Subtili tema! (netradicinė seksualinė orientacija)

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Deep
Posts: 10
Joined: Sat 02 28, 2004, 13:39
Location: Vilnius
Contact:

Subtili tema! (netradicinė seksualinė orientacija)

Post by Deep »

:mrgreen: labukas visiems! man labai idomi butu jusu nuomone viena tokia labai jau subtilia tema, kuri neviename forume yra susilaukusi stulbinamo zmoniu demesio.... Zodziu musu gerbiamoji ir mylimoji anastazija labi jau graziai nupiese isealizuota ateity ir duok Die kad nors 5 proc. jos zodziu butu tiesa, bet vat kokia ateitis laukia tokiu, kurie yra kitos seksualines orientacijos. kaip jims gyvent :roll: ....taigi ir prasau jusu pasidalinti savo mintimis sia tema....p.s. is anxto dekui... :wink:
Zmones mylekites, o nekariaukit!
bute
Posts: 72
Joined: Tue 02 04, 2003, 14:46
Location: Taurage
Contact:

Post by bute »

Kiek esu girdejusi tai seksualine oriantacija gali keistis.
Isprendus viena kita vidine zmogaus problema manau viskas atsistotu i savo vezias. Nes priezasciu del tokios orientacijos dazniausiai galima nesunkiai surasti.

Cia tik mano nuomone, asmeniskai nesu su tuo susidurusi ir tikiuosi nieko neizeidziau. :wink:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

as galiu pasakyt kad puiki ateitis ju laukia, kaip ir visu likusiu :)
vienok cia priklauso nuo to apie kokia ateiti snekam, jei ateitis yra rytoj, tai sakyciau bus taip kaip ir siandien :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Pasakyk, apie ką svajoji, pasakysiu, kokia tavo ateitis. :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

o as tave, deep, pasveikinsiu uz drasa ir nebijojima gvildenti tokiu temu - zinai, atrodo dar kol kas esu standartines orientacijos :wink: , nors kartais pasigroziu graziomis moterimis ar graziomis ju erotinemis nuotraukomis :wink: , bet gal cia nieko blogo :wink: . Va, bet ir man kilo mintis, ka daryt netradicines orientacijos zmogui, kuris susidomi Anastasijos idejomis :?: Na, bet cia, manau, jis pats turi sau ir atsakyt, bet klausimo iskelimas, kaip kazkas gudriai cia yra pasakes, jau yra puse atsakymo :wink: Taigi sekmes tau, deep, randant savaji atsakyma :!: O ateitis musu visu aiski - reik tik labai labai panoret, ir visi visi pateksim is roju, ar ne tiesa sakau :wink:
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Mieloji Deep,

Žmonija kol kas nesupranta, kodėl tam tikra dalis žmonių gimsta kitokios seksualinės orentacijos. Bet to, ko nesuprantam, nereikia (ir negalima) smerkti. Mes nebandome atsakyti į klausimą, kodėl gamta taip patvarkė. Viena aišku, kad ne dėl vaikų gimdymo. O daugiau... ????? Bet pagalvok, ar vaikų gimdymas yra pagrindinis tikslas buvimo šiame pasaulyje. At tau kyla tokie klausimai - Kodėl aš čia? Koks mano ryšys su Žeme, Visata? Kokia mano paskirtis šiame gyvenime? Kas yra Dievas ir koks jo santykis su manimi? arba Kas esu aš ir koks mano santykis su Dievu? Jei nors retkarčiais apie tai pagalvoji, tai su tavo Esybe yra viskas tvarkoje. Tu – Žmogus.

Kas liečia jausmus. Negalima smerkti jokių jausmų, o ypač Meilės, jei jie nežeidžia kitų žmonių jausmų. Štai Irena-Iročka dažnai kartoja, kad myli mus visus. Kaip manai, ar tai normalu? Ne taip klausimą užduodame, turėtų būti – ar tai žeidžia mano jausmus? Ne. Netgi priešingai – man malonu. Tai viskas tvarkoje. Mylėk, Deep, pasaulį, mylėk save, tave supančius žmones. Būk laiminga. Ir dabar. Ir ateityje.

Kas laukia tavęs ateity. Bendra kūryba su Dievu ir džiaugsmas gėrintis tos kūrybos rezultatais (jei apie tai svajosi).
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

O is kur tu, gudrioji Agne, zinai kad Deep - ji, o gal tai jis :wink: Va, siaip tai graziai tu cia parasei, tik pvz. man netrodo normalu, kad ta Irocka mane myli, as to visai jos neprasiau :lol: ir man tai neatrodo visai normalu, nes ji manes nera ne akyse regejusi, o tais kliedejimais meile visai zmonijai, tai as tikrai netikiu, nebent tokio zmogaus kaip Anastasija, bet ir ji yra pasakius, kad blogiems zmonems padet nereikia, nes tada gali but dar blogiau :cry: Va, o as is savo karcios asmenines patirties zinau, kad tie individai, kurie dedasi mylintys visa zmonija, is tiesu gali taip prispjaudyti i dushia, kaip nepasielgtu bjauriausias gatves chuliganas (aisku, cia as netaikau tai Irockai, manau, kad ji is jaunatvisko maksimalizmo taip parase, bet jau geriau nerashytu :wink: ). Geriau jau tikrai mylekim ir, jei galim, padekim tiems, kurie yra salia :wink:
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

