Kam tarnauja TV?????

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Linas
Posts: 45
Joined: Wed 11 26, 2003, 13:10
Location: Vilkaviskio raj. Pajevonys

Kam tarnauja TV?????

Post by Linas »

Sveiki.Šioja temoja norėčiau jusu paklausti,ar jums neatrodo kad televizija kiek imanydama stengesi kišti mums ir musu vaikasms(svsrbiausia)visoki slamšta????Tie filmukai vaikams,tai kzkoks nesusipratimas.Nejau nera daugiau ka rodyti...Zinau kad yra ir kitokiu filmu,multiku,laidu.Kodel mums nepareiškus savo nuomones????Manau jai visi parasytume ir paprasytume,jie turetu i tai atkriaipti demesy.Gal kas zinot geresniu budu kaip tai padaryti???Bent pabandyt tikrai galima.Kuo daugiau zmoniu y tai atsilieps tuo bus geriau.Kaip jus manot????Gal kas ims ir sukurs atskira kanala???Nes as tuoj sudauzysiu savo ta dezute.Bet ar tai ka nors gaili pakeis?????????
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

Dėje, nėra nepriklausomos žiniasklaudos. Kiekvienas transliuotojas turi savo šeimininką. Mums bandoma įpiršti supratimą, kad jie gyvena iš reklamos. Iš tikrujų pagringinis jų pelnas eina iš politinių užsakymų - visuomeninės nuomonės formavimo. Jeigu "šeimininkui" jo "verslui" naudinga, pavyzdžiui, ugdyti narkomanus ir prost... , tai naivu tikėtis, kad jis įdėjęs milijonus, staiga imsis ieškoti pelno kitur ......? Jo "sistema" jam šito neleis.
Yra geras sprendimas - įgyti įmunitetą, pakilti virš viso šito šlamšto.
:D
Pažinkime Tiesą apie save...
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Re: KAM TARNAUJA TV?????

Post by Agnė »

Linas wrote:Nes as tuoj sudauzysiu savo ta dezute.
Negaišk, nieko nepraloši.
valdas
Posts: 57
Joined: Mon 02 24, 2003, 16:22

Post by valdas »

Paprasčiausiai išjunk ir nežiūrėk. Tame ir yra laisvė, kad gali rinktis: žiūrėti ar ne. Nepatinka TV laidos, žiūrėk VIDEO, arba sėdėk internete, kur pasirinkimas tikrai didelis, nuo...iki... :D
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Buvau labai prieš tą dėžutę nusistačiusi kol... nepamačiau vienos iš Nomedos Marčėnaitės vedamų laidų. Visą gruodį stebėjau kasdien tas laidas, Nomedos inicijuotą ( taip manau) akciją... Yra gerų dalykų TV, yra... Tik atsirinkim. 8)
Linas
Posts: 45
Joined: Wed 11 26, 2003, 13:10
Location: Vilkaviskio raj. Pajevonys

Nuomones

Post by Linas »

:lol: Puiku....Tuoj pat gryzes namo savo vaikams pasakysiu ,jus neziurekit tu filmuku apie baibokus.Aš jum parnešiau videka ir kaseciu glebi.Tik bijau kad mano vaikai dar tiek nesubrende kad jie manes paklausitu.Ogal juos imt ir priverst.Aš juk stipresnis uz juos (kol kas).Namuose pas mane televizonius yra mazai ziurimas,nes nera elektros.Kai vejo malunas pakrauna akumuletorius,tada isijungiam.Bet tai vaiku neapsaugo nou TV šlamšto.Draus jios ziurėt beprasmiškas reikalas.Sakot kad ira ir geru laidu?O kodėl ju dar daugiau neatsiradus???Ten juk irgi dirba zmones,jie taip pat turi vaikus...Sakot sistemai tas nenaudinga?Bet sistemai nenaudingi ir mes su savo gyvenvietem.Jie tam priesinsis ir sugalvos kaip trugdyti...Tai gal ir nereikia Nieko daryt?Paprašciausiai išsiugdyt imuniteta?Tikriausiai lengviause sėdėt prie šios dėzės ir sprest problemas.Bet ar tai iš esmės ka nors keicia???Gal kam tai ir reikia suzinoti kas kitu galvose dedasi,todel ir uzduoda klausimus.Reikia juk akzkaip uzbekt uz akiu,kitaip nebus galima nuspeti ejimu.Kiek zinau labai daug zmoniu TV nepatenkinti.Nesvarbu kad jie neskaite Anastasijos knygu.
bute
Posts: 72
Joined: Tue 02 04, 2003, 14:46
Location: Taurage
Contact:

