dėl zemės Siužionyse

Laimė viename hektare, gyvenviečių kūrimas

Moderator: Visi tvarkytojai

Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Cia ne informacija, o hipoteze
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Gal ir tu įsirašei i ten norinčių kurtis sarašą?
Gal :D
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Image

Image
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Image

Image

Image

Image
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Image

Image
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Aciu Mindaugai, atrodo isrinkai neblogas nuotraukas :wink:
jonux
Posts: 38
Joined: Fri 11 14, 2003, 17:42
Location: Vilnius

Post by jonux »

kur mano kaciukas :cry: be jo nera to grozio kuri izvelgiau toje zemeje :lol:
nesu tikras ar pavyks istrukti penktadieni i klubo susirinkima, todel noriu pranesti potencialiems siuzioniu gyventojams, kad man labai nepatinka tu tarpininku skubejimas ir ju elgesys: balsas pakeltas, agesyvus, nesusikalbejimas - kas galetu reiksti kad arba mus apgaudineja, arba darosi "gera" bizni is musu. na del antro varianto galima isgyventi - ju reikalavimai...taciau jie gasdina kad jei dabar negaus inaso kaina kils dvigubai po nauju metu - tiketi ar ne..man lyg ir nuojauta kad niekas keistis neturetu - nebent kas girdejote apie kainu staigu suoli po nauju metu - ka manote :?:
dar noriu pasitarti ar neverta pradeti daryti atskirus susirinkimus Siuzioniu gyventojams santykiu artinimui, "slifavimui"..tiek siam kartui - iki greito :wink:
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

jonux wrote:
..... noriu pranesti potencialiems siuzioniu gyventojams, kad man labai nepatinka tu tarpininku skubejimas ir ju elgesys: balsas pakeltas, agesyvus, nesusikalbejimas - kas galetu reiksti kad arba mus apgaudineja, arba darosi "gera" bizni is musu. na del antro varianto galima isgyventi - ju reikalavimai...taciau jie gasdina kad jei dabar negaus inaso kaina kils dvigubai po nauju metu - tiketi ar ne..man lyg ir nuojauta kad niekas keistis neturetu - nebent kas girdejote apie kainu staigu suoli po nauju metu - ka manote :?:
dar noriu pasitarti ar neverta pradeti daryti atskirus susirinkimus Siuzioniu gyventojams santykiu artinimui, "slifavimui"..tiek siam kartui - iki greito :wink:
Noriu cia neprasytas isiterpti :)
Kai "Gaveikieciai" "artejo link tikslo", taip pat buvo situacija, kad kol mes svarstem seimininke kilstelejo kaina.
Bet tokie "situacijos" pasunkejimai priverte mus suisitikineti daugiau tartis labiau isgirsti vieniems kitus ir tai mus suartino.
Mano galva jums jau senai laikas susitikineti nes niekados to perdaug nebus. Bendruomenes formavimasis labai ilgas procesas. Kol nebusit pakankamai artimi vienas kitam ir "nesusigrosit" tai visi klausimai spresis labai letai ir sunkiai. Kai susikurs bendrumas tai tada viskas ir vyks. Manau, kad gresme kad pakils kaina turi buti varomoji jega greiciau darant sprendimus. Taigi kuo daugiau bendraukit , isgirskit vienas kita kas kaip isivaizduoja savo "ejima i gamta". Isisnekekit visokiausiomis temomis.

Labai labai visiems rekomenduoju :
Ten aptariamos bendruomeniu formavimosi problemos
Tai turi zinoti kiekvienas :) !

http://www.anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=434
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Stas wrote:Aciu Mindaugai, atrodo isrinkai neblogas nuotraukas :wink:
Stas nuotrauku, neatrinkinejau, kokias Rapolas atsiunte tokias ir idejau :)
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Butu gerai, jeigu cia paliktu savo nuomone kuo daugiau tu zmoniu, kurie aplanke Suzionys arba gal yra tokiu, kurie kazka pagalvojo vien paziurejus nuotraukas :wink:
Kuo toliau, tuo labiau as isitikinu: zeme - didziausias turtas. (Cia priejo mano zmona ir patempe lupa: "O as?" :) Na zinoma ji. Bet didziausias turtas turi gi kazkur vaikscioti :wink: )
Zodziu kvieciu visus pasireiksti :!:
Tiesa, dar. Manau iki stoimo i ES labai nerimauti nera ko, bet tik iki tol. Ir netgi labiau matau problema ne piniguose, o istatimuose. Sekmes!
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Na manau skubeti neverta (t.y. nesti uzstata), kap pati isitikinau situacija dazniausiai pasisuka palankiausiu budu, cia kaip komp-e, jei nezinai kaip pasielgti tai spausk "enter" komp-as pats geriausia varianta isrinks :D :D

Beja jie skuba ne todel kad mano jog kaina pakils (tuomet atvirksciai lauktu), o todel kad kris..
girdejau kalbas, kad jei mes ir istosime i ES vis tiek bus pereinamasis laikotarpis kai uzsienieciams neleis pirkti zemes, be to jei po naujuju metu priims koki nutarima apie valstybines zemes pardavima, tai bendroje situacijoje zemes kaina gali kristi...