darja raso:
...man neatrodo normalu, kad ta Irocka mane myli, as to visai jos neprasiau :lol: ir man tai neatrodo visai normalu, nes ji manes nera ne akyse regejusi, o tais kliedejimais meile visai zmonijai, tai as tikrai netikiu...
Miela darja, o nejau reikia zmogu pamatyti, kad galetum ji pamilti? Tarkim tu esi akla, tai vadinasi ir pamilti niekada nebegalesi? Tau (as taip supratau) reikia pamatyti ta zmogu? O gal Irocka teigia, kad myli visa zmonija, turi omenyje geriecius? darja? :) As pvz myliu tuos kurie mane myli arba buna svelnus ir geri man. As jiems tuo paciu atsakau ir gaunasi rysys, o viskas prasideda nuo rysio tarp zmoniu.
bute
Posts: 72
Joined: Tue 02 04, 2003, 14:46
Location: Taurage
Contact:

Post by bute »

O man būna taip, kad išeini į gatvę ir širdis spurda nuo tos meilės visiems, nesvarbu geriems ar blogiems (o iš kur aš galėčiau žinoti, geras jis ar blogas?) - kiekvienam, ir ne tik žmogui, bet visam pasauliui. Nevisada taip būna, bet tikiuosi kuo toliau tuo dažniau man taip bus. :)
O jei mane įskaudina man anksčiau meilę rodęs žmogus, tai manau, kad aš pradėjau tą jo meilę savintis ir prisirišti prie to, todėl taip ir atsitinka. :|
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Ach Darija Darija...
Myleti visus ir viska, mano nuomone yra normali zmogaus busena :D
Nes Meile Dievui yra normali zmogaus busena, o Dievas yra visur. Todel as ir myliu pvz. tave :wink: , nors niekada nesu taves maciuosi. Tiesiog kitaip negaliu :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Na va, prasitariau, kad patinka grazios moterys, tai ir eme man merginos siltus jausmus reiksti :lol:. Na ka, labai dekui, bet dar karta patikinu - kolkas mano orientacija normali, o del ateities, tai ka gali zinoti, jei aplink neliks normaliu vyru, tai kas gi belieka :wink: (nepykit netradicines orientacijos atstovai - jusu tikrai nenorejau izeisti :) )
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Kiekvienas turi teise i savo nuomone ir gali ja laisvai reiksti. Nieko blogo nejauciu as tiems kitiems, kuriu orientacija skiriasi nuo mano tol kol jie manes netrukdo(tik visa laika perspeju, kad as ne toks, o jeigu vistiek nepaklauso - tai darau isvadas)... ;]
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Net idomu, ir kokias gi tu, paparteli, isvadas tada darai :?: :wink:
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Isvadas darome kiekvienas pagal save. :P O siaip idomumo deliai - tai pastoviai ignoruoju ir kritikuoju ta zmogu, tol kol jis susipranta, kad ne ant to uztaike. Gal siek tiek per ziauriai, bet ka daryti jeigu tas zmogus nesupranta, kad as ne tos orientacijos? Nemegestu, kai zmones zmonemis manipuliuoja ir daro is ju ka nori.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Duosiu tau patarima, vabaleli, duok tu tam priekabiautojui viena karta gerai i snuki, greiciau atsoks, nereiks taip ilgai su juo vozotis ir kritikuoti :wink: (cia netinka taisykle - dave i viena aki, atsuk kita :lol:)
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Negaliu atsistebeti darjos sugebejimais nukreipti forumo tema bet kuria linkme.
Stai tarkim si tema is
klausimo apie laiminga ateiti netradicines orientacijos zmonems nukeliavo iki banalaus davimo i snuki

iš karto prisimenu ištrauką iš filmo "Tadas Blinda"
- Ir aš Jeronimas turėjau bučiuoti arklio subinę
- Į snukį reikėjo duot, į snukį
- Kam?
- Nagi bobai
- Aš ne bobai, o arkliui....
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Jei rimtai, tai mums universitete aiskina, kad visi vaikai gimsta normalios oreintacijos. O paskui tevai, gyvenimo aplinka ir visa kita nulipdo is ju ka nori, pvz. homoseksualus. As manau, kad naturaliai gyvenant tokiu problemu kilti neturetu. bet kol gyvenam kaip gyvenam, reikai tokiems zmonems padeti, tik va klausimas kaip?
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

glesum wrote:Jei rimtai, tai mums universitete aiskina, kad visi vaikai gimsta normalios oreintacijos.
Įdomu, kaip kūdikiams nustato seksualinę orientaciją. :?:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Spejamosios dedukcijos metodu
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Post by Olga »

As nezinau kas bus.

Nera nieko blogo tame, kad moteris myli moteri. Blogai yra, kai moteris nemyli vyrus. Arba nemoka ju suprasti, nenori ju isileisti i savo gyvenima. Ji atsisako ne tik vyru, ji atsisako puse pasaulio, ji atsisako puses saves, ji atsisako Dievo... Nes vyriskas pradas+moteriskas - ...основа создания нашей Вселенной.

«Когда вы соедините в себе внешнее и внутреннее, левое и правое, верх и низ, вы соединитесь с Богом»
Arba paprasciau:
когда соедините в себе мужское и женское начало - вы соединитесь с Богом.

O kaip galima likti gyvam, jei nepriimi vieno is svarbiausiu sios Visatos istatymu?
Post Reply