Post by bute »

kam tarnauja TV. Gal sistemai, kuriai daug kas dar tarnauja siam gyvenime.
O gal ir man, nes nesugebu suzinoti kai kurios informacijos be TV.

Gal galetum paaiskinti, ka turi galvoje uzduodamas si klausima, bus lengviau kalbeti.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

TV yra sistemos dalis ir tiek.
Bet ka ji rodo tai jau atskiras kalusimas.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Linas
Posts: 45
Joined: Wed 11 26, 2003, 13:10
Location: Vilkaviskio raj. Pajevonys

nuomones

Post by Linas »

Jai nori suzinot turi paziuret is pradziu tema.
bute
Posts: 72
Joined: Tue 02 04, 2003, 14:46
Location: Taurage
Contact:

Post by bute »

kai ismoksim gyvent be TV, kai parodysim toki pavyzdi savo vaikam ir aplinkiniam, kai musu bus daugiau (tokiu neziurinciu TV). Tai reitingai kris, o tai jei mazai kas ziures, tai ir nerodys visokiu krauju taskymo, neapsimokes...
Nematau kitos iseities, atsakymas kuriuo atsakau pati sau beveik i visus klausimus: keisiu save, tuo paciu keisis ir mano aplinka, as juk veikiu aplinka, as galiu keisti pasauli, as galiu keisti ir sistema. :!:
O irodineti savo tiesas kitiem beviltiska... nebent tas tiesas irodome gyvendami pagal jas.
To ir linkiu visiems :wink:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Manau,kad pakanka ir TV šviesių žmonių. Juk TV - dar vienas iš informacijos šaltinių. Ir kiekviena laida čia turi savo žiūrovą. Kas žiūri "Kriminalines kronikas", o kas "Kitoks pasaulis" ar pan. laidas.

TV egzistuoja ir fakto mes nepakeisim. Bet... Per ją ir savo idėjas gan plačiai galim skleisti. Nebūtinai patys, o, kaip butė minėjo,keisdami save, veikdami tuo aplinką.

Aš pati tikrai TV labai mažai žiūriu. Bet pataikau vis įsijungti,kai reikia. Kad ir ne per seniausiai interviu su aiškiarege Ilona rodytas (Agne, ar tik ne apie ją esi man rašiusi? :roll: ). Na žinot, nuostabu tokį žmogų pamatyt, jo mintis išgirst (net nustebau, tiek savo vidinių nuojautų balsu išsakytų išgirdusi). :shock:

Ei, neieškokim blogumų. Ko gero randam tai,ko norim. O jau savo vaikus sukontroliuoti kol kas dar sugebam (na, nesu tikra,kad ilgam, bet... ) 8)
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Labas, Loreta, Priminei apie malonų mūsų bendravimą. Ta proga susiradau savo laiškiuką tau, kur kaip tik kalbėjome ta tema. Pateiksiu ištrauką. Atrodo, tai vis dar aktualu.

