Nepritariančių Anastasijos idėjoms frakcija

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Darja rašo:”Bet as jau tokia esu - mane visada ima juokas, kai kas nors pradeda "dvasingu veidu" postringaut apie "aukstas materijas", tada man kyla noras ka nors ne to uzvemt , taip ir darau, ir toliau, nepykit, darysiu .”

Labas, Darja,
Taip ir daryk toliau. Nepyksime, o iš to pasimokysime. Jei kas ir supyks – tai jo/jos problemos. Džiaugiuosi, kad pasirodei, o tai aš viena čia kabinėdavausi. Galėsim įkurti besikabinėjančių frakciją. :wink: :oops: :lol: :mrgreen:

Darja rašo:”Va, o jums visiems, kas domisi Anastasija ir bando nors kazka pakeist savo gyvenime, linkiu kuo geriausios kloties .”

Ačiū už linkėjimus. Manau, kad galiu save priskirti tiems, kurie bando kažką pakeisti SAVO gyvenime.

Darja rašo: “...isvis pats sugalvojes visa ta istorija komerciniais tikslais,”

Darja, ar bent įsivaizduoji, kiek yra prigalvota visokiausių istorijų “komerciniais tikslais”? O kiek iš jų įkvėpė žmones “kazka pakeist savo gyvenime”? Tikriausiai, nenuneigsi, kad istorija apie Anastasiją turi kažką ypatingo. Juk ir pati visas knygas perskaitei, net jų įtakoje kedro gabalėlį nusipirkai... O dėl to, kad viena žiniuonė pareiškė Megre pretenzijas... Tai tik dar labiau sustiprina Anastasijos įvaizdžio tikroviškumą. Žinai, kad Balzakas gaudavo ŠIMTUS nepatenkintų moterų laiškų. Atseit kaip jis drįso aprašyti jos gyvenimą, nepasitaręs, tik vardą ir aplinkybes pakeitęs. Kas liečia Megre, tai manu, kad toji pretenzija ne vienintelė. Jei dar nebuvo, tai bus daugiau. Tarp kitko, panašią temą mes nagrinėjome skyrelyje “Anastasija is me” – pasižiūrėk. Arba pati pagalvok, išsiaiškink savy. Būčiau dėkinga, jei išvadas, kokios jos bebūtų, praneštum.
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Kipše, tai kurk sau šviesų rytojų :wink:

Darja, Agne, aš irgi už sveiką kritiką. Be to, per diskusijas daug kas paaiškėja.

Aš irgi esu prie tų, kurie bando savo gyvenimą pakeist į daug gražesnį :)
Last edited by Žvaigždukas on Tue 12 06, 2005, 21:17, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Aciu visiems, kas be pykcio sureagavo i priekabes, ir bande si ta man, "muzikei" :lol: , paaiskinti, ypac tau, Kipshe, ir tau, Agne :) . Apie jusu tinklapi suzinojau visai neseniai, nors Anastasija domiuosi tikrai senokai, atsidariau tik nakti is sestadienio i sekmadieni, kai per ziopluma buvau uzrakinta darbe ir turejau grazaus laiko paskaitineti, ka cia rasot :lol: . Va, o Anastasijos knygos tikrai padare man ispudi ir sirdy tikrai norisi tiket viskuo, kas ten rasoma, bet is patirties zinau, kad niekuo negalima aklai pasitiket, o reikia viskuo abejot, na nors kazkiek :lol: . Aciu tau, Agne, uz informacija, kai turesiu laiko, pasidomesiu (gal kai vel uzrakins darbe :lol: ). Va, o frakcija ikuri tikrai galesim, nes dabar jus manes taip lengvai neatsikratysit :lol: , tik kad namie kompo neturiu, o darbe ne visad bunu, tai turesit laiko ir atsikvept nuo manes:lol: . Na, sekmes jums visiems - begsiu namo, kol vel neuzrakino :lol: .
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

darja wrote:Aciu visiems, kas be pykcio sureagavo i priekabes, ir bande si ta man, "muzikei" :lol: , paaiskinti...
Na, va. Aš kviečiau Darją į besikabinėjančių frakciją, bet jai muzika arčiau, muzikante save vadina. :wink: :lol: Ką gi, dainuok, Darja, iš visos širdies, kad tau ir visiems linksmiau būtų. :!:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Labas, miela Agne,

va ka daro tas internetas - nera jame lietuvisku sh, zh ir pan.(sakyciau, lietuviu kalbos diskriminacija :lol:) , tai ir kyla nesusipratimai :lol: - as jokia ne muzike :lol:, o "muzhike" - tipo stuobre netashyta :lol:, nes negaliu nutylet, jei kas atrodo ne taip. Bet dainuot irgi megstu - nuo lietuviu liaudies dainu iki rusishku katiushu ir TSRS himno :lol:. Ir dar viena klaidele iveliau: i kaima vazinedavau pas teta, o ne tete :lol:. Vienas vargas man, tundrai, su tuom kompiuteriu :lol:. O kabinetis tai as, miela Agne, tai jau tikrai kabinesiuos, jei kas atrodys ne taip, ir jei nenusibos :lol:. Geros jums dieneles, brangieji :lol:.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Aciu, Agne, paskaitinejau apie anaja "Anastasija" ir ten parasiau savo nuomone - trumpai Rusijos Lolishvili :lol:, man ji visai neidomi - boba su neaishkiom pretenzijom, tegu ji ten sau... O kaip sakoma, i tuscia obeli niekas akmenu nemeta :). Sekmes :)
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

darja wrote: O kaip sakoma, i tuscia obeli niekas akmenu nemeta
Labai mėgstu taiklius palyginimus. Čia prisiminiau vieną vakar skaitytą uždavinuką, taip pat apie obelis:

