Pradėti mąstyti, tai tas pats kas - pradėti sportuoti?

Moderatoriai: Rolandas, Visi tvarkytojai

Skelbti atsakymą
Mindaugas
Pranešimai: 1311
Užsiregistravo: Pen 09 27, 2002, 23:01

Pradėti mąstyti, tai tas pats kas - pradėti sportuoti?

Standartinė Mindaugas »

Sveiki, gal todėl kad kritinė situacija, o konkrečiau dėl to, kad už poros dienų išvažiuoja dukra į užsienį gyventi, pradėjau šiek tiek mąstyti, ir pastebėjau, kad mąstymas tai veiksmas kuris reikalauja valios pastangų ir troškimų iš vidaus. Sugretinau tai su tuo kaip pradėjau vėl sportuoti iš pradžių 15 minučių bėgimo buvo sunku. Paskui 20 sunku. Ir taip tingėjosi. Kartais galvojau kam to reikia. Žodžiu tinginys :oops:
Ir prisiminiau kai prieš kelis metus sportavau intensyviai 7 dienas per savaitę. Ir negalėjau įsivaizduoti kaip galėčiau nesportuoti.
Dabar vėl nesportuoju. (Laukiu geresnės progos ir gyvenimo aplinkybių)
Ir turbūt beveik nemąstau. Nes kai truputi įsijungia tas mechanizmas tai pastebi, kad sakysim visą praeitą laiką mąstymo nebuvo :roll:

Tokios mintys šiai dieniai :mrgreen:
Irena-irocka
Pranešimai: 460
Užsiregistravo: Ket 02 27, 2003, 14:50
Miestas: Vilnius

Standartinė Irena-irocka »

O gal :roll: pradėti mąstyti tai tas pats kas - pradėti gyventi?

Tokios mintys šiai dienai :)
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Mindaugas
Pranešimai: 1311
Užsiregistravo: Pen 09 27, 2002, 23:01

Standartinė Mindaugas »

Irena-irocka rašė:O gal :roll: pradėti mąstyti tai tas pats kas - pradėti gyventi?

Tokios mintys šiai dienai :)
Na taip, tai jau gyvenimu galima pavadinti :)
Pagone
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: Pen 02 20, 2004, 23:14
Miestas: Londonas

Standartinė Pagone »

Man mastyti labai padeda sportas ir sveikas negausus maistas. Keli menesiai beveik visai nebevalgau raudonos mesos, tik daug salotu, darzoviu. O vakarais begu apie 45min. Niekad nemaniau, kad nuo to gali galva taip nusvisti! :D O kartais (dazniausiai begant) tarsi nusvitimo akimirkos kokios aplanko. Tiek dalyku savo viduj atrandu, pasaulis kitoks ima atrodyt! :D
Mindaugas
Pranešimai: 1311
Užsiregistravo: Pen 09 27, 2002, 23:01

Standartinė Mindaugas »

Pagone rašė: Tiek dalyku savo viduj atrandu, pasaulis kitoks ima atrodyt! :D
Malonu skaityti :-)
darja
Pranešimai: 2703
Užsiregistravo: Šeš 02 07, 2004, 20:04
Miestas: Vilnius

Standartinė darja »

Oi, žinokit, paauglystėje ir aš daug bėgiojau - buvau tiesiog susirgus sportavimo, ypač bėgiojimo, liga - tiesiog negalėjau vaikščioti, tik bėgdavau visą laik kaip kokia, kol gydytoja griežtai uždraudė, labai jai ačiū... :roll: Taigi atsibėgiojau visam gyvenimui - kažkaip daugiau nesinori, žinot, kažkur skaičiau, kad ir sportas gali tapt narkotiku, kaip sakoma, kas per daug, tas nesveika... :wink:
Nu sekmės jums sporte ir mąstyme, tiesa, o kur dingo mūsų Leonardas, kuries visiems linkėdavo šviesių ir greitų minčių... :wink:
Leonardas
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: Šeš 10 05, 2002, 20:42
Miestas: Kaunas - Sukiniai

Standartinė Leonardas »

darja rašė:<...>, o kur dingo mūsų Leonardas, kuries visiems linkėdavo šviesių ir greitų minčių... :wink:
malonu girgėti, kad dar prisimena mane Darja. Aš čia visą laiką su jumis visais, nors ir nespėju visko perskaityti, gal tik trumpesnes žinutes, o be to kompiuterio ekrane ilgos žinutės man nesiskaito, jei labai būna kas nors įdomaus tai aš paprastai tą tekstą spausdinu ant popieriaus ir tada skaitau.

taip par Darja tu mane maloniai nustebinai, kad ne tik vis dažniau rašai raguotas raides, bet ir su kirilica sėkmingai susitvarkei :wink: ;)

taigi aš tau linkiu dar raganiškų greitų minčių :)
Gyventi pagal sąžinę
darja
Pranešimai: 2703
Užsiregistravo: Šeš 02 07, 2004, 20:04
Miestas: Vilnius

Standartinė darja »

nu jau aciu, aciu, mielasis, kaip sakoma, vzaimno... :wink: :)
Dino
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: Ket 10 23, 2003, 14:10
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Dino »

Sveiki,

Senai besidomėjau anastasijos forumais. Buvau užsiėmęs, padėjau vienam mylymam žmogui pradėti suprasti, kad viskas ne taip kaip atrodo.

Norėčiau pateikti pavyzdį apie sporto naudą. Manau, sportas lygu valiai. Sportuodamas žmogus išugdo valią ir taip gali lengviau atsispirti visokioms sistemos bjaurastims(paprasti pvz.: gėrimas, rūkymas...). Aš esu sportininkas mėgėjas - jėgos trikovininkas, kultūrizmo atšaka. Daug dirbu su geležimis. Pradėjau jau nuo 12 metų. Per tuos 7 metus išugdžiau geležinę valiąir kūną(na gal nevisai :) ), (bent jau man taip atrodo), ji leido man atsirinkti, kas man naudingą, o kas ne. Kai atsirinkinėji kas kur ir kaip, tada pradedi galvot, o kodėl? Ir taip pradedi mąstyti. Bet jei tu išgeibęs paauglys, kuris sugeba tik prisigerti ar čiulpti cigaretę, tai ir to mąstymo nebus. Žinau, nuomonė šiek tiek griežtoka, bet ji ne iš piršto laužta, o iš asmeninės patirties. Tad labai teisinga pasakyta, kad sportas privers galvoti. :) Sėkmės jums. O jei norite geležinės valios, kelkit geležis, nes sunkus sportas lygus stipriai valiai. Tad sėkmės jums, nuo šiol dažniau parašysiu. Turiu daug kuo pasidalinti, galbūt tai jums padės suprasti dar ką.
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Kipshas
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: Pir 06 23, 2003, 9:39

Standartinė Kipshas »

na mes irgi su gelezimis dirbam. stai:

http://viduramziukarys.puslapiai.lt/orc/vaizdelis.jpg
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Skelbti atsakymą