“Teko girdėti apie tokį kompanijos "Coca cola" bandymą, kai savo reklamą jie
įterpdavo sekundei ar net mažiau, kad žiūrovas jos iš tikro net nesuvokia,
bet pasąmonė informaciją priima ir žmogus, "prisimena", kad neblogai būtų
išgerti Coca-colos. Čia norėtųsi retoriškai paklausti, ar mes visada
žinome, ką mums įkiša ir per visai gerus filmus. Tai tikrai ne raginimas ir
ne agitacija kažko atsisakyti, tik medžiaga pamąstymui. <....>. Ir dar ta
pačia tema. Skaitant Garmajevą, tiesiog susidėliojo į vietą ir taip,
atrodo, gerai žinomas dalykas - net fiziniame plane, žiūrint TV, kyla
emocijos ir organizmas išskiria į kraują tam tikras medžiagas (adrenaliną ir kt.) veikti atitinkamoje situacijoje. Tačiau veiksmo nėra. Išskirtos
medžiagos nepanaudojamos. Kas nepanaudojama, tampa nuodu.”

Linai, nelauk kad kas gatavą atsakymą pateiktų. Kiekvienas turi (arba ne) savo atsakymą. Ir tu ieškok savojo. Jei ką vertingo sumislysi, pasidalink. Sėkmės.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>bet pasąmonė informaciją priima ir žmogus, "prisimena", kad neblogai >būtų išgerti Coca-colos.

po to isgeri ir irasai i ta pasamones vieta: tai shi, gersi - apsivemsi
ir nebegeri. zinoma gali uzmirsti kodel jos nreik gerti bet prisimeni jog nereik :)

pavyzdziui isirasiau kad imti reik po puse porcijos vienok uzkandinej, po metu atsimenu kad reikia imt puse bet neatsimenu kodel. paemiau visa ir is karto atsiminiau - grietines tiek pat ideda ar visa ar puse :)))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Vaikai ir TV

Galiu pasiūlyti šiokios tokios praktikos, kuri mūsų šeimoje neblogai veikė. Už TV žiūrėjimą reikėjo susimokėti. Filmas – 1 Lt. (Ši taisyklė galiojo tiek vaikams, tiek suaugusiems. Surinkti pinigai turėjo būti panaudoti internetui). Vaikams buvo sudaryta galimybė užsidirbti. Pvz.: indų suplovimas ir virtuvės sutvarkymas –1 Lt, krūvos malkų sukapojimas – 2-3 Lt, malkų sukrovimas – 1Lt ir t.t. Rezultatas - dukrelė filmukus ėmė labai rinktis, o sūnus darbus dirbo (pinigus taupė kitiems dalykams), o TV iš vis nebežiūrėjo.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

O nemokamu filmuku buvo?

Ar ta pati kaina. "Vinipuchas" 10 min = 1 litas ir "Ziedu Valdovas 1 dalis pilna" 4 valandos = 1 litas
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Gražuti,
Čia išdėsčiau tik principą, o detales patys susigalvokit. Gali filmuką vertinti pagal laiką, gali - pagal norą jį pamatyti, arba vienetas - ir viskas, ko čia galvą kvaršinti. Nepatinka sąlygos - nežiūrėk. O jei pats tėvelis nori, kad Vinipuchą atžalėlė pamatytų, gali seansą jam padovanoti (t.y. pats įmesti pinigėlį į "TV mokesčių skrynutę".
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>O jei pats tėvelis nori, kad Vinipuchą atžalėlė pamatytų, gali seansą jam >padovanoti (t.y. pats įmesti pinigėlį į "TV mokesčių skrynutę".

O jei tevelis neturi pinigeliu - eiti malkas skaldyti ir sitaip atimti pinigeli is vaiko. Kaip nustatyti kuriam dabar malku skaldyti jei abiems vienodai pinigelio reik: man aluciui o vaikui filmukui.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Kipshas wrote:O jei tevelis neturi pinigeliu
Jei banko ir darbdavio rolę užkrovei mamytei, tai jos ir darbelio prašyk :wink:
O be to gali šio žaidimo ir nežaisti, o susigalvoti savo. Ir dar... Jei šios problemos neturi , tai paskutinėnės mano žinutės - ne tau
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Vienu zodziu liudnai cia :~
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Marius
Posts: 31
Joined: Thu 07 10, 2003, 16:55
Location: Klaipėda

Post by Marius »

:) o man Agnės mintis labai patiko,
panaudoji sistemos dalį visiškai kitiems tikslams :lol:

iki
Post Reply