Forumo atmosfera

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Nieko ten tokio neparasiau, tik pasakiau, kad turit melstis, kad nepradingciau is forumo, nes darau jame labai gera darba - kai parasau viena "nesamone", kiti i ja atsako penkiom dvasingom zinutem :P :lol:
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Darja, sita Tavo zinute kazkurioje temoje tikrai yra, labai tiksliai pasakyta :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Oi, tada persiprasau jusu visu, dar karta - atleiskit, man zioplei :oops: 9turbut ta pavario saule glavele susuko :wink: ) O siaip, tai cia biski perdejau, bet kas man neleis, reik juk save pagirt, kai kiti to nepadaro :lol: Su pavasariu jus visus :!:
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

darja wrote:Aciu, Rapolai, uz palaikyma, o del nukrypimu nuo temos, tai ar nebuna idomiau, kai skaitai tema ir nezinai kuo ji baigsis, o ne viskas kaip dezutese sudeliota ir, neduok dieve, ne i ta stalciuka idet :wink: M an tai tikrai taip idomiau, todel neprizadu, kad nenukrypsiu :wink:
Mano nuomonė dėl nukripimų nuo temos.
Yra temos kurios skirtos gryn bendravimui, tai ten tie nukrypimai visai vietoj. Yra temos , kuriose galėtų susikaupti vertinga informacija.
Tai būtų , naudingų patarimų temos, apie mokyklą, apie bustą ir t.t..
Tai tokiose temose , jeigu rašoma bile kas tai tuomet tiems kurie ieško jiems svarbios informacijos būna didelis nusivilimas.

Manau kad galima ir laisvumą ir dalikiškumą suderinti. :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Galima, zuiki, kartais galima, pabandysiu, jei bus akvatos :wink: :P
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Ot forumo atmosfera kai žmonių dabar mažai čia rašo.
Ateis tuoj ruduo ir tada... :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: Tikrai, sakyciau isdveses dabar forumas, tik as viena Anuskos istorijas rasineju, na dar Edvardas savasias :wink: , o kiti anastasijieciai, matyt, i krumus sulindo - zinia, vasara dar, o man labiausiai patinka ankstyvas ruduo, vadinamoji bobu vasara (amerikieciai vadina indenu vasara, o rusai "barchatnyj sezon" :wink: ), kai saule dar sviecia, bet nedegina, kai zmogeliai derliu nuo lauku nuimineja, ruksta deginamos augalu virkscios, medziai pradeda auksu geltonuoti ir tokia ramybe i dushia nusileidzia, ech... Bet isvis megstu rudeni, net ir lietinga, kai lapai krenta ir shiugzda po kojom, gal del to megstu, kad esu gimus pacioj rudens pabaigoj... :wink:

Oi, kokias as cia paezijas rashau, net paciai is saves juokas ima - begu dirbt darbu :P :wink:
VirgisM
Posts: 163
Joined: Wed 10 30, 2002, 17:41
Location: Kaunas, Rumšiškės, Vilnius
Contact:

Post by VirgisM »

Manyčiau visas temas suspaudus į archyvą (tiems, kas dar norėtų tęsti pradėtą mintį) ir palikus švarų sąsiuvinį, bendravimas pagyvėtų.
Dar reikėtų kabančio priminimo- RašySi atsakymą - PASITIKRINK ! АR TAI KĄ RAŠAI ATITINKA TEMĄ! :wink:
Sveikinu Tave karštai, Kad ištirptų debesys aukštai, Kad vaivorykštėmis pasipuoštų Mėlyni dangaus skliautai
Ir pradingtų visos nuoskaudos, Jei širdelėje laikai!
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

jo - svarbiausia atsakyti i tema (nors ir neatsakyti i pries tai rasiusio zmagaus klausima), bet nesuprantu prie kokios cia temos Anastasijos forume tavo reklamuojamas reiki - gal ir man ka nors pasireklamuoti, bet kad nieko tokio kruto nemoku... :cry: :P
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Virgis wrote: Dar reikėtų kabančio priminimo- RašySi atsakymą - PASITIKRINK ! АR TAI KĄ RAŠAI ATITINKA TEMĄ! :wink:
O ar ne geriau, jei pokalbis vyksta laisvai, nebijant nukrypti į šalį, plėstis, paliesti naujus dalykus? Juk gyvenime taip ir būna. Bet koks dirbtinumas, taisyklės varžo mintį. Tada net noro nekyla kažką sakyti (rašyti)... O ir offtopicai juk pagyvina forumą. :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

is kur cia gali zinot - visi tie hileriai graziai pakalbet moka... :roll:
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Hileriai :lol: :lol:

Gerai viskas su ta atmosfera, tiesiog geri oreliai kviete i gamta. Vakar irgi islekem, melyniu parijom.. niam.. Temu idomiu pilna, tik diskutuok. Bet, manau, daugelis dabar savyje paskende.. metas toks idomus, kai norisi mastyti, svarstyti, nuspresti..

Sunkus metas, bet man patinka..
Post Reply