Pasiėmė diedukas šautuvą ir nuėjo į sodą. Iš vienos obels iškrito trys kaimynai, o iš kitos dviem kaimynais daugiau. Kiek iš viso kaimynų iškrito?
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Atsakymas - visi kaimynai :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Skaiciavau, skaiciavau - gal kokie astuoni, bet va klausimas - o ka jie ten visi draugishkai svetimose obelyse veike :lol:, juk Anastsija sake, kad vogti obuoliai tik mirti nesha, bet jie, matyt, jos knygu neskaite, tai duokit kas galit jiems, vargsams, paskaityt :lol:, nors manau, kad vis tiek jie tuose medziuose sedes, kol diedukas nenupyshkins :lol:.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

ot ir ne, kaimynai geriau gyvi iskrito nei lauke kol diedukas rimtesniu priemoniu imsis
iskrito ir pabego
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

o as manau, kad vieni iskrito, kiti pabego, o kiti uzsispyre sedejo, nes yra tokiu zmogeliu, kuriems net patranka prie ausies pristates griaudek, o darys kaip kokie avinai savo ir pashvilpk tu jiems :lol: . Manau, kad tu ne toks :lol: .
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Matau, kad jums uždavinukai patinka. Dar vienas. Miestietis nusipirko ryzenšnaucerių veislės šunį su dokumentais už 3000 litų. Jo brolis kaimietis nusipirko karvę be dokumetų už 1500 Lt. Klausimas: Kiek kartų pragyvenimas mieste brangesnis už pragyvenimą kaime?
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Atsakymas: daug brangesnis - is suns pieno neprimelshi, todel teks pirkti parduotuveje :) ir piena ir suri ir varske ir grietine ir ....
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

O čia mano tėvelio mylymiausias uždavinukas: Kas didesnis – kietai virtas kiaušinis, ar nuklypę batai?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Ta tema zemaiciu liaudies vaiku pasierzinimai: "Untuoni(Anatanai), parduok shoni(shuni) - pirk kalike(kalyte), daryk bizniki(bizniuka)" :lol: . Bet prasom apie sunis ir kates tik gerai arba nieko, nes as turiu kale ir kastruota katina :lol: - vienu zodziu, betruksta gaidzio ir asilo ir bus Bremeno muzikantai:
"nicego na svete lutce netu, cem brodit druzjam po belu svetu, tem kto druzen nestrashni trevogi, nam liubyje dorogi dorogi...je,je" :lol: .

O uzdavinukai nieko, tik tingiu mastyt, tegu Kipshas skaiciuoja :lol: . Sekmes :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Na, nezinau - ziurint kieno kiaushinis :lol:, jei, pavyzdziui, strucio... Nors nezinau, o ka mano Kipshas? Man atrodo, jam geriau sekasi tokie uzdaviniai :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Nu, Agne, pasakyk atsakyma, nes matai, kad musu smegenu varzteliai aprudije - letai sukasi - kur cia mums iki Anastasijos:lol:. Tai kaip ten ten su tuo kiaushiniu ir batais :)
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

To uždavinuko apie kiaušinį ir batus atsakymas, anot tėvelio - skėtis.

O Bremeno muzikantai ir man labai patinka. Bet tavo muzikinei grupei trūksta ne tik gaidžio ir asilo, bet ir Trubadūro. Ir mano “ferma” ne ką mažesnė – 2 šunys, 2 žąsys, 2 papūgėlės, 4 žuvytės akvariume, o kiek prūde – nežinau. Na, dar visokiausi prisiplakėliai – vorai, musės, malkinėj gyvena kažkoks graužikas. Neperseniausiai šeimos vyrai pagavo šaldytuve įsikūrusią pelytę, tai prigrąsė, kad daugiau nebegrįžtų ir lauke paleido. Nieko tokia pelytė buvo, tvarkinga, turėjo atskirame kamputyje tualetą pasidariusi.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

nu cia ir atsakymas :lol:, kiap ish tos serijos: Kas stovi ant stalo ir smirda? - Mano batai, kur noriu, ten juos statau :lol:. O su tais trubadurais, tai zinai kaip buna - siandien cia koncertuoja, rytoj ten :(. O tu, matau, gyveni kur kaime ar bent uz miesto, tai bepigu tau ten pelytems tualetus irengineti :lol:.
Senis M
Posts: 37
Joined: Fri 09 05, 2003, 15:29

Post by Senis M »

darja wrote:Nu gerai, mieli Anastasijos prieshininkai, palieku jus kokiai porai dieneliu - nebusiu darbe, tai nors pailsesit nuo mano blevyzgu :lol: . Bet linkiu tau, Agne, ir kitiems nenuleist ranku ir deramai oponuot :lol: . O kai grishiu, gal kokiu nauju ereziju busiu sugalvojus :lol: . Na, sekmes jums visiems, ate Agne - linkejimai tavo zoologijos sodui:).
Моя мольба

Да охраняюсь я от мушек,
От дев не знающих любви,
От дружбы слишком нежной и
От романтических старушек.


А.С.Пушкин
Last edited by Senis M on Sun 02 15, 2004, 22:16, edited 1 time in total.
koks yra musu tikslas?
Post Reply