Svarbiausia kad formuojasi Suzioniu bendruomene, galime susitikineti dazniau :D
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Siulau sestadieni/sekmadieni is ryto, sviezios galvos, dar neuzterstos kasdieniniu vargu

(cia apie susitikimus)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
jonux
Posts: 38
Joined: Fri 11 14, 2003, 17:42
Location: Vilnius

Post by jonux »

svieziausios zinios is derybu lauko. pries kuri laika drauge su Aurimu buvome susitike su matininku, kuris tvarko sklypus Siuzionyse. veliau kai su juo susitikome kad parodytu tos zemes dokumentus, pasake kad ju dar nera. suprantama kad mane labiausia domino tikrieji zemes savininkai ir kaip tapo aisku tie asmenys kurie ta zeme mums siulo yra tik tarpininkai - taigi bandziau iseiti ant savininku, nes jei savininku dokumentai nesutvarkyti, tai ka jau kalbeti apie kazkokius tarpininkus ir pirma inasa, kai jie patys jokiu teisiu i ta zeme neturi ir dar melagingai pareiskia kad tai ju zeme. taigi praeitos savaites viduryje palekeme i Siuzioniu zemetvarka, kur buvo iskabinti planai su savininkais - ta mums patare padaryti tarpininku zemetvarkininkas. net negalite isivaizduoti kaip ant musu uzsipuole seniunas - pradejo rekti - ko mes norim, kad jis pats zino ko mes norim, kad "paskambins kam reikia" ir t.t. baisus ir netoleruotinas elgesys. veliau man skambino viena ponia nuo vieno tarpininko..bent jau zmoniskai pradejo kalbetis, t.y. sakyti tiesa, veliau susisiekiau dar su kitu tarpininku - tas vel reke ko kisu nosi ten kur nereikia, uzsikele kaina iki 2500 lt uz hek- as jam sakau kad per daug melo tai ir kisu, ir kad kol nebus dokumentu niekas jam nieko nemokes-tuomet jis kiek nurimo, pazadejo suvesti su seimininkais, parodyti visus dokumentus ir t.t.
viskas lyg ir gerai, bet tiesa sakant man jau netaip viskas grazu kaip buvo pradzioje..viskas suprantama, juk susiduri su zmoniu sykstumu, agresyvumu ir pan. - taciau mano noras deretis ir reikalus su jais tvarkytis visai praejo - labai nemalonus, pikti ir gobsus zmones. kadangi nevisi Siuzionininkai turi emailus ir nevisi susirenka penktadieniais - tai idejau sias mintis cia ir man reikalingas jusu visu pritarimas. gal vertetu dar pasiieskoti zemes kur kitur, neskubeti su zeme siuzionyse, jei ir nenutraukti su tarpininkais derybu (ko tikrai noreciau, nes is bloga energija sklindanciu asmenu zemes pirkti tikrai nesinori) ir palaukti kol bus sutvarkyti dokumentai, o tada ir bus galima ir inasus moketi ir pan.
tai dekui uz kantrybe - su kuo pasimatysime penktadieni, su tais apsitarsime vietoje - visi kiti rasykit cia arba i mano emaila :D
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

:cry:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

nu tai duokit man nori ikist?

paskambiniu ir sakysiu:
"cia sake kad nosies nekist, tai as budmas zurnalistu tiesiog uzuodziu negeroves..."

;)))
itariu po tokio sakinuko zeme taptu nebeparduodama :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Penktadienį klubo susitikime po apsilankymo Sužionių žemėj Neringa, Jolanta ir Vaidas pranešė tokį nemalonų pastebejimą. Anot jų, būdami ten 13 val. pastebėjo, kad miško šešėlis dengia beveik visą plotą į kairę nuo to keliuko kuriuo atvaziuojama. Nors man sunku įsivaizduoti ar šešėlis galėtų būt toks didelis, tačiau į tai reikia atkreipt dėmesį ir patikrint.

Jei tai būtų tiesa, tuomet vertėtų sužinoti savininką to didelio sklypo į dešinę nuo keliuko, kuriuo atvažiuojama. Tie, kas buvo Siužionių žemėj, gal pamena, nes sklypas nušienautas. Ten žemė jau gražinta ir miškas saulės tikrai neužstoja :)

P.S. jonuk, žinau dar vieną 30 ha sklypą netoli Sužionių. Yra likusi troba :) Važiuosim pažiūrėt?? :wink:
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Na del tų šešėlių nuo miško ...
Vakar buvom sodyboje kur šeima gyvena vidury miškų
Tiesiog laukymėje :). Iš visų pusių miškas ir nebejaunas
Na ir labai jauku man ten buvo. Gal keliais procentais sumažėja tos saulės , bet argi tai esminis dalykas ?
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Na del seseliu tai man rodos ner ko nerimaut. Bus zemei ir gyvatvore ir medziai pasodinti - taigi be seseliu na niekaip neiseis. Del zemes pirkimo - sakyciau gal turekime si varianta "arciausiai kuno" ir ieskokime kitu :wink: Zodziu derybu nenutraukiam, bet zvalgomes.. zvalgomes.. zvalgomes :)
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Sveiki,
dėl šėšėlių, tai aš irgi manau, kad nereikia pergyventi. Kaip ir Stas sako, mes juk visi apsisodinsim miškeliais. O vasarą, karštom dienom, šėšėliai labai pravers.
Taip pat pritariu Stas, klad reikia ieškoti toliau, bet ir šio sklypo kol kas neatsisakyti, kas žino, kur viskas pasisuks.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

2003 12 13 (sestadieni) buvome pasiziureti zemes sklypo netoli Suziuoniu. Nuoroda
cia:
http://www.maps.lt/redirect.asp?eid=12687
Buvom penkiese pavaiksciojam pasiziurejom aplinkui. pridedu dar nuotraukas.

Pagarbiai,
Stas

---------------------------------------------------------------------------------
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Last edited by Mindaugas on Tue 12 16, 2003, 16:02, edited 1 time in total.
Post Reply