Gal kas žinote kaip... (apie plaukų augimo greitį)

Įvairūs forumiečių patarimai. Pasidalinkime patirtimi. Čia klausiama patarimo

Moderators: Gluosnė, Visi tvarkytojai

darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Nu tai as cia tau, mazasis padareli, neparodysiu - ateik pas mane - tai kai pamasazuosiu :shock: , iskart ataugs :roll: - ir kur reikia, ir kur nereikia :wink: :lol: :P
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Na gal si karta atsisakysiu pagundai :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Ir as taip sakau - jau geriau, mazuti, nuo manes laikykis atokiai, per patrankos shuvi, nes esu pikta ir bjauri ragana ir tokius mazus pukuotus padarelius ryju nekramcius, net mineralke neuzsigerdama :shock: :mrgreen: :x :P :lol:
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Oj oj nesigasdink tiktai :lol: Nebijau as taves, nebijau as nieko :!: :oops: :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Ir gerai, kad nebijai, prismeni kaip anksciau zydruku bijojai :shock: -vadinasi mano mokslai nenuejo veltui :wink:

Linkiu taip daryt ir toliau :wink:
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

darja ko tokiu bijojau? :)
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

aš irgi girdėjau, kad masažas padeda - nes skatina kraujotaką. žinau, kad masažuoja su alyvuogiu aliejumi. būna ir specialus aliejus plaukams - indiškas, tik va, lietuvaičių plaukų struktura kitokia, paskui labai sunku jį išplauti :)
o žoleles skalavimui tai dar pagal plaukų spalvą reikėtu pasirinkti :) visi išvardinti - ąžuolo žievė, dilgėlės ir t.t. tinka tik tamsiems plaukams, nes jų nuoviras plaukus tamsina - suteikia tam tikro atspalvio, taip kad šviesiaplaukiams netiks :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Blondinams tinka riamuneles, o tu, padareli, tikras kiskis drasuolis, jei jau pamirsai ko bijojai :roll: Tai ir toliau daryk - zinok, nieko nera shiam pasauly tokio, ko reiketu bijot, ypac tokiems shaunuoliams kaip tu, pukuotas padareli :wink:

PS o jei kas bandytu tave gasdint, tik pasakyk man, tai as ta kai pagasdinsiu, tai daugiau nebenores :mrgreen: As net savo kale nuo visokiu vilkshuniu ir rotveileriu atginu - kai uzriaumoju, tai anys pabruke uodegas kuria namo :shock: - tikra tiesa sakau, jei netiki, paklausk gyvates, ji tau pasakys :wink: :roll: :P
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

Na nesu as jau toks ir saunus kaip deduosi. Bet vat jus man pasakykit kur gauti tu riamuneliu tokiu metu? :roll:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Vaistinese buna dziovintu, bet shiam forume pilna gyvu (cia as ne apie save) :wink: :)
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

O dziovintu ramuneliu nuoviras tiks? :) o apie ka? :lol:
neaiski
Posts: 15
Joined: Fri 03 12, 2004, 0:55
Location: Vilnius

Post by neaiski »

Padareli, puikiausiai tiks dziovintos :) Kitokiu tokiu metu ir negausi :) Siaip ir kaukes plaukam visai neblogai, pamaitina juos... Tik kazi ar noresi terliotis :lol: Na o jei nepatingesi (o as dazniausiai tingiu :lol: :lol:), tai stai tau receptelis: saukstas aliejaus, saukstas medaus ir kiausinio trinys (jei galvos oda riebi, tada geriau naudoti baltyma). Viska sumaisai ir istepi tuo misinuku galva, palaikai koki pusvalandi ir nuplauni su sampunu. Sekmes :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Ne shampunu reik plaut, o kefyru - paskaityk ankstesnes forumieciu nuomones:)

O tau, padareli, atsakau mano tevelio eilerasciu (beje, parashytu 1938 m., kai jam buvo 26-eri - reishkia, tu dar per mazas:):

Mano dienos

Žydi mano dienos.
raibsta saulėj akys,
supasi žieduose
žydinčios plaštakės.

Tarp žaismingų pievų
likome du vienu.
Akys pilnos meiles
žydi tarp blakstienų.

Kartais tavo pirštai
ramunėlę pašo.
Rankos ieško rankų,
lūpos lūpų prašo.

Žydi saule dienos.
Viskas taip reikšminga.
Puikūs tavo žodžiai
man į širdį sminga.
neaiski
Posts: 15
Joined: Fri 03 12, 2004, 0:55
Location: Vilnius

Post by neaiski »

Galima ir kefyru, tik kazi kas is to iseitu... :lol: :lol: :lol:
padarelis
Posts: 50
Joined: Wed 02 18, 2004, 21:51

Post by padarelis »

dekui uz grazu eilerasti :) gyvatyte tau taip pat uz gera patarima :P
erika432
Posts: 1
Joined: Mon 08 13, 2012, 10:12

Re: Gal kas žinote kaip... (apie plaukų augimo greitį)

Post by erika432 »

Gražūs eilėraščiai! :)
Post Reply