normalus pilieciai kraupsta.
Aleksandrai patinka viskas, kas juda, visai kaip man kadais. Ko tik ji neturejo: vezli, visciukus, anciukus, ziurkes, katina, kazkokiu uzsienietisku meslavabaliu lervas, vos neparsitempe egzotisku tarakonu... :roll:
Labai nori suns, Kamile pritaria, bet suns nematys :mrgreen: , kol nebus sodybos :!: (priezastis - Merfio desnis apie naminius gyvunelius. Kartais as pagailiu SAVO mamos, sunim TIKRAI tektu mociutei rupintis...)
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

"-Koks keturkojis geriausias žmogaus draugas?
-Fotelis!"
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Amira
Posts: 18
Joined: Sat 02 01, 2003, 18:12
Location: Žemė

Post by Amira »

As tai dievinu kates.Nors pati niekada nesu turejusi, bet negaliu praeiti pro katinuka jo nepagloscius...jie visi tokie minkstuciai svelnuciai meiluciai...mur mur mur... :mrgreen: . Labiausiai tai paprasti kaimo rainiai patinka. Kai turesiu savo namus, butinai laikysiu katyte, va :)
AJA
Posts: 36
Joined: Fri 06 13, 2003, 14:16
Location: UTENA

Post by AJA »

Man labiausiai patinka tie gyvûnai, kurie su manim gyvena ir turi mano sutikimą. T.y.: KATĖS dabar. O tarakonai sutikimo neturėjo, tai mes juos VISUS IŠNAIKINOM. Niekas nepadėjo, jokia chemiija, tai draugė virė kiaušinius, po to darė kažkokį marmalą. galvojau - nesąmonė, bet VISI IŠNYKO.
Na, visada laukiamos kregždės.
Seniau laikiau šunį - buvo šunys. O į papūgas galiu ištisą dieną žiūrėti.
O jei dar papūga kalba (na gerai ir kai tiesiog klauso...) :mrgreen:

O beje ar girdėjot, kad antys (ar žąsys) kažkur nuravi plantacijas pomidorų? Viską sulesa, o pomidorai lieka. Taigi, jei gyvenčiau kaime ir antys padėtų man ravėt pomidorus - jos galėtų vadintis mylimiausiomis.
Yra tokia knyga, kur rašo kaip gyvūnai žmonėms tarnauja. Sena tokia visa. Ten pasakoja kaip beždžionės namus sutvarko, ir dar daug visko.
Na tai man tokie visokie protingi ir paslaugūs patinka.
vegetaras
Posts: 2
Joined: Sun 11 23, 2003, 2:25

Post by vegetaras »

Karve.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

:D
O as kuo toliau tuo labaiu myliu bitutes :wink: Vasara Negaliu atsidziaugti ju duzgimu... Tikiuosi si ziema joms nebus tokia baisi, kaip pernykste.
PinČiukas
Posts: 29
Joined: Tue 06 15, 2004, 21:41
Location: Žaliakalnis

Post by PinČiukas »

Aušrinė wrote:Man tai kates, voveraites, eziukai, daug kitu ir pauksciai, pauksciai pauksciai :D
Tai ir kieles? Image
PinČiukas
Posts: 29
Joined: Tue 06 15, 2004, 21:41
Location: Žaliakalnis

Re: O koks tavo mylimiausias gyvūnas?

Post by PinČiukas »

Laimis wrote:Idomu, kokius gyvunus megsta forumo dalyviai. As tai labiausiai kates. Banalu, bet kaip jau ikrito i sirdi, tai niekaip neiskrapstau...
As kaciu nemegstu del ju gruoboniskumo, bet jei megsti, idedu viena. :mrgreen: :mrgreen:
Image


O kas norite greit pamatyt kitokiu gyvunu: delfinu, papugu ir net drugeliu, eikite cia. :D http://www.ldp.lt/forumas/viewtopic.php?t=200
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

o kas tu per gyvunas? Gal prisistatyk... :wink:
PinČiukas
Posts: 29
Joined: Tue 06 15, 2004, 21:41
Location: Žaliakalnis

Post by PinČiukas »

Jei sudominau asmeniskai, klausk i privata. Cia gi ne biografinis forumas. :P
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Aušrinė Rašo:
Man tai kates, voveraites, eziukai, daug kitu ir pauksciai, pauksciai pauksciai

Pinčiukas rašo:
Tai ir kieles?
Taip taip ir kielės labai patinka :) Labai linksma į jas žiūrėti :D Mes jas dar vadiname ledspirikėmis, nes, kaip man mama liaudiškai pasakojo, jos į Lietuvą po žiemos grįžta vienos pirmųjų ir išspardo visus ledus :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:lol: :lol: :P
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o zinai, kudel patinka - ogi tude, kad sie metai - Gaidzio (arba vistos :wink:) metai, tai reikia pasirupinti paukstukais, palesinti, galima koki plunksnuoti ir isigyti - pvz., varna ar kokia peleda... :wink:

Isvis jie dabar tokie nebaikstus pasidare, o kai dar pasikalbi, tai isvis nebijo... :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o man sian pro nosi kekstas praskrido... :wink:
Post Reply